Dvoje vlasy v jedné sauně

Rozvalovala se pohodlně v sauně na dřevěném roštu a užívala si teplo kolem i kapky potu, které jí stékaly po nahé kůži. Nic na sobě neměla, takže voda i horký vzduch mohly nerušeně ke všem částem od prsou přes klín až po nohy.

Byla krásně vláčná a rozpálená a říkala si, že by nebylo zlé, aby tohoto jejího stavu někdo využil. Netrvalo to ani pět minut a její přání se splnilo v podobě půvabné blondýnky, která vplula do sauny, změřila si zrzku pohledem, jen se usmála a naklonila k ní svá ústa. Nebylo potřeba nic dalšího vysvětlovat.

Sedly si k sobě a jejich ruce i nohy se do sebe zapletly téměř automaticky. Prsty hladily kůži a jezdily po zadečku i mezi stehny té druhé, zatímco ústa se střetávala tu lehce, tu v pořádné hloubce a jazyky se o sebe opíraly špičkami i celou vlhkou plochou.

Ruce dále laskaly bradavky i celá prsa a tu více, tu méně sklouzávaly mezi stehna do lačných klínů, které jen čekaly na další dráždění. Zrzka opřela blondýny o dřevěné obložení sauny, roztáhla jí důkladně nohy a našla celou dlaní její pochvu a hlavně klitoris, na kterém začala slabě vibrovat a kroutit se. Hladila jí závojíčky kundičky, jako kdyby hrála na klavír. Jako kdyby vyťukávala do růžového chtivého masa sonátu rozkoše, která zaplavovala obě vzájemně se laskající dívky zkoumající svá těla od měkké kůže po nitro.

Jejich vzájemná masturbace se ustálila na polibcích a nastavení těl vhodném pro přítomnost ruky na kundičce té druhé. Ve spojení s teplem sauny šlo i rajskou kombinaci.

  Maminčina lekce

Pak se zrzka vrhla konečně blondýně mezi nohy. Ta jen zůstala zaklesnutá v rohu sauny, aby se nikam nepohnula a aby se do ní její momentální milenka mohla pořádně opřít. Měla moc ráda jazyk hluboko v kundě, až na doraz a bylo celkem jedno, jestli ji líže chlap nebo ženská. Zrzka přidala k jazyku ještě prostředníček, který na celou délku zarazila do růžového otvoru, který způsoboval, že se tělo blondýny kroutilo jako zahradní hadice plnící se příliš rychle vodou. Tohle tělo se plnilo rozkoší a o něco plynuleji. Sama si ještě roztahovala závojíčky vlastní pochvy, aby šikovnému jazýčku nebránilo nic v cestě a v maximálním účinku.

Blondýna dala nohy k sobě a přitiskla si stehna k břichu, takže na rudovlásku vykoukla opět její kundička. Jazyk měl stále dobrý přístup a jeho majitelka byla nadmíru obratná. Místo prolizování zapichovala opakovaně celé tělo jazyka do pochvy jako jehlu od šicího stroje. Byly to krátké zásahy, ale velmi rychlé a neutuchající. S blondýnou to až cukalo. Vlnila se normálně, ale tyhle intenzivní impulsy způsobovaly, že s sebou cukala jako zvolna usínající tělo. Ona byla ale plně při vědomí, na chvíli možná usne až po důkladném orgasmu, kterého se dneska určitě dočká.

Přitáhla si zrzku na bradavky, vtiskla jí důkladného francouzáka a rukou se opět vydala na průzkum jejího klína. Zase se spolu mazlily, tělo na tělo a třely se bradavkami o sebe. Teď byla řada na blondýně, aby zrzce oplatila důkladnou péči, kterou zahrnula před chvíli její kundičku.

  Jak ochutnal poprvé

Blondýna kmitala zrzce v na klitorisu jazykem a celými rty mlela v jejím klíně, aby jí neutekla žádná částečka nadrženého masa, kterého žadonilo o další slast. Zrzka hluboce vzdychala a hladila svou milenku po vlasech, přičemž do jejího sténání se občas zamíchal i smích, kterému se skrze prožívanou rozkoš nemohla ubránit.

Pak si zrzka lehla na záda na dřevěný rošt a blondýna klesla svou kundičkou nad ní. Zrzka zkombinovala ruku, prsty i jazyk. Jazykem šermovala přímo v blondýnině klíně, prsty masírovala ty části kundičky, na které se zrovna nedostal jazyk, a volnou rukou jí hladila střídavě obě prsa. Nebylo to možná ideální rozložení sil, ale prudce zrychlený dech dával na vědomí, že funguje. Blondýna se na ni tiskla a doslova narážela, chtěla ji mít co nejvíc u sebe, co nejtvrději a nejhlouběji, jak to jen prostředí a vzájemná poloha dovolovaly. Pak zrzku chytla za ruku a nekompromisně zatlačila její prsty ještě více do vlastního klína.

Orgasmus byl už věcí vteřin a několika tahů, nikoli dalšího dlouhého dráždění.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.