Když ho chtěla ukecat

Rozhodným krokem mířila ke kabinetu učitele tělocviku. Potřebovala z něj projít, ale věděla, že je naprostý dřevo. Byla ovšem odhodlaná udělat prakticky cokoli, co by bylo potřeba. Doufala, že její taktika zabere i dneska, stejně jako v minulosti. Jenže s tím Jasonem mohla být potíž.

Zaklepala a zevnitř se ozvalo tlumené dále.

Jakmile vešla, povzdechl si. Tušil, že mu asi nepřinesla oběžník, ale bude orodovat a kdovíco dalšího. Popravdě, nebyl na to moc zvědavý. Pak ho ale napadlo, že by to na dnešní odpoledne mohlo být trochu zpestření. Když se ta malá čubka bude opravdu snažit.

„Co pro tebe můžu udělat, Gino?“

„No potřebuju něco udělat s tím tělocvikem, kazí mi to průměr.“

Uchechtl se. „No tak začni pořádně trénovat, nějakou dobu na to ještě máš, i když už ne moc.“

Takhle to pokračovalo nějakou dobu a ona začala být netrpělivá. Když už jí popáté řekl vlastně to samé, došla až k jeho stolu.

„Podívejte se na mě!“ skoro to vykřikla.

Učitel unaveně zvedl hlavu od notebooku a prohlédl si ji od obličeje k notně povolenému výstřihu, protože to byly jediné části, které byly nad stolní deskou vidět.

„Potřebuju z toho tělocviku projít, abych mohla pokračovat na ten festival.“

„No to je hezký, ale zatím jsi na hodinách nic moc nepředvedla. Což už jsem ti několikrát zopakoval.“

Bylo odpoledne a Gina tu nebyla poprvé. Jak to tak ale vypadalo, bude muset sáhnout k těžšímu kalibru, jestli chce tělocvikáře udolat.

„Hele, udělám cokoli, vymyslete si, co vám vyhovuje.“

Jason chápal, kam tim míří, ale chtěl jí to co nejvíc zkomplikovat. Nevadilo mu takovou čubku přefiknout, na což téměř určitě dojde. Jenže nechtěl tak moc podpořit její domněnku, že roztahování kundy ji dostane ze všech nesnází. Jen ať si to Gina hezky vyžere.

„Sundej si halenku a sukni.“

Zachytil její úsměv a odkládala si až moc ochotně. Jenže pokračovala tam, kam zatím nechtěl.

 

Zjisti víc

„O prádle jsem nic neříkal, to si nech.“

Zarazila se s prstem za gumičkou kalhotek.

„My nebudeme…“

„Šuš…“ okřikl ji. „Chvíli ji pozoroval v tomhle odevzdaném a současně nejistém stavu. Líbilo se jí, že ji rozhodil. Kdyby teď někdo vstoupil do jeho kanceláře, pořád by to možná ukecal na to, že jí jen něco vysvětloval.

„Teďka chci vidět nějaký kliky a sklapovačky.“

„No ale já nemám úbor,“ namítla Gina, ještě zmatenější.

  Probuzení do čtyř dlaní

„Tohle je tělocvik, takže základem je tvoje tělo. A to máš, jak vidim, s sebou neustále. Tak šup šup, nemáme na to celej den.“

Neochotně klesla na koberec a v prádle začala klikovat. Z jeho pohledu to vypadalo spíš jako posmrtné křeče, o reálném kliku nemohla být ani řeč. Nechal ji vystřídat ještě několik cviků, ale byla to stejná bída, jako předtím.

„Teda takovej paskvil už jsem dlouho neviděl.“

Odfrkla si, vstala a začala se oblékat tak zběsile, že se jí zasekl zip od minisukně a málem si urvala dva knoflíky u halenky.

„Parchante…“ zaslechl.

Chytil ji za rameno, přitáhl k sobě a přitiskl se na její rty. Mohl by ji takhle klidně držet, ale kupodivu se mu vysmekla. Pak mu vlepila facku, až to zaštípalo. V tomhle opravdu praxi měla.

„Bude to za mých podmínek, ne za tvých.“

Strhla ho k sobě a vrazila mu jazyk do pusy. Šermovala mu uvnitř pusy jazykem a její ruce měl všude, kde si dovedl představit. Halenka se poroučela na zem, stála mu opřená o stůl jen v sukni a podprsence. Sukně jí zbavil a zakousl se do toho opáleného zadečku. Plácl ji přes něj, rukou zajel až mezi půlky, pořád v kalhotkách. Konečně je stáhl a zajel jazykem na kundičku.

Vyhekla, chytla ho za vlasy a tlačila si ho víc k zadku.

Otočila se, strhla mu šortky, vyhrnula tričko, zůstaly jen černé boxerky. Zřetelně se na nich rýsoval tvar toho, co zanedlouho očekávala mezi stehny. Vrazila si ho bez otálení do pusy, prsty mnula kořen péra a koule. Jason nad ní krásně oddechoval a vrněl. Jazykem kroužila kolem žaludu, krásně růžového. Držel ji za hlavu a tlačil si ji víc k rozkroku. Chtěl, aby si ho vrazila až do krku, aby slyšel jeho tolik oblíbené dávení. Nebral ohledy na to, jestli se jí to bude líbit. Sama si řekla o tuhle metodu, tak ať ukáže, jestli aspoň takhle umí cvičit.

Zjisti víc

Gina se docela snažila, o jejích zkušenostech nepochyboval. Tlačil ho do ní až po koule, nenechal jí ani trochu úlevy.

Konečně ji trochu uvolnil a vytáhl ho z ní.

„Otevři tu pusu,“ poručil.

Otevřela a cítila, jak jí to péro opět jeho po jazyku až dozadu, kde bylo před chvílí. Přirážel do ní a ozývalo se jen to krásné mlaskání.

„Tohle jsi chtěla celou dobu, co, ty malá děvko?“

  Pohovka pro tři

Jen se usmála, když ji pérem pleskal přes obličej. Zase si ho vzala do pusy a kmitala po celé délce.

Zbavil se trička, za stálého kouření se sklonil až k její prdelce a několikrát ji pořádně plácl.

Nebyl ale důvod otálet.

Bez varování ji zvedl a položil na záda na svůj stůl. Nasměroval se do její kundičky a hned ji začal rytmicky mrdat.

„Aaahhhh….áááááhhhhh….“ sténala, pleskal o její kůži a sledoval, jak se jí vlní obě kozy.

Po pár minutách přirážení ji sklopil nohy, aby byla víc na boku.

„A hezky zase dovnitř…“ řekl si spíš pro sebe, když čurákem zase zajížděl do té měkké a šťavnaté mladé pičky. Držel ji za prdelku, hezky se pod ním vlnila a posouvala pod každým jeho úderem.

„Ahh…ohhh…“ trhané vzdychání odpovídalo pohybům toho mladého těla po náporem jeho péra. Když ji několikrát plácl přes prdelku, vzala ho sama za ruku a přitáhla si ho blíž.

„Jo, přesně takhle mě šukej…“

Vyškubl ho z ní a o krok ustoupil.

„Kuř,“ přikázal jednoduše a o nic víc se nestaral.

Jak laňka seskočila a ve vteřině ho měla v puse.

„Jo..takhle…hodná holčička…hodná děvka….“ ocenil její hluboké sání. Dokonce si ho sama vrazila až do krku, stejně ji pak chytl za hlavu a tlačil ho do ní, co to jen šlo.

Zjisti víc

„Vlezem si sem,“ přerušil ji a lehl si na koberec.

Během chvilky na něm rajtovala a před jeho očima se jen míhaly obě kozy. Držel ji rukama v pase, ona jeho kolem hlavy. Krásně kvičela a svíjela se, jak na něj dosedala a jeho ocas se jí dostával až na dno kundičky.

 „Áááhhhh….oh,,bože, to je tak krásnýýýý…“ hekala na celý Jasonův kabinet. Zakláněla hlavu, třásla sebou a pramínky světlých vlasů jí jen poletovaly kolem hlavy.

Při jenom silném přírazu z ní vyklouzl. Chytil ji pevně za zadek, zajel do ní zpátky a prstem jí ještě masíroval zadní dírku. Skoro na něj klesla, kozy měla jen několik centimetrů od jeho hrudníku, čela se jim skoro dotýkala.

„Pojď na bok, ať si tě vezmu pořádně ze strany,“ shodil ji ze sebe.

Uvelebila se hned vedle něj, ale ještě, než do ní zase zajel, strčil jí péro k puse. Přejela mu pusou po celé délce, objela labužnicky žalud a strčila si ho dovnitř.

Jason ji mezitím mnul prsty na kundičce, do které občas plácl celou rukou, až sebou Gina zaškubala. Strčil jí dovnitř dva prsty, zběsile jimi kmital, zatímco ho nasávala. Držela se jeho pevného stehna a vrážela se ho až do krku. Vyndala si ho z pusy a oběma rukama po něm roztírala vlastní sliny. Dostala je i na jeho koule.

  Jak to zašlo moc daleko 01

Klesl vedle ní na bok a bez zaváhání do ní zajel ze strany, držel ji přitom pořádně za krk.

„Bože, tohle je dokonalýýýýý….“ kvičela a třásla se pod jeho stálým náporem. Chytl ji za kozy a přitáhl ještě blíž k sobě, aby se na něj pořádně přilepila.

Pak, aniž by z ní prakticky vyklouzl, ji dostal na všechny čtyři a pokračoval v jejím šoustání zezadu. Chtělo to ale ještě přelíznout, takže k prdelce klesl pusou a důkladně projel obě dírky.

Zavrněla, držela mu tam hlavu a jen kroutila prdelkou.

Zvedl ji, přitáhl blíž a rovnou ji na sebe napíchl.

„Takhle sis to od začátku představovala, žejo, ty kurvičko?“

Nečekal na reakci, jen sledoval její hlavu na koberci, jak sebou mele pod jeho přirážením. Vzal ji za ruku a zachytil ji za její vlastní prdelku.

„Jen si hezky drž ten zadek, když tě mrdám.“

Pleskla ji po druhé půlce, zajížděl do ní v neměnném rytmu a ona pod ním stále hekala slastí. Párkrát ještě přirazil důkladně až po kořen a vstal.

Sledovala, kam se bude ubírat, pak nalehla na stůl. Položila hlavou až k jeho počítači, pořád se s ním přitom líbala. Nasál bradavky, jeho tuhé péro cítila mezi stehny, ale ne uvnitř. Ale už tam byl. Jason ji držel za stehno a jeho boky jen kmitaly, jak dorážel na dno její kundy. Vzal ji oběma rukama za pas a plynule ji šoustal.

„Notak, pořádně…pořádně mi to udělej..ohh….jooo…takhlééé…šukej mi tu moji kundičku,“ kvičela a dívala se na něj s výzvou v očích.

Jestli toho už měl dost, nebo ho dostal ten její lascivní výraz, nikdo neví. Vytrhl ho z ní a pořádně sevřel. Sotva stačila seskočit na koberec a už měla první kapky na čele i tvářích. Další jí tekly do pusy, na bradu a kapaly až někam na nohy i podlahu kabinetu.

„No, nějaký tělesný vlohy v sobě přece jen máš, možná nejsi úplně ztracenej případ,“ konstatoval nakonec a otíral si péro o její obličej. 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.