Zkouška na nohách

Minulé léto jsem se rozhodl pracovat v místním obchodě s obuví, protože jsem potřeboval nějaké peníze navíc na zimní semestr.

Pracovat v dvousměnném provozu je upřímně docela nuda. Většina lidí, co přijdou, se jde jen podívat na zboží. Takže v podstatě jen čekáte…na nic.

I tak ale občas potkáte někoho zajímavého a já tu potkal Julii, moji momentální přítelkyní.

Pracovala o kousek níž v ulici v obchodě se šperky. Julie je rovná, asi metr šedesát a něco pod 60 kilo. Je to krásná holka, ale hodně skromná. Ale randíme už dva měsíce a pořád čekám, kdy se jí konečně dostanu do kalhotek.

Kamarád jménem Walt přišel do obchodu minulý týden. Manažer na den někam vypadnul, takže jsem se o Walta musel postarat sám. Došel přímo dozadu do obchodu k sekci se sportovní obuví, konkrétně běžeckou. Byl oblečený jako běžec, vysoký a štíhlý s volnými šortkami a tričkem, ale už byl rozhodně za vrcholem. Vypadal asi na 50.

Každopádně jsme si vyměnili zdvořilosti, on si sundal ze zdi několik druhů, podal mi je a řekl, že má velikost 12.

Vrátil jsem se s krabicemi a Walt už si našel židli vzadu za řadou polic. Vzal jsem si stoličku a posadil se před něj. Walt si sundal svoje boty, což jsem rozhodně ocenil.

Nasadil jsem mu obě boty a podíval se na něj, jestli mu sedí. Jak jsem to udělal, můj pohled padl na jeho šortky. Měl tam hezkou bouli. Rozhodně nemám ve zvyku koukat ostatním chlapům na péro. Nikdy jsem s chlapem nebyl, ani jsem na to nikdy předtím nepomyslel.

  Výměna barev

Trochu jsem se odvrátil, když vstal, aby se prošel k zrcadlu, kde si boty prohlížel. Přikývl na souhlas, pak se mě zeptal, jestli si může odskočit. Ukázal jsem na dveře a on odešel.

O pár minut později se vrátil s tím, že chce vyzkoušet ještě další pár.

Jak přede mnou seděl a já sundával ten první pár bot, hrklo ve mě – Walt si sundal spodní prádlo. Jeho tvrdnoucí penis si to razil podél pravé nohy a zvedal mu kraťasy.

Sakra, blesklo mi hlavou, ten chlap ho má jak kůň. Nemohl jsem si pomoct a zíral jsem na něj, zatímco jsem Waltovi odbavoval obě nohy. Oba jsme už věděli, co se děje. Napadlo mě taky, jestli už něco takového prováděl předtím.

Jak jsem narovnával botám poutka, Walt si ptáka přes šortky pomalu hladil. Vysychalo mi v puse a nemohl jsem se od něj očima odpoutat. Jeho nohy byly celkem hubené, takže ten naběhlý penis vypadal jako třetí. Když se takhle několik minut dráždil, všiml jsem si, jak mu žalud leze z nohavice.

Pak si pamatuju, že se Walter na židli posunul dál, roztáhl nohy od sebe, chytil mě za levé rameno a přitlačil mě dolů ke svým kolenům. Shrnul si látku šortek, až odhalil i svoje vyholené koule. Měl masivního čuráka.

Vzápětí Walt konečně promluvil o tom, že má rád svoje chodidla namasírovaná. Později mi taky řekl, jak ho má opravdu dlouhého. Natáhl jsem chvějící se ruku a vzal ho za teplé a tvrdé tělo. Moje ruka po něm jemně přejížděla nahoru a dolů. Sotva jsem ho vůbec sevřel prsty.

  Ranní rozloučení

Walter mi řekl, že si vedu dobře a že je to moc příjemný, ale že by to bylo ještě příjemnější v mojí puse. Upřímně, myslel jsem na to samé. Podíval jsem se přes rameno, jestli jsme pořád sami a začal jsem mu ho honit rychleji. Občas jsem si představoval, že lížu a líbám někomu žalud, ale místo toho jsem si s ním rovnou zajel do pusy. Po chvíli jsme věděl, že ho chci mít v puse celého a začal jsem ho pomalu kouřit nahoru a dolů, jak se mi postupně dostával hlouběji a hlouběji do pusy. Fakt se mi to líbilo.

Po chvíli jsem měl v puse víc než polovinu jeho péra a vyrážel jsem dopředu, abych ho dostal dovnitř ještě víc. Když se zeptal, jestli se mi má vystříkat do pusy, jen jsem zasténal. Přál jsem si cítit jeho objem ještě víc, zrychloval jsem svoje kouření a  pohupování se sem a tam.

Pak mi v puse vybuchl. Pořád dokola, zas a znova. Musel jsem polykat, jen abych srovnal krok s jeho stříkáním. Opravdu mi to zachutnalo a tajně jsem toho chtěl ještě víc.

Chvíli jsem ho ještě kouřil, když už měkl. Mezitím souhlasil, že si ty boty koupí. Jako by mi na tom záleželo. Dal mi svoje číslo a odešel z obchodu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.