Vysoce přátelská trojka

Jako obvykle několikrát za týden se tahle klučičí trojice vydala ze školy stejnou cestou. Už to dokonce dělali tak dlouho, že přišli do řečí, jestli spolu něco nemaj a občas si z nich někdo tropil šoufky. No, měli, právě proto spolu odcházeli. Jenže protože je ty komenty docela sraly, sešli se až kus od školy.

Zapadli tradičně k Benovi domů. Jeho rodiče byli už několik let rozvedení a jeho matka takhle brzo doma nikdy nebývala, pokud nebyla nemocná. Normálně Ben využíval její nepřítomnost na ničím nerušenou masturbaci. Jenže když do školy přišli Tony s Donnym a trojice objevila vzájemně kompatibilní spády, netrvalo dlouho a zavedli tato erotická dostaveníčka se vzájemným honěním, kouřením péra a šukáním zadních dírek.

 

Ben nechal pro jistotu oba kamarády minutku na chodníku, aby zkontroloval, že je doma opravdu klid.

Za minutku, kdy prošmejdil barák, už jim otvíral branku a kývnutím a sdělením, že vzduch je čistý.

Jen vpadli všichni tři dovnitř, iniciativní Tony si začal rovnou odkládat. Většinou vydrželi všichni oblečení aspoň k Benovi do pokoje, ale ten tmavovlasej kluk ostříhanej na ježka byl dneska nějak moc nadrženej.

„Ty vole nenechávej to aspoň tady, když už se nemůžeš dočkat, až ti vezmem péro do ruky.“

Na schodech vedoucích do patra už byl Tony jen ve slipech a odstávající látka dávala jasně najevo, jak moc mu stojí a jak moc se těší na nahá, pružná a pevná těla svých milenců.

Ben stále uprostřed a hladil ho rukou přes slipy, zatímco za ním cvakala sponka Donnyho pásku. Ben natáhl ruce dozadu a pomohl Donnymu s rozepínáním. Tony se Benovi sklonil k bradavkám a líbal ho na opálenou hruď. Ben mu mačkal stojícího ptáka ve spodkách, zatímco Tony se natáhla kolem Benova pasu a stahoval Donnymu potrhané džíny. Pořádně s nimi škubnul, takže šly dolů i se spodkama a Donnyho stojící penis se mu zahoupal přímo před obličejem jako větev stromu. Tony ho hnedka vzal do ruky a začal přetahovat.

  V jiné posteli než běžně...

Za chviličku obrátil pozornost k vlastním spodkům a konečně je stáhl, aby se Ben dostal k jeho penisu. Ben převzal Donnyho penis do ruky a Tony začal Bena svlékat, aby tu nezůstal jediný v kalhotách. Džíny šly dolů, stejně tak i vypnuté černomodré spodky. Ten kluk měl vkus i na spodní prádlo.

Jakmile byl jeho pevný klacek venku, Tony si dřepl a vzal ho krásně do pusy. Donny hladil Bena žaludem zezadu po zadku a stehnech. Věděl, že to má moc rád a chtěl se odvděčit hostiteli, který mohl poskytnout takhle nerušený prostor pro jejich pravidelné mrdání.

Tony mu nasával žalud penisu a otáčel na něm hlavu, což Bena nutilo k hlubokým vzdechům, zatímco mu po prsou a břiše jezdily Donnyho ruce. Sám Donnymu honil péro a občas prohmatal koule.

Tony si klekl přímo na schody a Bena vzal jen do ruky, Donnyho tentokrát do pusy, aby se mu v puse kluci taky trochu vystřídali. S kvalitní péčí tam dole se Ben a Donny začali nahoře pořádně hluboce líbat, Donny nezapomněl Tonymu přirážet do pusy.

Tony vstal a jako dobře namazaný strojek se dospod dostal pro změnu Ben. Jakmile dopadl na kolena, vzal oba kamarády do rukou a Tonyho rovnou do pusy. Několikrát si ho nechal zajet až do krku a ani nevnímal ruce čechrající mu vlasy. Otočil hlavu a pohltil Donnyho, musí přece poskytovat svůj jazyk rovnoměrně.

Ani nevnímal, jak se nad ním oba dva líbají, pořád je střídal v puse. Jen Tony se na chvíli sklonil a chvíli mu honil péro v obavě, aby tak krásnej macek nezměkl, než ho Ben do jednoho z nich zasune.

  A spáč procitne

 

Ben vstal a uvolnil místo Donnymu, který už se sápal na Tonyho penis. Ben převzal jejich původní líbání, zatímco Tony přirážel do pusy svého kamaráda a milence. Tony se sklonil a hladil Donnyho po zádech až k zadku. Bylo to docela zřetelný znamení, že by se měli všichni tři přesunout na další metu.

K té došlo už u Bena v pokoji, kde se nacházela příhodná pohovka.

Donny se na ní uvelebil a vyšpulil zadek téměř hnedka, jak vpadli do pokoje. Tony mu záhy zajel pomalu do análku, Ben ležel pod tímhle spojením a kouřil Donnyho. Tony se chvilku dostával do Donnyho až po kořen, a jakmile si byl jistý svým průnikem, začal se vzdycháním pozvolna přirážet a držel při tom Donnyho za prdelku. Po minutce přirážení a jemného vzdychání zrychlil, jak se dostal pořádně do rytmu.

Ben to pozoroval zdola, honil si u toho péro a občas se mu podařilo přetáhnout nebo na moment vzít Donnyho do pusy. Jeho klepající se pozice to ovšem dost komplikovala.

Na druhou stranu to uvítal, když Tonyho Donnyho přirážení dohnalo k orgasmu a Ben jenom nastavil pusu do cesty jeho stříkajícímu penisu, který byl provázen mohutným zahekáním. Donny šoustal Tonyho ještě chvíli a Ben si držel jeho třesoucí se péro v puse i v prstech.

„Jo…jo…já už budu taky stříkááát…,“ zahekal supivě Donny. Ještě několikrát krátce zakmital penisem v Tonyho análku, vyškubl ho ven a namířil mu žalud na záda.

Se zavzdycháním z něj vylétlo několik bohatých nadílek mrdky, která zůstala Donnymu na kůži.

  Předkrm

 

Změnili pozice a do středu dění se dostal Ben. Ležel na zádech na pohovce s roztaženýma nohama přitaženýma k hrudi. Jeho stojícího penisu si nikdo zatím nevšímal, Tony mu lízal prdelku a Ben kouřil Donnyho.

Jenomže tohle byla jen příprava a Ben to měl radši na koníčka. Takže se s Tonym vyměnili a Ben mu nasedl na krásně stojící ocas a začal se na něj napichovat. Donnyho penis byl akorát vedle Tonyho hlavy, který se ho chopil pusou, jen co otočil trošku hlavu. Přírážení nabralo pořádné obrátky a vzdychání obou mrdajících kluků taky. Tony držel penis v puse a v rukou Benův zadek.

„Kurva…kurva…já už asi budu,“ zahekal nezřetelně Ben a začal si pořádně honit péro. Když to viděl Donny, udělal to samé, protože pohled na masturbujícího kamaráda ho vždycky hrozně rozrajcoval. Vlepili si s Benem několik důkladných polibků a bylo jasné, že se to finále řítí skoro současně.

U Bena to bylo podobné a bílá mrdka tryskající z Klečícího Donnyho na Tonyho prsa spojená s Tonyho pérem, které mu furt přiráželo do zadku, byla vražednou kombinací.

Takže jen co se Donny důkladně vycákal, přidal k němu svou porci i Ben, protože tohle už se nedalo vydržet. Současně s ním se udělal i Tony, jen co se mu podařilo vysmeknout se Benymu z prdelky.

Svalili se pak jeden na druhé dva a propletenci závěrečného mazlení, hlazení a líbání. Prostě vydatný den.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.