Tatínková malá princezna 2

V tu chvíli přišla ke stolu a začala servírovat, přičemž trochu kulhala.

„Ty máš pořád uniformu?“

„Ah, tati, měla jsem dneska hroznej trénink a pořád mám ještě spoustu úkolů. Neměla jsem čas se převlíct, promiň.“ Vůbec to ale neznělo omluvne. Věděla ze zkušeností, že tátovi nevadilo, když se nepřevlékla do večerního.

„No, vypadá to trochu špinavě, vem si na večer něco jiného.“ Spíš přesvědčoval, než napomínal.

„Dobře, tati,“ zašvitořila a pustila se do jídla.

„Proč kulháš?“

„Tati,“ vyrazila, jako kdyby na otázku čekala, „trenér mě potrestal za moc chyb, takže jsem musela běhat podél linií na kurtu.

Umyl nádobí, vrátil se do pracovny a otevřel internet. Proklikal se zpátky na stránku a vrátil se ke konkrétní adrese.

Holka v tom klipu vypadala hodně jako jeho žena. Dělala kolem sexu spoustu povyku. Pořád se bránila, až to skoro vypadalo jako znásilnění. Když nakonec křičela, cítil se, jako by ji dobýval a přemohl. Ale jakmile to začalo, spolupracovala v každém detailu a byl to vždycky tvrdý sex.

 Vzpomněl si, jak ji jednou požádal o vykouření, o což ji dlouho musel doslova prosit, než soulhasila. Jenže jakmile ho dostala do pusy, kouřila ho tak divoce, že jí vybuchl do pusy v obrovském orgasmu.

Dobýval každou část jejího těla – pusu, kundu, mezi ty krsáný kozy a pěkně hladkou prdelku. Když měla své dny, tak ho vyhonila. Její ústa a oči byly magické a byl velmi spokojený, jak si oblíbila, když ji šoustal.

  Co s takovým krásným dnem?

Jak koukal na videa, čas utíkal a slyšel opět volání své dcery.

Spěšně vypnul systém a odebral se na lože. Ona už byla v posteli, ležela na zádech, nohy od sebe a masírovala si stehna. Všiml si, že na sobě měla pořád uniformu. Jak si lehl vedle ní, zeptal se jí, jestli jí může namasírovat nohy. Souhlasila, tak začal od lýtek, kde trochu otékala, pak postoupil nahoru, kde velmi přesně tlačil na její kolena a stehna.

Vzdychla. Přesunul se na druhou nohu a začal se stejným postupem.


„Hmm…to je příjemný, tati,“ potvrdila a usmála se.

Začal jí masírovat levé stehno, pak se jí přesunul k břichu a přeskočil na pravé, přičemž jeho prsty přešly celou cestu přes její zlatý trojúhelník. Jeho prsty byly velmi opatrné na to, aby nezavadil nikde, kde neměl, jak se přesouval přes kalhotky. Po několika pohybech zajela jeho ruka pod gumu opasku a jeho prsty se dotkly jejího ochlupení. Bylo tak měkoučké. Jak se jeho prsty přesunuly na na vrcholek její kundičky, ucítil, jak se jí zachvělo tělo.

Vlastně ho chtěla zastavit s tím, že se dotýká jejích intimních partií, ale ty prsty jí tam dole přivodily tak nevysvětlitelnou slast, že si to hrozně užila, aniž by úplně věděl, co se s ní děje. Podivné pocity, ale velmi příjemné a vzrušující, prostoupily její slabiny, jak jeho obratné prsty zkoumaly její intimní zákoutí.

Pokračoval v masáži jejích stehen a lýtek. Ačkoli chtěl odolat pocitům z její kundičky, nedokázal odolat tomu, aby si jeho prsty hrály s jejím hrbolkem aspoň na pár sekund, než se jí přesunul k druhé noze. Její sténání mu ještě dodávalo odvahu.

  Zaučení kontrolorky?

Zasyčela pokaždé, když se jeho prsty dostaly na vrcholek kundičky (nešly dál) a brzo to vypadalo, že oba zapomněli, proč ji začal vlastně masírovat. Když se příště jeho prsty dostaly do jejích růžových kalhotek, stáhla si je dolů ke kolenům, aby měl k její kundčce lepší přístup.

Jeho prsty zavětřily svobodu, nejdřív trochu váhaly, ale ona si jeho ruku mezi stehna už prostě přitáhla. Ucítil na dlani vlhkost, která prosakovala mezi závojíčky a začal ji třít nahoru a dolů a ona mezitím jen vzdychala slastí. Pak se přesunul přes malinký klitoris a jemně ho zmáčkl.

Lehce vzlykla: „Ohhh…tati, ty jsi fakt úžasný. Udělej to znovu…tady….Aaaahhhhh. Proboha, tady dole je to fakt super. Ooohhhh…prosím, tatíííí!“ byla neskutečně vzrušená.

Její hlas ho vytrhl z transu a s herkulovským vypětím okamžitě zvedl ruku z jejího klína. Hrozně se styděl. Jak jsem mohl, pomyslel si o sobě samém pohrdavě. Dumal, co ho přimělo udělat tohle s vlastní dcerou.

„Zlatíčko, jdi spát, jsem hrozně utahaný.“

„Dobře, tati,“ její hlas zněl zklamaně, ale byl plný zájmu, jak pokračovala: „Zítra to uděláš znova, viď?“

„Ano,“ slíbil jí, „teď už spi.“

Nemohl pořádně usnout, protože už samotná myšlenka, že se snažil o sex s vlastní dcerou, byla velmi znepokojující. Po celou noc přemýšlel nad tím, jakým způsobem se od ní udržet dál.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.