Prázdný dům, plná ústa

Chodil jsem na vysokou školu v biblickém pásu (region USA s velmi silnou náboženskou praxí) v době, kdy být otevřeně gayem, bisexuálem nebo někým jiným než úplně heterosexuálem bylo ještě docela nebezpečné. Většinou jsem byl heterosexuál, ale měl jsem pár zkušeností s kluky. I když jsem zdaleka nebyl nějaký macho sportovec, pořád jsem nebyl ten, kdo by někomu spustil „gaydar”.

S Carlem jsem se seznámil hned v prvních dnech školy. Měl jsem „roční přestávku”, takže byl o rok starší než já, ale stejně starý. Pracovali jsme spolu v univerzitním rádiu, sblížily nás naše tajuplné znalosti a hluboká láska k hudbě a bylo jasné, že budeme přátelé na celý život. Brzy jsme po zavření stanice chodili na noční procházky, pili pivo a kouřili trávu.

Vydávali jsme se na výpravy, kterým jsme říkali „dobrodružství”. Jeho matka vlastnila největší realitní kancelář v okolí, takže měl kódy k bezpečnostním systémům všech domů na prodej ve městě. Pozdě v noci jsme chodili do prázdných domů a pili pivo. Museli jsme být dost potichu a nesvítit baterkami, jinak by sousedé mohli zavolat policii. Ale plížit se potmě bylo právě to, co nás bavilo.

Naše přátelství a rozhovory se otevíraly, takže jsme si jednou v noci, když jsme seděli na schodišti pokrytém bujným kobercem a svítilo nám jen pouliční osvětlení, začali vyměňovat historky o sexu. Zeptal jsem se, kdo mu ho nejlépe vykouřil. Nepříjemně dlouho váhal.

„Byl to chlap, že jo?” zeptal jsem se.

„Jak to víš?”

Řekl jsem mu, že to bylo jako najít stejnou krevní skupinu. Něco na něm bylo, a jakmile jsme se potkali, věděl jsem, že jeho dveře se otáčejí na obě strany. Řekl, že ze mě měl opačný pocit.

Bavili jsme se o tom, že většina chlapů má první zkušenost s jiným chlapem, obvykle si ho honí s nejlepším kámošem nad ukradeným Playboyem. Začali jsme si vyprávět své sexuální historie a já jsem vysvětlil, že kromě pěti žen jsem do té doby sjel celkem čtyři chlapy a každého z nich jsem několikrát vykouřil. Bylo vidět, že to nečekal.

„To by mě nenapadlo… Teda všichni… ale ty ses opravdu učil pracovat s klackem…”

“Jo, jak jsi říkal, začalo to honěním s mým nejlepším kamarádem, ale představa, že mu ho vykouřím, byla příliš silná na to, abych ji ignoroval. A on do toho šel, tak jsem to jednou zkusil a opravdu se mi to líbilo. Když se pak naskytla příležitost, tak proč ne? Myslím, že mě vzrušuje hlavně ta tabuizovaná stránka věci.”

„A tady dole je to mnohem větší tabu než tam, odkud pocházíš,” řekl.

„Jo, ale nemůžeš mi říct, že tihle hodní kluci tady venku, na lovu, při kempování? Vsadím se, že tady kolem je spousta chlapů, kteří do sebe v rybářské lodi narazí pár piv, prostě dva dobří kamarádi, pak někdo řekne ‘pojďme to jednou zkusit’ a jeden z nich zjistí, jak je sexy kouřit péro. Tak se to stalo i mně. Ale tady to samozřejmě musíš mnohem víc skrývat. Pohřbít ho hluboko, aspoň do doby, než budou kluci zase sami v lese.”

„Promiň, ale ty mi prostě připadáš spíš jako ten, kdo by měl dostat hlavu, ne jako ten, kdo ji dává na kolenou.”

  Nezapomenutelný výlet na pláž

„Spousta lidí si to myslí, jako by dávat hlavu bylo slabé nebo podřízené. Ty už jsi s klukama byl. Takhle se cítíš, když jdeš mezi stehna? Podřízený?”

„No… Tak trochu jo.”

„To je škoda. Nejsem ničí podřízený. Pro mě to vždycky bylo o tom, jak moc mě to vzrušuje, ne o tom, že mu sloužím. Jasně, ten chlap se vzrušuje tím, co dělám, ale já to dělám pro sebe. Nikdy tam nepřemýšlím nad tím, jestli to dělám dobře, jestli se mu to líbí. Jsem příliš zaujatý tím, jak se to líbí mně.

„Od té první chvíle, od první vteřiny, kdy jsem otevřel pusu, jaký jsem měl pocit na rtech a na jazyku… Kdyby mě to nevzrušovalo, už bych to neudělal. Sakra, asi bych ani nedokončil to, co jsem dělal. Když se na ženu vrhnu, jde mi o to, abych ji přivedl k šílenství. Rád lížu kundu, protože mě vzrušuje, když ji vzruším, když ji donutím, aby se kroutila, aby se udělala. To miluju.

„Ale na chlapy takhle nejsem, jejich rozkoš mě takhle nevzrušuje. Kouřím ptáky, protože mě to baví. Na to, že je na to chlap vysazený opravdu moc nemyslím, ani když to dělám.

„A to, že to mám na starosti já, že ho můžu donutit, aby se udělal rychle nebo aby to trvalo, to je moje volba, já to mám pod kontrolou. Ať už chci pokračovat jakkoli dlouho, je to pro mé vzrušení. A on by si měl dávat pozor na to, jak se chová, a vážit si toho, co dostává; žádné strkání do hlavy, nadávání mi do buzerantů nebo podobné pitomosti. Pak ho rychle ho pustím.

“Není divu, že ženy nechtějí kouřit, když chlapi dělají machistické kecy, jako že jí nutí hlavu dolů, nadávají jim do děvek a kurev. Musíš bejt pěkně blbej, aby sis neuvědomil, že když má tvůj pták v puse někdo jinej, tak v tý situaci nemáš moc ty. Ale jde o to, že když se chlap snaží chytat, cítí se drsně a snaží se je donutit udělat to nebo ono… Tak to je fakt. Neuvědomuje si, že by bylo desetkrát lepší, kdyby si prostě sedl a užíval si ten pocit. Kdyby se uvolnil a nechal je pracovat, možná by je to taky začalo opravdu bavit a všichni by vyhráli.”

„Myslím, že to je tvoje magisterská práce: „Filozof kouření,” zachechtal se.

„Něco ti řeknu, Carle, kdybys o kouření trochu přemýšlel, jako o společném porozumění, užil by sis ho mnohem víc. Na obou stranách. Ukážu ti to.”

S tím jsem sklouzl po několika měkkých, polstrovaných schodech a otočil se k němu čelem. Na kolenou, čelem k němu, jsem teď měl hlavu zhruba ve výšce rozkroku a pracoval jsem rychle. Když se mu rozepnul pásek a džíny, s větším odhodláním než s grácií nebo zručností jsem se pustil do jejich stahování.

Ačkoli byl Karl zaskočen, nehodlal se tomu bránit a zvedl boky, aby mi pomohl, takže se mu džíny a boxerky v krátkém okamžiku zmuchlaly u kotníků. Rychle, i když neohrabaně, dokončil práci tím, že si sundal boty a kalhoty následovaly. Pak roztáhl nohy, kolena zcela obnažil a vyzval mě, abych udělal, co si přeji.

  Anonymní údery?

Měl všechny důvody být pyšný, protože stál rovně jako stožár a penis doslova mu směřoval k bradě, jak tam seděl. Už jen pohled na pěkně tvrdé péro je tak erotický. Nemluvím o směšně velkých porno-čůrácích, ale copak se většina lidí, bez ohledu na orientaci, nedívá na pěkné, dlouhé, obepnuté, jako železo tvrdé péro a necítí se sexy na velmi primární úrovni?

Konkrétně tenhle mě vzrušoval, protože jsem věděl, že až za chvíli vezmu jeho tělo do ruky, bude ho ještě spousta ukazovat výš, než kam moje pěst dosáhne. Pořád by bylo co líbat, lízat a jinak dráždit. Ale nejdřív…

Už jsem ho kouřil. Chtěl jsem, aby to bylo výjimečné.

Roztáhl nohy doširoka, ale já jsem toho tvrdého ptáka záměrně nevnímal. Nemohl by být šťastnější, kdyby poskakoval nahoru a dolů a křičel „ahoj”. A i když jsem si ten pohled užíval, mohl chvíli počkat, než se mu ode mě dostane nějaké pozornosti.

Místo toho jsem sjel dolů a začal mu lízat koule. Jemně, něžně, chtěl jsem, aby se můj jazyk dotýkal každého centimetru toho hladkého pytle. Normálně jsem koule svíral v jedné ruce, ale jen jednou jsem je předtím zkusil olíznout, a i tehdy to bylo rychle a bez velkých ohledů. Okamžitě mi bylo jasné, že tahle hebká vyholená kůže stojí za vychutnání, a můj jazyk si tu hru užíval.

Byl jsem překvapený tak jemnou strukturou a zkoumal jsem dál, bral jsem do pusy jedno varle, pak druhé, a i když jsem uvažoval o obou najednou, pravdou je, že můj chlapec měl pořádně velké koule a moje čelist měla vážné pochybnosti o logistice, jak je do sebe dostat obě. Začal jsem rychle kmitat jazykem, jak jsem se propracovával po spodní straně těla až k žaludu.

Trochu jsem se zaklonil, abych si to celé prohlédl. Moje levá ruka se zvedla, aby převzala „kuličkovou službu”, a když jsem uchopil jeho velmi tvrdý, velmi sexy penis, byl jsem příjemně překvapený, že má jen mírné banánové zakřivení směrem nahoru, což mě rozesmálo. Z nějakého důvodu to celé scéně dodalo další nemravné vzrušení. Teď už jsem byl připraven se do něj ponořit.

Naklonil jsem se dopředu. Hlavička, už vlhká prekumem, se přitiskla na mé našpulené rty, pak postupně za tuto branku a já pokračoval dolů, až se rty dotkly prstů, takže celý jeho penis byl v držení pusy nebo ruky. Lehce nasládlá, lehce viskózní chuť/textura jeho prekumu byla radost. Musel jsem potlačit úsměv, když moje vlastní erekce začala napodobovat jeho tvar, protože někdy prostě není nic žhavějšího než pusa plná tvrdého péra.

Začal jsem vyvíjet tlak, vážně ho sát a pomalu lízat, zkoumat, jako bych na hlavičce jeho péra ztratil něco cenného a jen velmi důkladné hledání jazykem to mohlo najít. To ho okamžitě přimělo sténat a kroutit se. Na to bylo příliš brzy, a tak jsem polevil. Potřeboval ukázat, že mi na jeho potěšení nezáleží. Dělám to, protože se mi to líbí. Jde o mé potěšení, a jestli na konci něco dostane, no dobře. Jeho dech se vrátil do normálu.

  Hrátky na hraně

Začal jsem znova; pomalu, rovnoměrně nahoru a dolů, s veškerým sáním, které jsem schopen vyvinout, s jazykem, který se prohání po každém centimetru, jako by ho musel udržovat vlhký, jinak by praskl. Pak se opět po několika minutách začne napínat, což signalizuje, že už je skoro u cíle.

Úplně jsem přestal, odstranil jsem ruku a ústa. Podíval se na mě s „co to sakra” v očích a já počkal, až zase vychladne. Když jsem byl spokojen, moje ruce se vrátily na místo, koule v dlani, prsty přitisknuté na jeho zadeček, prostředníček sledující dírku. POTOM jsem se do něj znovu ponořil, naplnil si ústa, jazykem jsem zkoumal to monstrum obklopené mými rty, pomalu jsem kýval nahoru a dolů, dokud nebyl připravený znovu se udělat. A já přestal. Znovu.

TENTOKRÁT jsem si sedl a jen se na něj díval. Čekal jsem tak dlouho, až začal velmi nepatrně měknout. Ale já to nedovolím. Znovu se do něj ponořím, znovu se mu postaví jako skála, chci mít toho tvrdého ptáka v puse celé hodiny, dny. Je to všechno o tom, jak moc se mi to líbí. Dělám to pořád dokola, znovu a znovu, hraju si s jeho vzrušením jako na horské dráze.

Mezitím si pravou rukou pomalu hladím vlastní péro. Znovu se chystal k vyvrcholení, ale tentokrát jsem připravený vyvrcholit i já, tak ho nechám. NE, já ho „nenechal”, já ho donutil se udělat. Do mých úst. Jeho břišní svaly se svíjely v křeči a bylo to jako sledovat mohutné zemětřesení, ztvárněné na mapě, v reálném čase. A když se udělal on, udělala jsem se i já, se silou, na kterou jsem zapomněl, že je možná. Už je to pár měsíců, co jsem byl s někým jiným, a moje tělo souhlasilo: příliš dlouho jsem si ho honil sám.

Pohrával jsem si s jogurtovou strukturou jeho spermatu a spokojeně polykal jeho nálož. Posadil jsem se zpátky, a když jsem se mu podíval do očí, slízl jsem si z prstů vlastní sperma, zatímco on se šklebil a nevěřícně kroutil hlavou.

Podle toho, že jsem za ta léta ochutnal to své, jsem poznal někoho, kdo jí hodně ovoce, zejména citrusů, jako je ananas, díky němuž je sperma sladké. A teď jsem si vychutnával jeho i své, chuťové pohárky si užívaly slanou sladkou chuť. Znovu jsem se k němu naklonil a sál jeho měknoucí penis, zatímco jsem hledal poslední kapku, která tam zůstala. Úplně ho nepustím, dokud se nevyprázdní jako balonek, a vzhlédnu k němu, abych viděl téměř maniakální úsměv na jeho tváři.

Ještě léta po té noci, když se chlapi sejdou a někdo se zeptá, jakou nejlepší kuřbu kdy zažili, vzpomenu si na tuhle, kterou jsem dal, ne dostal, a na vysvětlenou jen rošťácký úsměv.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.