Lekce pro přítulnou studentku

Pavla datlovala rozmrzele do notebooku a už pořádně nevěděla, jak dál. Aleš seděl za ní a  snažil se z těch několika příruček, které k tématu našli, vytáhnout ještě nějakou informaci. Ale už se to všechno zoufale opakovalo a nebyli ještě ani v půlce minimálního počtu zadaných stran.

Takhle to trvalo ještě nějakou dobu, než to Pavlu opravdu přestalo bavit. Vůbec jí to nemyslelo, na což měl možná dopad i teplý konec května za okny. Otočila se na židli a opřela se Alešovi lehce o bok. Natočil lehce hlavu a při pohledu na její černé vlasy se usmál. Tak trochu čekal, že to takhle nějak skončí.

Kniha mu vypadla z ruky a jeho uvolněná ruka se zvolna přesunula na dívčino stehno. Ona zatím cestovala svýma rukama nahoru po jeho těle, až skončila na zádech a druhou rukou sjížděla do jeho klína.

Jejich polibky nabíraly na intenzitě i délce. Pak jí nenuceně sjel dolů po halence, přičemž se zachytil lemu a odhalil podprsenku, které bránily v plné kráse už jen dva knoflíčky.  Ale i na ty za moment došlo. Zbavil ji oblečku a ona jeho plastových brýlí. Její podprsenka šla na zem vzápětí a jeho ruce spočinuly na krásných dvojkách, které k dotekům přímo vyzývaly.

Tohle vzájemné svlékání pokračovalo, aniž by polibky obou ztratily cokoli na svém náboji a živočišnosti.

Jako další se poroučelo tričko, které odhalilo tělo vypracované od volejbalu. Její sukně se změnila v podivně složený pruh látky a dopadla na plovoucí podlahu.

  Nová holka ve vlnách

Zbavil jí rovnou sukně i kalhotek, přitiskl si ji na klín a jeho ruce laskaly celé její tělo. Aniž by přestala s polibky, sjela k jeho kalhotám, zbavila ho opasku a pokračovala dál do útrob jeho oblečení. Stačil jediný tah, aby džíny spadly na zem a před ní se tyčil naběhlý  a krásné růžový penis.

Zkušeně ho chytla za kořen a dráždila jazykem po celé délce od špičky žaludu a celého těla. Byl lehce zahnutý a dalo se s ním krásně manipulovat. Udržoval jí vlasy na straně, aby se jí nepletly do výhledu a ona rytmicky pohybovala ústy po jeho nářadí.

Když si ho několikrát zarazila do krku až po kořen, zvedl se z křesla, opět promasíroval její poprsí a chytl jí jemně za boky. Sedl si na zem a nechal ji, ať se nad ním rozkročí jako Rhódský kolos. Zatímco jí lízal kundičku a jednou rukou přidržoval její zadeček, jeho pravačka sjela do klína a udržovala erekci pomalou masturbací.

Švihal jí jazykem přes závojíčky pochvy a ona se nabodávala svým klínem na jeho jazyk, jak jen to pozice mezi křeslem a pohovkou dovolovala. Pak už to nevydržel, vylezl nahoru pod ní a nastavil svůj penis proti jejímu klínu.
 
Poskakovala na něm, až jim stehna pleskala jedno o druhé a pak se lehce zaklonila, aby se Aleš mohl dostat svým jazykem na její prsa. Střídavě se na něm vlnila, střídavě na něm poskakovala, ale rozhodně nezůstávala ani na moment v klidu.

 Pak se zvedla a vyměnila polohu vsedě na křesle za opření o svůj pracovní stůl. Jen ještě zvedla jednu nohu, aby se do ní její milenec lépe dostal. Držel jí za zadnici, kterou občas propleskl a neúnavně se jí vrtal v horkém a vláčném nitru. Průběžně taky měnil umístění obou rukou, aby zachoval její stabilitu, ale zároveň ji mohl laskat aspoň na prsou.

  Ošukej mě a moji matku: Gilmorova děvčata II Seznamování

Stále intenzivně přirážel do její vlhké kundičky a její vzdychání bylo hlavním zvukem v celé místnosti.

Když ho z ní na moment vytáhl, otočila se k němu, dlouze ho políbila a oba se přesunuli k pohovce uprostřed pokoje. Položil ji na světlou kůži, několikrát jí prolízl klín a bez zaváhání do ní z boku pronikl. Nebylo to tak intenzivní jako předtím, ale bylo to mnohem více sexy.

Opět ho z ní vytáhl a naslinil jí prdelku. Pak vstal, aby se k ní lépe dostal, a zvolna jí ho zasunul do zadečku. Nebylo to nijak složité, takže během minutky se rozjel a přirážel stejně rychle a silně, jako předtím do její kundičky. Nalehl na ni celým tělem a nezapomínal zasypávat její ústa polibky.

Byl čas opět na změnu polohy. Vstali a uvelebili se na opěradle pohovky. On ve stoje, ona s jednou nohou pokrčenou a jednou na zemi. Zbytek byl stejný jako předtím. Jeho přírazy byly teď krátké, ale o to rychlejší a dráždivější. Chytl jí za krk a za prsa, aby se mu nevysmekla a přirážel jak smyslů zbavený. No co, částečně to asi byla pravda.

Když ho z ní vytáhl a dodělával se několika tahy, jen si poplácala na záda, aby označila, kam chce jeho nadílku.

Když jí na kůži vytvořil bazének bílých lesknoucích se kapek, otočila se na něj a opět ho zavalila polibky.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.