Dva kousky v jedné akci

Seděla u sebe doma, za hodinu měla naplánovanou nejdůležitější obchodní schůzku tohoto měsíce a navzdory své obvyklé suverenitě byla nervózní jak puberťačka před prvním rande. Nepochybovala o svých schopnostech, o důkladnosti přípravy, kterou vykonala a bylo jí jasné, že ona sama i projekt nemohou být připraveny lépe.

Ale stejně se nemohla ubránit nervozitě. Potřebovala něčím upustit páru, než se převlékne do pracovního kostýmu a vyrazí do firemního centra. Stále dokola si třela zápěstí a nervózně žmoulala kůži na loktech.

Pak si zavadila o prsa. I přes nervozitu v ní někde uvnitř vypukla jiskřička jiného napětí. Toho příjemného.

A vlastně proč ne, maximálně si dá rychlou sprchu. blesklo jí hlavou a už věděla, čím se uklidní.

Pohodlně se na kanapi opřela, hladila si znova prsa a lehce roztáhla nohy, až vysvitly tmavě modré krajkové kalhotky. Sáhla si k ramínkům šatů a stáhla je trochu přes hrudník, čímž odhalila podprsenku bílé barvy. Zajela pod její košíčky a pohladila si bradavky i celou kůži prsou. Jedno a pak druhé.

Jedna ruka zůstala na prsou, druhá zajela do klína a masírovala přes kalhotky klitoris i celý zbytek vaginy. Bříška prstů opakovaně sledovala rýhu v klíně a dostávala se hlouběji a hlouběji. Pak už si zajela přímo pod látku kalhotek a nechala ji stranou, zatímco prsty zkoumaly všechny záhyby pomalu vlhnoucí kundičky.

Vytáhla si kalhotky směrem k sobě, takže trojúhelník látky shrnula do úzkého proužku, kterým si dál dráždila stydké pysky a klitoris. Když si takhle několikrát přejela vaginu, ozvalo se lehké vzdychnutí.

  Naše malé tajemství

Odložila kalhotky i šaty docela a zůstala na pohovce jen v podprsence. Zase si zajela na obě prsa a pak si začala sundávat ramínka, aby ji košíčky prádla neomezovaly v pohybu a dosahu. Když už byla zcela nahá, roztáhla pořádně nohy a spočinula si opět jednou rukou na prsou, druhou v rozkroku.

K vagině pak ale dorazily ruce obě a mazlily se s ní stereo. Pravačka projela několikrát po povrchu a jeden prst se zabodl i do poševního vchodu. Opět to tlumené vzdychnutí. K jednomu prstu se přidal další a dorážení do vnitřku pochvy se lehce zrychlilo. Zabodávala si do sebe už tři prsty a plynule se mezitím vracela k masáži klitorisu konečky prstů.

Pak změnila pozici a skoro na všech čtyřech si provlékla ruce pod sebe a zase si prsty zasunula dovnitř pochvy. Nejdřív jeden, záhy druhý. Její vagina už slušně mlaskala, protože z dosavadního dráždění krásně zvlhla a její šťávy byly dostatečně rozetřeny.

Aby to nebylo tak jednotvárné, zapíchla si jeden prst i do zadečku. Silnější vzdychnutí a táhlejší prudký dech. Mlela v sobě prstem v prdelce a užívala si vnitřní tlak.

 

Jak první pomocník přišel ke slovu mohutný černý macek. Nejdříve si vypnutým tělem hladila špičkou bradavky a užívala si dotek poddajného silikonu na kůži. Projela si jeho špičkou i kundičku, ale opět jen na povrchu, aniž by zajížděla dovnitř.

Teprve když ho dost naslinila a nabrala dost vlastních šťáv, zajela jeho pevným tělem do teplé kundičky. Tam a zpátky za vydatného mlaskání jejího těla. Čím rychleji s ním jezdila uvnitř, tím více to čvachtalo.

  Mokré sblížení

Když si s ním porejdila uvnitř, vzala ho do pusy a ochutnala zase po delší době sama sebe.

Natáhla se za pohovku a vzala do ruky další vibrátor. Červený, menší, zahnutý, akorát do zadečku, kam byl také ihned vpraven. Společně s černou hlavicí hladící závoje kundičky konečně vznikla ideální kombinace.

Jednoho v kundičce, jednoho v zadku, mlela důrazně oběma a její tělo chtělo stále víc. Přirážela s nimi do zadečku i kundy svižněji a svižněji, i když trhaně, protože vyvážit oba naráz v tom rauši moc nešlo. Ale snažila se. Orgasmus v ní lupnul, jako když proběhne sklem a pak už tu bylo jen vlnění, které pozvolna ubývalo.

Ještě si ho ale prodloužila, když se oběma vibrátory hladila na bradavkách.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.