Ošukej mě a moji matku: Gilmorova děvčata III Odkládání se důkladné seznamování

Rory opět zaváhala, trochu se kousla do rtu a na moment se narovnala, jako by chtěla odejít. Ruka její mamky jí dopadla na zadek s přátelským plácnutím. „Sundej si je,“ řekla.

Dcera vyhověla; pomalu, ale svůdně si je stáhla a vystavila pevné půlky na kameru. Nechtěl jsem se ještě motat do záběru, ale natáhl jsem se a obě jsem hravě stiskl. „Cvičíš, Lorelai?“

„Jen v leže,“ zasmála se a i Rory se zahihňala.

„Je předek stejně dobrý jako zadek? Co myslíš, Brandi?“ zeptal jsem se a otočil se ke kameramance. Nemám problém prolomit čtvrtou zeď; když je to dobré pro Hamleta, tak i pro moji sérii.

„Bude dobré vidět nějaké cecky,“ odvětila.

„Slyšela jsi Brandi, uvidíme nějaký kozičky?“ nadhodil jsem Gilmorkám.

Už jak jsem mluvil, vyhrnovala si Lorelai tričko a odkládala ho na zem. Otočila se kolem dokola, jak Brandi zabírala její hořejšek. Trochu sebou zatřásla, aby se prsa hezky zahoupala, než si pod ně dala ruku a zvedla je. Svůdně si olízla rty, když je pustila zpátky a obkroužila je přitom prsty. Rory si napůl vyhrnula rolák a zarazila se. Podívala se na mě a zahihňala se, než se narovnala a zahodila ho úplně. Spadl před ní a odkopla ho pryč.

„Ukaž nám je, Rory, přemluvil jsem ji. Než se otočila, překryla si jednou rukou bradavky a druhou kundičku. Pomalu se otočila vstříc mě a kameře.

„Dej ty ruce pryč, Rory,“ naléhal jsem.

„No tak Rory, buď hodná holka,“ zavrněla Lorelai.

Rory se slabě usmála a posunula ruku, takže skončila na druhé. Její prsa byla pevná, jako dvě nezrající hrušky. Lorelai se k nim natáhla a aby jí dodala odvahy, obě jí stiskla. Rory se u toho zase zahihňala. Ale diváci, stejně jako já, jsou zvědaví také na něco níž. „Takže uvidíme i tvoji kundičku? Nebo si ji necháváš až pro manžela?“

  Když selže pánský faktor

Rory se podívala na mamku, která přikývla, aby jí dodala odvahy. Rory se otočila zase ke mně a dala ruku stranou, takže odhalila škvírku bez chloupků. Hvízdl jsem, „S takovou kundičkou se nemáš za co stydět. Co myslíš, Lorelai?“

„Velmi krásná, velmi hladká.“ Lorelai sjela rukou z jejích prsou a pohladila ji hladkou škvírku, což Rory způsobilo další záchvat rozpačitého hihňání.

„Takže, Rory, tvoje mamka si myslí, že máš krásnou pičku. Co si ty myslíš o její?“

Rory sklonila oči, jak se Brandi vzdálila záběrem, abychom viděli, na co se dívá. Nebyla tak hladká jako Roryna, úzká, ale velmi udržovaná, s proužkem chloupků. Rory se lehce usmála.

„Vypadá sladce?“

„Dost sladce na pusu?“ zeptal jsem se.

Rory se podívala na mamku, Lorelai jen přikývla. Při pohledu na mě se nervózně usmála: „Jo, dost sladce,“ přitakala a klesla na kolena.

Očistila si rty a vystrčila jazyk proti máminým závojíčkům. Zahihňala se a otočila se ke mně se sakra sladkým úsměvem. Mrkl jsem na ni, když se otočila zpátky a políbila tu pičku víc.

„Co trochu jazyka dovnitř?“ navrhl jsem.

Lorelai nažhaveně přikývla, když se Rory otočila a stydlivě potřásla hlavou.

„Ty sis to užila, žejo?“ nadhodil jsem.

„Jo…trochu jo…“ zahihňala se Rory a přikývla. Otočila se a zajela opět dovnitř jazykem, tentokrát pomalu tam a zpátky.

Zatímco jsem mluvil, neplýtval jsem svým časem. Během řeči jsem se sám svlékal, takže už jsem byl nahý jako Gilmorky. No, znám své limity – jako herce by mě těžko pozvali do Královské společnosti Williama Shakespeara, ale jako pornohvězda mám zatraceně dobrou fyzičku a přes dvacet čísel v rozkroku, což vypadá ještě na víc, když jsem vyholený. Vstoupil jsem do záběru, můj ztopořený penis se připletl Rory ke tváři. Přestala lízat mamku a úžasem otevřela pusu.

  Důkladný pohovor

„Sakra…ten je ještě větší než ve filmu,“ vyhrkla.

Její matka byla praktičtější. Klekla si přede mě. Její kuřácké rty se rozevřely a rychle jsem ucítil jejich jemnost, jak mi klouzaly po péru. Lorelai se pohybovala dozadu a dopředu, rty se sunuly po těle penis, jak jí mizel v puse. Rory se kousala do rtu a koukala na ni se směsí obav a žárlivosti. Pohladil jsem ji po hlavě. „Je dost velký pro obě, Rory.“

Její jazyk se opatrně vysunul a olízl mi koule. Nejdřív byla váhavá, nebo tak aspoň vypadala, ale záhy se do toho dostala a jezdila mi po koulích nahoru, dolů, pod ně a všemi směry, oči stále upírala na kouřící mámu. „Vyměňte si místa, Lorelai, chci vidět, jestli je Rory stejně dobrá kuřačka jako ty.“

Lorelai se posunula na stranu, jak se Rory posunula na její místo. Podívala se na mě, než rychle sklonila oči. „Měla jsi někdy péro v puse?“ zeptal jsem se.

„„Několikrát,“ přiznala.

Stydlivost je dobrá, ale lidé nechtějí věci příliš nevinné. Nicméně s jejím tělem by bylo těžko uvěřitelné, že Rory dosáhla osmnácti bez jediného péra. Podívala se na mě a usmála se, než opatrně najela pusou na péro. Lorelai jí stáhla vlasy dozadu a držela je na místě, jak se její dceranakláněla dopředu. Jak mě Rory požádně zhluboka polkla, zasténal jsem. Škoda, že tohle nebylo natáčení s teenkami, i když jsem si udělal v duchu poznámku, abych se Rory zeptal, jestli by neměla zájem o další scény. I tak mi to dalo hodně přemáhání z ní toho ptáka vytáhnout.

  Láska mezi kamenem a kapkami deště

„Buď jsi kouřila spoustu čuráků, nebo jsi zatraceně talentovaná amatérka,“ řekla jsem a Rory se začervenala – buď slastí, nebo rozpaky nebo směsí obojího. Lorelai šťouchla dceru do žeber a zopakovala to samé, co já, takže Rory zčervenala ještě víc.

Protože jsem gentleman, vzal jsem Lorelai za ruku a pomohl jí vstát, než jsem udělal to samé pro Rory. Objal jsem obě kolem pasu a podíval se jim do očí. „Jste pár výbornejch kuřaček.“

Odvedl jsem je k pohovce. Nejdřív jsem posadil Rory, pak jsem na ní umístil Lorelai se zády do oblouku, koleny pod a pusou vedle dceřiny kundičky. Nakonec jsem si klekl za ní. Na moment jsem se zarazil, než jsem zajel pérem milfce do kundy. Od Lorelai jsem se dočkal výkřiku slasti, jak jsem do ni vnikl. Vzal jsem ji v pase a začal ji tvrdě šoustat.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.