Ošukej mě a moji matku: Gilmorova děvčata IV Obě dírky obou kurev

„Jooo….joooo…mrdej mě…joooo…“kvílela Lorelai. Můj tvrdý čurák bušil do její kundy a posílal vlny slasti na všechny strany, jak se skrze ní vlnil. Rory nejdřív jen tak stála, poslušna role. Bylo ale zřejmé, že její skutečná děvkovitost se teprve drala na povrch. Olizovala si rty a jezdila rukou nahoru a dolu podél máminy páteře.

„Ááááhhhh…to je super…“ vyrazila Lorelai další silní výkřik, jak jsem jí zarazil klitoris až do kundy. Rory se viditelně zahřívala, třela nohy proti mámině tváři a snažila se, aby jí mamka lízala štěrbinu. Vytrhl jsem ho z Lorelai a jak jsem vyskočil, vzal jsem Rory do náruče.

Dal jsem jí ruce pod prdelku a zkusil zarazit ptáka dovnitř. Lorelai se usadila vedle mě, chytla mě za péro a navedla ho velmi zručně dceři do škvíry.

„Doprdele…“ vydechla Rory a trhla hlavou dozadu v mohutném výkřiku. Tipuju, že v sobě ještě nic tak velkého neměla a měl jsem pravdu, byla těsná. Její kundička mi držela péro jako by ho chtěla uškrtit, jak jsem se do ní tlačil hlouběji. „A do prdele,“ zařvala Rory, „Kurva…šukej mě, prcej mě…mrdej mě tvrdě.“

Držel jsem ji a narazil do jejího zadku. Úplně jsem cítil, jak její šťávy tečou po mém ptáku. Postupně, jak mě namáčela a otvíral jsem tu dírku, jsem se pohyboval rychleji a tlačil jsem čuráka tak hluboko, že se moje koule málem dostaly za ním. „Šukej…šukej,“ kvílela Rory.

Nebyl to můj čurák, díky kterému tak ječela. Její matka stála za ní a držela její kozy, se kterými škubala sem a tam. Lorelai vyklouzl jazyk a já přirazil do její dcery, abych se k ní mohl natáhnout vlastním.

  Není mrtvý jako mrtvý

„Doprdele…proboha…zatraceně…tohle je…kurva…“blábolila Rory nesouvisle, když jsem ji dal zpátky na pohovku. V poslední chvíli jsem to přehodil, takže jsem na pohovce seděl jí s Rory na klíně. Můj čurák z ní vyklouzl, ale dostat ho zpátky byla práce na sekundu. Chytil jsem ji v pase, ale jinak jsem to nechal na ní, jak na mě skákala nahoru a dolů. Její vlasy se jí přilepily na čelo, jak se potila. „Doprdele…co…oh…sakra jooo….mami…“

Poslední komentář mířil na Lorelai. Milfa klesla mezi moje nohy a držela se mě za stehno, jak se její jazyk dostal Rory k zadečku. Pustil jsem se Roryna hubeného pasu a sjel na její zadek, který jsem roztáhl. Lorelai tam hnedka zapíchla jazyk. Bušil do ní dokonce i během mého přirážení do přední dírky.

Byl čas změnit pozici. Tedy aspoň ve filmu, byl čas, aby Rory přišla o anální panenství. Chytl jsem ji zase v pase a zvedl ji. „Stoupni si.“

Udělala to s jasně patrnou sexuální frustrací z toho, že jsme to nedokončili. Netrvalo to ale dlouho. „Otoč se a zase si sedni. Uděláme to do zadku.“

Snížila se, takže špička mého čuráka byla těsně pod její dírkou. Péro jsem měl jak ze železa a cítil jsem zachvění v očekávání toho, že zajedu do té těsné prdelky. Jak na mě najela, chytil jsem si ptáka a počkal, až si nasedne. Roryna zvrásněná dírka se mi dotkla péra. „Jen pomalu,“ dodávala jí matka odvahu, jak se Rory sunula níž a níž.

  Liz a Toni

Jak jsem postupoval dál, její dírka se otvírala. Oba jsme vypustili spokojené vzdechnutí, jak si postupně sedla a jak jsem do ní zajel. Tlak proti mému péru byl drtivý a způsob, jak se Rory vrtěla, aby se přizpůsobila, mi vysílal elektřinu až někam do palců u nohou. Začali jsme se postupně pohybovat jako v jednotě, já nahoru, ona dolů, dokud maso nepleskalo jedno o druhé. Z Rory vyrazil srdečný sten: „To je….tak…tak…oh,“ zaúpěla jen.

Začali jsme do toho rytmicky bušit, rukama jsem ji chytil za prsa, jak se mi opřela o prsa a třela se mi vlasy o hlavu. Lorelai pořád seděla před Rory. Jak jsem začal mrdat její dceru, její jazyk zajel do kundičky. Rory sténala slastí, jak jí matka lízala. Nad náma jsem viděl Brandi, které zoomovala na můj penis roztahující tu mladou dírku, zatímco Lorelai slízávala její šťávy.

Rory sténala nahlas a ani se nenamáhala dát dohromady nějakou souvislou větu. Můj čurák zajížděl hluboko do její zadní dírky a tlačil na G bod tak silně, že vrčela slastí a mlela sebou tak silně, jako by měla v zadku epicentrum zemětřesení. Plácaní mých stehen proti její prdelce soutěžilo s mlaskáním Lorelai čistící její kundičku.

Jedna moje část to nechtěla přerušovat, ale zbývala nám ještě jedna scéna. Ale vnímal jsem pořád, že je Rory na vrcholu, takže jsem ještě minutu pokračoval, až mnou její křik pronikl jak cepín: „Kuuuuuurrrrrvvaaaáááááá….aaaarrrrrhhhhhhh….“

Vytrhl jsem ho z ní, strčil do Rory, nechal ruce na jejím zadku, aby neztratila rovnováhu, jak se sbírala.

  Denae a Bill: Laskavost pro její přítelkyni 03

Jsi na řadě, Lorelai,“ chytil jsem se za péro, jak se přesunula na ruce a kolena. Rory se dostala nad ní, její vlastní mokrá kundička jela tam a zpátky mámě po zádech, jak se dcera natáhla, aby jí roztáhla prdelku. Zajel jsem do jejího zadního vstupu.

Nebyla tak těsná jako Rory, ale stejně mě skoro upnula do svěráku. Kole mi pleskaly o její zadek, jak jsem bouchal pérem vzad a vpřed. Viděl jsem zadeček její dcery s prstem uvnitř, jak se Rory zezadu prstila. Pořád se ovšem pohybovala na matce a způsobovala hrdelní výkřiky slasti. Lorelai taky nebyla potichu. „Jo…joooo….mrdej mi prdel, joooo…joooo“ vypouštěla ze sebe téměř neustálý proud slov.

Byl jsem skoro připravený se udělat. Honil jsem si ptáka jednou rukou, abych měl jednu volnou na pokyny, protože jsem nevěřil, že bych mluvil bez vzdychání. Naštěstí jim došlo, že moje otočná gesta znamenala ruce a nohy na zemi. Lorelai sevřela rty kolem mého péra a sála mě k vyvrcholení. Vytáhl jsem ho zrovna včas; proud bílého semene vytryskl a letěl vzduchem. Většina ho pokryla Lorelai, i když dost cákanců se dostalo i na Rory, aby mohla říct, že ji postříkal James Rock.

Zasténal jsem, když Lorelai otevřela znova pusu a začala mi čistit čuráka. Rory vedle ní vzala mámin obličej do dlaní a začal jí slízávat semeno z tváří.

Odhaduju, že tohle bude hodně populární film…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.