Ocel a nebesa

Stáli proti sobě na louce jako milenci v romantickém filmu a slunce, které se pomalu chýlilo k západu, je hladilo svými paprsky. Bylo krásné svěží počasí. Jako stvořené pro to vyvést něco bláznivého. Něco, co člověk nedělá každý den.

S rukou položenou kolem jeho pasu přijímala jeho polibky. On jí hladil boky a občas sklouzl i na prsa, kterých se dotýkal přes látku černých koktejlek. Pak se ruku v ruce vypravili k šedé ploše letiště, na které se ještě leskly kapky nedávného deště.

Minuli čerpací stojan a jejich zorné pole vyplnil nebeský oř, který se měl na chvíli stát jejich útočištěm a společníkem.

Jen se usadili v jeho nitru, prořízlo zvuk vrčení motorů a celý tento kus lidského umu se začal pohybovat vstříc svým dalším dobrodružstvím. To dnešní zahrnovalo oba mladé milence.

Když vrčení přešlo v bzučení, krajina za okny začala velmi rychle ubíhat a pak dostala to krásné nalomení, když se konečně vznesli.

Stoupali jako mytický Ikarus, ale jejich perutě slunce nerozpustí.

Drželi se za ruce v křesílkách vedle sebe, dívali se z oken a napůl ucha vnímali palubní rozhlas, který mlel údaj za údajem.

Držení se za ruce vystřídalo důkladné líbání, hlazení a něžné a hravé tahání se za rty.

Za malými okénky letadla už ubíhala krajina v celkem normálním úhlu, jen s tím rozdílem, že byli nad zemí. Vysoko nad zemí.

Když se k ní víc naklonil a pronikl jazykem do jejích úst, zaklonila se a posunula prdelkou na křesle, takže napůl seděla, napůl ležela.

Trochu couvl a dostal se tak hlavou mezi její stehna, která se před ním roztáhla jako brána působením kouzla.

  Když divočina zavolá

Zvedla nohy, aby jí mohl pohodlně sundat kalhotky, přičemž na sobě stále měla svoje šaty. Nakonec, nepotřebovali je sundávat, aby se jí dostal k pohlaví. A asi je nebude odkládat vůbec.

Málem neodolal a zabořil se jí do klína celým obličejem. Jeho sebekontrola ale naštěstí zvítězila, takže jí pro začátek jen lehce dráždil na povrchu špičkou jazyka.

Pak jí už rukou roztáhl závojíčky a mohl se dostat dál – jak prsty, tak jazykem.

Zasténala opřená o rám okna a prudké slunce jí posílalo svoje jasné paprsky přes rameno. Byli jak v září reflektorů.

Stále v ni pracoval jazykem i celou pusou a vysílal do jejího těla stále nové vlny slasti. Její ruka se octla na jeho hlavě a výskala mu hustou kudrnatou kštici.

Pořád sténala a pod přívaly nových nervových impulsů krabatila čelo a nakláněla hlavu ze strany na stranu.

 
Pohladil jí pravou rukou přes prsa a stejným tahem také stáhl dolů horní lem jejích šatů. Slunce tak dopadlo na její nádherně měkká prsa, která se jen přelévala, jak se jejich majitelka svíjela v křečích způsobených jeho důkladným vylizováním jejího klína.

Na chvíli se zvedl z jejího rozkroku, aby pro změnu navštívil její ústa a vychutnal si taky nějakou zpětnou vazbu na práci svého jazyka.

Odtáhl se od ní a s očima stále upřenýma do těch jejích si sedl na vlastní křeslo.

Byl čas na výměnu.

Jen cvrnkla do knoflíku jeho kalhot, pod jejichž látkou se jasně rýsovalo… cosi mohutného.

Byl naostro, takže jakmile jeho džíny klesly jen o deset centimetrů, vyskočil na ni jeho macek jako čertík z krabičky.

  Jak ochutnal poprvé

Zpevnila jeho erekci několika tahy a okamžitě přidala i vlastní prsty a objetí rtů, jak to měla ostatně ve zvyku.

Cukal sebou a vzdychal skoro při každém jejím pohybu. Orální sex ho dostával do naprosté extáze, čehož jeho partnerka také pravidelně využívala. On to věděl, ale byly chvíle, kdy proti tomu nedokázal a ani nechtěl nic dělat.

Jako jindy se tedy bez výhrad a bez odporu oddal jejímu dráždění.

Okusovala ho ústy po celé délce a pak si vzala do péče jen jeho žalud. Ten měkoučký kousek penisu, který byl vždycky jako klobouček hříbku a který vždycky vypadal tak zranitelně, jako když se každou chvíli rozpadne pod prvním dotekem. Ale současně věděla, že až ji bude zase šukat, nic v jejím těle mu dlouho neodolá. A tím pádem ani ona sama.

Obemkla ho rty a zpracovávala uvnitř svých úst, zatímco její prsty lehce masírovaly jeho varlata.

Hladil ji po zádech a pak druhou rukou po světlých vlasech.

Pak zvedla hlavu a ještě se s ním dlouze a procítěně políbila.

Nebyl už důvod to odkládat… bylo na čase proniknout jeden do druhého.

Zbavil se košile i kalhot, protože u něho to bylo přece jen podstatnější a ona sebou zase plácla na svoje místečko u okna.

Roztáhla nohy. On jí je roztáhl ještě trochu více a nasadil svého oře na kraj její rozpálené kundičky.

Vnikal do ní plynule a přitom s kontrolou nad každým pohybem. Položila si mezi nohy ruku a třemi prsty si ještě masírovala klitoris.

Když si trochu zvykl na prostor letadla, jeho přirážení už nebylo tak trhané. Celkově se uvolnil. Krom toho se zaposlouchal do vzdychání své lásky a pustil ze zřetele zvuky letadla, které ho stále trochu znervózňovaly, stejně jako vědomí, že nejsou na pevné zemi.

  Po sedle osedlat

Přitvrdil, přirážel hlouběji a hlouběji a lomcoval s jejím tělem mnohem více než předtím. Jeho mozek vyplnilo jediné… udělat sebe a ji… a už mu bylo jedno, jestli jsou pod zemí, na vodě nebo ve vzduchu.

Na moment ho z ní vytáhl, žaludem objem okolí vaginy a opět ho vrátil zpět do toho teplého hnízdečka.

 Ona si stále masírovala poštěváček, on jí volnou rukou začal hladit prsa jako bonus k tomu, co vyváděl v jejím klíně.

Rozjel se neskutečně. Tohle už nebylo něžné partnerské milování, ale pořádné živočišné šoustání, ničím neřízené, hnané jen základním pudovým chtíčem.

Když ho z ní vytrhl, stačil dotek vlastní ruky na to, aby jí několikrát pocákal celé tělo a dostříkl až na prsa.

Objala mu ho prsty a pohladila ho i po břiše a prsou.

Ještě chvíli z něj kapaly zbytky semene a on sám oddechoval jako po stěhování skladu.

Napůl vzdychala, napůl oddechovala, jak byla ještě plná impulsů z proběhlého orgasmu. Zatím si jeho žaludem roztírala semeno po chloupcích ve svém klíně.

Sklonil se k ní a s úsměvem jí znova políbil.

Objala ho kolem krku a přitáhla ho k sobě. Dívali se do očí plných lásky, uspokojení a vědomí, že se zase posunuli někam dále. Ve vztahu i ve vlastních hranicích…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *