Jak se jmenuju..?

Pamatuju si, že jsem stála v koupelně s kamarádem. V jednu chvíli jsem si sušila ruce sušákem na zdi, v další vteřině vedle mě stála žena a měla ruku kolem mých ramen.

Byla vyšší než já, takže když se ke mně otočila, musel jsem jí do tváře trochu vzhlédnout. Byla naprosto okouzlující, až to bralo dech. Tmavé vlasy byly ve volném culíku s kudrnatými pramínky, které jí padaly kolem tváře a rámovaly ji. Stála tam, elegantní a krásná, v dlouhých tmavozelených šatech. Už jen ty šaty byly zázrak: jednoduché s véčkovým výstřihem, tak akorát na to, aby něco ukázal, a rozparkem na spodku, který odhaloval krásné nohy.

„Ty jsi Ysabela? Řekla jemným hlasem. Její oči se vnitřně rozsvítily, když mě pozorovala, jak tam šokovaně stojím. „Vypadáš jako Ysabela.“ Její červené rty se roztáhly v krásném úsměvu.

Než jsem vůbec mohla zareagovat, objala mě i druhou rukou, takže jsem byla přímo proti ní. Najednou jsem byla u zdi. Zachvěla jsem se, když jsem cítila propastný rozdíl mezi studenou dlažbou koupelny na mých zádech a teplem jejího těla, které se na mě tak silně tisklo.

Její ruce byly holé a viděla jsem, jako jsou bledé a malé. Přitáhla si mě blíž a cítila jsem, jak mi dala jednu nohu mezi moje, takže její klín se usadil na mém stehně, které se k jejímu uspokojení narovnalo. Neřekla nic, ale její oči byly plné ohně. Cítila jsem, jak z ní teplo přímo sálá. Její ústa se pohybovala podél mého ucha, kde zůstával její horký dech.

  Jen tak mezi námi třemi

V tomhle momentě jsem si to plně uvědomila: netušila jsem, kdo ta žena je. Kromě toho jsem navíc nedokázala zformulovat jedinou myšlenku. A nezdálo se, že by to nějak vadilo. Byla jsem ztracená – naprosto ztracená v její kráse a jejím chtíči.

Pak jsem na uchu ucítila její jazyk. Zajel dovnitř a jemně zkoumal lalůček a záhyby. Z pusy mi utekl vzdech a po páteři přeběhlo zamrazení. Moje záda se prohnula proti ní a cítila jsem, jak její stisk kolem mého těla zesílil.

Trošku se odtáhla a na vteřinu jsem obdivovala její krásnou bledou kůži. Pak se ke mně zase sklonila a políbila mě. Jezdila jsem rukou nahoru a dolu po jejích nahých zádech, cítila jsem její měkkou, hladkou kůži. Její rty byly sametově měkké, ale její polibky byly tvrdé touhou. Bylo to nakažlivé. Přitáhla jsem si ji blíž, takže jsem poprvé ucítila její úzký pas. Tiskla se na mě, sténala mezi polibky a neúmyslně se třela nohou o můj klín. To tření bylo žhavé a posílalo mi chvění do paží. Vzdáleně jsem slyšela, že dělám jejím vzdechům ozvěnu.

Moje ruka se zvedla a objala její prso, nejdřív jemně, vzápětí ho stiskla pevněji – a potěšilo mě, že jí to přidalo na vášnivosti stejně jako mě. Takže na mě vyjela rychleji a tvrději.

Zase se trošku stáhla, ale její ruka mě stiskla těsněji, jak se její boky pohybovaly rychleji. Trhla hlavou dozadu a já jen sledovala, jak se její tvář zkroutila do výrazu naprosté slasti. Chtěla jsem ji udělat hned teď a tady. A chtěla jsem ji udělat tvrdě.

  Trojka v domě kultury

Sáhla jsem jí dolů do klína a přes látku šatů ucítila teplé vlhko. Zasténala hlasitě v odpověď. Najednou se celá klepala, její ruka vlétla na její ústa a kousla se do prstu, jak vyvrcholila. Cítila jsem, jak se její tělo zazmítalo a v tenké látce jsem spatřila stahy jejího břicha, jak křeče orgasmu procházely nahoru a dolů jejím křehkým trupem. Jenom to pozorovat mě dovedlo ke stejnému vrcholu. Natlačila jsem se boky na její nohu a políbila ji. Cítila jsem, jak se mi dech zastavil v hrudi, když mě tvrdě zasáhl vrchol.

Opřela jsem se hlavou o zeď a ona si položila svoji na moje rameno. Cítila jsem její rozjetý dech, který zrcadlil můj. Držely jsme navzájem jedna druhou, než orgasmus opadl a naše dechy se uklidnily.

Natáhla jsem se pomalu dopředu a líbala ji na krk, celou cestu až ke rtům. „Nikole. Vypadáš jako Nikole,“ zašeptala jsem. Podívala se na mě zpříma, zaraženě, jako bych právě objevila tajemství, které nějakou dobu skrývala. Ale pak se jí po tváři rozlil úšklebek a oči jí zableskly vzrušením.

Zbytek snu byl neostrý a zmatený. Moji přátelé byli rozrušení, že jsem měla v koupelně sex s neznámou ženou. Ale já ničeho nelituju. A jak potom odešli, hluboce jsem zatoužila vidět Nikole znovu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.