Aktivní pauza brigádníků

Michal sundal z kapsy visačku a přiložil ji ke dveřím vedoucích do prostor pro zaměstnance hypermarketu. Jakmile vstoupil, udeřila ho vlna teplého vzduchu. Ten nepoměr byl hrozný. Na jedné straně stále klimatizovaná hala, na druhé straně zázemí bez větrání, do kterého ještě pralo sluníčko ustupujícího léta. Jeden by se z toho nastyd a on měl koneckonců taky pocit, že na něj něco leze.

A do toho ještě ten Honza. Narazili na sebe na zlatých kasách a všiml si jeho pohledů i občasného nenápadného doteku, který ale Michalovi zůstával na ruce déle, než bylo potřeba. Pravda, on na tom byl podobně, takže se oba tak nějak nejistě oťukávali, jak to jen prostředí dovolovalo. Ale oba měli strach udělat ten krok navíc. Zřejmě ze studu i díky tomu, že na hale se fakt moc svádět nedalo. Třeba na něj někde natrefím…řekl si pro sebe a pokračoval chodbou směrem k šatnám.

 

K jeho překvapení byl Honza tady a zrovna se u otevřené skříňky pral s montérkami, kterým se sekla sponka, a nemohl je dostat ze svého urostlého těla. Když spatřil Michala, nadskočil leknutím.

„Hergot člověče, ty chodíš jak duch…“ vyjekl.

„Nebo spíš ty děláš takovej randál, že slyšíš velký hovno, kdo kde chodí…“ zazubil se Michal na oplátku.

Honza za minutku seděl na lavičce a osvěžoval se jedním z těch ubrousků, které máte zabalené v obálce a můžete je dát třeba do ledničky. Jeho kůže se krásně leskla v odpoledním světle, ale nebylo jasné, co z toho je z ubrousku, a co jeho vlastní pot. Pak si všiml, jak ho Michal se zalíbením pozoruje.

  Celkem "normální" ráno

„To se ti líbí, co?“ zeptal se ho a čekal, že uhne pohledem a nějak se vymluví.

To se ale nestalo. Honza pokračoval v převlékání, a když byl jen ve spodkách a pantoflích, Michal si konečně přisedl a neznatelně k němu naklonil hlavu. Honza mu vyšel naproti a střetli se v prvním letmém polibku. Další už byl důkladnější a Honzova ruka spočinula Michalovi na stehně. Nato vstal a pomohl Michalovi zbavit se skoro stejné pracovní kombinézy, jakou měl sám ještě před chvílí na sobě.

Přitiskli se k sobě pevnými pružnými těly, ruce na zádech toho druhého a jejich ústa se opakovaně setkávala. Honza mu přejel rukou na zadek a pak dopředu, kde se dostal pod látku spodků. Tam objal stojící penis přitisknutý látkou ke stehnu. Vytáhl ho nohavičkou ven a sevřel pořádně v ruce. Trošku ho honil na špičce a tiskl se k druhému stehnu vlastníma spodkama, na kterých byl jeho vlastní pták jasně znatelný jako kláda stromu schovaná pod plachtou proti dešti.

Michal následoval jeho příkladu a dostal svou pravačku do jeho klína, kde nahmatal koule. Honza ho posadil na skládací židličku, vyndal mu ptáka horem a začal ho kouřit. Pohupoval přitom zvolna hlavou a okusoval ho ze stran. Takhle to netrvalo ale moc dlouho, protože Michal ho chtěl mít v sobě. Sám vstal, zbavil se slipů a klekl si jedním kolenem na židli. Jakmile vystrčil trochu víc zadek, Honza už mu prstem rejdil mezi půlkami, vlhčil mu dírku a zkoušel její průchodnost. Pravda, chtělo to trochu přípravy.

  Jedna sestra jako druhá

Mezitím si Honza vytáhl penis ze spodků a jakmile si toho Michal všiml, zase se k němu přitulil. Stejně jako Honza předtím jeho, tentokrát posadil na židli on jeho a po krátkém zulíbání jeho stehen se mu sklonil k penisu. Zdál se trochu menší, ale rostl rychleji a nakonec to byla slušná kláda. Už se těšil, až ho bude mít v sobě. Nejezdil jen na špičce, pořádně si ho dával až hluboko do krku, kam to jen šlo, takže měl v puse i chloupky a varlata. Honza jen tiše vzdychal a hladil ho ve vlasech.

Honzova dírka se poté, co vstal a nastavil zadek, ukázala být poddajnější a průchodnější. Michalovi bylo sice trošku líto, že ho ucítí později, ale zkoušení análku prstem ho vždycky vzrušilo natolik, že jeho penis zase pořádně ztvrdnul a jen co si natáhl kondom, už se pomalu zavrtával do Honzova svěrače. Nešlo to úplně hladce, ale kondom sám byl dost lubrikovaný a vyrovnal nedostatky místa. Když se Honza trochu vzpamatoval, začal mu prudce přirážet naproti a jejich zadnice se jen klepaly jedna za druhou a vzdychání naplnilo celou šatnu. Měli velkou kliku, že jejich pauzy nekolidovaly s žádnou jinou sekcí.

Honzův análek se za pár minut šukání přizpůsobil a on se na Michalově ptáku začal rozkošnicky kroutit a vrtět. Protože mu ale trochu tuhly nohy, přitáhl si druhou židli, jeho milenec si na ni sedl a Honza se mu uvelebil na klíně. Pak pokračoval stejně prudce, jak předtím zezadu. Michal mi pořádně zmáčknul zadek a masíroval mu půlky, zatímco se mu jeho penis posouval skrze svěrač. Protože měli hlavy opět u sebe, přidaly k šukání i polibky a jejich jazyky se mlely stejně čile, jako dole penis v řiťce.

  Správná sousedka

Když Michal cítil, že se blíží k výstřiku, decentně ze sebe Honzu shodil a věnoval se jen vlastnímu penisu. Honzu rajcovalo vidět dalšího kluka, jak si soustředěně honí péro, takže se jen v klidu opřel o skříňku a pracoval na vlastním ptáku. Když už bylo jasné, že je to otázka, vteřin, sedl si Michalovi na klín a nechal si jeho spermatem postříkat vlastní klín. Za další desítku tvrdého honění se situace obrátila a teplé kapky zkrápěly Michalův klín.

Vydechli si, a když ten den opouštěli brigádu, pečlivě srovnávali svoje rozvrhy na další dny.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.