Tatínková malá princezna 1

Příběh začíná smrtí Anasovy milované ženy, která se zdála perfektně zdravá a zemřela náhle na mrtvici.

Anas byl otřesený. Ačkoli byl vynikající prodejce, rodinné záležitosti byly zcela v rukou jeho ženy a s její ztrátou vypadala rodinná budoucnost přínejmenším velmi problematická. Pak tu byla ještě jeho dcera, zrovna v pubertě a celkem lhostejná ke zbytku světa.

Jak všichni příbuzní ukončili formality a opouštěli scénu, on a jeho dcera byli již ponecháni sobě samým a Anas se velmi bál o budoucnost. Dům byl v jednom zmatku – oblečení, nádobí, květiny všude. Poté, co nějak uklidili, jeho dcera Saima ustlala v hlavní ložnici, kde spával Anas a jeho žena.

Ostatně, dokud byla dítě, všichni tři sdíleli stejnou místnost, ale jakmile se začala vyvíjet, zařídili jí samostatný pokoj.

Ostantně v Indii tohle není nic zvlášnítho. I v těchto dnech jsou rodiny, které mužům nedovolují nepřiměřeně se dotýkat nebo objímat starší dívky a trvají na diskrétní fyzické vzdálenosti mezi nimi. Je to pojistka chránící dívky před muži – otci, bratry nebo kýmkoli dalším. Ne, že by si rodiny libovaly v incestu, jenže muži jsou muži a mají ptáky. A dívky jsou vnímavé. Proč riskovat?

Takže nebylo nic zvláštního na tom, když matka požádala Saimu, aby spala jinde. Měla pro to dobrý důvod. Jak Saima studovala na škole vyšší ročník, potřebovala se soustředit a trávila učením víc času. Byla hodně naštvaná, že jí ukradli její právoplatné místo v domě a bojovala zuby nehty – asi čtyři měsíce taky s matkou nemluvile, jenže to na ni neplatilo.

  Když randění nevychází

Když teď její matka zemřela a ona zjistila, že její otec se cítí smutně a osaměle, myslela si, že její přítomnost ho uchlácholí a naučí ho se kontrolovat.

Saimě bylo zrovna 18 a jejímu otci skoro 54. Jeho rodiče zůstali ve vesnici, kde dohlíželi na farmu, a nemohli bydlet s nimi.

Saima byla jako její matka, jen mladá a menší, měla jen 150 cm a byla trochu hubená. Její prsa ale vypadala dobře, jako zrající granátové jablko. Její oblečení nemohlo tato vyboulení skrýt a její zadeček byl úžasný, krásně kulatý a pevný. I když si toho nebyla vědoma, muži se za ní otáčeli a sledovali ji, kdykoli prošla kolem. Na rozdíl od mnoha pokrytců ve své víře, Anas neměl problémy s tím dopřát své dceři kvalitní vzdělání.

Hodně dobře jí šel tenis – poté, co viděla Sania Mirzu – a Anas přesvědčil svou ženu, aby jí dovolila hrát. Pohled na dívku běhající po kurtu v krátké sukni by způsobil každému muslimovi zatmění před očima.

Anas byl zdravý muž středního věku se tělem svalnatým od pravidelného cvičení. Musel se udržovat v kondici kvůli mnoha různým místům, které v rámci práce navštěvoval. Jeho jediná slabost byla občasná sklenička.

Jak se věci vyvíjely, byla zapojena stará služebná, aby dohlížela na prádlo, úklid, vaření a další věci a kdykoli byl Anas pryč za prací, zůstala přes noc a dělala Saimě společnost.

Lidská mysl je hodně zvláštní. Anas byl velmi ssmutný a rozčilený a většinu dne nedokázal myslet na nic jíného než svou ženu. Jenže jak čas plynul – a říkají, že je to nejlepší doktor – jeho mysl začala dávat věcem prioritu. Nejdřív viděl svou ženu všude – na šálku na kávu, na tričkách, na jidelním stole, klíčkách od auta. Jenže jak dny plynuly, pamatoval si ji méně a méně a po několika měsících byl mnohem víc ponořený do denního rozvrhu než do myšlenek na ní.

  Když divočina zavolá

Jednoho dne dorazil domů z práce lehce opilý. Saima dělala úkoly. Anas dorazil do ložnice, umyl se a sedl si k počítači, aby se podíval na poštu. Pak ještě něco vyřizoval a nakonec jen bezcílně brouzdal, až narazil na porno videa.

Když začal jedno sledovat, zaslechl svou dceru:

„Tati, najíme se?“

Okamžitě změnil stránku a odvětil: „Ano, už jdu,“ a začal vypínat systém. Když dorazil k jídelnímu stolu, byla v kuchyni a ohřívala jídlo. Rozestavěl vodu a talíře a sedl si.

Saima stála u trouby nakloněná dopředu a ohřívala jídlo. Pořád na sobě měla tenisový úbor. Seděla dlouhou dobu a její sukně se trochu vyhrnula, odhalila zdravá stehna jen kousek nad zadeček. Jak Anas pozoroval ta smyslná stehna a tvarované půlky, zarazil se, protože si uvědomil, že zírá na holá stehna svojí dcery a pták se mu skoro hnedka postavil.

Ihned se donutil odvrátit se od ní, zhluboka se nadechl a napil se trochu studené vody, aby zvlažil vyprahlé hrdlo. Tím se vzpamatoval a zaplavilo ho zahanbení. Jak se to mohlo stát, když je to moje dcera, napadlo ho. I před několika lety se na ni díval kolikrát, když se nahá koupala a běhala divoce po celém domě, vyhýbala se matce a tehdy necítil nic zvláštního. Co to do něj sakra vjelo? Povzdechl si a snažil se myslet na něco jiného.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.