Ve třech s jedním nástrojem

Thea seděla u počítače a dopisovala svou recenzi na krásný modrý vibrátor, který stál na stole opodál. Údery do klávesnice jí oživovaly vzpomínky na nedávné chvíle, kdy ji ten silikonový kousek přivodil několik silných orgasmů. Nemohla si pomoct, sáhla si opět mezi stehna a odtáhla stranou kalhotky. Měla na sobě jen je a síťovaný top, téměř průhledný, pod kterým se jasně rýsovala prsa i bradavky. Její ruka neomylně zamířila k záhybům kundičky, až se jí z hrdla vydralo další zavzdychání.

Hladila se prsty na povrchu v kruzích. Protahovala si ji nahoru a dolů a mezi prsty se jí dostávaly závojíčky.

„Copak tu vyvádíš?“ ozval se znenadání hlas a Thea s trhnutím ustala v sebelaskání.

Do místnosti vpochodovaly její spolubydlící, Cherry a Lola.

Cherry se zahihňala.

„Jak to vypadá?“ zeptala se Thea. Lola si labužnicky olízla svůj prsty a Cherry si lehce zvedla vlastní krátkou sukýnku, takže před Theou problesklo její pohlaví.

„Takže se tady bavíš bez nás?“ dotázala se Lola dotčeně.

„No byly jste obě venku, ne?“

„Můžem ti ale teďka pomoct,“ poznamenala Cherry.

„To mi rozhodně vadit nebude,“ uzavřela ze své strany diskusi Thea. Položila Cherry ruce na stehna a přiblížila se obličejem k jejímu klínu. „Hmm…máš krásnou kundičku.

Lola si vyhrnula svou sukničku, na kterou vzápětí dopadla Cherrina dlaň a Thein prst.

Zatímco Thea masírovala oběma klín, dívky se nahoře několikrát políbily.

„Co kdybysme se těch hadříků zbavily? Stejně se nám jen pletou do cesty…“ nadhodila Thea a začala jim oběma pomáhat se svlékáním.

  O víkendu...

Zbavily se sukniček a nechaly si podprsenky. Thea seděla mezi nimi na malé pohovce v nohách postele a hnětla jim kundičky. Ony jí oplácely stejnou mincí a volnýma rukama jí hladily ještě kozy.

„Hmm…tohle je nádherný….“ vzdechla Thea, když jí Cherry zajela dovnitř prsty. Spolu s prstěním a hnětením masíčka mezi stehny si s oběma vyměňovala průběžně polibky, stejně jako ony dvě mezi sebou.

Cherry se zvedla a zbavila konečně podprsenky. Když se uvelebila v předchozí pozici, Thea sjela rukama na její prsa. „Krásný kozičky…“ poznamenala, když obě přejela hodnotícím hmatem.


Lola nezůstala pozadu a taky se zbavila posledního kousku oblečení, který na sobě měla.

„No ale tyhle jsou taky krásný,“ zhodnotila, když natáhla ruku i k ní. Jemně si ji k sobě přitáhla a pohltila pusou jedno prsíčko i s bradavkou. Cherry jí pořád bruslila rukou v klíně.

„Tak to vypadá, že je řada na mě, co?“ zahihňala se Thea a obě již nahé dívky přikývly.

Sundaly jí tričko a stáhly kalhotky.

Sedly si zpátky na pohovku, jenže teď přibraly do party toho společníka, kterého Thea předtím zrecenzovala. Seděla Cherry na klíně s roztaženýma nohama a Cherry jí jezdila vibrátorem po kundičce. Vzápětí už ho otočila a zajela žaludem přímo dovnitř, kde se kousek po kousku dostávala hlouběji a hlouběji. Cherryno kmitání sem a tam jí způsobovalo úžasné stahy. Nebyly to dlouhé pohyby, ale zasahovaly přesně ta správná místa a jejich frekvence byla naprosto božská. Thea se vzdycháním zaklonila hlavu a černé vlasy jí spadly z ramen. Lola jí lízala bradavky, pak ještě sjela rukou k vibrátoru a masírovala Theu na povrchu. Thea jen vykvikovala a kňučela, občas sebou cukla, když se vibrátor uvnitř její kundičky opřel opravdu dobře. A Cherry s ním uměla kroutit.

  Chata s překvapením

„Doprdele….sakra…“ kňučela Thea, „já asi….buduůůůůů….“ Cítily její zatnutí a napětí, jak její tělo začal ovládat nevyhnutelný orgasmus….a pak zase zvláčněla a zmalátněla, po tváří se jí rozlil blažený úsměv naprosté spokojenosti. Oběma věnovala několik důkladných polibků. Bylo jasné, že dojde na výměnu stráží.

Cherry se opřela o postel a vystrčila na Theu zadeček. Ta do ní neomylně zamířila hlavicí vibrátoru. Lola seděla vedle Cherry, hladila ji po stehně a pozorovala, jak si užívá. Jakmile v Cherry začal vibrátor pořádně rejdit, natáhla se rukou Lole do klína a masírovala jí kundičku. Thea se natáhla Cherry k zadečku a ke kroucení vibrátoru přidala ještě kmitání svého jazyka.

A stejně jako Cherry natáhla ruku na kundičku Lole, natáhla se Lola a dokončila křížené hlazení.

S dalším řáděním vibrátoru to vypadalo, že Cherry se svíjí a třese čím dál víc. Stejně tak její sténání nabíralo na intenzitě. Zvedla ruku Lole z klína, přejela na její prsa a mačkala je. S další minutou trefil vrchol i ji.

Zbýval ještě jeden.

 

Lola se roznožila na pohovce a nechala obě dvě své milenky, ať se o ni postarají. Vzhledem ke schopnostem vibrátoru s tím asi nebudou mít moc práce, napadlo ji. Jen co do ní zajel, bylo jí jasné, z čeho byla Thea předtím tak nadšená a roztřesená slastí. Thea jí pořádně roztáhla kundičku, zatímco Cherry se do ní dobývala tím silikonovým tělem. Thea se jí sklonila na prsa a nasála bradavky. Cherry do ní zajížděla a ještě kroutila vibrátorem kolem jeho osy, což Lolu dováděla k naprostému šílenství. Když jí Cherry přidala ještě dva prsty na klitoris a rychle s nimi kmitala ze strany na stranu, bylo Lole jasné, že to na ni za chviličku přijde.

  Běží běží, zakopne a leží

Pohodila hlavou, chytla se sama za bradavku a zkroutila si ji v prstech. Pak milenkám ztuhla v rukou a po chvíli zvláčněla, když z ní vibrátor vyklouzl.

Olízaly ho důkladně všechny tři jako poděkování, protože určitě nebyl jejich společníkem naposledy.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.