Pomohu vám, otče…

Když ho našla, válel se v průchodu a sotva dýchal. Automaticky zkontrolovala tep a další životní funkce, ale tenhle měl kliku. Jenom ho zmlátili a okradli, tady na konci periferie celkem běžný jev.

Když mu zvedla trochu hlavu, zarazila se. Kolárek. Sejmuli tu už kdekoho, ale kněze ještě ne.

Zatajil se jí dech. Tohle nemohla nechat jen tak. Nebyla věřící, ale některé věci se stejně nedělají, ať už o světě přemýšlíte jakkoli.

Dalo to dost práci, ale nakonec se dokázal trochu pohybovat po vlastních a s její pomocí se dostal až do čtvrtého patra, kde bydlela.

Nebyl vážně zraněn. Jenom potlučený a otřesený.

„Jak jste se vůbec dostal až sem?“ zeptala se, když mu dolévala čaj.

„Umírala tu jedna stará paní a požádali mě, abych jí vyzpovídal.“

Agnes přikývla. Ještě nějakou dobu se bavili a narazili i na téma pokušení. Bez uzardění mu řekla, že se živí jako občasná prostitutka, někdy striptérka nebo služba na livechatu, ale jednoduše jí živí její tělo a atraktivita. Už se nadechoval k nějakému moralizování, ale zarazila ho.

„Hej, je to moje rozhodnutí a nikdo mi do toho nebude kecat. Nestydím se za to a jsem v tom zatraceně dobrá.“

Rozhovor pokračoval v podobném duchu a Agnes si všimla, že kněz si ji začíná důkladněji prohlížet. Asi ji měl za cudnou dívenku, ale když zjistil, že je profesionálka, přehodnotil možná svoje záměry.

Nakonec, nebyla by vůbec proti, ale chtěla, aby jí to řekl přímo.

„A vy jste tyhle touhy nikdy neměl?“

„Ano, ale víra mě vede mým životem a tohle už pro mě není, taky už nejsem nejmladší a s mojí postavou.“

„Myslím, že to nebude tak hrozné.“ podotkla dívka.

Chtěla ho svést. Chtěla ho dostat do postele, aby si ji vzal a pořádně si s ní užil. Ne proto, aby měla pravdu v tom, že svedla kněze. Ale aby se taky projevil jako člověk ne jenom jako muž víry.

„Takže tohle vám nikdy nechybělo?“ zeptala se, naklonila lehce hlavu ma stranu a když se jí rovné hnědé vlasy ladně zhouply, přejela si prsty lehce přes prsa. Tohle laškování uměla dokonale.

Kněz jen nasucho polkl a Agnes bylo jasné, co se v jeho těle děje.

  Hlavně to pak smazat...

„Ne, v kněžském životě mi tato pokušení nechyběla.„ prohlásil rozhodně, ale už bylo zřetelné, že přesvědčuje spíš sám sebe a znělo to jako proslov, než jako promluva člověka.

„V pořádku.“ na oko ustoupila, ale jenom hledala jiný úhel.

Trochu si oddechl a s dalšími doušky čaje pookřál. Taky ale ztratil ostražitost.

Agens se začala víc pohybovat po místnosti a častěji ho míjet. Pak přidala občasné doteky, ale spíš poplácání po zádech nebo jemné pohlazení po ruce. Nechovala se jako svádějící šlapka, ale jako kamarádka, které záleží na hodném strýčkovi, kterého má na návštěvě.

S přátelským přístupem se stále více rozpaloval. Nikoli sexuálně, ale přestal se cítit ohrožen.
Seděla na kanapi v rohu, on stále u stolu. Jen se líně protahovala.

„Ale vždyť vy mě vlastně můžete zkusit napravit, ne?“

„Jak to myslíš?“

„No já jsem hodně velká hříšnice, aspoň ve vašem vnímání určitě. A vůbec bych se nezlobila, kdybyste mě pořádně potrestal.“

Asi v otci zažehla lehkou krizi víry. V jeho hlavě totiž bleskla jiskřička počínající obhajoby jakékoli chování, jehož účelem je napravit hříšnou duši a samozřejmě i její tělo. Církvi na něm asi tolik nezáleželo, ale jemu začínalo. Nakonec, pomohla mu, a on by to neměl nechat jen tak.

Přisedl k ní.

Když na něj naprosto nečekaně strčila holou prdelku a zakroutila zadečkem, chtěl ji jen odehnat, ale nakonec jí rukou plácl přes zadek.

„Au.au.“ vykvikla jen na oko „Ano, ještě, pořádně, mi dejte, otče, byla jsem fakt moc zlobivá.“

Začínalo ho to současně štvát i bavit. Ta holka byla jako lísající se kočička, kterou chcete odehnat, ale současně je tak krásně heboučká a přítulná, že jí nelze odolat.

Když se jí opět díval zezadu mezi nohy, už se nehnul.

„Tak se toho nebojte. Ta kundička vás nekousne.“

Položil jí ruku na bledou kůži a nadechl se. Ta vůně ženského klína vyvolala vzpomínky na roky dávno minulé. Byl mladý, silný a dosti nerozvážný. Ale vzpomněl si na objetí těch žen, se kterými trávil noci. A ve slabinách mu zaškubalo.

„Jen si s ní pohrajte, zkuste, jak je měkká.“

Měla pravdu potvůrka, Fakt byla krásně hřejivá a měkká. Ne jako ty vytahané pochvy šlapek ve výslužbě. Tohle bylo šťavnaté měkké pohlaví, dost vycvičené na všechny možné průniky, ale ještě silné a vláčné.

  Dva jazyky, dvoje prsa

„Jen se nestyďte, jen dále a blíže.“

Jeho prst na ní zůstal déle a pohladil jí až uprostřed mezi závojíčky.

Sedla si naproti němu, prohrábla si rukama vlasy, chvíli se jen tajuplně usmívala a pak si vyhrnula tričko. Podprsenku samozřejmě neměla, takže vykoukly krásně tvarované trojky.

Chvilku si je mnula a pozorovala otcovy reakce. Teď už se na ni díval se zalíbením a jeho pohled byl téměř hodnotící. Určitě není první kurvička, kterou vidí.

Roztáhla nohy a přejela si prsty přes kundičku.

Tohle může být taky tvoje. Stačí říct. Nikdo se to nedoví.“

Takhle nějakou dobu pokračovala, střídala svůdné fráze a pořád si masírovala klín. Když si trochu lehla na záda a roztáhla si závojíčky, naklonil se beze slova k  ní a jeho jazyk se přisál na její stydké pysky. Ona jen něco zamumlala a oddala se jeho laskání.

Držel svou tvář pokrytou strništěm dál, aby ji neškrábal a do kundičky pronikal jen svým jazykem. Uměl to.

Pak se natáhl až k ní a vyměnili si několik důkladných polibků,, Čekala nemotoru, ale tenhle kněz se v milostných věcech rozhodně vyznal. Kdoví, třeba to byl právě jeden z důvodů, proč se nakonec dal na víru. Stávalo se to, ale byla to rozhodně škoda.

 

Seděl v křesle, už bez šatů, stejně jako ona. Zatímco ho kouřila, její prsa se lehounce pohupovala v jeho zorném poli. Tak nějak čekal, že se udělá hrozně rychle, protože ženskou neměl už hodně, hodně, hodně dlouho. Ale kupodivu držel. Možná už otupěl příliš. Cítil dráždění, ale ne to přerůstající, které dovádí člověka k orgasmu.

Agnes střídala šikovně kouření s honěním a nenechala jeho penis ani ne chvilku vydechnout. Honila ho vytrvale a důkladně, dokud nezískal skutečnou pevnost a nebyl jak kus šutru. Takové měla v puse i mezi nohama nejraději. Ptáky, co něco vydržely. Střídala klasické kouření s okusováním ze stran a nějakou dobu strávila jen s kmitající špičkou jazyka na žaludu. Všechny způsoby měly něco do sebe, ale nejlepší byly v dobře sladěné a načasované kombinaci.

Pak se na něj posadila na křesle, tak jak byl. Nemusel dělat vůbec nic, o všechno se postarala Agnes sama. Opřela se rukama o křeslo a vedlejší kanape a jen mlela zadečkem v  jeho klíně. Měnila úhel i tempo, ale pořád na něj dosedala bez jediné známky vyčerpání.

  Tři horké prvky

Pak jen vstala a pokynula mu, aby ji následoval do ložnice oddělené jen dřevěnou stěnou. Rozvalila se na posteli a jen čekala, až se k ní přidá.

Lehla si na záda a s roztaženýma nohama počkala, až ho nasadí na krajíček a rozjede se. Přesně to také udělal a začal se na ní mlít jak zasažený elektřinou. Roky celibátu a absence ženské společnosti udělaly podle všeho svoje a otec se potřeboval po těch letech vybít.

Do rychlého přirážení přidal občas jeden opravdu důkladný úder, který zakýval nejen s Agnes, ale i s postelí. Obvykle tu mívala buď trochu lehčí protějšky, nebo tu byla sama. Zatímco vibroval zadkem, po kterém ho hladila rukama, vepředu se s ní ještě trochu mazlil a občas ji políbil. Rozhodně nebyl z těch, co by věnovali pozornost jenom průniku.

Zvedl se, přitáhl jí její nohy až k hrudníku a opět rozjel vibrační koncert v jejím klíně, tentokrát ale zůstal sedět a nenalehl na ní většinou své váhy. Pak ji otočil a pokračoval ve stejném zběsilém tempu zezadu, přičemž Agens břichem lehce přimáčkl k jejímu loži. Ale nevadilo jí to, ten nekončící proud průniku do její kundičky byl tak krásný.

Když si kněz lehl na záda, Agnes se nad ním vztyčila jako antická bohyně. Pak na něj dosedla a pro změnu zadeček rozjela ona. Dal jí ruce kolem trupu a pak sjel přímo na její zadnici. Jednou mlela zadečkem jako kolovrátkem, pak zase na knězi jen seděla a dráždila ho lehkými vibracemi celého těla. Obojí je dostávalo do varu oba.

Když to v něm začalo trochu víc cukat, přesunula se k jeho penisu zase pusou a spustila stejně kvalitní kouření jako tehdy, když jenom seděl na křesle a nechával ji postavit mu ptáka.

Přece jenom ale ještě chvíli trvalo, než jí v puse explodoval. Ale možná, že zarytý kněz dneska objevil i trochu jinou cestu služby nejvyššímu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.