Poprvé s Clarou

V posledním ročníku vysoké školy jsem patřila k malé, semknuté skupině přátel, kteří spolu celé léto chodili na přednášky. Většinou jsme se scházeli ve velkém bytě, který s námi sdílelo asi pět členů skupiny, a bylo nás sedm.

Hlavní extrovertka skupiny, která nás všechny spojovala, Clara, měla za chvíli 21. narozeniny. Tahle holka celý rok plánovala všechny jednadvacítky, všechny domácí oslavy, a o svém vlastním nadcházejícím velkém dni se sotva zmínila. No, my ostatní jsme se sešli a rozhodli se naplánovat večer, který by se jí líbil.

Clara byla krásná dívka s velkýma modrýma očima, vlnitými blonďatými vlasy a křivkami, pro které by se dalo zemřít. Víc než cokoli jiného však měla pohotový úsměv a prostě chtěla, aby celá atmosféra kolem ní byla neustále šťastná.

S Clarou jsme se sblížily během našich vysokoškolských let, ale hlavně v létě před začátkem posledního ročníku. V té době jsme byly téměř nerozlučné a já jsem před jejím narozeninovým večerem jen poskakovala. Šla jsem se s ostatními připravit do bytu, pomáhala jsem jí vybrat oblečení a dokončit účes a make-up.

Všichni jsme se vydali do prvního baru večera. Takhle brzy byl docela klid, takže jsme měli prostor většinou pro sebe. Skupina se rozdělila na výběr hudby, objednávání pití, hraní kulečníku, prostě na všechny ty zábavné věci. Vedle mě u baru se z ničeho nic objevila Clara s oslnivým úsměvem.

„Ahoj,” špitla na mě s mrskajícími se řasami, „nezní panáky jako pořádná zábava? Co myslíš, tequila?”

Hned jsem jí úsměv oplatila, okamžitě jsem se nechala strhnout její energií. „Máš to mít, zlato. Kolik chceš?”

Seskočila z barové stoličky, naklonila se ke mně a dělala divadlo, že počítá všechny naše přátele a nás oba dvakrát. Objala jsem ji kolem ramen, zachichotala se a zašeptala jí do ucha: „Skvělá práce. Možná bychom si to ale měly u všech ověřit, kdo má vlastně zájem.“

  Jen tak mezi námi třemi

S vážným výrazem přikývla a vyrazila, ptala se každého člověka a vrátila se se všemi osobními objednávkami pití. Nikdo nebyl ochotný panákovat takhle brzy v noci poté, co jsme si všichni předtím zahráli v bytě, zatímco jsme se připravovali. Stejně jsem každému z nás objednala panáky tequily, jen abych znovu viděla ten úsměv. Ten úsměv a malé šťastné zavrtění jsem viděla. Roztleskala se se mnou, hodila do sebe panáka jako profík, rychle mě ze strany objala a odtančila si do rytmu.

Seděla jsem u baru sám a popíjela drink, ale zírání na ni bylo samo o sobě celou činností. Ta holka byla jako pochodeň, sotva se dotkla každého člověka, zapálila ho taky. Zanedlouho celá naše skupina odříkávala příšerné provedení klasické písně a poskakovala, všichni s bezstarostnými úsměvy.

Zanedlouho mě Clara zahákla za loket a odtáhla mě s sebou do koupelny. Nejdřív jsem si umyla ruce a postavila se za ni před zrcadlo, upravovala jí vlasy a říkala jí, jak jí to sluší. Než jsem jí vklouzla rukama kolem pasu a naklonila se k ní, abych ji velmi, velmi lehce políbila na krk, ani jsem se nezdržovala přemýšlením. Téměř okamžitě se ke mně otočila a z polibku se stalo něco nečekaného, vášnivého a sladkého. Zůstaly jsme v tom uvězněni snad několik minut, ale mohlo to být jen pár vteřin. Přesunula jsem ruce na její boky, přitiskla ji zády k umyvadlu a opřela se čelem o její. Obě jsme těžce dýchaly a usmívaly se jako blázni. Pustila jsem ji, aby si upravila lesk na rty, a vrátila se k baru.

Clara se od mě po zbytek večera nehnula. Držely jsme se za ruce a tančily a já se nikdy necítila tak viditelný a důležitý. Být milována dívkou, kterou milují všichni, to s vámi může udělat hodně.

  Když ona je tak sexy...

Když jsme se na noc všichni vrátili do bytu, s Clarou jsme se rychle rozešly a zamkly se v jejím pokoji. Ani jedna z nás nikdy předtím se ženou nebyla, ale ani byste to nepoznali.

S bezpečně zavřenými dveřmi a puštěnou hudbou, která přehlušila všechny ostatní, jsme se okamžitě zase zaměřily jedna na druhou. Obě jsme zřejmě očekávaly chvíle rozpaků, a ty se prostě nekonaly.

Šla jsem jí naproti doprostřed místnosti a pevně ji objala, jednou rukou jsem se jí obtočila kolem pasu a druhou pomalu sjížděla po zátylku. Opřela jsem ji o dveře a pomalu ji líbala po stranách krku, v koutku čelisti a uprostřed klíční kosti.

Když jsem uslyšela, jak se jí zatajil dech, setkala jsem se s ní v polibku a obě jsme se přestaly ovládat. Aniž by ztratila kontakt, vedla nás k posteli, dokud jsem neucítila matraci na hřbetech svých kolen. Jemně mě odstrčila a vylezla nahoru, přičemž nás oba posunula k polštářům.

Svlékla jsem jí tričko a rozepnula podprsenku, strhla ji ze sebe a naklonila se, abych jedním pohybem nasála do úst bradavku. Druhou bradavku jsem převalovala mezi palcem a ukazováčkem, jemně tahala a pochechtávala se, když jsem cítila, jak se mi začíná kroutit v klíně. Pokrčila jsem jednu nohu a zasadila jí patu do matrace. Rychle se toho chytila, přenesla váhu a drtila mi svou horkou kundu o stehno. Vydávala ty nejžhavější mňoukavé zvuky plné potřeby a já nechtěla, aby to přestalo.

Nepřestávala jsem dráždit jednu bradavku tak, jak to měla ráda, a druhou rukou jsem se přesunula mezi nás, abych jí rozepnula šortky. Vyskočila, aby je ze sebe shodila spolu se spodním prádlem, a zdálo se, že si v tu chvíli uvědomila, že jsem pořád úplně oblečená. Vypadala zděšeně a já se jen zasmála, posadila se a přetáhla si tričko přes hlavu. Ještě jsem ho ani neměla sundané, když mi začala stahovat šortky přes boky a sténala. Když jsme teď byly obě nahé, místnost začínala vonět sexem a já jsem se úplně zbláznila.

  Jak ochutnal poprvé

Přitáhla jsem si ji k sobě a tvrdě ji políbila, oběma rukama jsem jí tiskla zadek, jezdila po bocích a štípala ji do bradavek. Sténala a žadonila a znovu si brousila svou horkou mokrou kundičku proti mému stehnu. Jednu ruku jsem strčila mezi nás a zjistila, že je úplně promočená. Při mém doteku nadskočila a zasténala a s chvěním celého těla se na mně usadila.

Začala jsem jí dráždit klitoris, nejdřív jemně, ale když se začala znovu snažit tlačit na mou nohu, obtočila jsem kolem ní ruku jako železnou tyč a prsty jí poskytla potřebný tlak. Spokojeně zasténala a začala se velmi jemně pohupovat, funěla a sténala mi do ucha s obličejem zabořeným v zátylku.

Začala jsem cítit, jak je v mém náručí stále teplejší, a houpání bylo stále naléhavější. Našla jsem dokonalé místo na jejím klitorisu a věděla jsem to. Tlačila jsem ji na okraj a ustupovala, nejdřív snad minutu, pak na kratší a kratší dobu.

Začala se třást a já konečně povolila a dopřála jí rychlost a tlak, který tak zoufale potřebovala. Zalapala po dechu a pak se zdálo, že se napjala, až jsem na ruce a noze ucítil horký, mokrý výron. Stékala mi dolů mezi nohy a já se v tu chvíli málem udělala. Rozplynula se na mně a vzdychala při uvolnění celého těla. Byla jsem naprosto okouzlená.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.