Oblékni se pro mě, zlato

Na posteli leželo krásné spodní prádlo, podvazky a lodičky. Na křesle opodál slušné klubko provazu, jenže to teď nikoho nezajímalo.

Lotta se připravovala na prcání s otcem. Matka odjela na služební cestu, a když nebyl doma, Brian si to rozdával s Lottou. Oba to brali jako výborný trénink a win win situaci. Zůstalo to v rodině, Lotta si nemusela dělat starosti s kluky, kteří by ji náhodou otěhotněli, a táta měl možnost upustit páru.

A měl rád, když si na sebe vzala právě tohle a oblékla se zkrátka trochu jako šlapka. Něco ho na tom spodním prádle bralo. Jí to nevadilo, protože si aspoň mohla vybrat tuhle stránku šatníku a otec ji pravidelně zásoboval.

Přetahovala si přes sebe ramínkový top, přes který jí stejně bylo všechno vidět. Podvazkové pásy už byly součástí, takže pak následovaly akorát punčochy. Jedna. Druhá. Hezky nadoraz, ať se nikde nemačkají. A kalhotky, tedy tanga.

Jakmile byla připravená a řekla to tátovi, hodil ji na postel a sklonil se k ní. Roztáhl jí nohy od sebe a odtáhnul lehce látku kalhotek, aby se jí snadno dostat ke kundičce. Na nic nečekal a zajel do ní jazykem. Jen s ním začal kmitat, jeho dceruška se mu pod rukama a hlavou začala svíjet, vlnit a krásně vzdychat.

„Jo…tati…přesně tam….ahhhh….“ Natáhl se rukou a chytil ji za jednu kozu. Stáhl z ní červenou síťovinu a hezky za ní zabral, až se ztuhlá bradavka třepala. Složil jí nohy k sobě a zbavil ji kalhotek. Lotta si mezitím osvobodila ze síťoviny i druhou kozu a jen čekala, až se táta přiblíží svým čurákem. A už tu byl. Pokrčila jen nohy a sledovala, jak se nastavuje u vstupu do její kundy, jednu ruku na péru a druhou se držel stehna. Jen se dostal dovnitř, začal do ní krásně svižně přirážet, takže se Lotta zase rozsténala.

  "Podle mě seš stejně teplej."

Jeho klín nádherně pleskal o její a kozy se jí jen vlnily, jak do ní bušil. Chytil ji postupně za obě kozy a nakonec jí sevřel krk a sehl se k ní víc. Nedělal to často, o to víc to sevření měla ráda. Opíral se o její krk jednou rukou a mrdal ji, ona jen vzdychala a celé její tělo se klepalo pod tím bušením.

„Jo….“ zakňučela, „udělej se do mě, tati…“

Ještě několikrát přirazil a s každým pohybem v ní zůstal delší dobu.

Trochu si jí přehodil na posteli, aby se k ní dostal pohodlněji z boku. Pak ho nasadil na kraj prdelky. Lotta nic nenamítala. Postupoval pomalu, jak se před ním zvolna roztahovala a během toho vzdychala. Nebylo to samozřejmě poprvé, co ji chtěl šoustat do zadku, jenže to nedělali vždycky.

„Můžu celej?“

„Jo…jen pomalu…až po koule…“ zašeptala s přivřenýma očima. Velmi pomalu zajel několikrát dovnitř a ven, než ucítil, že se ně něj její zadeček dostatečně adaptoval. Jakmile se tak stalo, opřel se jí o stehna v punčochách a už tam zajížděl hladce a rychleji. Dal jí pak nohy od sebe, aby kromě zadečku viděl i na její krásně zastřiženou pičku i to prádlo, co na ní viděl tak rád.

Zjisti víc

„Máš moje péro ráda v zadečku, zlato?“

„Jo, tati…miluju, když tě mám v zadku…“

„Chceš tim čurákem pořádně vyplnit?“

„Jo, pořádně mi ho tam narvi…to tvoje velký pevný péro….bože to je tak super,“ natáhla se rukou mezi nohy a třela si klitoris.

  Tři horké prvky

„Jo, masíruj si hezky kundičku.“ Brian ji chytal střídavě za třepající se kozy a za krk.

Téměř aniž z ní vyklouzl se natáhl na bok a zase jí zajel do prdelky. Lotta pozici vůbec nezměnila. Naklopil jí ale taky na bok, aby se k ní mohl pořádně přitisknout, zatímco ona zvedla jednu nohu do výšky.

Po pár minutách tohoto přirážení se chtěla na tátu posadit. Opět to vyšlo skoro bez vyklouznutí Brianova péra. A už se na něj začala nabodávat, jen jí kozy poskakovaly a prsty se mlely na kundičce, tátovo péro pořád v zadku. Otočila se směrem k němu. Zpomalila prudké přirážení, jen na něm seděla a vlnila se. Kmitala kyčlemi na jeho klíně a jeho péro se v ní pořád krásně mlelo.

V další minutě ji shodil na stranu a otočil se tak, že byli na posteli v klasickém misionáři. Jenže to si Brian všiml provazů, které zůstaly na rohu. Jak šoustal Lottu do zadečku, padl mu na ně zrak a napadlo ho, že je škoda je nevyužít, když už jsou tady tak při ruce.

„Nechápu, proč tě mamka nenechá mrdat ji takhléééé…je to úžasnýýýý….ahhhhh….“

Ještě chvíli ji prcal do zadečku jen tak, pak už se natáhl pro provazy.

Uvázal jí jednoduchou smyčku kolem krku a pomaličku ji utáhl jako vodítko, až měla celý krk krásně obepnutý. Brian volný konec natáhl do výšky a opravdu to vypadalo, že má vlastní dceru na vodítku.

„Roztáhni pořádně ty nožičky….“

  Večerní rodinné cvičení

Vzdychala dál, držela si nohy pod koleny.

„Má se to tebe tatínek vystříkat?“

„Joooo….“

„Všechno do poslední kapky?“

Odpovědí mu bylo jen další zasténání. Navinul si víc provazu na ruku a přitáhl si ruku k tělu. Zvedal dceři částečně tělo a vytvářel tak další tlak proti vlastnímu péru dorážejícím do její prdelky. Pak provaz pustil úplně, opřel se jí o zadek a začal s ním pumpovat nahoru a dolů na pružinách postele. Jeho dcera se kymácela jak loď ve vlnách.

„Připravená, zlato?“

„Jo, připravená, tati…“

Vytrhl ho z ní, přesunul se jí rychle k obličeji, a zatímco jí mačkal ještě kozu, kmital rukou na svém péru. Lotta jen pootevřela pusu a čekala, až to do ní nacáká.

„Prosím, chci tu tvou mrdku…“

Její touha byla vyslyšena a tatínkovy cákance se jí podepsaly na tvářích, čele i pusince.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.