Intimita s hlavní u boku

Vesnice se stále otřásala explozemi a kulky hvízdaly v uličkách. Nájezdníci byli už na ústupu a nebude trvat dlouho, než opustí město docela a zůstanou tu jen těla.

Claire a Morris vedli záchranný tým. Ten se teď ale staral o přeživší a oni dva se pustili do kontroly zbývajícího terénu. Rozhodně nechtěli, aby jim něco nečekaného vpadlo do zad, když je budou zpomalovat ranění.

Uhli před salvou odněkud ze tmy a zapadli za první dveře, které šly otevřít. Tam ale Claire propadla noha víkem od sklepa a s leknutím se začala kutálet po schodech do sklepa domu. Naštěstí dopadla na haldu starých koberců a byla jen trochu v šoku.

Morris sestoupil bleskově za ní a rozhlédl se kolem dokola přes hledáček zbraně. Ale nikdo tu nebyl, nebo byl potichu a dobře schovaný.

„V pohodě?“

„Jo, jen jsem si trochu vyrazila dech. Jsem v pořádku.“

Jak tam tak ležela na zádech, uvolněná, vypadala nádherně i v zaprášené uniformě. Neodolal, sklonil se nad ní, vteřinu jí hleděl do černých očí a pak ji políbil.

„Co to dě…“ chtěla se zeptat, nebo něco namítnout, ale jazyk v ústech ji umlčel.

Pak ucítil její ruku na krku. Přitáhla ho k sobě a sála jeho pusu stejně, jako on její.

Jakmile vstala, rozepl jí uniformu a blůza letěla do kouta. Stejně tak nátělník, až poručice zůstala jen v černé podprsence a maskáčích. Zvedl ji ze země a nechal si její nohy zaklesnout kolem pasu. V této pozici se chvilku mlaskavě líbali, až ji zase položil na nedalekou haldu koberců, které vypadaly měkčí než ty původní.

Tam jí zbavil kalhot a shodil vlastní hořejšek uniformy, než se k ní opět přitiskl a zapletl oba jazyky dohromady.

  Čtyři poškoláci

Jen vrněla, když jí masíroval kozy a hladil rukou po celém těle, kam jen dosáhl. Stáhl košíčky prádla a pustil se do bradavek. Zbavila se ramínek prádla a nechala prsa vylézt celá.

Ještě chvíli si s nimi hrál a pak ji konečně zbavil kalhotek. Jen tak učinil, sklonil se k jejímu klínu a začal ji důkladně prolizovat kundičku. Jen vydechla, natáhla ruce za hlavu a nechala ho dělat, co chtěl. Přisál se na ni jako upír, jako parazit vysávající krev z těla oběti. Ale tady si to oběť přála a chtěla, aby to nikdy neskončilo.

Zajela mu rukou do vlasů a tiskla si jeho hlavu víc a víc do klína, i když sám už tam byl zaražený, jak nejvíc mohl.

Občas k nim oběma dolehl nějaký výstřel z venku, ale naprosto to nevnímali, Teď existoval jen ten druhý, jeho tělo a slast, kterou si mohli v bojové zóně navzájem poskytnout.

Na moment se vrátil k jejímu obličeji, aby si s těmi vláčnými rty vyměnil několik polibků, a zase se jazykem vrátil do jejího klína. Tentokrát jí drapl silněji za nohy a víc je pokrčil, aby měla kundičku výš a on se do ní lépe dostal.

Zjisti víc

Když vstal, nějakou dobu si toho ani nevšimla, protože ji plně zaměstnávaly vlny slasti, které se vytrácely z jejího těla. Pak spatřila, že si rozepíná sponku kalhot a vrhla se na jeho klín. Jenom, co si vysvobodil penis s trenýrek, posunula se v sedu, aby se mohla předklonit a slupnout ho celého. Za to krásné a hluboké lízání si zasloužil pořádnou kuřbu. Opět výstřely odněkud zvenku a opět jejich svědomitá ignorace.

  Oslava před oslavou

Během kouření se občas natáhl a pohrabal se jí prstem zezadu v kundičce, ale pak se zase zvedl a přistrčil jí ho pořádně k puse.

Brala ho pěkně natvrdo, intenzivně ho sála a držela ho pevně v rukou. Úměrně tomuhle tlaku krásně tvrdnul a hladil ji po tvářích i uvnitř pusy.

Zvedla se, její ruka mu ho pořád honila, ona se k němu přitiskla tělem a zakousla se do jeho pusy. Cucali se, jako kdyby už nemělo být zítra, což ostatně nebylo vyloučeno. Zatímco ho honila, prstil jí kundičku a tiskl se vlastním hrudníkem na její krásně pevné kozy.

Pak ji od sebe odstrčil a přitom ji obrátil zády k sobě. Zbavil se kalhot a nastavil špičku penisu na její prdelku. Sklonila se a otočila k němu hlavu, takže se mu i těsně při zemi dívala do očí a sledovala, jak do ní zajíždí.

Stál nehnutě na místě a přitahoval si k sobě její pružnou prdelku. Pak plynule přešel do vlastního prudkého přirážení a bez ustání nabodával její prdelku.

Jen sténala, klepala sebou a občas vykřikla mezi samohláskami něco, co nešlo pořádně rozeznat. Když se zvedla do stoje na všech čtyřech, přitiskl se jí k zádům a protáhl jednu ruku kolem jejího pasu až na kundičku, kde ji masíroval proti svému penisu.

 

Lehl si na záda na koberce a podlezl pod ní, takže jeho penis se hladce objevil přímo pod jejím klínem. Nasedla na něj bez jediného zaváhání a začala se na něm pohupovat a poskakovat.

  Klavír a to ostatní

Když se na moment zarazila, rozjel vlastní přirážení a nenechal ji vydechnout ani na vteřinku. Přilepila se mu pak těsně na tělo, a buď kmitala jenom zadečkem, nebo se houpala dopředu a dozadu celým tělem a dosedala tak na něj plnou vahou.

Vzal její půlky do rukou a přimáčkl je proti svému ptáku, přičemž ho zase rozjel do pořádné rychlosti. Mlela sebou jak zvíře a jemu jen pleskaly o hrudník její kozy. Nalehla na něj tělo na tělo a jen se vlnila, zatímco přirážel do jejího klína. Hlavu měla na jeho rameni, prsa na prsou a lokty vedle jeho hlavy.

Plácal ji po kmitajícím se zadečku a pak ji jednou rukou chytl za rameno, druhou objal pevně kolem pasu a zase do ní vrtal penisem. Jen mu kníkala do ucha a vlnila se.

Sundal si ji z penisu a posunul se tak, aby měl její kundičku nad pusou a zase se do ní pustil intenzivně jazykem.

Otočil ji na záda, ještě chviličku ji vlhčil pičku a pak do ní zase zajel tvrdým ptákem. Vydržel to ale jen několik desítek vteřin.

 

Zjisti víc

Pak ho z ní vyškubl, a aniž by si ho honil, vyteklo z něj pár mohutných pramenů, které jí vytvořily čárky na prsou, na břichu i v klíně. Ještě si ho minutku honil, ale nic dalšího už z něj nevyteklo.

Poručice pod ním oddechovala a pomalu se dívala, kde skončila její zbraň a kde má uniformu. Přece jen tu nemohou být věčně.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.