Správná sousedka

S Petrou se Eliška seznámila krátce poté, co se s rodiči přistěhovala na klidné předměstí. Začalo to zcela nevinně, záměnou jednoho dopisu, který ji pak donesla domů. Vzájemné kontakty postupně přibývaly, až by se dalo říct, že se obě ženy – jedna nastávající a jedna zkušená – staly kamarádkami. A ačkoli s rodiči měla Eliška poměrně dobré vztahy, hrozně moc ocenila zralejší ženu, se kterou mohla probírat prakticky všechno. Z toho se zakrátko vyvinulo i něco víc, i to zatím nepřešlo přes nějaké doteky a pár letmých polibků, které se daly vždy obhájit jako projevy dobrého přátelství. Až do jednoho letního dne…

 

Bylo krásné slunečné odpoledne a teplota se kupodivu dostala i do výšin, které přímo vyzývaly k opakování. Eliška ležela u Petry na zahradě a užívala si možnost pohodlného lehátka. Na sobě měla jen bikiny a nechávala se hýčkat neustávajícími paprsky světla. Kdyby se jí trochu nekývalo koleno tu na jednu, tu na druhou stranu, mohlo by se zdát, že je mrtvá. Pravda, její hruď se zvedala v pravidelném dechu, ale jinak se opravdu skoro nehnula.

Petra vyšla z domu skoro ve stejném odění, jen jiné barvy. Její bosé nohy nebyly na dlaždicích kolem domu skoro slyšet a nějaký zvuk vydávala paradoxně až na trávě, která jí pod chodidly šustila a šimrala ji na kůži. Došla až k lehátku a položila prsty Elišce na ruku. Ta jen natočila hlavu a podívala se na ni přivřenýma očima. Petřina ruka pokračovala, pohladila prsa a skončila někde ve ztracenu. Eliška jí položila ruku na rameno a všimla si spokojeného úsměvu své hostitelky. Ten se k ní záhy přiblížil a změnil se v několik polibků. Ruka starší ženy se jí ocitla na stehně a putovala tam a zpátky, rty se opět setkávaly.

  Jedna sestra jako druhá

Nato se Petra uvelebila v sousedním lehátku a propletly si navzájem ruce. Prsty si spolu chvíli hrály, až Eliška vstala, dala jí ještě jednu pusu a odebrala se dovnitř domu, konkrétně do bazénu. U posuvných dveří krátce zaváhala a pohlédla zpět. S dalšími kroky mířícími k vodě to provedla ještě několikrát a vždycky v tom byla lehká výzva. Jen si nebyla jistá, jestli ji Petra vidí.

Ta se záhy zvedla a absolvovala stejnou cestu. K bazénu přišla zrovna tehdy, když byla Eliška na druhém konci. Sedla si na kraj a nohama jen komíhala ve vodě.

Už se k ní s úsměvem blížila, tempo za tempem. Petra si ji přitáhla z vody a opět ji políbila. Jejich prsa se o sebe při líbání otírala a Petra rukou zkoumala křivky dívčina těla. Vstala a vyvedla Elišku za ruku z bazénu. Pak ji odvedla ke dveřím na boku místnosti, kde se k sobě obě důkladně přitiskl s dalšími polibky. Petřiny ruce skončily na Eliščině krásném zadečku, její ruce pro změnu na Petřiných kozách, stále ukrytých pod bikinami.

Další polibek a Eliščiny bikiny sjely stranou. Nato ji Patra odvedla do místnosti s dvěma křesly a velkou knihovnou. V pokračujícím objetí a polibcích se obě milenky ubíraly ke křeslům, až na jednom spočinuly. Petra jí hnětla prsa a stále rejdila jazykem v jejích ústech. Vzápětí se přesunula na bradavku a Eliška jen slastně vydechla. Další procítěný polibek, další prsty svírající se na prsou. A druhá bradavka se stejnou péčí jako ta první. Horní díl Eliščiných plavek šel dolů, prsa se ocitla opět v Petřině puse. Střídavě je olizovala a nasávala, rukama pak sjela dívce na zadeček.

To se mladé ruce už ocitly na jejích prsou a ihned sundaly horní díl plavek. Eliška je zkušeně promnula a jazykem zavadila o bradavku. Pak postupovala prakticky totožně jako Petra u ní. S další sérií polibků ucítila Petřinu ruku pod kalhotkami. Zkušené prsty jí třely kundičku a kroužily na ní. To už si Eliška uvolňovala šňůrku, až už její klín nekrylo vůbec nic. Petra se k ní sklonila, zbavila ji kalhotek úplně a k prstům záhy přidala i svůj jazyk. Po chvíli se snížila, otočila si Elišku na křesle směrem k sobě a pořádně se na její kundičku přisála.

  Dva kluci a jedna sklenice

„Aaahhhh…“ zasténala Eliška a zaklonila omámeně hlavu.

To už se do ní dral i jeden Petřin prst, který doplnil jazyk drbající o klitoris. Zasouvala ho do ní, až se jí Eliška začala téměř neznatelně sunout klínem naproti. Byl to lehký pohyb, ale slast ohromná. Pak ji Petra prsty roztáhla a pořádně prolizovala.

„Ahhh….ehhhh…..ahhh….“ dralo se Elišce z hrdla a tiskla si Petřinu hlavu do klína. Ta ale rozhodně nemínila utíkat. S jazykem plně zabírajícím celou její kundičku jen sledovala, jak dívka reaguje. Zvukový doprovod byl ovšem velmi výmluvný.

Pak vstala a Eliška ji ihned dopřála další polibky. Laskání ovšem nekončilo, Petra si ji jen nastavila zadečkem k sobě a zase se začala jazykem i prsty vrtat v její prdelce. Hladila ji po celém zadečku, roztahovala půlky a odhalovala obě dírky. Do té zadní se dostala jazykem, na což Eliška zareagovala dvěma svými v kundičce. Když se prsty ponořila do obou, Eliška se zavlnila celým tělem a mohutně zasténala.

Když to takhle ještě chvíli trvalo, Eliška sebou škubala čím dál víc a její vzdechy byla jako poryvy větru za bouře. Petra zrychlila a prohloubila kmitání, protože jí bylo jasné, že se její přítelkyně blíží vrcholu. A chtěla jí dopřát ten nejlepší možný.

Jen co trochu zmalátněla, obdržela od Petry dvě pochvalné pusy na záda a jakmile se zvedla, další i s jazykem.

Teď už byl skutečně čas na výměnu a Petra se pohodlně rozvalila pod Eliškou. Ta se svižně dostala jazykem od úst přes obě prsa až po plavky, které odtáhla stranou. Do zjevivší se krásně kundy bez váhání zabodla jazyk. Petra jen pohybovala hlavou a mačkala si k tomu kozy. Kmitání mladého jazyka v ní probouzelo další steny a vzdechy, Eliška byla šikovná. Zatáhla za nitku plavek a zbavila se jich docela. Eliška neměnila pozici, jen vytrvale kmitala jazykem na té krásně pičce, místy se zavrtala i dovnitř.

  Jak ochutnal poprvé

Pak zvedla hlavu, počkala, až se na ní Petra podívá, a labužnicky si olízla jeden prst. Ten vzápětí neomylně zamířil dovnitř, do vlhkých hlubin. Jen co to uvnitř rozjela, Petra sebou začala cukat podobně jako předtím ona sama. Její steny naplnily celou místnost, až se slily do jediného táhlého vzdychnutí, kterým oznámila svůj vrchol.

Eliška se jí dotkla rty na obou stehnech a pokračovala beze spěchu opět nahoru. Petra nečekala a přitáhla si její hlavu k sobě. Byly nad sebou v krásném souladu. Pak se Eliška otočila zády a Petra si ji přitáhla do klína. Jejich ruce se setkali na mladé kundičce i na prsou. Petra vzápětí citelně zrychlila a Eliška v jejím objetí začala doslova vibrovat. Netrvalo dlouho a v orgastické křeči sevřela stehna, aby ruka dárkyně slasti nemohla utéct.

Zmalátněly tam přilepené jedna na druhou a nic jim nechybělo.    

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.