Jsi další na řadě…

Vin zrovna procházel obývákem, kdy z chodby vykoukla jeho sestra ve spodním prádle.

„Ha…tady jseš. Jsem skoro hotová s tátou, takže se ještě na chvíli někam ukliď, pak si pro tebe dojdu, jo?“

Nečekala na reakci a zmizela směrem ke koupelně.

Vin váhal jen chviličku. Bylo mu jasné, že dneska dojde i na jeho péro, jenže chtěl vidět sestřičku v akci s otce. Zaplul tedy tiše do stejné chodby a za moment už otvíral pomalu dveře koupelny, aby Andreu a Ala v ničem nevyrušil.

když vstoupil, otec na sobě měl ještě šortky i tričko, ptáka venku a Andrea ho v předklonu kouřila, zatímco seděla na dřevěné stoličce. Po bratrovi jen hodila koutkem oka a dál se věnovala otcovu ptáku. Její bujné kozy se krásně mlely, i když byla pořád v podprsence i kalhotkách. Jak tátu přejížděla pusou od žaludu po kořen, krásně to mlaskalo. Otec ho, pravda, neměl z největších, takže se Andrea držela hlavně u žaludu a rukou jen lehce masírovala koule. Byl ovšem tak akorát na to, aby si jim pohodlně zaplnila pusu a nic nevyčuhovalo.

Jak se tam tak kývala, otec se jí sklonil k zádům a rozepl jí podprsenku. Když se narovnala a zbavila se jí, trochu jí pohladil a zmáčkl obě kozy, než se zase sklonila a vzala ho do pusy.

 

Po dalších několika minutách kouření jí pokynul, aby vstala. Zbavil ji následně kalhotek a usadil na stoličku. Andrea roztáhla nohy, Al se sklonil k její kundě a hnedka na ní začal kmitat šikovně jazykem. Od dlaždiček koupelny se začalo odrážet Andreino procítěné sténání. Jakmile jí táta začal k lízání ještě mačkat obě kozy, jen kroutila hlavou a zakláněla ji, jak vzdychala a sténala. „Sakra, tati…“ uniklo jí s potěšeným úsměvem.

Jen ji dostatečně navlhčil a připravil, už jí do kundičky zajel stále pevným pérem a začal krásně přirážet, až se Andrea na stoličce hezky klepala.

Chytil se jí za stehna a pořádně rozkmital bedra. Andrea jen sténala, kozy se jí mlely. Al ještě zrychlil, takže jejich klíny o sebe jen pleskaly. Vin pozorující celé představení ode dveří měl chuť vytáhnout péro a začít si ho honit. Jenže mu bylo jasné, že by ho to zlikvidovalo na mrdání se sestřičkou, které ho ještě dneska čekalo, aspoň tedy podle jejích slov. A on neměl důvod jí nevěřit.

Jak ji táta držel za stehna, zvedl ji a teďka zase pomalu položil.

  Ještě před snídaní

„Vezmu tě zezadu, jo?“

„Dobře,“ kývla a natočila se k němu prdelkou.

Nastavil jí ho na kraj, Andrea mu péro lehounce nasměrovala a už do ní krásně zajížděl. Položila si hlavu na kraj umyvadla a sem tam se chytla za kozy. Držel ji za zadek a pořád přirážel, kam jen mu to penis dovolil. Andree to podle všeho zcela vyhovovala. Hlavu položenou na desce, oči zavřené, jen sténala a vlnila se v rytmu otcova prcání.

Táta trochu zrychlil a přirážel hlavně prudčeji. Chytil dceru za rameno a trošku ji zvedl z ležérní polohy. To trvalo nějakou dobu, ale pak se oba zase vrátili do pozice předchozí. Když se Al natáhl dopředu a k přiražení do kundičky vzal Andreu ještě za kozu, vlilo to do jejího sténání nový impuls.

„Jóóó…udělej se do měěééééé…vystříkej se mi do kundičkýýý…“ zavolala na něj.

Al několikrát prudce a důkladně přirazil, Andrea sebou zazmítala a pak lehce ochabla.

Táta z ní vyklouzl, plácl jí po zadku a ona se rozpustila podívala na Vina, který celé to šoustání sledoval.

Vstala, podívala se na sebe do zrcadla a spokojeně a uspokojeně si přejela po celém těle.

Ozvalo se zaklepání na dveře a Vin otevřel.

„Ahoj, jsi na řadě, pojď se mnou…“ jeho sestra byla zase oblečená, protože věděla, že to tak má radši.

Došli k Andree do pokoje. Jakmile se k němu otočila, přejela si přes tílko obě kozy.

„Vyzkoušej si je,“ vyzvala bratra, jehož ruka si hnedka s oběma důkladně pohrála.

„Mám tu pár pravidel, takže je radši připomenu. Když ti řeknu, abys mě šoustal pomalu, tak zpomalíš. Když ti řeknu prcej tvrdě, budeš důraznější.“

Na to nebylo co namítat a dodávat, takže Vin se dál věnoval rukou jejím kozám.

„Otestuj mi i kundičku,“ podotkla a odtáhla si lehce lem džín, do kterých jí hnedka zajel rukou.

„Líbí se ti to, co?“ zasmála se a on jen cítil na prstech její vlhké teplo. „Tak teďka ti vykouřím pořádně péro,“ oznámila a klekla si k němu.

Nádherně ho celého nasávala a opětovně polykala. Vin si jen užíval vlhké teplo, které se mu kolem žaludu a celého těla penisu neustále vlnilo, svíjelo a zase povolovalo. Mlaskalo to stejně krásně, jako předtím s otcem v koupelně. Na její dotaz, jestli se mu to líbí, jen mlčky přikývl. Kroutila se kolem žaludu tím svým mrštným jazýčkem a neexistoval milimetr jeho penisu, který by nedráždila. Vždycky ho pak pořádně nasála a vytrhla si ho z pusy s mohutným mlasknutím, jako když vytrhává špunt z lahve.

  Jak jsem se dostal ke kouření svého prvního péra

Vyskočila jak čertík ze škatulky, otočila se k němu zády, klekla si na postel a zavrtěla zadkem v džínách.

„A že uhodneš, co po tobě teďka chci…chci po tobě,“ rozepla si džíny a stáhla je před zadek, „abys mě omrdal zezadu.“

Džíny šly dolů komplet, seděla na posteli jen v tílku a kalhotkách, které padly na zem vzápětí. Plácla se přes zadek a uvelebila na posteli.

„Teďka chci, abys mě plácal pérem po zadku a fakt tvrdě mě opíchal.“

Jak nakázala, tak učinil. Ozvalo se smyslné pleskání jeho žaludu, když bičoval její světlou kůži všude kolem samotné kundičky a análku. Pak už jen nasadil žalud na kraj pičky a pozvolna zajel dovnitř, což jeho sestra okomentovala zasténáním. Jen se usadil v pozici, začal ji brát opravdu natvrdo. Andrea jen sténala s hlavou položenou na polštáři, vystrčeným zadkem a pohledem trochu upřeným na Vina. Jeho kamenný čurák do ní zajížděl v neměnném rytmu, pořád zas a znova bušil do té krásné prdelky, až se Andrea celá vlnila a kývala na měkkém povrchu své vlastní postele.

„Joóóó, Vinéééé….“ zašeptala.

Chytl jí za zadek a začal přirážet rychleji. Pořádně to do ní pral, až mu její zadek tlumeně pleskal o klín. Trošku se zvedla a šla mu prdelkou naproti. Napichoval ji procítěněji, zpomaloval uprostřed tahu a sledoval, jak v ní jeho péro mizí kousek po kousku, jak se ona zaráží a zase vláční, když se jeho klacek dá zase do pohybu.

„Hmmm….teďka se na tobě chci pořádně projet…“ hlesla a oznámila tak bratrovi další pozici.

Vytáhl ho z ní, lehl si na postel, kde zrovna uvolnila místo. Nechal ji usadit a se a zavýst si ten tuhej klacek do kundy. Pořád na sobě měla tílko, které jí krylo obě kozy. A takhle skoro nahá vypadala dost možná ještě líp, než kdyby na sobě neměla vůbec nic. To ovšem padlo, když si s dosednutím tílko sundala a vystavila bratrovi obě kozy.

„Líběj se ti?“ nadhodila. Nic neřekl, jen jí za obě chytnul a pořádně si s nimi rukama pohrál. Složila nohy pod sebou a začala na něm hopsat. Jednu ruku na jeho prsou, druhou někde na noze.

  Dvoje boty a jedna kundička

Jenže její nohy jí začaly po pár minutách trochu brnět, takže si na něj normálně sedla a mlela hlavně zadnicí.

„Sakra, brácha, ty ho máš tak krásně tvrdýho…doprdele, musim s tebou píchat častějc.“

Natáhl ruku a zase se jí hrabal po obou kozách. „Jo, mačkej mi ty kozy…hmmm…miluju to tvoje péro…“

Ještě chvíli na něm poskakovala, až se zastavila. Předklonila se skoro až k jeho obličeji, pak slezla a přetočila se, aby k němu byla zadkem. Zvedl jí prstem ptáka vstříc dírce a Andrea se jen napojila. Vzápětí už zase kmitala prdelkou a nabírala si ten jeho klacek od žaludu po koule.

Tomu kmitajícímu zadečku se nedalo odolat, takže se Vin párkrát natáhl a plácl ségru po prdelce. Jen zavýskla a kmitala sebou dál. Jen se trochu zvedla a kmitala prdelkou nahoru a dolů. Vin jí vzal oběma rukama za obě půlky a pevně je stiskl.

Trochu poklesla, chytla další dech a otočila se na bráchu.

„Chci, abys mi ještě ošukal kozy, když se ti pořád tak líbí.“ Sklouzla z něj a svalila se vedle něj na záda.

Jen jí položil ptáka na hrudník, přitlačila se na něj z každé strany jedna koza. Andrea ho držela v krásně měkkém sevření a Vin jezdil mezi její kůží tam a zpátky.

„Hmm…bože ten je perfektní…hmm….“

Ještě nějakou dobu jí takhle prcal obě kozy, když se na něj zase podívala: „Chci, aby ses mi díval do očí, zatímco mi budeš cákat mrdku do pusy, ano?“

Povolila stisk obou koziček a vzala ho do pusy hned takhle v lehu, jen trochu zvedla hlavu. Napůl ho kouřila, napůl jí on přirážel do pusy. Jenže to nebylo úplně pohodlné, takže se Andrea normálně přesunula do kleku vedle postele a vzala Vina do pusy tak, jako před šoustáním. Ostatně mlaskalo to taky úplně stejně. Jenže se to nedalo vydržet věčně. Andrea ho střídavě honila a kouřila, až jí jeho vzdechnutí oznámilo příchod vrcholu. Chtěla to sice přímo do pusy, jenže jak s ním kmitala, dostala to spíš na tvář a jazyk.

No co, byla spokojená i tak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.