Výměna barev

Belle si jezdila rukama po těle od boků až ke kozičkám skrytým pořád ještě pod krajkovou podprsenkou. V pokoji hrála decentní hudba, Rick seděl na gauči a pozoroval ji. Svíjela se před ním jen v prádle jak tanečnice u tyče někde v baru. Akorát ta tyč chyběla. Přitočila se k němu a měl už na dosah její zadeček, který se před ním krásně pohupoval. Jak klesla, otřela se mu prdelkou o koleno.

Vzápětí se otočila, přičemž si zajela rukou do klína, přes kalhotky si zmáčkla kundičku. Naklonila se dopředu, rukou se opřela o opěradlo pohovky a podívala se Rickovi svůdně do očí. Ještě jednou si rukou přejela přes prsa sobě a pak Rickovi. Klekla si tak, že měla jeho nohu mezi koleny a objala ho ještě víc. Jeho ruce jí začala šplhat po stehně, akorát minuly poutka podvazků.

V tom se ozvalo zabušení na dveře.

Oba se zarazili, Rick se zamračeně podíval směrem do chodby.

„Kdo to sakra je?“ zeptal se.

„Víš, kdo to je?“ odvětila Belle.

„No já nikoho nečekám…“ opáčil. „Mrkni se podívat.“

„Dobře,“ odfrkla si a vydala se ke dveřím, jak byla, jen na chodbě si vzala z věšáku lehounký černý župánek.

 

Za prosklenou částí vchodových dveří rozeznala Belle Craiga, statného černocha, se kterým před časem chodila. Jakmile ji spatřil, zamával na ni přes sklo.

„Nazdar zlato,“ pozdravil ji s úsměvem.

„Co tady sakra děláš?“ vyjela na něj, jakmile otevřela.

„Jen jsem tě chtěl vidět,“ řekl téměř omluvně.

„Musíš vypadnout,“ oznámila mu nekompromisně.

„Proč?“

„Neměl bys tu být, mám tu teď někoho dalšího.“

„Jako zrovna teďka? No ale on není já.“

Zjisti víc

„Je lepší než ty.“

„No tak, zlato…“

„Po tom, cos udělal?“

„Zlato, to už se ale znova nestane. Hele, jen chci pracovat na naší budoucnosti.“

„Sorry, nemůžeš tu být.“

Na schodech se ozvaly kroky. „Co se sakra děje? Kdo to kurva je?“

„No já jsem její přítel,“ oznámil Craig.

Belle to uvedla na pravou míru: „Je to můj expřítel, který je právě na odchodu, žejo…“ pokynula Craigovi rukou ke dveřím.

„Ale já nikam sakra nejdu,“ zavrtěl černoch rezolutně hlavou.

„Tak poslouchej, ty sráči, já jsem její přítel a ty odsud hnedka vymázneš, jasný?“ křikl na něj Rick. „Zlato, zbav se ho, nebo se fakt naseru, až se vrátim.“

  Láska sourozenců

„Kámo, zklidni se…“ opáčil Craig.

„Uhni mi sakra z cesty!“ křikl Rick a vyšel ze dveří do slunného odpoledne.

„No, měl bys asi jít…“ pokynula Belle Craigovi stejným směrem, ovšem jeho ruka už cestovala k jejímu zadečku.

„Když je teďka pryč, tak chci udělat akorát tak tohle,“ řekl a bez varování Bellu políbil tak silně, že ji přitiskl ke zdi vedle dveří.

„Vidiš, furt to funguje…“ podotkl a políbil ji znova, když se nebránila.

Jeho ruce už cestovaly po jejím těle schovaném pod župánkem. Jednou rukou se natáhl za sebe a přibouchl dveře. Belle shodila župánek i podprsenku.

„No tady jste moje bradavky,“ zamumlal spokojeně a nasál postupně obě bradavky. Belle jen zavzdychala s rukou na jeho hlavě. Jak se k ní přitiskl, plácl jí oběma rukama po zadku, až to zaznělo po celé chodbě.

Zjisti víc

Když se jí znovu přisál na rty, začala mu rozepínat košili. On si bleskově stáhl kalhoty a před Belle visel jeho parádní ocas. Okamžitě se k němu sklonila, dvakrát ho přetáhla rukou a ihned jí zmizel v puse. Tuhnul jí pod prsty a jazykem ještě víc, očima vnímala Craigovy břišáky a prsa, když se zbavil košile. Zarážela si ho až do krku s kloktavými zvuky a prameny slin, které se jí pod rukama splétaly jak pavučina. Craig ji držel z boku ruku na hlavě a krátce a prudce jí přirážel do pusy.

„Aaaaa…..jo, jo…to je vono…hmm…nikdo to neumí jako ty…“

„Chybělo mi kouřit ti pořádně péro…“

Vytáhla si ho z pusy a zvedla ho rukou, aby se Craigovi dostala na koule. Jakmile se pořádně leskly jejími slinami, vrátila si zase do pusy to masivní péro.

„Jo…přesně takhle…nikdo neumí kouřit tak jako ty….“

Zarazil jí ho až do krku, nechal vteřinu vevnitř a vytrhl se z ní. „Otevři doširoka,“ řekl jak u zubaře a jen nastavila pusu, zase ho tam měla až po kořen. Několikrát to zopakoval, pak zvedl Belle za ramena do stoje. Otočil ji a ona se chytla rukama zdi, aby ji zbavil skoro jedním tahem kalhotek.

Hned si k ní dřepl, hodil si jednu její nohu přes rameno a začal jí zběsile lízat kundičku. Nechtěl ji udělat, jen pořádně naslinit. Jakmile se mu to podařilo, zajel do ní tím připraveným čurákem, až to plesklo.

„Oooohhhh…proboha…“ obrátila Belle oči skoro v sloup, jakmile ji to péro začalo prcat. Craig do ní nemilosrdně zajížděl zas a znova, Belle se lehounce kymácela ze strany na stranu a její sténání se odráželo od kamení a dlaždic chodby.

  Smlouva s bonusem

„Jee…..tohle mi tak chybělo….“ hlesla mezi přírazy.

„Ty sračky, to jsem předtím dělal….“ zasupěl Craig, „to už se nikdy nebude opakovat…moc ti tohle chybělo, viď, zlato…“

Jenom přikývla, pusu otevřenou a vzdychající. Několikrát poklesl v bocích, aby se do ní líp dostal, ovšem celkově jí zajížděl do kundičky skoro bez problémů i při téhle nepohodlné pozici. Pak z ní konečně vyklouzl, jen jeho pták furt trčel dopředu jak prkno. Belle se mu přitiskla na celé tělo, pak ho vzala do ruky a zase k němu klesla, aby jí hnedka zmizel v puse.

Tohle trvalo jen chviličku. Craig se zbavil ponožek a všeho zbývajícího, co měl ještě na sobě. Pak vzal Belle kolem pasu a nastavil ji na kraj schodů, aby jí hnedka vjel zezadu do kundičky.

„Takhle to máš ráda, co, ty kurvičko malá?“ houkl na ni po prvních přírazech.

Odpovědí mu bylo jen vysoké zasténání a pohyby jejího meloucího se těla.

Craig ji rukou na zádech přitiskl až k chladnému kameni a zajížděl do ní pořád zezadu. Její vlasy doplňovaly žilky na mramoru a její tělo se po hladkém povrchu posouvalo sem a tam, jak se do ní pořád nořil. Po chvíli změnil pozici a přirážel krátce a mnohem rychleji. Belle ani nestíhala pořádně vzdychat, z hrdla se jí dralo jen soustavné hekání.

„Hergot….ta tvoje pička je pořád perfektní, ani ten kretén ti ji nezkurvil…“

Zjisti víc

„Zase….ahhhh….ji budeš….mmmmhhhh…mrdat jenom ty….“

Craig pomalu sklouzl na jeden ze schodů a nastavil si Belle do klína. Jen našla stabilní pozici, zahihňala se a začala na něm hopsat a napichovat se na něj. Vrtěla se mu na péru kundičkou, vlnila celým tělem a líbala se s ním. K zasouvání čuráka připojil Craig ještě tři prsty, kterýma jí masíroval na pičce.

„Oh….bože…já ….ahhhh…já se uděláááámmm….“ zařvala a vzápětí mu ztuhla na klíně.

Craig na to nebral ohled a pokračoval v jejím šoustání. Dosedla na něj a chvíli takhle zůstala. Strčil jí zase na kundu tři prsty a začal s nima vibrovat, až vyjekla v táhlém stenu.

Craig ležel v klidu na mramoru a Belle vrtěla prdelkou, ve které byl pořád zaražený jeho čurák. Aniž by ho ze sebe vyndala, otočila se celým tělem ke Craigovi. Jen se nohama líp opřela o podlahu a pokračovala v napichování se. To jí Craig ještě vzal za zadeček a hezky s ní pumpoval nahoru a dolu.

  Mladý tichý stopař

Když už na něm měla dva narudlé otisky rukou, Craig s ní vstal a aniž by si ji sundal z penisu, položil ji na kameny, o které se předtím opírala. Belle si hrála rukou s kundičkou, on se opřel paží o stěnu a zajížděl do ní. Durhou rukou se opřel taky o stěnu, jenže pak sjel dolů, pohladil přítelkyni po vlasech a skončil dlaní na jejích kozičkách.

Vyjel z ní a zatnul penis, aby se pořádně napnul. Jen co žalud mířil proti pičce, zase do ní hladce zajel. A zase ho úplně vyndal, zatnul a zajel dovnitř. Bel se vždycky na vteřinku napjala a jak se do ní vrátil, táhle vzdechla.

Když si ho k sobě přitáhla lýtkem, šoustal ji už zase normálně.

„Aaahhh…proboha….ahhhh…nepřestávej…“ klepala se a házela hlavou, jak Craig zase zrychlil tempo a držel ji za vztyčené stehno.

„Ahhh….doprdele, já se zase udělaáááámmmm…..“ zahulákala.

„No výborně….“ přitiskl ji jednu ruku na krku a přimáčkl jí víc proti stěně. „Jen se ty kurvičko udělej…“

Přirazil až na dno pičky a zarazil se tam. Pomalu ho z ní skoro vytáhl a jen byl na kraji, zase prudce dojel až nadoraz. Nezasténala, otevřela prudce pusu, vytřeštila na něj oči a bez hlesu takhle zůstala několik vteřin.

Při dalších přírazech vrčela jak zvíře.

Otočil ji a položil tělem na kámen, stejně jako prvně. Prolízl jí zezadu pičku a zajel do ní…mnohem pomaleji než kdy předtím.

„Aby uvnitř cítila každej milimetr….“ Chtěl ji asi mrdat pomalu, jenže neodolal a po pár přírazech stejně zrychlil, takže Bella se zase začala kroutit a sténat na celý dům.

 

Zjisti víc


Do pusy ho stihla vzít už jen na chvíli.

„Tohle mi chybělo…“ hladil ji po vlasech, když ho kouřila a dívala se mu do očí. Pak ho vzala oběma rukama a začala ho prudce honit po celé délce, až jí vybuchl v křečích do pusy.

To už cvakly dveře a tuhle scénu vzájemného ukojení zahlédl Rick, který jen zařval něco o zkurvených děvkách a zase odešel.

„Měj se….“ houkla za ním Belle a ani se nepodívala jeho směrem. 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.