Příchod nymfy

Když vstoupila do ložnice, viděla ho nataženého na posteli. Měl na sobě jen trenky a nebylo znát, jestli ji vidí nebo podřimuje. Její ruce se vznesly k bokům a začaly vyhrnovat lem trička. Jak si látku přetahovala přes hlavu a odhalovala černou podprsenku, trochu se celým tělem zavlnila.

Zvedl lehce hlavu a pozoroval ji a jeho ruce se trošku dotýkaly jeho vlastního těla. Díval se na ni, jak pokračuje ve svém odbavování. Její pruhované šortky se také poroučely k zemi a s tímhle zavlněním jejího těla se rukou několikrát prohnal po vlastním rozkroku. Špičkami prsty svíral svůj naběhlý penis, stále ještě skrytý ve spodním prádle.

To už se k němu natahovala jen v podprsence a kalhotkách a s vlasy plandajícími kolem jejího těla. Její ruce spočinuly na jeho hrudi a jeho na jejích bocích a zádech, zatímco si na něj sedla obkročmo a přivítala jej polibkem na ústa.

Chvilku se mazlili, líbali a dotýkali toho druhé úplně všude, kam se ruce či nohy zrovna dostaly. Když její rty opustily jeho pusu, pokračovala dále na bradavky a hrudník. Vlnila se na něm jako třesoucí se rosol a její horká kůže ho rozpalovala snad ještě víc, než jeho vlastní chtíč.

Když ho pět políbila na ústa, objal ji oběma rukama a pořádně ji k sobě přitisknul. Hladil jí prdelku a užíval si její zrzavé vlasy, které ho šimraly na obličeji a ramenou. Přitáhl si ji ještě blíž a zabořil se ústy mezi její prsa. Zvedla hlavu a pořádně vypla hrudník, aby měl její kozičky jako na dlani. Opět ji pevně objal kolem pasu a rukou stiskl prdelku, až trochu vykvikla.

Narovnala se a za stálého pohupování a vlnění prdelkou na jeho klíně si sundávala podprsenku. Jakmile měl její látku z cesty, jeho ruce překryly její krásné trojky s ještě měkkými bradavkami. Ale i to se za moment změní. Narovnal se taky a přijal její bradavky mezi své rty. Lehce vzdychla a zaklonila hlavu, aby je měl opravdu v pozoru. Jeho ruce jí hladily po zádech a neustaly ve svém laskání ani na vteřinu.

Chtělo to pokročit dále. Sjela trochu na bok jeho těla, a jak dávala ruce za sebe, její pravačka se zarazila na jeho spodkách. Teda, spíš na bouli, která v nich byla. Pohladila ho přes látku a pokračovala ještě dlouho v jeho hlazení, aniž by mu vůbec sáhla pod prádlo. On ji výskal ve vlasech a nechával ji zcela volnou ruku v konání. Co mohl také dělat lepšího…

Pak, po tom nekonečném hlazení, teprve zasekla dva prsty za gumu jeho trenek a stáhla mu je z těla. Objevil se nádherný pták, který jí okamžitě uvízl ve spárech.

Několikrát přetáhla předkožku, ale pak už neodolala, přijala ho mezi své rty a zahalila ho černým teplem svých úst. Položil jí něžně ruce na hlavu a jen ji udržoval v tempu, jehož volbu ale nechával čistě na ní. Mazlila se s ním, jak jen uměla, a krásně kombinoval hru jazyka, svých dlaní i konečků prstů. Pak přišlo lehké lupnutí, když se mu přisála na žalud a pak si ho vyškubla z pusy.

  A spáč procitne

Pokračovala v jeho laskání, ale olizovala ho ze stran, střídavě plochou jazyka a střídavě jen jeho špičkou. Přejížděla mu po celé délce penisu, jako by lízala zmrzlinu (ono jiné způsoby moc účinné nejsou) a neustávala ani v hlazení a hnětení jeho koulí. Jen tam tak ležel a užíval si pocity, které mu zaplavovaly tělo. Jakákoli jeho účast by teď byla nošením sov do Athén.

Byla neúnavná a stále stejně šťavnatá. Když pak opět odtáhla hlavu, zůstaly na penisu vlákna jejích slin a jeho semena. To bylo ale jen dobře, protože bylo jasné, že se mu to opravdu líbí. Pak ho pustila a nechala jen tak ležet na jeho břiše. Nemusela ho přece zvedat, aby ho mohla dráždit. A přesně to zase udělala. Jako když kolem výrobku v dílně poletuje barvící tryska, tak z různých úhlů poletoval její jazyk kolem penisu jejího přítele a ani na vteřinu ho nenechal vydechnout.

Přitiskla se k němu celým tělem, položila mu prsa na prsa a důkladně ho políbila. Pak si na něj sedla a začali jí společnými silami sundávat kalhotky. Musela samozřejmě zvednout ještě na moment jednu nohu, aby ta tanga dostali pryč. Ale i to se jim povedlo.

S dalším vlněním svého těla a vzdycháním na obou stranách se na něm usadila, ale ještě si ho nestrčila dovnitř. Jen se mu pohupovala v klíně a kundičkou dráždila jeho i sebe. Teprve, když si tohohle ježdění dost nabažila, nabodla se na jeho horké kopí a začala ta opravdová jízda.

Pokoj naplnilo vzdychání milující se dvojice, občas provázené vrznutím postele. Ale to jsou holt zvuky, které k tomuto společenskému vyžití patří. Houpala se na něm, stále nahoru a dolu a jeho tvrdý a vlhkem lesklý penis do ní zajížděl se stejnou pravidelnosti, jako zajíždějí a vyjíždějí písty motoru. Jen ne tak rychle, to by nebylo ono. Zatímco ona se na něm vrtěla všemi možnými způsoby, on byl celou dobu téměř nehnutý. Ne, že by nechtěl, ale věděl, že v tomto případě je nejlepší nechat všechno na ní.

Strhl jí na sebe, a zatímco se líbali, hladil jí jednou rukou po zádech a druhou našel její prdelku, ve které začal vibrovat prstem. Pak přestal s vibracemi a objal ji kolem zad oběma rukama. Silně ji k sobě přitiskl a jeho přirážení se změnilo na rychle série krátkých pohybů. Odměnila ho silným sténáním, které mu místy rvalo uši. Uměla křičet fakt nahlas, i když nechtěla. Kolikrát si pak ani nevzpomněla, že takhle vyváděla. Ale bylo aspoň vidět, že ji to pořádně bere. Což bylo jen dobře.

  Zkouška na nohách

Pohladil ji po tváři a důkladně políbil. Jeho jazyk se ocitl v jejích ústech a nastal krátký souboj obou citlivých růžových částí těla.

Na pár vteřin padla na jeho ramena a musela se trochu vzpamatovat.

Opět se narovnala a tentokrát tak zůstala, nepadala tělem zpátky na to jeho. Zvedla se tak, že byla kousek nad jeho klínem a opět zařadila tu sérii krátkých přírazů. V podstatě se v ní ani nepohyboval, jen tam tak pulsoval.

Tohle tempo ale nevydrželo dlouho. Možná si nad tím chtěla udržet kontrolu, ale vlastní tělo jí zradilo a začala se na jeho ptáka napichovat opravdu důkladně. Skákala na něm jako na trampolíně, až měl chvilkama obavy, že z něj spadne a skončí na zemi vedle postele.

Teď už se postel opravdu klepala a dělaly to i všechny polštáře vedle šukající dvojice.

Zvolnila tempo a opět se jen houpala na tom stále pevném penisu. Vzdychat ovšem nepřestala. Ale výkřiky se změnily v táhlé sténání.

Držel ji za ruku, jako kdyby držel řádící páku, ale bylo to jen kvůli stabilitě a udržování kontaktu. Když měla oči střídavě otevřené a zavřené, nemohl jí do nich pořád koukat.

S potěšením se usmíval nad její rozkoší a hlavně nad vědomím, že on je jejím zdrojem. Tedy většinovým zdrojem.

Dal jí ruce kolem pasu a trochu jí podepřel. Pak ji začal opakovaně zvedat jako hadrovou panenku a zase zpátky napichovat na svoje kopí. Pomáhala mu vlastním tělem, ale trochu ztrácela vytrvalost. V podstatě si s ní dělal, co sám chtěl. A on chtěl, aby byli spokojeni oba.

Pak se oba v jeden moment zarazili. Ona prudce zaklonila hlavu a jen prudce oddechovala, zatímco on s úsměvem odhalujícím zuby pozoroval svou přítelkyni a říkal, si, jestli se jí vůbec něco teď honí v hlavě. Ale na to nebyl čas, oba byli tak plní vjemů z vzájemného spojení, že cokoli dalšího bylo naprosto vedlejší.

Když se k němu sklonila, aby ho políbila, mimoděk sjela na bok a se zachechtáním se mu podívala do otevřených očí. Pár vteřin se s ní důkladně líbal a rukou jí jezdil mezi stehny. Pak jí přetočil na bok, dal jí ruku kolem krku a jen se s ní chvilku mazlil.

To všechno předtím, než se k němu přitiskla kundičkou a nechala jeho penis opět zajet mezi svoje stehna. Zatím jen slastně vrněla a kroutila se, ale za pár minut bude zase sténat blahem.

Místnost naplnilo pleskání, sténání a vzdychání všeho druhu. Nebylo jasné, co bylo od únavy a co od rozkoše, nebo jestli si mezitím někdo někde něco skřípnul. Výsledek se snad ani nedal zachytit písmeny.

Opírala se o loket a hlavou o polštáře, zatímco on stále přirážel do její kundičky a volnou rukou jí hnětl prsa, která se mu přímo nabízela. Navíc poloha z boku je na to jedna z nejpříhodnějších. Její kozy se třepaly pod jeho prudkými a vytrvalými údery stejně, jako se klepalo celé její tělo.

  Koupelnová kratochvíle

Strčila si rychle ruku mezi nohy a ještě k tomu všemu si začala dráždit poštěváka.

Ale to byl jen malý bonus, který jí dlouho nevydržel. Když položila dlaň na jeho stehna, zpětné rázy jí prudce prohnuly ruku v lokti. Naštěstí směrem, který je zcela přirozený.

Pomalu se posouvala rukou nahoru po jeho tělu. Ne kvůli laskání, ale protože hledala v tomhle nestabilním uspořádání jejich těl nějakou pevnou oporu.

Pak přestal.

Oddechovala spolu se sténáním, přičemž ani jedno nešlo pořádně zastavit. Stále měla zavřené oči, když se k ní opět naklonil a líbal jí bradavky. Zmocnil se jí oběma rukama a ona mu chtěla vyjít vstříc a také ho pevně chytnout. Ovšem její ruce už začaly ztrácet pevnost. Celá byla docela malátná. Ovšem stále přístupná dalšímu dráždění.

Líbal jí bradavky i celá prsa a stále do ní pronikal, i když teď už ne tak prudce. Jako když se plynule dohoupává houpačka na zahradě. Každý pohyb je vláčnější než ten předchozí.

Stále jí ale souložil a stále neustával. Zdál se nevyčerpatelný, zatímco ona už jen přijímala jeho laskání. Ať to byly ruce, jazyk, polibky nebo cokoli jiného, přijímala to kamkoli se mu zlíbilo.

Plně se roztáhla na posteli a zachytila se rukou za lem deky na boku. On pak začal přirážet mnohem pomaleji, ale zase celou délkou svého penisu. Od špičky až po kořen.

Zvedla se na lokti a přimáčkla trochu víc k němu. Obal ji rukou a opět pohladil po tváři. Chytil jí kolem prsou, aby se mu nemohla vysmeknout a opět zaútočil z boku na brány její rozkrokové tvrze. Před jeho kopím nebylo úniku – a nikdo se o to ani nesnažil.

Když ustal ve svých ohybech on, přestala ona taky. Jen si užívala to, co přecházelo v jejím nitru jako barevné struny plamenů. On ale nepřestával lehce a volně přirážet, aby se pohybovali aspoň trošku.

Opět padla na polštář a zabořila do ní hlavu, zatímco on přicházel s asi poslední vlnou útoků na branku. Vzdychala stejně hlasitě, jako předtím.

Pak začal i on a vzápětí z ní vytrhl svůj nástroj lásky a pokropil jí klín a bříško tím, co muselo stejně dříve nebo později přijít.

Orgasmus byl bouřlivý na obou stranách, i když zvenku tak možná nepůsobil. Ale byla to vlna jedinečné energie, která z obou bude ještě nějakou dobu vyprchávat.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *