Na tom hřišti se dá nejen kopat

Držela si popruhy batohu a ukrajovala krok za krokem od zastávky autobusu podél oplocení fotbalového hřiště. Čekala ji soukromá lekce, aby se přesvědčila, jestli pochopí aspoň základy tohohle sportu a jestli se na to vůbec hodí. Už přes pletivo viděla chlápka na hřišti, jak prohání merunu. Jestli je to její dnešní trenér, tak by to vůbec nemuselo být špatné.

Prošla brankou, minula nějakého údržbáře, a jakmile byla na dohled, zamávala.

„Haló!! Héééj!!!“

Všiml si jí a volným krokem s míčem pod paží se k ní vydal. Vyrazila mu v ústrety.

„Vy jdete na ten trénink?“

„Jo jo. To jsem přesně já. Klára,“ napřáhla ruku k pozdravu.

„Raděk, čau. Pochopil jsem to teda správně, že chceš zjistit, co to obnáší a jestli se to pro tebe hodí?“

„To je přesně ono,“ přikývla.

„A děláš normálně nějakej sport?“

Chvíli se bavili o Klářiných aktivitách, až společně došli k budově klubu.

„Dobrý, tak to by nemělo bejt tak hrozný,“ shrnul Radek její informační nálož. „Takže se vevnitř převlíkni a doraž na hřiště, uvidíme, co v tobě je.“

Přikývla a odklusala. Jak se tak koukal na její zadeček, měl tušení, že dneska to o fotbalu tak úplně nebude.

Dorazila do šatny, kde nikdo nebyl. Beze spěchu si odložila a z batohu vytáhla šortky, tenisky a dres. Sundání trička odhalilo její kozičky, na sport si podprsenku brala málokdy. Nota bene v takovém vedru, které venku panovalo. Zakrátko se vypravila na trávník jako velmi sexy fotbalistka, ačkoli oficiální dres vypadal nepochybně jinak.

„Může bejt?“ zašvitořila, když došla až k Radkovi, který se do té chvíle věnoval míči a vlastním nohám.

Prohlédl si ji od hlavy k patě a chvilku zůstal u bradavek rýsujících se pod látkou.

„Ale jo, na trénink dobrý, jinak to ale není úplně košer, ze západu by tě mohli vyrazit pro rozptylování týmu.“

Zjisti víc

Pustili se do nácviku, a přestože Klára byla hrozně neposedná, s míčem to přece jen docela uměla. Potřebovala se jen uklidnit a pořádně soustředit na konkrétní věc. Přihrávky, kolínka, míření, tohle všechno celkem zvládala, jakmile jí Radek vysvětlil mechanismy a na co si má dát pozor.

  Stěhovací asistence

„Hele ale až pudeš do brány, rozhodně si opatři nějaký rukavice, jo?“

„Tyhle samý?“ Ukázala na zelené, které měl na rukou.

„Jo, klidně tyhle, ale výběr je na tobě. Můžu ti poslat něco na mail.

Chytla ho za ruku a snažila se jednu sundat. Druhou ji plácl přes tvář.

Strhla tu první a plácla ho taky.

Jen co měl volné obě ruce, zabrnkal jí na bradavky.

„Tak sem ses chtěl dostat,“ zašklebila se. Beze slova si vyhrnula tričko a obě mu vystavila.

„Líbí?“ Pokynula mu prstem k sobě. Když nereagoval, prostě si ho přitáhla za triko. Jen co mu dala první pusu, měla už jeho ruce na obou kozách. Krásně je masíroval a jeho zkušené ruce věděly, co ženské tělo chce.

Opřela se zády o tyč branky a prohnula trup. Cucal jí bradavky a jeho ruku ucítila mezi nohama. Vzdychla, když jí přejel přes kundičku, a přitiskla se k němu v dalším polibku. Ještě chvilku ji tam dole důkladně třel, pak ji vzal za ruku a pokynul jí druhou, aby šla za ním.

Trochu čekala, že půjdou šoustat dovnitř, ale s vyhrnutým trikem ji zavedl do stinného zákoutí, kde bylo několik stromů a z celého prostoru hřiště sem prakticky nebylo vidět.

Přitáhl ji k sobě, chytl za prdelku, pak zase otočil a jezdil jí rukama přes břicho, prsa a do šortek. Krásně mu v rukou vzdychala a kroutila se, jak se jí to líbilo. Jednou rukou jí držel za kozu, druhou vibroval na kundičce a její ruku měl kolem krku. Mezi kňučením ho líbala a občas sebou cukla.

„No tak se nestyď, tady fakt nikdo není,“ ujistil ji s rukama pořád na obou kozách.

Stáhla si šortky i kalhotky, a jakmile jí sjel na pičku, přidala tam i svou ruku. Pokračoval v laskání celého jejího těla a její ruka mu sjela na šortky. Přitiskla se k němu a jeho prsty jí jen vibrovaly na kundičce, což ocenila táhlým vzdechem. Opřela se o něj a kňučela mu do ucha, jeho prsty kmitaly jak divé. Když se trochu natočila, přitiskl ji na kundu celou dlaň a jen s ni lehce třásl.

  Nejen modelka

Zjisti víc

Ucítila jeho klacek i přes šortky a klesla mu ke klínu. Už byl krásně připravený, přímo pro její pusu, která se na něm důkladně pohybovala. Kouřila ho pečlivě a po celé délce od žaludu po kořen. Nepotřebovala ani ruce, jak nakláněla hlavu dozadu a dopředu, ocitlo se Radkovo péro v krásném tlaku, který ho přiváděl k šílenství.

Stejně tak, když si ho vyškubla z pusy s krásným mlasknutím a pak jí zase zajel až hluboko do krku. A pak zůstala na konci a jen cítil tření jejího jazyka o žalud. Teď už si rukou pomáhala a šla vždycky proti směru pusy, zatímco se po očku koukala na jeho reakci.

Vzal ji za obě ruce a přirážel jí do pusy. Vzápětí jí zvedl a pokynul hlavou někam do strany.

Uklidili se trochu víc za stromy až k rohu budovy, kde se dalo dobře zachytit nebo opřít o mříže na oknech. Jen co našli vhodnou pozici, vrátila se Klára k okusování toho krásného péra. Vzala ho ze strany, pak se věnovala čistě žaludu a do toho ho masírovala rukou.

Kolem byl stále slyšet rachot aut, ale jim to bylo oběma jedno. Rukou mu hnětla koule a péro si zarážela furt hluboko do krku a krásným mlaskáním a kloktáním. U toho si mačkala kozičky a jen se těšila, až ho bude mít v sobě.

Jako odpověď na její myšlenky ji Radek zvedl a opřel o mřížoví, které už ho tlačilo do zad. Chytla se kovu a zvedla nohu, aby měl volný přístup.

„Ooohhhhh….“ vyjekla, jakmile jí zezadu zajel do kundičky.

Nejdřív do ní zajížděl jen trochu, jakmile si ale našli stabilní pozici, začala mu Klárka vycházet naproti. Držel ji za prdelku a díval se do jejích roztoužených očí. Chytil ji pevněji, aby si ji mohl pořádně přitáhnout až k sobě a začal ji důkladně šoustat.

Dala nohu na zem a víc se předklonila. Bral ji za trup a prsa a ona se jen vlnila mezi mříží a jeho pérem, které do ní zajíždělo.

„Ahh…ahhh…ahhh…“ sténala do větví, když se fakt rozjel a cítila jeho tvrdé narážení.

  Seznámení s rodiči

Otočila se, zvedla nohu a dala mu ji přes rameno. Objal jí rukou stehno a díval se jí do očí, zatímco ji dole mrdal. Bylo to krásně sexy a vášnivé. Když se k sobě přiblížili, zase ho políbila. Držela v puse chvíli jeho jazyk a celé tělo se jí houpalo pod jeho údery.

Kňučela a vlnila se mu pod rukama, Radek ji však pevně držel a ani na chvíli neustal v tempu. Zajela si rukou dolů a k jeho přírazům si pičku ještě honila. Její prsty kmitaly jak o závod a kvílení slasti musel slyšet i ten údržbář trávníku na druhé straně areálu.

Sklouzla z něj, a když zase získala rovnováhu, přitiskla se k němu v dlouhém polibku. O břicho se jí stále opíral jeho napnutý klacek. Přitiskl pusu na bradavku, rukou jí mnul kundičku. Žaludem se opíral o její stehno a ona mu klínem vycházela vstříc. Kroužil jí mezi pysky, ruku nakláněl do stran.

Zjisti víc

Podíval se na zem vedle něj a našel v trávě použitelné místo. Položil se na něj a napnutým ptákem ji pozval k usednutí. Projela si klínem rukou, vzápětí na něj ochotně nasedla. Jeho ruce jí jezdily po celém těle, které měl na dosah, její prdelka se mu krásně kroutila s pérem uvnitř.

Když zdola ucítila jeho vlastní přirážení, přidala k tomu svou ruku na klitorisu. Zaklonila se dozadu a nechala se od Radka chytit oběma rukama. Její klín stále dorážel proti němu.

„Jo…jo…to je vonoooo….“ vzdychala s pérem v kundě a rukama na kozách.  „Jo…já už…mmmmm….za chvilku budůůůůůů….“

Jakmile odezněl její křik, Radek z ní vyklouzl a po několika jejích dotecích jí vytekl na klín. Zahihňala se a promnula ho od koulí až po žalud. Ještě chvíli jen tak v klidu sedoleželi a během polibků měla furt jeho ruce na kozách.

 

„No posila týmu by z tebe být mohla,“ konstatoval, když ji vyprovázel k brance areálu.

Nejspíš si našla nový koníček a koníčky, blesklo ji hlavou, když se blížila k zastávce.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.