Stěhovací asistence

Dali si oraz poté, co nastěhovali všechny krabice do Santhina nového domova, protože se po několika letech vracela ke své matce. Pak se pustili do probírání jednotlivého obsahu, protože ne všechno bylo potřeba zpracovat naráz.

„Máš toho tady stejně dost.“ prohlásil Matt, když prohlížel už čtvrtý box a občas vytáhl něco ven.

„Hele, něco budu vyhazovat, ale neměla jsem na to čas, protože jsem pořád někde lítala. Naštěstí matka je dost minimalistka a až uvidí tenhle bordel, určitě mě k tomu dokope sama.“

„Kde vlastně je?“

„Vyřizuje něco ve městě, ale tipuju, že by se mohla celkem rychle objevit.“ odvětila Santhi a svázala si vlasy do culíku.

„Okey, tohle jsem měl asi vynechat.“ poznamenal Matt, když vylovil z jednoho boxu dlouhý růžový vibrátor a zamával s ním nad hlavou jako s praporem.

Santhi se nejdřív zděsila, ale pak vybuchla smíchem. Další salva smíchu přišla v momentě, kdy zrovna v ten moment vešla dovnitř její matka Renata.

„Ha, už se zabydluješ zlato.“ řekla automaticky a teprve pak jí padl zrak na to, co Matt držel v ruce. „Hele, ty sis přitáhla i nádobíčko.“ podotkla znalecky.

„Dělaj to podle skutečnosti, nebo někde vyfotili slona?“ zeptal se Matt zamyšleně a prohlížel si vibrátor zblízka. Pak si velmi nenápadně odchlípl gumu šortek a srovnal pomůcku s tím, co měl v kalhotách.

„Hmm….“ pronesly Santhi i její matka, ale nebylo jasné, čemu z Mattova prohlášení to patří.

Otočil se k nim s vibrátorem opřeným o čelo. „Doufám, že je to umytý.“ poznamenal záhy.

„Jo, meješ to před a po použití.“ odvětila Santhi.

„Já toho svýho taky, klídek.“ zasmál se.

„No tak je srovnáme, ne?“ nadhodila Renata stále upírající zrak na vibrátor a teď i střídavě na Mattovy trenky, ve kterých rozeznávala obrysy slušného macka.

 

Pak už seděl na pohovce mezi nimi, Santhi držela vibrátor v ruce a hladila Matta po prsou. Její matka seděla vedle nich, pozorovala oba a občas si lehce mlsně rty.

Když byl jeho stojící klacek venku z kalhot, rozdíl mezi ním a vibrátorem nebyl zase tak značný a oči a pak i ruce obou dam k němu byly přitahovány jak námořníci k Magnetové hoře.

„Můžu?“ zeptala se Renata s rukou na půl cesty.

„Jo, posluž si…“

„Hmm..máš perfektní péro, mladý muži, podle tohohle by mohli udělat několik dalších modelů.“ prohlásila a přetahovala ho od kořene po žalud. Za moment se k její ruce přidala Santhina ústa a následně začala Matta pořádně kouřit.

Matka ji pozorovala a pořád masírovala tělo toho krásného penisu. „Mám ráda, když jsou takhle krásně rovně…“ řekla napůl pro sebe. Její dcera na nic nečekala a strhla ji dolů, přičemž jí do cesty nastavila žalud, který skončil v jejích ústech a donutil ji nemluvit, ale kouřit ho společně s dcerou. Obě už měly něco odkouřeno, to bylo Mattovi jasné.

„Hmm…mmmmffff…“ podotkla Renata nasávající stále dokola žalud, zatímco Santhi okusovala penis ze stran. „Hmm..tak konečně něco, co děláme společně, my jsme snad nikdy nedělaly nic společně, věřil bys tomu?“ zeptala se Matta během pauzy v kouření, kdy se obě ženy střídaly na penisu, žaludu a koulích, jak se jim zrovna chtělo.

  Dvojitá slast

Santhi zatím zbavila toho krásného samce šortek a Renata si ptáka vrážela dál a dál do krku, což bylo provázeno notným mlaskáním a srkavými zvuky. Když si povytáhla látku modrých šatů, Matt si všiml, že nemá kalhotky a začal ji hladit po zadečku.

Jezdily mu jazykem po penisu, jako když jezdí lampa skeneru sem a tam při digitalizaci vzácných svazků. Oběma nevadilo, když se i jejich jazyky a pusy občas setkaly v letmém i hlubším polibku.

„Chceš ho zkusit, mami?“ zašeptala se Santhi, když honila penis lesknoucí se slinami, jehož žalud laskala Renata zrovna v puse.

Ta se jen zvedla, vyhrnula si šaty a zajela si dlaní mezi nohy, kde si několikrát pohladila kundičku.

Lehla si na kanape a přisunula k Mattovi klín. Ten se jí usadil mezi nohama, zatímco kolem obou pobíhala Santhi a odkládala si šortky i tričko.

Když ho do její mamky Matt zasunul, trochu vykvikla a na moment ztuhla, aby se mu přizpůsobila. „Do prdele to je krása…“ prohlásila zasněně a zaklonila lehce hlavu.

„Líbí…?“ zeptala se jí dcera a přisála se jí na ústa v úsměvu. „Jo..jojojo…to je perfektní.“ hlesla a vyrážela Mattovi naproti.

Ten zrychlil přirážení, ale zkrátil délku. Renata vzdychala v krátkých stenech a Santhi jí stáhla výstřih, aby se mamce dostala až na kozy. Jen co byly trochu odhaleny, klekla si k nim a nasála jednu z bradavek. Nato natáhla ruku a hladila mamce klitoris, zatímco Matt do ní stále přirážel.

Pak se sklonila přímo k němu, počkala, až ho na vteřinku vytáhne a minutku ho kouřila. Potom ho nechala zase zasunout do svojí matky a sama se jazykem věnovala jejímu klitorisu.

Když se zase vrátila k její puse, vyměnily si obě perverzní děvky dlouhého a hlubokého francouzáka.

„Chci tvoje kozy, dítě…“ řekla Renata a jen si Santhi vyhrnula tričko a sklonila se k ní, přisála se na její prsa, přičemž Matt ji stále šoustal. Dcera si v příštím momentu klekla přesně nad matčinu hlavu a klesla kundou k její puse, aby jí Renata mohla během mrdání vylízat. Ta si ji jednou rukou ještě víc přitáhla, druhou si vjela k sobě mezi nohy a honila si pičku.

„Jo mami, saj mě. Saj mi tu pičku, už to potřebuje…ahhhh…“ křikla Santhi a chytla se za vlastní zadek.

 

„Dej mi ho zase do pusy, chybí mi chuť toho péra…“ houkla Renata po několika minutách stálého šoustání.

Matt neodporoval, vyškubl ho z ní a jen ji nechal chňapnout si ho zase do pusy. Slétly se k němu zase obě, jako když hodíte holubům v parku zrní.

  Tři horké prvky

„A pak se chci kouknout, jak vy dva šoustáte…“ zašeptala Renata během olizování Mattova penisu.

Podržela ho rovně a jen sledovala, jak zajíždí její dceři do kundičky. Když se Matt rozjel a dole to začalo pořádně pleskat, klekla si vedle Santhi a masírovala jí obě prsa. Sama si konečně odložila šaty, jazykem laskal bradavky a prstem ji hladila dole. Její sténání občas utišila vlastním polibkem.

„A kurva, jo, takhle je to přesně vono…mrdej měěéééé…jo mrdej mě. Takhle je to boží…“ řvala Santhi jak pominutá a jen se klepala na tom dorážejícím čuráku.

Po nějaké době se usadila přímo na Mattovi, který se jen trochu vlnil a jen lehce pohyboval v její kundičce. Ve spojitosti s matčiným lízáním to ale bylo neskutečně příjemné. Když pak Renata rozkmitala celou svou dlaň na jejím poštěváku, Santhi se zaklonila slastí tak prudce, že jí lehce křuplo v zádech.

„Aaaaaaahhhhhhhh…….“ protáhla a její tělo na chvilku ztuhlo. Jakmile ale Renata trochu pokouřila Mattův klacek a začala s ním v dceři v kundě zase pohybovat, zvláčněla a zase se pořádně rozjela.

 

Trochu s úmyslem, trochu samovolně se Santhi svezla z Matta a zakotvila na boku. „Chceš mě takhle ze strany?“ zeptala se Matta a rejdila si prstem mezi pysky.

Jen přikývl a zajel do ní jak pájka do másla.

„A co sakra já? Furt tady jen lížu kozy a kouřim jednoho čuráka. Chci taky trochu šoustu.“ ohradila se naoko Renata a zatřásla prdelkou.

Usadila se na kanapi na všech čtyřech, Matta zezadu a dceru pod sebou a poloze 69. Jen se do ní Matt dostal, začala mu do toho ještě pořádně kroutit prdelkou. Santhi jen natáhla jazyk a držela ho matce na klitorisu, zatímco ho do ní Matt vrážel až po koule.

Když Renatu plácl přes zadek, trošku vykvikla, ale vzápětí se ozvala: „Jo, ještě jednou, líbí se mi to…“

Když to mladík pořádně rozjel, Renatina s rozcuchanými vlasy se jen klepala nad svou dcerou a kňučela: „Jo…jo…prosím, nepřestávej…mrdej…mrdééééjjjjj….“

Když do jejího zadku zaryl ještě nehty, vypískla blahem a přitiskla si jeho ruku do kůže, jako když otiskuje klíč do mýdla.

Na minutku ho z ní vytáhl a strčil ho do lačné pusinky hned pod její kundičkou, protože Santhi už na něj chvíli upírala žádostivý i lehce vyčítavý pohled. Chvíli jí přirážel ho pusy a pak se vrátil ke kundičce její matky.

Santhi se vymotala ze své pozice, sundala si konečně triko i boty a sedla si před svou matku, která se chápavě sklonila a za stálého přirážení se jí nejdříve rukou a pak i pusou ponořila do kundičky.

„Dělej s tim jazykem…jo joo…chci mít tu kundu pořádně mokrou ty čubko…“

Když se na ni matka podívala a zarazila jí do kundy tři prsty, řekla jí ještě: „A ještě chci toho zatracenýho čuráka, rozumíš? Teďka hnedka ho chci v kundě, kterou mi pořádně vymrdá, jasný?“

  Mami, můžeme si popovídat?

Renata jen přikývla a kroutila jí prsty v klíně. „A chci se s tím čurákem udělat.“ zašeptala jí ještě dcera do tváře.

 

Jen co se opřela o zeď, měla Matta v kundičce a obě ruce svoji matky jí držely za zadnici.

Renata jí mezi jejím zvířecím vrčením a slastným mumláním hladila kozy a vrážela jazyk až někam do krku. Pak vstala a nastavila k její puse svoji kundičku, aby z toho dovádění měla něco i ona.

Matt ji zezadu pořád mrdal, Santhi lízala kundu své matce a pokoj plnilo pleskání kůže o kůži, perverzní řvaní a sténání rozkoše. Na Santhi už to šlo, ale ještě to chtělo něco navíc, aby se pořádně udělala.

Renata si k ní dřepla a několikrát plivla Mattovi na péro, aby do její dcery zajíždělo ještě lépe než předtím. Pak objala dceři nohy a lízala jí opálenou prdelku.

Jejich společný nabíječ najel na dlouhé přírazy od žaludu po kořen a Renata honila dceři klitoris. Pak si na chvilku dřepla na kanape a jen pozorovala jejich šoustání, zatímco si sama kmitala prstem na kundě.

Když ji Santhi viděla, sklonila se k ní a položila jí mezi nohy celou kmitající dlaň.

„Co líbí se ti, co vidíš, mami? Líbí se ti pozorovat, jak s někým mrdám? Líbí se ti vidět naše šoustání?“

Pak se otočila k Mattovi. „Vem mě tvrdě, pořádně, bez slitování.“ křikla přes rameno.

Renata jí chytla za vlasy a vzala pevně do rukou její hlavu. Olízla jí celý obličej a jazykem opsala celou její pusu od rtů až po zuby. „Udělej si ty malá perverzní čubko. Chci tě držet v rukách, až se uděláš.“

To přišlo za několik vteřin. „Chceš vy vykouřit? Má se ti vystříkat do krku ty děvko?“

Santhi s třesoucím se tělem několikrát prudce přikývla a sjela z Mattova péra.

Bleskově si dřepla na podlahu pokoje a počkala, až jí ho nastavil k obličeji a s otevřenou pusou sledovala, jak si ho honí, jen aby si ho pak vrazila celého až do krku. Matka ji objala kolem prsou a hladila jí zpocené kozy.

Ulepené tlamičky obou vynikajících kurviček se spojily, aby přivedly hřebce k výbuchu.

 

Chytl se za ptáka, stiskl ho a jen lehce promasíroval. Pak už jim dal, co chtěly a kam chtěly. Jen nechal svůj penis pulzovat a ty dvě děvky nechal, ať si to zpracují, jak samy budou chtít.

Měnily si polibky, hladily se po tělech a jen oddechovaly v rozkoši, která stále zaplavovala jejich těla. Nepochybně si dneska splnily nějakou fantazii a bylo jim všem třem jasné, že podobných setkání může být ještě mnohem víc.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.