Klubový crossdressing

Simon prohrál partii pokeru tak okázale, že ho kamarádi za trest přiměli, aby se na jednu noc převlékl za ženu. Nakoupili staré oblečení z divadelního oddělení vysoké školy: červené vysoké podpatky, černou minisukni, která byla na někoho jeho výšky příliš krátká, a stříbrné flitrové tílko. To vycpali toaletním papírem, aby mu dodali zdání poprsí. Oblečení bylo nevkusné a zmačkaná umělá prsa by se nehodila ani na opilecký halloweenský večírek. Směšnému trestu to ale odpovídalo slušně. Oblečení pak zkombinovali se silnou vrstvou make-upu z obchodu „vše za dolar“ a blonďatou parukou původně z nějakého muzikálu ze šedesátých let.

Poté, co se Simon dvakrát zkontroloval v zrcadle koupelny, byl připraven vyrazit do klubu. Světla tu byla vždycky dost slabá a hudba tak hlasitá, že pochyboval, že by si toho někdo všiml. Popíjel a tančil jako obvykle a pomalu se vzdaloval od svých přátel. Uvědomil si, že se dokáže přiblížit k ženám víc než obvykle, aniž by řekl jediné slovo. Došlo mu, že mnohé z nich, ne-li všechny, předpokládají, že je jednou z nich. Zjistil, že do nich může vrážet a tančit s nimi a ony ani nemrknou. Vybral si jednu z těch opilejších a brousil proti ní. Ta zatracená coura mu to oplácela, chichotala se a opakovaně se dívala na další skupinku kluků, jako by doufala, že svým „lesbickým” chováním upoutá jejich pozornost.

Máš mou plnou pozornost, napadlo ho. Silně uvažoval o tom, že dívku požádá, aby s ním šla na záchod, když ucítil, jak se k němu tiskne další návštěvník klubu. Krátce se ohlédl a spatřil vyššího muže v černém tílku, jehož tvář byla ve slabém světle zastřená. Na Simona se však usmál, položil mu ruku na bok a „zatančil” si s ním. Simon se usmál a nechal to být, protože mu to připadalo vtipné. Když se k němu muž přitiskl rozkrokem, ucítil jeho silnou erekci. Pokusil se vyhrnout si sukni a Simon přemýšlel, jestli si toho všimne, ale přitiskl si svou bouli k zadku zakrytému kalhotkami, aniž by se dostal dostatečně blízko k jeho „hardwaru”.

  Říkali mu jitrnice

„Chceš se dostat z toho davu, holčičko?” zeptal se muž. Simon přikývl, popadl ho za zápěstí a táhl ho do zadní části klubu. Myslel si, že ho třeba odvede na záchod, ale neudělal to, místo toho ho přitlačil ke zdi a hnětl mu zadek. Simon tiše zasténal, jak mu cukal penis.

Muž mu nadzvedl sukni a určitě se ho chystal dotknout, takže Simon jeho ruku rychle stáhl. Místo toho se otočil, dřepl si před něj, rozepnul mu džíny a než stačil něco namítnout, měl v puse jeho péro. Zafuněl a pohladil Simona po jeho plastické paruce.

Simonovi se postavil. Chtěl se dotknout sám sebe, ale muž si zjevně nevšiml, že mu ho kouří chlap v mizerném make-upu místo skutečné ženy, takže by to neměl dělat. Místo toho si strčil ruku do kalhotek natolik, aby si zachytil péro za opasek, takže nekoukalo ze sukně.

„Chci tě ošukat,” řekl mu muž. Simon vytáhl ptáka z úst a vstal. Otočil se a opřel se o stěnu, když se muž přiblížil. Plivl si na ruku, sáhl si pod sukni, aby si ji otřel o prdelku, a chytil mužovu násadu, aby ji navedl na místo a on se neohmatával. Bylo to těsné, ale podařilo se mu ho zasunout dovnitř a tiše zalapal po dechu při bolestivém natahování.

„No sakra,” řekl muž a okamžitě do něj strčil. „Miluju holky, co si ho nechají vrazit do zadku.”

Simon zasténal, když mu cizinec bušil do zadku a zároveň ho tiskl ke zdi. Ten pitomec si opravdu myslel, že je holka. A kurva, bylo to skvělé, i přes nadměrné tření způsobené nedostatkem pořádného lubrikantu. Jeho vlastní penis se napínal o spodní prádlo a při každém přírazu rozmazával po látce prekurz.

  Ošukej mě a moji matku: Gilmorova děvčata I Příjezd

Udělal se mu do zadku. Bylo to horké a vlhké a jeho penis se při tom napínal a cukalo v něm. Jakmile se cizinec vytáhl, Simon si vyhrnul spodní prádlo a upravil si sukni.

„Sakra, to bylo hezký,” vydechl cizinec. „Nechceš si pronajmout pokoj a pokračovat?”

Simon se tiše zasmál. Tak trochu chtěl říct ano, ale to by všechno vyšlo hned najevo. Tak jen zavrtěl hlavou a při odchodu se na chlápka usmál.

Zamířil na toaletu a rozhodl se jít na dámské záchody, aby nenarušil charakter. Zavřel se v kabince a stáhl si kalhotky. Vyhrnul si sukni, postavil se čelem k záchodu a chytil se za pulzující penis. Honil si ho, zadek se mu chvěl, když si představil pocit, jak mu do něj buší cizí penis. Tiše zaklel, když ejakuloval do záchodu. Jeho stahy způsobily, že z něj zbytky spermatu vytékaly na podlahu. Když skončil, upravil si oblečení a odešel, aniž by to po sobě uklidil.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.