Objevování mého vnitřního já

Příběh, který vám budu vyprávět, je pravdivý a změnil mi život. Jmenuji se Paula, je mi 35 let a jsem lektorka, vdaná za Andrewa, který je o 20 let starší než já. Mým oborem je matematika, ale nemyslím si, že by mě to činilo chytrou. Je to jen dar, stejně jako být muzikální a umět zacházet se dřevem. Seznámili jsme se, když jsem byla velmi mladá, teď jsme spolu už 18 let. Když jsme se poznali, byla jsem panna, nikdy jsem s nikým jiným nebyla a ani jsem nikdy s nikým jiným být nechtěla. Jsem katolík, ale nejsem biblista. Můj manžel, moje děti a celá moje rodina jsou ateisté, ale já se držím, protože je to pro mě opravdu důležité. Jsem poměrně vysoká, měřím 180 cm, štíhlá, mám dlouhé černé/hnědé vlasy. Mám krásné dlouhé nohy a pěkný zadek, pevné ploché břicho, jen prsa jsou malá.

Lidé mi říkají, že jsem hezká, a pořád mě balí, takže něco tam být musí. Jak už bylo řečeno, nikdy mě nelákalo seznámit se s jiným chlapem. Jsem ve věku, kdy je důležité cvičit, abych vypadala dobře, takže každé ráno chodím hned do posilovny a ráda denně běhám, když mám čas. Andrew je velký chlap, stejně široký jako vysoký, ale samý sval, produkt celoživotního hraní ragby. Náš životní styl se nijak neliší od milionů jiných. Tvrdě pracujeme, máme děti, pořizujeme si hypotéku, kupujeme dům; nic zvláštního, prostě to samé jako všichni ostatní. Andrewa a naše děti samozřejmě miluju, kdyby se kdokoli zeptal, řekla bych, že jsem se svým životem velmi spokojená. Tedy až do chvíle, kdy se před necelými čtyřmi lety stala událost, která otřásla celými základy mého života. Slibuji vám, že to bude co nejstručnější.

Byli jsme na dovolené na jihovýchodním pobřeží Itálie. Je tam moc krásně, ale moc turistů tam nejezdí a my jsme měli velké štěstí. Mohli jsme si pronajmout malou rybářskou chatu, která byla krásně zrenovovaná pro letní pronájem. Byla na prostřední terase v řadě asi osmi domků.

Druhé odpoledne po příjezdu jsme seděli vzadu, četli si a dali se do řeči s mladým párem z vedlejšího domu. Byli místní, nebyli na dovolené, a ačkoli jsem si toho v tu chvíli nijak zvlášť nevšimla, byl to velmi atraktivní pár. Lisa a Mateo, oba byli dost vysocí. Ona měla silné lícní kosti a široké tmavé oči, velká prsa, pěkný zadek, dlouhé nohy a úzký pas s dlouhými černými vlasy, skoro až k pasu. On byl štíhlý kluk s příjemnými rysy a vlnitými tmavě hnědými vlasy.

Okamžitě mezi námi vzniklo spojení, konverzace byla skvělá, pozvali nás na sklenku vína a během několika minut jsme všichni seděli kolem stolu na jejich malém dvorku a načínali čerstvou láhev. Jak večer pokračoval, všichni jsme byli trochu podnapilí a hihňaví, a když někdo navrhl, abychom se přesunuli do ložnice a měli větší pohodlí, zdálo se to jako opravdu skvělý nápad. No, s odstupem času možná ne. Vím, že si říkáte, jaká je to hloupost, ale to v sobě nemáte nejlepší část lahve červeného.

Na začátku jsme všichni seděli se zkříženýma nohama v kruhu na posteli, vyměňovali si historky, popíjeli víno a prostě se seznamovali. Dlouhé sezení se zkříženýma nohama vám přivodí křeče, a tak jsme nakonec leželi na jejich velké manželské posteli, dvě ženy vlevo a dva chlapi vpravo, dívali se do stropu, jen tak si povídali a užívali si teplý letní večer a teplé červené víno. Po nějaké době se Lisa otočila čelem ke mně, začala mi prsty obkreslovat nos a ústa a mně to vyhovovalo, ale po chvíli se ke mně najednou naklonila a políbila mě.

  Zkouška na nohách

Pocit jejích rtů na mých mi vyrazil dech; ta hebkost, jemnost, chuť vína. Okamžitě se mi omluvila. Řekla, že jsem tak krásná, že mi nemohla odolat. A i když jsem se měla rozzlobit a protestovat, z nějakého nevysvětlitelného důvodu, možná kvůli vínu, jsem to neudělala. Zaváhala jsem, zmatená a rozrušená, a ona to pochopila jako znamení, že mi to nevadí. A přiblížila se, aby mě políbila podruhé. Cítila jsem, jak mi její dlouhé černé vlasy padají do obličeje a její jazyk vklouzl do mých úst. Věděla jsem, že tohle je naprostá dokonalost. Nebylo to správné, ale nedokázala jsem odolat. Nic takového jsem ještě nezažila a cítila jsem, jak se poddávám každému jejímu doteku.

Vklouzla mi rukama pod tílko a hladila mě po prsou, říkala mi, jak moc jí chutnám, a když mi přetáhla tílko přes hlavu, vzala mi bradavky mezi rty. Věděla jsem, že sténám rozkoší, ale nemohla jsem si pomoct a slyšela jsem, jak nás kluci vzrušeně pozorují. Když mi sjela rukou do kalhotek a přes vagínu, zažila jsem svůj první orgasmus. Zanedlouho jsme byli nazí a ona se přesunula na mě. Připadala mi jako hedvábný plát, který po mně klouže, její rty na mýchm, její prsa na mých, roztahovala mi nohy, přirážela svým ochlupením k mému: ten pocit byl neuvěřitelný, když jsem cítila, jak se dostavuje další vyvrcholení.

Vedle sebe jsem slyšela, jak můj manžel sténá a blábolí, a při pohledu doprava jsem viděla, jak si drží nohy nad hlavou, za kotníky, jak ho Mateo šuká. Říkal „Kurva ano, mrdej mě” pořád dokola. Najednou Mateo vylezl z postele a vzal mého manžela za jeho velmi ztopořený penis a odvedl ho do vedlejší ložnice a tu noc jsme je už nikdy neviděli.

Věděla jsem, jak nevinný, chráněný a ochuzený byl můj život, když se Lisa přesunula mezi mé nohy a špičkou jazyka se jemně dotkla mého klitorisu. Pak mě naučila, jak ji uspokojit, když jsem byla mezi jejíma nohama. Ukázala mi, že příliš mnoho může být bolestivé, příliš málo neúčinné, jen tak akorát znamenité. Zbytek noci se odehrával v mlze, dokud jsme s Lisou nebyly obě vyčerpané a nezačaly usínat v objetí za zvuků manželova sténání a proseb o další uspokojení ve vedlejším pokoji.

Probudila jsem se kolem sedmé, cítila jsem se velmi zahanbeně a trapně, a tak jsem se oblékla do šortek a tílka, co nejtišeji vyklouzla z domu a vrátila se domů. Kolem desáté dorazil domů Andrew, ale oba jsme byli příliš rozpačití na to, abychom se bavili o tom, co se stalo. A aniž bychom cokoli řekli, dohodli jsme se na vzájemném mlčení. Nejraději bych naši dovolenou ukončila dřív a jela domů, ale nenapadlo mě, jak mu to vlastně říct.

Přemýšleli jsme o tom, že bychom se přepravili trajektem na Sicílii, a tak jsme jeli do trajektového přístavu, abychom zjistili časy a cenu lístků. Když už jsme tam byli, dopřáli jsme si dlouhý oběd. Když jsme dorazili zpátky, bylo už kolem osmé hodiny večer.

  Trojka v domě kultury

Andrew se rozhodl, že půjde vedle na návštěvu, ale mě stud a rozpaky držely doma. Zpátky přišel očividně nešťastný, ale nic jsem mu neřekla. Zdálo se mi ale, že má přece jen trochu lepší náladu. Protože jsme byli oba velmi unavení, šli jsme brzy spát.

Druhý den ráno, což byl čtvrtý den naší dovolené, jsme se rozhodli zajít do místní kavárny na kávu a croissant. Ať jsme se však bavili o čemkoli, Andrew neustále sváděl řeč na Matea, zatímco já jsem toužila mluvit o něčem úplně jiném. Pak mě požádal, abych byla chvíli zticha, a tak jsem seděla naproti němu u malého stolku před kavárnou v jasném ranním slunci a čekala, až promluví. Tehdy mě požádal, abych nechala Matea, aby mě ošukal. Natáhl se přes stůl, položil své ruce na mé a řekl: „Tohle je pro mě důležité. Nikdy tě o nic moc nežádám. Prosím, udělej to pro mě.”

Nedokážu ani popsat, jak se mi ta představa protivila. Představa, že bych se na ně měla jen podívat, natož s nimi znovu spát, mě děsila. Nebudu vás nudit rozhovory, které následovaly, desítkami důvodů, proč si on myslí, že je to opravdu dobrá věc, já si zase vymýšlím desítky důvodů, proč je to velmi špatné. Nakonec mi ale řekl pravdu. Mateo neměl zájem jen o jednoho z nás. Chtěl nás oba, mě během toho dne, jeho v noci, a Andrewa by neošukal, pokud by nejdřív neošukal mě. Stiskl mé ruce mezi svými a přiložil si je k ústům a prosil mě, abych to udělala pro něj.

Byl to už pátý den naší dovolené, když jsem seděla naproti našemu malému stolu u snídaně a řekla Andrewovi, že ho miluju a že jestli to chce, souhlasím, že to udělám. Držel mi tvář v dlaních a políbil mě, říkal, že rozhodně ano, že to je to, co chce. Pak přišla otázka, co si vezmu na sebe. Byla jsem spokojená ve svém topu a šortkách, ale Andrew chtěl, abych vypadala krásně a žádoucí. Rozhodl se pro malou sladěnou soupravu podprsenky a kalhotek, saténovou zdobenou krajkou v bledě růžové barvě a květované bavlněné šaty s rozšířenou sukní a páskem v pase. Oblečení bylo doplněno sadou perel a botami na vysokém podpatku, které se k němu hodily. Provedli jsme poslední kontrolu, a když měl pocit, že jsem prostě dokonalá, vzal mě za ruku a šli jsme za Mateem.

Byly asi dvě hodiny odpoledne. Prošli jsme domem a vyšli na malý zadní dvorek, kde seděl a užíval si ranního slunce. To, co se stalo potom, se mi navždy vrylo do paměti, protože to navždy změnilo můj život. Mateo se na mě podíval a řekl mi, abych se otočila. Udělala jsem to, jak nejlépe jsem uměla, ale vím, že jsem vypadala skvěle. Pak mi řekl: „Andrew mi tě dal. Teď jsi moje. Budeš dělat, co ti řeknu. Rozumíš?” Řekla jsem „ano, rozumím”. Nechápala jsem to úplně, ale připadalo mi to správné. Podíval se na Andrewa a zeptal se ho: „Dáváš mi ji. Jsi si jistý?” Andrew řekl: „Jsem si jistý. Ano”. Podívala jsem se na Andrewa naproti a v jeho očích jsem viděla bolest a ještě něco. Mateo vytáhl penis, podíval se na mě a rukou na něj ukázal. Rychle jsem se podívala na Andrewa; viděla jsem v něm hlad, když jsem klesla na kolena mezi Mateovy nohy. Neviděla jsem Andrewa odcházet, protože jsem byla mezi Mateovýma nohama a nadšeně mu kouřila péro. Slyšela jsem ale, jak se při jeho odchodu zavírají dveře.

  Důkladný pohovor

Prosím, vzpomeňte si, že jediný muž, se kterým jsem kdy měla sex, byl můj manžel, a najednou jsem byla s jiným mužem. Přesto jsem neměla pocit, že je to špatně. Koneckonců Andrew mu mě dal. Rozhodnutí nebylo na mně.

Následujících devět dní mě nemilosrdně využíval a mně se to líbilo, mohla jsem svobodně uvolnit své nejniternější pudy. Byla jsem úplně osvobozená od všech těch pravidel, podle kterých jsem žila celý život, a mým jediným pravidlem teď bylo poslouchat. Sex s Andrewem během našeho manželství bylo milování. Příjemné, ale ne dobrodružné.

Mateo mě seznámil s čistým sexem bez zábran a osvobodil mě, abych se mu mohla oddat a prozkoumat sama sebe. Čas ubíhal hrozně rychle, přišel večer a on se udělal tolikrát, že si teď dával na čas. Šukal mě už dlouho, když přišel Andrew. Mateo mu řekl, ať se posadí, že se mnou za chvíli skončí, a sledoval, jak mě Mateo dráždí a škádlí, dokud jsem neprožila orgasmus, při kterém mi křupaly kosti.

Vědomí, že se Andrew dívá, mě hrozně vzrušovalo a posílilo už tak intenzivní orgasmus. Mateo se neudělal, jen mi řekl, že můžu jít, a šel se osprchovat. Když jsem kolem něj procházela, podívala jsem se na Andrewa, ale nepromluvili jsme spolu. Poprvé po mnoha letech jsem odešla domů do prázdné manželské postele.

Po zbytek prázdnin byla zavedena rutina. Mateo mě nemilosrdně využíval každé odpoledne a můj manžel každou noc a mně se to líbilo. Když nastal čas odjezdu, cítila jsem, že musím požádat Matea o svolení k odjezdu, a kdyby odmítl, myslím, že bych zůstala. Řekl nám ale, abychom odjeli.

Po návratu z dovolené jsme o tom už nikdy nemluvili. Myslím, že to na nás bylo příliš. Pokud vím, i když si tím nemůžu být jistá, nikdy neměl sex s jiným chlapem; možná ho to děsilo, ale ptal se mě, jestli může chodit s jinými ženami. Svolila jsem. Zřejmě má slabost pro blondýnky a já jsem samozřejmě bruneta. Jsme stále šťastně svoji. Narazila jsem na občasnou mladou blondýnku, která plakala v kuchyni, a soucítila jsem s ní u čaje, ale on o nich neví. Možná ani nechce?

Stále jsem praktikující katolička, věřím, že ten nahoře umí odpouštět, ale můj život se samozřejmě úplně změnil. Objevila jsem o sobě věci, které jsem si nedokázala představit ani v nejdivočejších snech (nebo nočních můrách). Věděla jsem ale, že můj vztah s Andrewem mi nestačí. Vstoupila jsem do oblasti, které jsem nerozuměla, potřebovala jsem ji poznat a pokusit se dát smysl tomu, co jsem prožila.

Na Sicílii jsme se nikdy nedostali.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.