Sex s chutí kamene a vedra

Ležela na skále, zavřené oči upřené do nebes a kryté slunečními brýlemi. Blížil se k ní krok za krokem. Nechtěl dělat hluk, ale taky nechtěl nikam sletět a zlámat si vaz. Když si dřepl vedle ní a zastínil ji vlastním tělem, otočila k němu hlavu a natáhla ruku směrem k jeho noze. Pár minutek jen tak kecali o všem možném a o ničem zároveň, než jeho prsty pohladily její do zlatova opálenou kůži na rukou.

Nebránila se, takže se stejné ruce jen tak mimochodem dostaly k podprsence. Ale stále jen tak lehce, jen jako když pták na chvíli dosedne a zase odletí. To už se k ní ale sklonil a jeho jazyk se spojil s jejími ústy. Hlouběji a hlouběji, zatímco jeho dlaně už hnětly její prsa a proháněly se po veškeré volné kůži, která byla v dosahu.

Laskání bradavek a celých prsou přijala s povděkem jako činnost, která je od protějšku samozřejmě očekávána. Několikrát se stalo, že se na prsou setkaly oba jejich jazyky, ale to vůbec nevadilo. Zbavil jí podprsenky a pendloval jazykem i prsty mezi bradavkami, ústy a krkem a všude se na chvilku zdržel. Pak se natáhl rukou i ke kalhotkám plavek a odtáhl jejich látku stranou, aby se dostal na hladkou kundičku. Zatím ale s veškerým laskáním zůstal stále u prsou, ačkoli jeho tempo a záběr byly stále hladovější.

Aniž by přerušil výraznější kontakt rukou a jazyka s povrchem jejího těla, přesunul se z koziček až mezi nohy, kde naplno odhalil její lasturku a začal se jí konečně důkladněji věnovat. Střídavě v ní vibroval jazykem, jako když se motýl nemůže odlepit od země, střídavě do ní jeho masem pronikal, kam až to úzká štěrbinka a délka jeho jazyka dovolovaly. Občas zajel jazykem i na análek, ale pak se zase vrátil k pochvě. Na prdelku ještě určitě dojde. Když už byl v jejím zadečku, připletl se na kundičku její vlastní prst a začal na ní bleskurychle vibrovat. On jí do toho začal prstit, aby něco opravdu proniklo dovnitř, ještě než se tam dostane jeho penis.

  Co s takovým krásným dnem?

Pak jí konečně zbavil i kalhotek od plavek a sám si odložil svoje šortky, pod kterými vzhledem k počasí a místu už nic neměl.

Natočila se trochu na bok a zvedla lehce jednu nohu, aby mu usnadnila přístup k její lasturce, zatímco on se jednou rukou věnoval vlastnímu nádobíčku, které ještě nebylo úplně tvrdé, jak by situace vyžadovala.

Pak už konečně přestal s nekonečným vylizováním té vlhké pochvy a nasadil na její kraj svého ptáka, už dostatečně tvrdého i vlhkého od jeho vlastních kapek slasti.

Píchání z boku jim vzhledem k hrbatosti terénu moc nešlo, tak si jeho momentální děvka vlezla na něj a začala se hbitě pohupovat, zatímco on jí odspodu vyrážel naproti. Hopsala na něm a její prsa jen poskakovala společně s celým jejím tělem, které chtělo jen další impulsy slasti. Pohybovala se na něm vším možným tempem i náklony, jen aby ani na chvilku neupadla do rutiny, kterou při sexu nenáviděla. Ale dnešní sex asi nebude ten případ.

Když si ji vzal zezadu, pronikl znova do vláčné a chtivé vaginy, kterou teď měl díky poloze pořádně za co chytit. Její prdelka byla nádherně měkoučká.  A on na ni dostal hroznou chuť. Obrátil svou krásku na bok a místo kundičky se prodral k jejímu zadečku. Sice to chtělo trochu navlhčit, ale to nebyla nepřekonatelná překážka. Jen několikrát pomalu proniknout až dovnitř a pak se začít více vrtět. V zadku ho rozhodně neměla poprvé.

Pak si ho ještě vzala na chvíli do pusy, ale poměrně rychle jí explodoval už v ruce. No, tyhle eskapády u moře nikdy netrvají moc dlouho.

  Do obchodu se jde prsama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.