Černé vlasy, hnědé vlasy….

Modré a červené pantofle ležely pohozené vedle postele, jak tam zrovna dopadly. Na posteli na krajkovém přehozu čněly jejich směrem dvoje nohy, které pokračovaly až ke krásným zadečkům v kalhotkách a tělům dvou dívek v košilích, které ležely na břichu obličeji k sobě a o něčem si tiše špitaly.

Hnědovláska Brenda pokrčila trošku nohy a natočila se tělem více k Auroře, své velmi důvěrné přítelkyni. Obě klimbaly na polštářích a jak se různě posouvaly a vlnily, jednou za čas narazily na nohu, ruku nebo žebra té druhé.

Pak Brenda zvedla nohu a položila ji Auroře přes záda. Brunetka ji sice setřásla, ale při dalším posunu objala svým stehnem zase Brendinu pokrčenou nohu.

Tohle přesouvání a vzájemné zaplétání ještě nějakou dobu pokračovalo, až Brenda vstala a sedla si obkročmo na svou přítelkyni. Sklonila se k ní pro několik polibků, a jak vstávala, pohladila jí stehna od klínu krytého jen kalhotkami až po chodidla, která jí vedla kolem jejího vlastního klína.

Když se Brenda položila bokem a otočila na záda, Aurora se zvedla a začala jí rozvazovat uzel na košili, což bylo to jediné, co krylo dívčina prsa. Ještě jeden knoflík a Brenda byla až na kalhotky zcela nahá. Jak po ní ruka hnědovlásky jezdila, rozkošnicky se propnula a zády lehce zvedla z postele. Pak to udělala znovu, protože Aurora se sklonila k jejím bradavkám a něžně je nasála do úst. Ne moc, jen tak na ochutnávku.

Brenda jí stáhla ramínko tílka a odhalila její prsa, jen o trochu větší než její vlastní. Brunetka se zvedla a zbavila s tílka úplně. Nato si sedla i hnědovláska a odložila si košili. Klečely proti sobě na posteli jen v kalhotkách, ruce kolem pasu té druhé a zkoumaly nádherně hladkou a svěží kůži, zatímco se dotýkaly čelem a občas vyměnily lehký polibek.

Brendiny ruce jezdily brunetce po zádech, zadečku i kozičkách a velmi pomalu stahovaly proužky modrých tang. Občas se smíchem natáhla gumu kalhotek a nechala je zas připlácnout ke kůži, jen pro ten zvuk lehkého plesknutí.

  Jak ochutnal poprvé

Přes všechno laškování se spodním prádlem zůstaly Auroře tanga na místě a první zcela nahá byla naopak Brenda sedící proti ní.

Stáhla je, hodila za sebe a roztáhla dívce decentně nohy, aby se k ní pořádně dostala. Jejich rty se setkaly s lehkým vzdycháním a mlaskáním dvou vlhkých tkání. Aurora jí přejela ústy přes bradavky a posouvala se do jejího klína, který už se těšil na důkladné a dlouhé laskání.

Jen se brunetka trochu přitiskla jazykem mezi stydké pysky, její milenka sebou několikrát prudce škubla, zaklonila s trhnutím hlavu a zřetelně zavzdychala. Aurora ji nepotřebovala dráždit prudce a hodně, ale věděla, kde a jak se má jazykem a ústy celkově dotknout. A to se i prsty zatím pohybovala jenom po povrchu a občas své konání doprovodila polibkem na hladké břicho dívčino.

Pokračovala v lízání její kundičky a těšily jí projevy těla, které leželo naproti ní. Aurora se zvedla do kleku a masírovala tu krásnou pochvu jen rukou, zatímco Brenda se před ní pořád svíjela za stejně důkladného vzdychání. Pak si ji přitáhla k sobě, aby opravdu ležela a zase se vrátila k vylizování její vaginy.

Brenda sebou házela jak postřelená, nohu svěšenou přes okraj postele a polštář, na kterém původně ležela hlavou, byl dávno někde pryč, jak sebou mlela. Aurora nepřestávala s drážděním, taky ji vůbec neunavovalo. Když se Brenda uklidnila a podívala se na ni s vrněním a úsměvem prožitého orgasmu, Aurora si klela a hladila její tělo, přičemž si vychutnávala občasná poorgastická cuknutí nohou a trupu. Sklonila se k hnědovlásce, několikrát ji políbila a pohladila ve vlasech.

Brenda ji při pokračujícím líbání sevřela lehce stehny a nataženou rukou jí zase začala stahovat tanga. Brunetka vstala, a zatímco Brenda líbala její bradavky, stáhla si kalhotky ke kolenům a pak se jich zbavila úplně.

  Potkaly se v koupelně

V kleku zaujaly obě stejnou pozici jako před prvním lízáním, a postavení dávalo tušit, že role by se mohly obrátit. Brenda se natáhla na postel a nechala svoje vlasy přepadnout přes její okraj. Objala brunetčinu prdelku a přitáhla si její tělo celou plochou na sebe. Zatímco se dotýkala Aurořiných prsou svými dlaněmi, černovláska se na jejím klíně lehce pohupovala jako při sexu s chlapem.

Potom se posunula nohama po posteli tak, aby Brenda měla její kundičku akorát nad obličejem a mohla jí oplatit její předchozí dráždění.

Hnědovláska na to šla taky beze spěchu a nejdříve olizovala její stehna těsně vedle klína. Zatímco se vrtěla mezi jejíma nohama, zabrousila dlaněmi zase na její prsa, která nad sebou jasně viděla a měla na dosah.

Aurora se lehce zvedala a zase klesala, stejně jako předtím v Brendině klíně. Pak už se jí Brenda zavrtala jazykem mezi nohy.

Aurora se vlnila a vzdychala, ale stále držela stejný postoj jezdkyně na koni. Brenda jí dole kmitala jazykem, držela se jejích stehen a ani na moment svoje dráždění jejích pysků nepřerušila. Když se na ni přisála jak upír, Aurora se zaklonila a za trhaného vzdychání se musela opřít rukou o postel za sebou.

Když se zase trochu sebrala a naprala ztracenou kontrolu, seděla Brendě na prsou a jen se na ni dívala. Posunula se, přitiskla se bradavkami na její prsa a pokračovala v tolikrát opakovaném líbání.

Pak se Aurora otočila a nastavila Brendě k ústům svoji prdelku, zatímco vlastní rukou zase masírovala její klitoris. Postupně klesly jedna na druhou ve vzájemné poloze, jen Brendě dělalo trochu problémy zaměřit se přímo na laskání, protože Aurořino stálé masírování její vaginy s ní pořád škubalo.

Cukala sebou ještě víc, když se k ní brunetka sklonila ústy i rukama. Když v ní začala kroutit celou rukou, zasyčela Brenda jako při běhu a celým klínem se přitiskla Auroře na ruku.

  Dívka od vedle

Když tohle prstění pominulo, Brenda konečně zvedla hlavu a zajela pusou k prdelce své milenky. Roztáhla jí kundičku do strany a zarazila do ní svůj pružný jazyk. Aurora se k ní trošku přisunula a přitiskla se zadečkem blíže jejímu obličeji. Brenda důkladně vylizovala její kundičku bez vynechání jediného kousku, buď kmitajícím jazykem, nebo celými ústy, kterými se na ni přitiskla jako při francouzském líbání.

Jen co Brenda přidala kmitající prstík na klitorisu, Aurora se zvedla do kleku a jen pohupovala zadečkem.

Když rozpletly svoje vzájemné uspořádání, seděly proti sobě na posteli a s hihňáním hladily jedna druhou ve vlasech, občas doplnily nějakou tu pusu. Líbaly se na prsou, na ramenou, na krku i na ústech, kam se to zrovna hodilo.

Když pak Aurora roztáhla nohy, Brenda si mezi ně sedla a okopírovala její posed. Brunetka jí zajela rukou do klína a hladila jí na kundičce. Hnědovláska se vlnila na jejím těle a lehce vzdychala. Když Aurora zvedla ruku z jejího klína a dala jí ochutnat vlastní šťávy, olízla jí prsty jak při ochutnávce zmrzliny. Nato se Aurora vrátila celou rukou zpátky a pokračovala ve tření.

Když se blížil Brendě vrchol, zase sebou začala třást a házet jako předtím a zvedla se tělem lehce z postele. Naštěstí ne moc a Aurora si pořád vystačila se masírující rukou. Brenda klesla zpátky, sevřela stehna a uvěznila dráždící prsty na svém těle. Ale jen na chvilku, pak nohy zase roztáhla a držela si Aurořinu ruku v klíně rukou vlastní.

 

Ležely vedle sebe skoro stejně, jako na počátku, ale lehčí o oblečení a těžší o několik prožitých orgasmů a příjemnou malátnost provázející kvalitní sex.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.