Hrátky na hraně

Vyvalovala se spokojeně na pohovce a protahovala se jako kočka. Měla na sobě jen červené tílko a kalhotky a užívala si pohyby vlastního těla. Byla v náladě, kdy se mohlo stát cokoli. Mohla usnout, nebo ji někdo mohl zezadu obtáhnout. Obojí mělo stejnou pravděpodobnost.

Hladila se prstem po svých rtech a užívala si dotek kůže na jemné kůži svých úst.

Hlavu otočila teprve v momentě, kdy ji její přítel chytil jemně za chodidla. Pokračoval přes lýtka a stehna až k prdelce, stále skryté pod kalhotkami. Kroutila se a protahovala pod jeho rukama a vycházela svými pohyby vstříc jeho horkým prstům a dlaním.

Chvilku se jí hrabal pod látkou kalhotek až na holé kůži a pak ho to přestalo bavit, tak jí je stáhl docela. Když mu špička prstu zajela mezi její půlky a pohladila kundičku, ona lehce vzdychla a vlastníma rukama sjela na svoje prsa, která už lehce vykukovala s jejího oblečení.

Propnula se v nohách, aby mu pomohla zbavit ji kalhotek docela a jen čekala, co dalšího si vymyslí. Věděla, že je lepší to nechat čistě na jeho iniciativě.

Sklonil se k její prdelce a tam, kde byly předtím jeho prsty, se teď ocitl jeho jazyk. Občas mu natáhla pár prstů z druhé straně svého klína, ale opravdu jen občas. Jen se lehce zvedla, opřela se rukou o pohovku a dále si užívala jeho mrštný jazýček ve své prdelce. Masíroval jí obě dírky a bylo jí jasné, že do obou se dostane nejen prsty a jazykem.

  Překonání vlivu

Jen si ji trochu posunul blíž k sobě, aby ji měl lépe na dosah, a už ucítila jeho žalud na své kůži. Lehce ji počechral závojíčky a potom už jen hladce zajel dovnitř. Vlhká byla víc než dost. A on do ní zajel jak pájka do másla.

Jakmile našli oba společný rytmus, rozjeli svoje šukání a plný výkon, takže se drobné vzdechy staly dominantním zvukem v místnosti. Zatímco on vydatně třásl jejím zadečkem, její volná ruka zajela do topu a hladila prsa. Stále znova se na něj nabodávala a pak se ještě zvedla a vyměnila si s ním několik hlubokých polibků.

Když lehce změnil úhel a zasunul jí ho do zadečku, protáhla si ještě ručku přes klín a masírovala si mušličku z druhé strany. On ho do ní zasouval krátkými a velmi rychlými tahy, ona z druhé strany masírovala klitoris.

Její prdelka byl nádherně poddajná, měkká a roztažená, takže do ní pronikal stejně hladce jako předtím do kundičky.

Vytáhl ho z ní a promasíroval ji uvnitř lehce prstem. Stáhla kolem něj svěrač a držela ho chvilku v sobě.  Ale jen proto, aby ho z ní za moment vyškubl a zase do ní bez otálení pronikl svým stále tvrdým penisem.

 

Když ho z ní konečně vyškubl na delší dobu, změnila pozici. Ne, že by na všech čtyřech nevydržel, ale chtěla se trochu natáhnout a taky se mu dívat do očí, zatímco ji bude šukat.  Přitáhla si nohy až k prsům a uvolnila mu tak krásně svou lasturku. Opět začal těmi krátkými přírazy, které tak milovala. Stačilo jich jen pár k tomu, aby si na pohovce rozvalila a roztála jako zmrzlina na slunci.

  Jak se dělá expřítel

Ani v této pozici samozřejmě nezapomněl na její análek a jen se trochu rozparádil v její kundičce, zase věnoval plnou pozornost jejímu zadečku.

Po pár minutách stálého přirážení ho z ní zase vytrhl a opět se zabořil do kundičky, aby to té lasturce nebylo líto, že ji tak zanedbává. Netrvalo to ale příliš dlouho, protože na ní bylo jasně viditelné, že ho chce zase do zadku. A zkuste se protivit přání dámy…

 

Když to na něj pomalu šlo, podráždila pro změnu ona jeho a to jazykem. Nešla ale přímo na penis, na ten stačilo jeho honění. Místo toho mu jazykem dráždila koule a tělo penisu, zatímco on svojí pravačkou vibroval těsně pod jeho vrcholkem. A protože byl dostatečně nabuzený z předchozích akcí, netrvalo to dlouho a zaplavil bělostným nektarem ji i sebe.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.