Zasněné čekání

Jediným zvukem v pokoji byla klimatizace. Baz seděl na pohovce v šortkách a tričku a čekal na Curta, který měl každou chvíli dorazit. Byli spolu krátce a ještě byli kolikrát zcela ovládání mileneckou vášní. Baz si vzpomněl na jejich první živočišný sex, po kterém byl v pokoji nepořádek jako po přepadení.

Při té vzpomínce si přejel přes poklopec. Ucítil měkký penis a zůstal na něm rukou. Trochu ho stiskl. Ta měkká tkáň ho fascinovala, jak se uměla rychle napnout vytvrdit a jak jí opak, tedy měknutí, šlo kolikrát zase hrozně těžko.

Rozepl si kalhoty a přejel si po vybouleném místě trenýrek. Jeho péro už se zřetelně rýsovalo jako horstvo oddělující od sebe dvě sousední země.

Stáhl si trochu kalhoty i slipy, protože to byl nevyhnutelný krok. Jeho penis byl natočen do strany a jen čekal, co s ním Baz bude vyvádět dál.

Vzal ho do ruky a několikrát přetáhl. Druhou rukou si promnul koule. S dalšími přetahy ucítil silnější a silnější tvrdost a pak už mu stál u bez ruky, která ho držela.

V další minutě se ozval dusot po schodech a do pokoje vstoupil Curt.

„Hergot,“ zarazil se, „to je rajcovní,“ poznamenal při pohledu na onanujícího Baze. Ten se na něj jen podíval, usmál se a pokračoval v sebeukájení.

Curt byl u něj během vteřiny a bez váhání se sklonil, aby vzal ten krásný penis do pusy. Jakmile pořádně nasál žalud, Baz jen zasténal a slastí zaklonil hlavu.

„Ahhh…do hajzlu, ty to umíš fakt perfektně….“ hlesl s rukou v Curtových vlasech.

  Studium ve třech

Curt na jeho péru jezdil hlavou nahoru a dolu a kroutil u toho hlavou, aby se mu žalud hezky v puse vlnil.

Baz si stáhl tričko, vzal Curtovu hlavu do dlaní a důkladně ho políbil. Začali se spolu líbat, až to mlaskalo.

„Líbí se ti to?“ zeptal se Curt, jen co se vrátil hlavou ke kouření.

„Kurva že jo…“

Curt se zvedl a Baz se sklonil k jeho bradavkám, které postupně olízal a olíbal. Pak si vyměnili ještě pár polibků, oba už skoro nazí.

Pak se Curt vrátil ještě ke kouření a tentokrát jel mnohem rychleji a důrazněji. Baz se pod jeho pusou jen vlnil, sténal a rozplýval. Když se k němu Curt zase naklonil pro pár polibků, natáhl Baz ruku podél jeho tělo a stiskl mu džíny v rozkroku.

Crut vstal, Baz mu hnedka rozepl knoflíky a stáhl spodky, aby se hnedka dostal k tuhnoucímu péru. Přejel mu pusou několikrát po celé délce a zastavil se pusou u žaludu, který labužnicky nasál celý. Baz ho chytil za bedra a prudce si ho zarážel do pusy.

„Joooo…sakra to je tak super.“ Baz ho kouřil krásně hltavě, až to mlaskalo, a tohle se Curtovi hrozně líbilo. Baz mu stáhl kalhoty i spodky úplně a hladil mu u kouření ještě zadek.

„Jdem mrdat?“ zeptal se Curt, když se k němu sklonil pro další pusu.

„Jasně,“ odvětil nadržený Baz.

Otočil Curta a přitiskla ho tělem na pohovku, takže měl přímo před sebou jeho zadek. Téměř zautomatizovaným pohybem si nasadil kondom a zakápl si obalený penis kapkou lubrikantu. Trochu nanesl i Curtovi na dírku. Zajel do něj poměrně hladce, až Curt zasténal a zvrátil hlavu nahoru. Baz s rukama na jeho žebrech začal pravidelně přirážet a cítil sevřený anál kolem vlastního pohybujícího se penisu.

  Lekce pro přítulnou studentku

Jen co začal Curta pořádně svižně šoustat, jeho milenec sténal na celý pokoj.

„Oooohhhh bože to je super…jo, mrdej mě….“ hulákal a svíjel se pod Bazovým přirážením.

Baz zvolnil a několikrát přirazil důkladněji a silněji, až se Curt zakymácel a trhnul sebou.

„Sakra, já budu stříkat!“ houkl po chvilce Buz a vyškubl z Curta svoje péro. Stáhnul si rychle gumu a několika tahy se dodělal na Curtovu prdelku. Pak se sklonil a políbil Curta na záda a pak i na pusu, když se k němu jeho milenec otočil.

Baz si nasadil další gumu, opět zakápl dírku gelem a znova se do Curta opřel. Přirážel, až to pleskalo a vzdychání obou se mísilo se zvukem klína narážejícího do pevného zadku.

„Jo…jo…pořádně mě šukej…jo…ještě…“ kvílel Curt a kroutil se jak had.

Curt si pak lehl na pohovku a roztáhl nohy, aby se k němu Baz pohodlně dostal. Ten si jen hodil jeho nohy na ramena a zase do něj krásně zajel. Spolu s přiražením do Curt začal pořádně rychle honit péro.

„Sakra, já se asi udělám!“ houkl mezi vzdechy a pokračoval v protahování vlastního penisu. Jen to dořekl, už se na jeho břiše objevily bílé kapky. Baz ho přitom pořád ještě mrdal. Ten prudce zrychlil, pak ho z Curta vyškubl a začal si ho honit naprosto neskutečným tempem.

To ovšem přineslo záhy ovoce, protože se dovedl ke druhému orgasmu a přispěl Curtovi na břicho i vlastními kapkami.

Baz se zhroutil vyčerpáním vedle pohovky a Curt sjel vedle něj.

  Oblékni se pro mě, zlato

Tak tam seděli oba a oddechovali, nahé penisy čnící kousek od sebe jak nalomená ratiště kopí. Už jen několik vzájemných polibků a nic jim nechybělo.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.