Když ona je tak sexy…

V ložnici planulo několik svíček a jedna tlumená lampa. Jill se probírala papíry na příští týden, ale už jí to nemyslelo. Potřebovala připravit aspoň koncept té exhibice, ale všechny události týdne včetně vytopení jejího bytu ji dokonale psychicky odrovnaly a nemohla se pořádně soustředit ani na běžné denní činnosti.

Potřebovala vypnout, jen nevěděla jak, protože svou práci milovala.

 

Někdo zaklepal na dveře. Došlo jí to až po několika vteřinách.

„Dále…“ prohlásila bezmyšlenkovitě a dál zírala do děsivě prázdného papíru.

 

Klika cvakla a vstoupil Mitch, přítel její sestry.

„Hele, co ty tady…?“ nadhodila s tužkou mezi zuby.

„Hele nějak nemůžu spát, asi moc kafe přes den.“

„Jo, to znám, ale u mě je to spíš ze stresu. Ten týden a ještě k tomu ta exhibice…“ shrnula frustrovaně.

„Co vyvádíš?“

„Snažim se nějak sestavit věci na příští týden a vůbec mi to nejde. Přijde mi to všechno stejný a nějak bez nápadu. Asi to bude nakonec nuda.“

„Jo tak to sorry že tě rušim…,“ řekl omluvně a očima automaticky projel její tělo ukryté jen v prádle a lehkém županu. Byla krásná, jak tam mavála nožkama a zadeček jí kryly jen stříbrné kalhotky.

„Hele ne, klidně tady zůstaň, třeba mě něco napadne spíš v něčí přítomnosti.“

 

Když se posadil na postel a zase k ní sklouzl zrakem, uvědomila si Jill, že je z ní vidět trochu hodně.

„Je, takhle bys mě asi neměl úplně vidět…nějak zapomínám na dekorum…“ a upravila si rychle minižupan, aby kryl aspoň něco.

„Tak nemáš se za co stydět, ne?“ nadhodil a ještě po ní zabrousil očima.

„Je ti jasný, že chodíš s mojí ségrou a asi by se jí to moc nelíbilo?“

„Tooo je pravda,“ protáhl Mitch a stočil zrak někam na texturu povlečení.

„A děkuju ještě jednou, že tady můžu zůstat u vás,“ natáhla ruce jeho směrem.

Mitch se jen uchechtl: „Prosimtě to je v pohodě, já jsem naopak rád, že jsi tady. Místo tu je a potřebuješ po tom všem trochu klidu.“

Naklonil se k ní blíž.

„Hele pamatuješ tehdy na ten park…?“

Naklonila hlavu a v jejích očích bylo jakési smutné zasnění. Tehdy se nechali trochu unést a rozhodně se nechovali jen jako přátelé.

  Ocel a nebesa

„Jo, pamatuju…“ odvětila a natáhla ruku zase trochu blíž k jeho tělu.

„Hmm…tehdy jsem tě takhle vzal za ruku..,“ připomněl jí a propletl svoje a její prsty do jediného sevření.

„Jo, přesně takhle. Pak jsem se k tobě otočila…,“ upřesnila a naklonila hlavu tak, že mu zcela nastavila tvář.

Musel se k ní ještě sklonit. K těm jasným očím, perfektní kůži, lehce pootevřeným ústům a lesknoucím se vlasům. Byla neuvěřitelně svůdná ve své přirozenosti, v jednoduché kombinaci charismatu, vzhledu a udržovaného těla. A do toho ten lehký župánek, který kopíroval její křivky skoro stejně dobře jako latex.

Jejich ústa se setkala a on ucítil její pátrající jazyk. Žádný nesmělý polibek na zahájení, tohle byl pořádný francouzák. Když přivřel pusu, sama natáhla jeho horní ret.

Rozpojili polibkové sevření, ale jejich čela se stále dotýkala.

Drobounká odmlka a další líbání, při kterém jí pomalu sjížděl rukou přes tvář a krk až na rameno a zpod krytu županu začala vykukovat naditá podprsenka.

Zajel jí rukou do výstřihu, prsty obepnul jedno prso a palec zasunul pod látku na kůži.

Sedl se na posteli a ona si na ni vylezla do kleku. Když jí zabořil obličej mezi prsa, objala ho kolem hlavy a přitiskla se k němu celým tělem. Stáhl ji župan z ramen, sjel jí rukama k pasu a zase ji vášnivě líbal. Pak zajel rukama na její záda a prdelku. Vlnila se v jeho sevření a její prsa ho hladila přes tričko na jeho vlastním hrudníku.

Sjela ramínka podprsenky a něco cvaklo, Vzal stříbrnou látku a škubnutím ji zahodil. Hnětl jí prsa oběma rukama a střídal jazykem bradavky a mezeru mezi nimi. Kdykoli trochu zvedl hlavu a přiblížil se Jill k obličeji, přišlo další kolo hlubokého líbání, které ani jednoho neunavovalo.

Svalil se na záda a ona na něj. Stehna mezi stehny a ruka na pružném zadečku. Jak se zbavovala županu, jezdil jí furt rukama po celém těle od prdelky po kozy. To tělo bylo pružné, poddajné, chtivé, šťavnaté a zkušené.

Sedla si a jeho ruce jí objaly důkladně prsa. Dívala se na něj s lehce nakloněnou hlavou a rukou si poprvé zajela mezi stehna.

  Jak se M naučila být kurtizánou

Vzal ji kolem pasu a strhnul na stranu. Přitiskl její ruce za její hlavu a probíral se postupně jejím tělem, kousek po kousku. Vzdychala mu pod rukama, a její trhaný dech mu zněl v uších. Když přejel přes prsa a klesl níž, roztáhla nohy.

Jeho sevřené prsty a líbající pusa sjížděly po jejích stehnech jako po sjezdovce. Pak konečně přejel rukou před její vaginu skrytou stále pod tkaninou kalhotek.

Už jen pod tímhle dotykem se prohnula. Ještě si ale chviličku hrál s jejíma nohama, než se jazykem konečně přitiskl na látku mezi nimi.

Odtáhl kalhotky stranou a spočinul zrakem na už notně vlhkém klitorisu a závojíčkách. Roztáhl jemně konečky dvou prstů ten růžový střed a zapíchl do něj jazyk jak šipku do středu terče. Nasával důkladně všechny výčnělky, které tam našel a špičkou jazyka maloval na její kundičku jako na prázdné plátno.

Jen se vlnila a její ruce i hlava byly hned tam, hned jinde, jak zrovna dopadly na postel v návalech slasti, které ji pravidelně trochu zvedaly.

Nepostupoval zbrkle za každou cenu vpřed. Protahoval její škvírku jedním prstem a jazykem a nevynechal ani místečko. Pak jí dovnitř ještě přidal jeden prst.

Když si sama chytla kalhotky, dal jí stehna k sobě a zbavil jí posledního kousku prádla. Lízal jí kundu znova při sevřených stehnech, která si přitiskla k sobě a hladila si rukou prsa. On zase přidal prst v její kundičce. Pak už jí vibroval dvěma uvnitř, aniž by přestal s jazykem na povrchu.

Roztáhla nohy a přidala k jeho dráždění vlastní ruku.

Mitch si volnou rukou stáhl kalhoty a Jill konečně viděl a jeho pevný penis, stejný jako tehdy v parku.

Naklonil se nad ní a vtiskl jí ještě pár rychlých polibků. Jak mu penis pulsoval, klepl jí občas i o klitoris. Pak už se narovnal přímo proti vchodu do vaginy a Mitch ho nasměroval žaludem dovnitř.
Zajel do ní jak pájka do másla a sundal si tričko. Držel ji za stehno a pod zadečkem a plynule ji mrdal. Sklonil se nad její tělo jak upír v hororu a přitiskl se k ní lehce z boku. Zase se s ní mazlivě líbal a přitom ji pořád dole šoustal. Jeho polibky utlumily její sténání jen do nejasného mumlaní, objala ho kolem hlavy, vzala za rameno a přitiskla si lýtky jeho bedra k sobě.

  Ošukej mě a moji matku: Gilmorova děvčata I Příjezd

Za chvilku se zvedl a přirážel do jejího těla prohnutého do lehkého oblouku. Zrychlil práci boků a ona si přiložila na kundičku ještě tři prsty a honila si klitoris.

Natáhl se k ní, vzal ji kolem krku a přitáhl si její hlavu pevně k sobě. Pak zase prudce zrychlil a mrdal ji krátkými tahy, při kterých se mu jen třásla v rukách.

Zvedla se a vsedě se k němu přitiskla. Přenesla váhu dál, povalila ho na záda a rozhoupala se na něm. Střídavě pracovala celým tělem, střídavě jen rychle vibrovala zadečkem a přirážela na jeho penis. Kroutila se na něm jak raněné zvíře a hladila si rukou prdelku, jak do ní Mitch pořád zajížděl.

Nato se zvedla a jen se pohupovala s jeho rukou opět na svých kozách. Ruku si zarazila mezi stehna a pomáhala si vydatně prsty uvnitř. Lehla na něj, zrychlila a v prudkém přívalu se k němu přitiskla. Přilepila se na něj opravdu celým tělem a jen se na něm lehce posouvala, kratší přírazy měla vždycky radši. Pak lehce zmalátněla a její pohyby nabraly na plynulosti a vláčnosti. Jen pomalé posuny a občas sebou její tělo škublo v probíhajícím orgasmu, který nad ní převzal vládu.

 

Vylezl zpod ní a vzal ji zezadu. Protáhla ruku mezi nohama a konečky nehtů mu brnkala na koule, jak se pohybovaly sem a tam k její prdelce. Minutku či dvě ji takhle zpracovával, ale ani jeho tělo nevydrželo všechno.  Skoro ho ani nestihl vyškubnout, už při prvním tahu, kterým se chtěl dodělat, zapleskalo jeho sperma na její prdelce.

Ještě si s ním chvilku klepal a ona si ho roztírala po kůži s úsměvem na tváři.

 

Leželi na posteli jeden za druhým, přitisknuti tělo na tělo, obě lesknoucí se potem. Nic jim nechybělo.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.