“Ty si chceš zase hrát, viď, lásko?”

Když přicházeli k domu oslavence, Cheri měla už nějakou dobu na tváři tajemný úsměv. Její manžel tušil, co za tím vězí. Oslava ve vile slibovala mnoho nových tváří. Nepochybně také nějakého mladíka, kterého by pak mohla večer osedlat.

„Takže na zdraví,“ uzavřel jubilant proslov a pozvedl flétnu se sektem. Ozval se aplaus a pak hromadné cinkání skla. Zábava se rozjela, konverzace plynula a Duke s Cheri se rozdělili každý po své ose. Po nějaké době ji ztratil z dohledu, což ho netrápilo. Vždycky se pak někde vyloupla ve společnosti jednoho či více lidí a úsměvem na tváří.

Zatím to ale nevypadalo, že by ulovila někoho na delší akci. No co, noc je ještě mladá, řekl si.

Pak si ale uvědomil, že delší dobu neviděl jednoho mladíka, co tam na začátku kroužil prakticky kolem všech hostů. Dukovi to nedalo a se sklenkou v ruce se vydal na průzkum vyšších pater domu. Cestou vzal ještě jednu, kdyby měla jeho choť sucho na jazyku.

Když míjel horní místnosti, zaslechl několikeré mlaskání a semtam i vzdychání. Jo, tohle se na oslavách dělo a zvláště na těchto. Dům se na noc změnil v takových organický bordel.

 

Se sklenkou v ruce opatrně otevřel dveře do jednoho z pokojů. Uvnitř spatřil to, co už tak nějak čekal. Na kraji postele seděla Cheri ve společnosti jakéhosi mladíka. Matně si ho vybavoval už z přípitku, ale pak ho nějak ztratil. Jeho manželka v tom nepochybně hrála roli.

Zrovna mu něco šeptala do ucha, nebo ho možná rovnou okusovala. A v jejích letních minišatech mohl prakticky každý pohyb znamenat pohled mezi stehna nebo aspoň do výstřihu. V tomhle byla opravdu umělkyně, hrozně ji bavilo, když se další chlapi snažili zahlédnout aspoň bradavku nebo rovnou chloupky na kundičce.

Duka si všimla, až když se přiblížil. „Ahoj, zlato. Hledala jsem tě.“

„Nesu ti drink, ale jak vidím, ty sis už poradila.“

Ruku toho mladého hřebce (jak doufal) měla kolem pasu, byl někde mezi nadšením a vyjukaností.

„Podívej, koho jsem našla,“ obtočila mladíkovi ruku kolem krku a usmála se na manžela.

„A jak vám to jde? Bavíš se?“ Ťukl si s ní.

Nadšeně přikývla. „Jasně. Chceš, abych si našla někoho lepšího?“

„Myslím, že máš toho nejlepšího v nabídce.“

Cheri objala mladíka kolem krku a přitiskla se na jeho ústa. Odhalila zuby, když mu nechala spodní ret v sevření.

„Určitě jsi na něj koukala celou dobu, žejo?“

Další polibky, další propletené jazyky. Dirigovala si ho, hladila ho rukou po hrudi, aniž kdy odložila skleničku. Seděla tam s nohama ležérně od sebe, pod lehkými šaty byly krásně vidět kalhotky, stačilo natáhnout ruku. Nahoře to chtělo jen lehce odtáhnout látku a kozy byly na světě.

Svému objevu jela přes tričko a břicho až na stehno v plátěných kalhotách. Když mu přejela přes rozkrok, vzal do ruky její paži a líbal ji na rameno. Zaklonila hlavu, měla jeho rty hned na krku.

„Je to příjemné?“ zeptal se Duke.

„Jo…moc, moc se mi to líbí.“

„Libí se ti, když tě takhle líbá, žejo?“

„Moc.“

Další polibky mlaskly, manžel jí vzal sklenku, aby měla volné obě ruce. Bude to potřeba.

„Abys měla na hraní obě ruce, zlato.“

Jen se uvolnila, chytla svůj objev za ruku a zavedla si ji až do klína. S další sérií polibků se mu dostala oběma rukama pod tričko. Zůstávala na jeho rtech, prsty ho zkoumala po celém trupu.

Začal se svlékat, ona si stiskla prsa, jedna ruka zabloudila na kalhotky. Duke ji pohladil po stehně, na druhém a na kalhotkách už úřadoval Jack.

„Líbí se ti, když se tě dole dotýká?“

„Jo, je to hrozně fajn,“ tiskla si Jackovu ruku do klína. Ten odtáhl černou krajku stranou, takže byla vidět rovnou krásně hladká kundička. Cheri milovala, když mohla být takhle ve středu hned dvou chtivých rukou.

„Hergot, ta má fakt nádhernou kundičku,“ utrousil Jack

„Hm…je fakt krásná,“ poznamenal Duke, když si jeho manželka roztáhla masíčko z jedné, strany, zatímco Jack na ni prstem tlačil z druhé.

„Zlato, roztáhni si ji trochu.“ Cheri nelenila a dvěma prsty roztáhla pysky, až bylo vidět růžové masíčko.

„Tohle tě bere, viď, zlato?“ zeptal se Duke manželky.

„Jo…“ vzdechla. Vzal ji rukou za krkem a pohladil po vlasech. „Máš ráda, když jsou na tobě ruce někoho cizího, viď?“

Přikývnutí.

Jackova ruka se jí ocitla na koze stále skryté ve volném výstřihu. Stačilo by ale jen trochu pohnout a obě prsa by byla volná. Mladík zajel rukou pod látku a obratně osvobodil bradavku. Duke držel Cheri za hrdlo

  Pro naši kmotřenku cokoli

„Zkus si to,“ vyzval ho Duke.

„Jo, přidus mě, chlapče.“

Jack ji zatlačil na krk, až se zaklonila a hlavou málem dotkla povlečení. Duke ji držel za odhalenou kozu, pak ji pustil.

Jen se zvedl, měla na krku Jackovu ruku a na tváři jeho pusu. Několikrát ji dal pusu na tvář, pak se k němu otočila a zajela mu zase jazykem do pusy.

„Budeš dneska v noci zase kurvička?“ zeptal se jí manžel.

Zahučela v souhlase se rty sevřenými mezi Jackovými zuby.

S Jackovou rukou mezi nohama, která ji třela na kundě se ta její ocitla na jeho kalhotách ve stejné části těla.

„Hmm, tenhle ho má fakt velkého zlato,“ konstatovala spokojeně. Cvakl knoflík, pak zip.

„Ukaž mi ty kozy,“ přerušil ji Jack. Cheri si rozepla pásek za krkem a její výstřih spadl dolů.

„Chci si s nima hrát,“ přitiskl se k nim jazykem a nasál tu bližší bradavku. Na kozách jí dováděl Jack, její muž zasunul ruku pod okraj šatů, až ho ucítila na kundě. Pak se přesunul k druhé koze a jeho žena jen zasténala. Jack jí zajížděl prstem do kundy, krásně uvnitř vibroval.

„Bože, to je supééér….“ hlesla Cheri a zase slastně zaklonila hlavu.

Jack jí lízal kozy a nasával je do pusy, Duke hnětl manželce druhou.

„Líbí se mi tě pozorovat, zlato,“ poznamenal bokem.

„Jo…miluju, když se na mě takhle díváš…“ vzdychla zase.

Jack se jí ovinul kolem celého těla jak popínavá rostlina. Její bradavky se tiskly na jeho hrudník, v kundě měla jeho ruku a polibky cestoval od její tváře až po obě kozy.

„Řekni mi, co s ním chceš dál udělat,“ vybídl ji Duke.

„Chci mu vykouřit péro,“ pošeptala Jackovi do ucha dost nahlas, aby to zachytil i její manžel.

„Ano? Otevři pusu, lásko. Kam chceš, aby ti ho strčil?“

Otevřela pusu, až jí bylo vidět až na mandle. Přitiskla si prst na spodní ret a namířila ho dovnitř. Strčila si ho skoro až do krku.

„Jo, přesně tam,“ zašeptal manžel.

S rukou stále přitisknutou k tělu si s ní sjela přes krk až na kozu.

„Sundej si kalhoty, kamaráde,“ vyzval Jacka.

Bilé oblečení se částečně poroučelo dolů, zastavilo se někde kolem klína. Jack se natáhl a v klíně měl zakrátko Cherinu hlavu. Stáhla mu kalhoty úplně a hned spatřila jeho naběhnutý penis. Už jak ležel, přejel ho jazykem od kořenu po žalud. Jakmile byla na vrcholku, přitiskla si ho palcem do pusy a nasála. Cucala žalud, krásně tvrdý jí stál v rukou a kolmo k Jackovu trupu. Špičkou jazyka škrtala o vrcholek žaludu, několika prsty ho držela nastojato.

„No koukej na to, jak krásně ztuhnul.“

Držela ho pevně, ale jemně v ruce, sevřenými rty kroužila na žaludu.

„Jo, je pěkně tuhej.“

„A to všechno pro tebe, zlato,“ ujistil ji muž.

 

Duke ji obešel zezadu, a zatímco dál kouřila dnešní úlovek, vyhrnul ji jednou rukou lem šatů, dokud neodhalil prdelku krytou páskem kalhotek. Stiskl jí postupně obě půlky, pak odhrnul látku, až uviděl jak kundičku, tak i její análek. Jak si to tak prohlížel, zespoda vyjel Jackův prst a začal tu pičku mnout. Hned nato Cheri několikrát pořádně plácnul po zadku.

„Jo…jooj…“ vykvikla spokojeně a dál se na něm vlnila, jak jí cucal kozy.

„Teďka mezi kozy…“

„Jo, hezky mi ho vyhoň mezi kozama,“ přikázal jí Jack.

Posunula se a přitiskla si jeho péro mezi kozy.

„Dívej se na to, miláčku,“ vyzvala Duka.

Obalila ho kůži z obou stran a důkladně ho mezi ně vrážela. Vrátila se k jeho puse, vrazila mu jazyk do pusy. Klesla zpět, přitiskla si ho na prsa.

„Posuň se trochu dozadu.“

Učinil tak, ocitl se jí zase v puse. „Jo, kuř mi ho.“

Nádherně důkladně a pomalu začala zase u žaludu, na celou délku nijak nespěchala. Sunula se po něm a do toho kroutila hlavou.

Duke jí podal telefon. „Vyfoť si ho do sbírky, lásko.“

Jednou rukou briskně odemkla přístroj a podala ho manželovi se zapnutým foťákem.

Jakmile ho měla zase v puse, začal Duke cvakat snímek za snímkem.

„No to je paráda, tohle, pokračuj.“

Vypadala naprosto dokonale, když měla pramínky vlasů přes celý obličej a do toho mladé péro v puse.

Zvedla se a pro změnu si ho přitiskla mezi kozy.

„Hmm…chci se na něm pořádně projet,“ sdělila muži, když k němu zase klesla pusou. „Chceš mě na něm vidět?“ ptala se muže a rukama přejížděla po trupu nadějného mladého muže.

  Klubový crossdressing

„Chceš ho v sobě?“

„Jo, zlato, chci ho cítit uvnitř kundy.“ Lehla si na Jacka celým tělem, zuřivě se s ním líbala, zatímco on jí rukama zajel pod šaty na zadeček. Vyhrnul je až k sobě, Duke jí stáhl kalhotky. Následovaly celé šaty i boty. Když to z Cheri sjelo všechno, roztáhla si rukama zadeček od sebe. Lehla si zpátky na to tělo plné potěšení, jehož ruce jí během polibků ovinuly záda a hnětly prdelku.

„Jen se mu tři o péro, zlato,“ zašeptal Duke, když si Cheri na Jacka sedla obkročmo. Sledoval, jak se jako kočka pohybuje dopředu a dozadu a její růžová pička se tře o celou délku toho péra, jako když ho předtím kouřila. Neviděl jejich líbání, jen slyšel mlaskání a vzdychání své manželky. Natáhl se k ní a prsty prozkoumal pičku.

„Ty jsi tak krásně mokrá, chceš, abych ho do tebe vrazil?“

„Jo, prosím.“

Byla ale rychlejší a tuhý čurák v ní ihned zmizel. Nejdřív do poloviny, s dalšími přírazy až po kořen.

„Hmm…no ten je tak krásně velkej, zlato. Hezky mě vyplňuje.“

Jen co ho její vnitřek trochu navlhčil, pohyby šoustání zrychlily a staly se plynulejšími. Duke se posunul na bok, chtěl svou mrdající manželku vidět pořádně. Jack ji držel za trup a jen se mu před očima komíhaly její kozy. Klesla na něj, přitiskla se mu na prsa a zase ho líbala. Jen se zastavila, rozjel se pořádně on a bušil do ní.

„Jo…je to je božííí…..takhle přesněěééééé…“ zaječela, držela v rukou jeho hlavu. Držel ji za zadek, druhou rukou za krk, její vlasy měl na obličeji a mrdal tu chlípnou děvku. Trochu se zvedla a snažila se vlastními pohyby přispět k přírazům toho pevného péra. Zakrátko převzala rytmus a pořádně se rozjela, až pod nima vrzala celá postel.

Jacka ale mnohem víc bavila jeho vlastní dominance. Přitiskl si Cheri k sobě, aby se moc nemlela, a ji začal prudce šoustat vlastními přírazy s oběma rukama na její prdelce. Vžil se do toho tak moc, až při jednom vyklouzl ven a celá scéna na moment ztuhla.

„Hned ho tam vrátim,“ hekla Cheeri a natáhla se mezi stehna.

„Ty jseš ale nemravná holka,“ konstatoval, když se nad ním zase houpaly obě kozy a Cheri si ukradla veškeré tempo mrdání pro sebe.

Postupně se zvedla, až skončila v normálním sedu, čuráka pořád v sobě.

Duke se k ní natáhl a vzal ji za jednu kozu. Jack držel obě pořádně, Cheri si rukou ještě honila pičku.

„Jo, dotýkejte se mě oba,“ žadonila slastně. Zula si konečně boty. „Mrdáš nádherně, kamaráde. Jsi ve mně tak hluboko.“

„Ještě mě šoustej, buď pořádně nahoře,“ instruoval ji.

Zvedla se do dřepu, chytla se jeho nabídnutých rukou a začala na něm zase poskakovat.

„Oooohhhh…..oooohhh….“

Zůstala kousek nad ním ve vzduchu, aniž by z ní vyklouzl. Místo toho píchal tu kurvu stejně zběsile, jako předtím, když na něm ležela.

„Jo, přesně takhle to miluje,“ komentoval Duke.

Jack se v ní pohyboval rychle jako nějaký splašený simulátor, ten kluk byl k neutahání. Cheri projížděly impulsy podobné elektřině, chvílemi měla pocit, že vnímá i celé jeho tělo, nejen každý nerv toho svého.

„Áááááhhhh….“ zaječela tam silně, že se musely otřást i základy. Pak se neudržela a klesla na něj zpátky. Zvedla si ho zpátky, dostala se opět do pozice a tentokrát přirážela ona.

„Ta tvoje manželka je pěkná coura.“

Opřela se mu rukama o prsa a zase se jen pohupovala. Mlela zadkem, až se mlel i on a s nimi celá postel. Vzala ho postupně za obě ruce a pověsila si je na krk.

„Trochu mě zmáčkni.“

„Chceš škrcení…“ odtušil Jack. Přitáhl si její hlavu a pořádně držel její krk v rukách, dole pořád mrdal tu mokrou kundu.

„Jo, takhle to chceš ty děvko? Takhle se ti to líbí, když tě mrdám?“

„Áaaaahhhh…“ do obličeje byla jediná odpověď.

Jack se zvedl, až oba připomínali trochu houpačku.

„Dáme si to na misionáře?“

„Jo, jo…“ hlesla s jeho pérem pořád vevnitř.

Vzal ji za zadek a vstal z postele. Jen se otočil a položil ji zpátky. Jen roztáhla nohy, už ho měla v sobě zase až po kořen, mrdal ji a jednou rukou se opíral o postel.

Jezdila mu rukama po trupu, zadku i prsou.

„On je tak krásně pevnej a pružnej, lásko,“ komentovala Jackovy kvality směrem k manželovi.

Jack se dostal do polodřepu, chytil Cheri za nohy a plynule přirážel. Usmívala se s rukou v klíně, kterou si třela klitoris.

  Na tom hřišti se dá nejen kopat

„Takhle se ti to líbí?“ zaznělo od Duka.

„Jo, přesně takhle…“ zavrněla blahem. „Jo…přesně takhle zlato…až na dnoo…ahhhh…mmmm….“ klepala se pod přírazy a ruku měla stále mezi stehny.

Jack se k ní sklonil, chyytil ji za vlasy, přitáhl jí hlavu až k povlečení a tvrdě přirážel.

Zastavil se.

„Až na dno?“

Přikývla.

Méně přírazů, každý až nadoraz, až cítila celý jeho rozkrok, ne jen tvrdého čuráka uvnitř vlastní kundy. Chytla ho rukou za zadek a přitahovala si ho ještě víc k sobě. Přirážel, jako kdyby byla mincí, kterou je potřeba vyrazit.

„Dělej jí to hezky pomalu a důkladně,“ zaznělo od manžela.

Jack zpomalil, aby Cheri cítila každý jeho pohyb uvnitř, každé otření žaludu od vnitřní stěny kundy.

Duke se k ní natáhl a hnětl jí obě prsa.

„Jo, zlato, hraj si s nima, ať cítim i tvoje ruce.“

Dívala se na svého muže se slastí v očích.

„Jo, koukej se na něj, zatímco tě mrdám.“

Duke ji chytil za krk, další vzdychání utnul tak, že jí rovnou zacpal pusu. Hladil ji po vlasech a tváří, ona se otřásala pod dorážením toho mladého péra.

Zpomalil, skoro ho z ní vytáhl. Už měl venku i žalud, když se zase dostal dovnitř. Opět pomalu, s důrazem na každý centimetr vlastní délky.

„Jo…takhle…přesněěéééé….“ zavyly blahem, prstíky si zase honila poštěváka.

Jack nespěchal, dorážel na ni pomalu s oběma rukama zaťatýma v pěst a opřenýma o postel, jako kdyby byl o víkendu v posilovně.

„Máš výbornou kundičku.“

„Je to fajn, lásko? Je to fajn mít ho v sobě?“

„Nádherně mě vyplňuje.“

Jack ji chytil za krk.

„Jo? Řekni mu, jak to cítíš.“

„Je to úžasný…krásně mrdá…cítím každej kousek toho jeho čuráka…“

„Tak ať tě vezme taky zezadu…“

„Jo, jasně…“ přikývl Jack a vstal.

Cheri vyskočila jako pejsek, otočila se a nastavila Jackovi prdelku.

„Jen takhle?“ Plácl ji přes zadek.

Vepředu klesla a přitiskla se prsama i hlavou na postel. Jako kočka, co se protahuje. Několikrát ji plácl po zadku a zatímco ji manžel hladil po vlasech, ucítila v kundě zase ten kamenný ocas.

„Jsi připravená?“

„Jo…“

„Jo, taky si myslim, že je tvoje kunda krásně připravená,“ zajel až nadoraz, tiskl ten zadek dolů a přibíjel ji jako hřebík. Natáhla ruku dozadu a mnula si pičku, takže semtam měla v ruce i jeho péro.

Pořádně se nad ni naklonil a jen pleskal klínem o její zadek. Cheri hekala a sténala do deky. Opřel se jí o zadek a pohupoval se na ní jako kyvadlo.

„Jo. Takhle…tohle je perfektní,“ hlesla s hlavou na dece.

Na pár vteřin se zarazil a udělal několik nesmírně pomalých přírazů až po kořen. Pak ještě trochu zatlačil. Nato se vrátil k původnímu tempu.

A zase zpomalení až na dno. Opět nabral rychlost.

„Hele, ty ses udělala. Udělala se. Cítil jsem to úplně všude.“

Cheri se převalila a na původní místě zůstala mokrá skvrna.

„Ty jsi squirtovala na celou postel,“ zachechtal se Duke.

Jack si lehl vedle ní, natočil si ji k sobě bokem a ona jen čekala, až ho v sobě zase ucítí. Zvedla nohu a navedla žalud správným směrem. Tolik známé přirážení ji opět naplnilo celé tělo šimravou elektřinou. Příjemně se třásla a cítila hned za sebou to mladé pružné a silné tělo. Přitiskl se k ní víc a chytil ji volnou rukou za kozu.

Nádherně sebou třásla, Duke ji hladil po stehně a Jack občas ucítil jeho ruku taky.

„Áááhhhhh….áááááááááhhhhh….“ dralo se Cheri z hrdla pod tou neustálou palbou slasti.

Duke ji jezdil rukou po stehnech, břichu i kozách, aniž by Jack přestal s mrdáním jeho ženy.

„Tak, co…“ hlesl Jack, „Připravená na salvu mrdky?“

„Jo…jooooo….“ zasténala.

Přetočil se zase do misionáře a s jejíma rukama na zadku jí zajel do kundy.

„Popros mě o to.“

„Chci, abys mě postříkal.“

„Ještě popros…“

„Prosimtě vystříkej se na mě….“

„Kam to chceš?“

„Tady…“ ukázala si na břicho i na kozy.

Ještě několik přírazů a vytrhl ho z ní.

Byli hned nad sebou, on si honil špičku tmavě rudého péra, ona pod nim kmitala prsty na klitorisu. Pak zasténal a pokropil ji kapkami celý trup od krku po břicho, přesně jak chtěla. Ještě si to po sobě roztírala a několikrát si olízla prsty. Jack prudce oddechoval a někde z dálky se ozýval zvuk doznívající oslavy, na kterou v tom shonu všichni tři úplně zapomněli.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.