Introvertní panna 03

Dva Dougovi spolubydlící byli doma, blbli a dívali se v obýváku na televizi, a tak jsme se s ním šli učit do ložnice. Nebylo to poprvé, co jsme to udělali, a obvykle nám nedělá problém učit se tam, když je někdo jiný hlučný. Dneska mi ale po našem piknikovém rozhovoru při pohledu na tu postel trochu zatrnulo. Sedla jsem si ke stolu a Doug na postel, kde si rozložil nějaké papíry. Chvíli jsme se věnovali práci do školy a občas jsme něco komentovali, dokud neodhodil pero a nepronesl poznámku o počtech.

Ne že by nebyl v matice dobrý; jeho obor ji také hodně vyžaduje. Ale protože jsem plánovala jít na postgraduální studium už před nástupem na vysokou školu a protože mě doktorka Brownová a ostatní přiměli, abych se zaměřila na doktorát, zvládla jsem povinné výzkumné předměty a vzala si i ty pro pokročilé. Doug nemá žádné ego, když mu pomáhám s některými pokročilými matematickými úlohami. Není to soutěživost, jen jsem se to naučila víc, takže když se zasekne, většinou mu pomůžu odlepit se od země.

Posadila jsem se vedle něj a vzala pracovní list, který ho frustroval. Jelikož nejsem studentem techniky, trvalo mi pár minut, než jsem zjistila, co dělá, a pak jsem se mohla podívat na matematiku. Nakonec jsem na problém přišla a vysvětlila mu to. Usmál se, poděkoval mi a vrátil se k práci. Místo abych se však vrátila ke svému studiu, vzala jsem si knihu, lehla vedle něj a četla si.

Kupodivu jsme se navzájem tolik nerozptylovali a on dokončil svou práci jen pár minut předtím, než jsem dočetla kapitolu a uklidila si poznámky z četby do notebooku. Položila jsem knihu a počítač na stolek vedle postele a lehla si vedle něj a objímala se. Políbil mě a začal se mě dotýkat a já začala přemýšlet o tom, o čem jsme si povídali během našeho pikniku.

„Sundám si tričko, když si ty sundáš svoje,” škádlila jsem ho.

Opravdu se na mě usmál. „No dobře, přemluvila jsi mě.” Jo, k tomu nebylo třeba mnoho. Vstal a rozepnul si košili. V obýváku jsem slyšela televizi, takže jsem nejdřív překontrolovala, jestli jsou dveře zavřené, pak jsem si sundala tričko a rozepnula podprsenku. Moje oblečení se připojilo k jeho na druhé straně postele a znovu jsme si spolu lehli.

Nezačali jsme se hned líbat, jen jsme se vzájemně dotýkali. Není divu, že téměř okamžitě položil ruku na jedno ňadro a jemně ho masíroval. Zrcadlila jsem jeho pohyb a poprvé se dotkla jeho holé hrudi. Vím, že kluci mají bradavky a že mohou být citlivé, ale překvapilo mě, jak moc reagoval na to, že jsem si tam hrála.

Líbilo se mi, jak na mě jeho ruce působí, a teď jsem se ráda dotýkala i já jeho. Začali jsme se líbat, ale já jsem nesundala ruce z jeho hrudi, masírovala ji a hrála si mezi jeho bradavkami sem a tam. Pak jsem náš polibek přerušila a posunula hlavu dolů, vzala jeho bradavku do úst, přejížděla po ní jazykem a sála ji. Nečekala jsem, jak se mu zrychlil dech, a napadlo mě, jestli ho to, co dělám, nevzrušuje. Pohled dolů ukázal, že se mu zvedá erekce, která mu v kalhotách vytváří viditelný stan. Dobře, opět rozumím zdejší fyziologii, takže vím, že chlapi mají erekci. Ale pokud vím, tohle bylo poprvé, kdy ji chlap dostal kvůli něčemu, co jsem mu záměrně dělala. Páni. Ano, dávalo mi to pocit moci.

Přesunula jsem rty z jeho hrudi zpátky k obličeji, ale prsty jsem mu dál kroužila kolem bradavek. To Dougovi poskytlo prostor k pohybu a můj nápad se mu zjevně líbil, protože spustil rty z mého obličeje dolů na hruď. Líbal mě kolem levého prsu a pak na pravém. A pak wow! S prsty, které mi třel o pravou bradavku, mě políbil přímo na levou bradavku a pak ji začal sát a přitáhl si mou velmi vztyčenou bradavku do úst. Třela se mu o zuby a on ji jemně okusoval. Ucítila jsem náhlý příval lubrikace ve své pochvě.

Musela jsem sténat hlasitěji, než jsem si myslela, protože jeden z Dougových spolubydlících bouchal na dveře a křičel: „Buďte trochu zticha!”. Nemyslím si, že jsem byla opravdu dost hlasitá na to, abych přerušila to, co dělali, ale cítila jsem se trapně, a když jsem se posadila, ochranitelsky jsem si zkřížila ruce na hrudi. Nálada byla pokažená, tak jsem si zase natáhla tričko a šla domů. Když mě doprovázel ke dveřím, jeho spolubydlící se na nás vědoucně šklebili. Doug se na své spolubydlící zadíval a mě napadlo, že to udělám taky, ale rozhodla jsem se, že spokojený úsměv je lepší. Ve dveřích jsem ho vášnivě políbila a doufala, že je to přiměje žárlit. Zatímco jsme se líbali, cítila jsem, jak se mi bradavky otírají o jeho hruď, a uvědomila jsem si, že jsem nechala podprsenku ležet na jeho posteli. Ups.

* * * * *

Blížil se konec semestru a téma uvedené v učebním plánu bylo z jedné písničky: „Výčitky? Pár jsem jich měla.” Dr. Brownov ho uvedla tím, že většinu rozhodnutí lze vzít zpět, ale jindy to nejde. Mohli jste dát výpověď ve špatné práci nebo se rozvést s nekompatibilním partnerem, ale jakmile jste přestali být panicem, už jste jím nebyli do konce života. Vtipkovala, že se nemůžete nechat „znovu panicovat”.

  Tatínková malá princezna 2

Na obrazovce se objevila otázka: „Přejete si, abyste s prvním sexem počkali?”. Dr. Brownová dala na obrazovku aplikaci a odpovědi se rozdělily téměř rovnoměrně, což ukázalo, že polovina třídy si přála počkat. Zařadila NA a NOYB a samozřejmě tam byla jen jedna odpověď.

Jedna z žen, která seděla vzadu a málokdy něco dobrovolně odpověděla, zvedla ruku, takže ji doktorka okamžitě vyzvala. „Přála bych si, aby to byla moje volba.”

Statisticky vzato by nemělo být překvapením, že alespoň jedna žena ve třídě byla obětí znásilnění. V místnosti nastalo opravdové ticho a nikdo další ruku nezvedl. Měla jsem podezření, že si všichni – jak ženy, tak muži – uvědomují, že to, že na to musí myslet, když myslí na ztrátu panenství, je ještě horší než normálně. Doktorka Browneová se přesunula k dokončení hodiny. Když nás propustila, viděla jsem, jak přistoupila k té ženě a krátce s ní promluvila. Pak jsem je viděla, jak jdou do její kanceláře.

* * * * *

O Velikonocích má univerzita čtyřdenní víkendové miniprázdniny, kdy se v pátek a v pondělí nevyučuje. Většina studentů, ale ne všichni, kvůli tomu odjíždí domů, ale protože jsem nebydlela v dojezdové vzdálenosti a nechtěla jsem utrácet peníze za letenku, plánovala jsem zůstat. Do maturity zbýval jen měsíc a já se pak uvidím s rodinou. Každý z mých spolubydlících mě zval, abych s nimi jela domů, ale odmítla jsem s tím, že chci využít čas k dokončení své velké práce.

To jsem sice měla v plánu, ale ve skutečnosti tu byly i jiné věci. Když jsme se na pikniku bavili o tom, „co bude dál”, Doug mi popsal svou představu, že spolu strávíme noc jen ve spodním prádle. Znovu jsme o tom mluvili (plánovači, že?) a rozhodli se, že prodloužený víkend nám na to poskytne čas i soukromí. Jeho spolubydlící odjížděli domů, ale jeden z nich zůstával a já jsem se po zkušenosti s boucháním na dveře necítila dobře, že bych tam strávila noc a musela snášet nějaké komentáře. Můj byt měl být ale prázdný.

Když Doug přišel a nesl tašku s oblečením a věcmi na víkend, byla jsem si plně vědoma toho, že kromě spaní ve stejné posteli se může stát ještě něco jiného. Mluvili jsme o tom, že spolu prostě strávíme noc, ale věděla jsem, že naši racionální diskusi může přebít vášeň, a prosím, nekomentujte šprtskou vášeň, protože všechny šprtské vtipy už jsem slyšela. Po semestrálním studiu jsem věděla, že přijít o panenství není vždycky vědomá volba a že je možné, že se do toho tak zamotáme, že zajdeme dál, než jsme plánovali. Na jednu stranu se mi líbila představa, že bychom si naplánovali, co budeme dělat, ale na druhou stranu jsem cítila, že když se mě dotkne pod pasem, nebude mi to vadit. Kdybychom nakonec dělali víc, no, nebyla jsem si jistá. Důležité pro mě bylo, i na základě toho, co jsem se dozvěděla ve třídě, že ani jeden z nás toho potom nebude litovat, ať už se z „toho” vyklube cokoli.

Udělali jsme si večeři a pak jsme se uvelebili na gauči a pokračovali v rozhovoru o maturitě a letních plánech před zahájením postgraduálního studia. Konverzace ochabla a místo toho jsme se začali líbat. Netrvalo dlouho a oba jsme byli nahoře bez a já nakonec vstala, vzala Douga za ruku a odvedla ho do ložnice.

Brzy jsem ležela na zádech a Doug proti mně. Rukou mi obtáhl tělo a já si uvědomila jeho erekci, která se mi tiskla na bok. Když ji odtáhl, přitiskla jsem se k němu zpátky. Doufala jsem, že se o něj příliš netřu, protože by to pro nás oba mohlo být trochu trapné. Zatím jsme na sobě měli kalhoty, ale předpokládala jsem, že se to změní.

Od té noci, kdy jsem poprvé zvedla Dougovu ruku a položila si ji na prsa, jsem si moc dobře uvědomovala, že se na ně rád dívá a dotýká se jich. Přemýšlela jsem, co ukazují výzkumy o tom, proč různé lidi přitahují různé části těla, a udělala jsem si poznámku, že se podívám, co se mi podaří najít. Ale teď byl čas na praktické experimenty, ne na zkoumání teorie.

Vlastně mě při společném ležení docela překvapilo, že Doug moje prsa ignoruj. Když jsme se líbali, nebylo to tak, že by jim nevěnoval vůbec žádnou pozornost, ale jeho ruce se pohybovaly po celém mém těle, nejen po hrudi. Nestěžovala jsem si, ale byla jsem zvědavá, na co myslí. Měl nějaký plán, nebo to byla jen náhoda? Usoudila jsem, že budu muset být trpělivá (což není moje silná stránka) a pak to zjistím.

Nebylo to tak, že bych mu někdy nakreslila bariérovou čáru nebo že bychom o tom dokonce mluvili, ale když jsme se líbali, Doug měl vždycky ruce nad mým pasem. Teď mi jezdily nahoru a dolů po hrudi, po boku, po břiše. Dotýkal se mého pupíku a hrál si tam, pohyboval ukazováčkem dovnitř a ven a dokola.

Nevšímal si jen mých prsou; nevěnoval pozornost ani mým uším nebo jiným známým erotogenním zónám, kde věděl, že se ráda líbám. Přesto moje tělo na jeho doteky rozhodně reagovalo a já chtěla víc. Jen jsem nevěděla co. Nevěděla jsem, kam míří, ale nehodlala jsem ho zastavit, alespoň zatím ne.

Jak jeho ruce projížděly všude možně, jeho ústa klesla na mou hruď a on políbil nejdřív jednu bradavku a pak druhou. Tentokrát, když po nich přejížděl zuby, jsem si dobře uvědomovala, že sténám. Protože jsme byli sami, bylo mi to úplně jedno.

  Ošukej mě a moji matku: Gilmorova děvčata II Seznamování

Dougovy ruce se pohybovaly po mém boku nahoru a dolů, až k hornímu okraji džínů, pak nahoru na úroveň mých prsou a pak zase dolů. Pak se nezastavil u mého pasu, ale místo toho pokračoval v pohybu rukou dolů, dokud se do jeho pohybu nezapojily i mé boky a on pokračoval nahoru a dolů po mně, zatímco jsme se hladově líbali.

Vrátil se zpátky nahoru a tentokrát si chvíli hrál s mými prsy. Pak se jeho ruce přesunuly dolů po mém břiše a prstem přejížděl sem a tam po horní části džín. Mluvili jsme o tom, že spolu budeme spát ve spodním prádle, a já věděla, že pokud to uděláme, kalhoty mi jednou spadnou. Neměl jsem však jasnou představu, jak se to stane. Když už, tak mě napadlo, že se svléknu, jako bych se chystala do postele, a pak zalezu pod peřinu jen v kalhotkách. Neměla jsem nic proti představě, že by mi Doug sundal kalhoty, ale prostě jsem o tom nepřemýšlela, takže jsem byla roztržitá a snažila se to vymyslet.

Jak jeho prst přejížděl sem a tam, našel knoflík. Uvědomila jsem si, že s ním má problém, a tak jsem mu ho s vědomím, že přecházím most, rozepnula. Víc už mi kalhoty nerozepínal, ale jeho prst se teď mohl dostat trochu dovnitř a teď se dotýkal pružného pasu kalhotek.

Přetočila jsem se tak, abychom stáli s Dougem proti sobě, a pak jsem se na něj překulila. Posadila jsem se na kolena a rozkročila se nad ním pánví přes jeho stehna. Jeho ruce zamířily přímo k mým prsům, a zatímco si s nimi pohrával, sáhla jsem dolů a rozepnula si kalhoty, takže se rozhalily. Stále na kolenou jsem se předklonila a políbila ho. Jeho ruce se přesunuly dolů přes zadní část mých kalhot a masírovaly mi půlky, ale stále na vnější straně.

Ale ne na dlouho. Přesunul ruce nahoru nad moje kalhoty, ale pak do nich jeho ruce vstoupily a on pokračoval v masáži.

Dohodli jsme se, že spolu budeme spát ve spodním prádle, ale neprobírali jsme, co budeme dělat, než půjdeme spát, a já jsem mu nestanovila žádné hranice, kam až jeho ruce mohou zajít. Asi jsem na to měla myslet, ale jestli se budeme takhle dotýkat jeden druhého, tak by se mi asi špatně usínalo.

Zjisti víc

Během našeho pikniku jsme se s Dougem dohodli, že pokud si jeden z nás nebo oba budeme myslet, že je ten správný čas na sex, probereme to, než něco uděláme. Věděla jsem, že nám tak zbývá spousta věcí, které můžeme dělat, a spousta míst, kterých se můžeme dotýkat, a to mi nevadilo. Důvěřovala jsem mu natolik, že jsem věděla, že kdybych se cítila nepříjemně a požádala ho, aby zpomalil nebo přestal, udělal by to. Zajímalo mě, jestli by mi řekl, abych přestala, kdybych zašla dál, než by chtěl.

Doug mě ze sebe sundal a zase jsme leželi čelem k sobě a drželi se. Ani jeden z nás nepromluvil, ale já jsem ztěžka dýchala a moje pochva byla krásně mokrá – moje tělo fyziologicky reagovalo na to, co jsem dělala, a plně se připravilo na sex, i když moje mysl se k tomu ještě nedostala. Jeho ruce byly stále pod mými kalhotami a já se rozhodla, že to chci udělat taky. Šmátrala jsem a snažila se mu rozepnout knoflík na kalhotách a on to rychle udělal za mě a rozepnul mi je. Bez otálení jsem mu vklouzla rukama dozadu do kalhot a masírovala mu zadek, stejně jako to dělal on mně.

Žádné mluvení. Žádné líbání. Jen jsme si navzájem masírovali půlky, zatímco jsme si hleděli do očí. Přemýšleli jsme, co bude následovat, a představovali si všechny možné věci, které by se mohly stát. Před několika měsíci jsem Dougovi konečně řekla, že ho miluju, a on mi to oplatil. Teď mě přemohly emoce, a i když jsme se přestali dotýkat a šli spát, věděla jsem, že tenhle pocit může být jedině láska.

Vždycky jsem oceňovala, jak se zdá, že se s Dougem pohybujeme podle stejného plánu, i když jestli něco, tak jsem to byla já, kdo věci posouval. Teď však udělal další krok on. Stáhl ruce z mých kalhot a začal mi je sjíždět za boky. Dostal se nahoru skoro až přes moje kalhotky, ale způsob, jakým jsme spolu leželi, je tam zmrazil. Odvalila jsem se, vstala, postavila se vedle postele a stáhla si kalhoty až dolů. Stála jsem tam jen v kalhotkách a těžce oddechovala. Dívala jsem se na Douga, jak si taky sundává kalhoty. Jeho erekce byla zcela zřejmá a stahovala mu šortky.

Znovu jsme si lehli vedle sebe, rukama jsme se drželi a líbali se. Cítila jsem, jak mi jeho erekce šťouchá do kalhotek, a věděla jsem, jak jsem dole mokrá. Dougovy ruce začaly znovu zkoumat mé tělo a já teď stejným způsobem zkoumala to jeho, dotýkala jsem se jeho zad, hrudníku a zadku.

Najednou mě přitlačil na záda a posunul se tělem na postel, pryč ode mě. Podívala jsem se, co dělá, a viděla jsem, že leží na zádech se zaťatýma rukama a zavřenýma očima. Nálada i pocit tělesného spojení ze mě vyprchaly a já jsem ležela zmatená. Nevěděla jsem, co jsem udělala špatně, a tak jsem mlčela, nechtěla jsem to ještě zhoršit.

  Introvertní panna 02

Nakonec promluvil a já pochopila, co se stalo. „Promiň, ale kdybychom to dělali dál, tak by se to zvrtlo.” Usmál se a vypadal rozpačitě.

Mé vzdělání v anatomii a fyziologii se vrátilo a já pochopila. Ztěžka jsem dýchala, byla jsem namazaná a bradavky jsem měla vztyčené jako nikdy předtím. Ale orgasmu jsem se ani zdaleka neblížila. On byl a odsunul se ode mě, aby k tomu nedošlo.

Ale já jsem chtěla, aby k němu došlo. Chtěla jsem, aby se udělal. Možná ne v tuhle chvíli, ale brzy, a chtěla jsem to udělat pro něj. Chtěla jsem, aby cítil tu rozkoš, a chtěla jsem zažít, že ho k tomu dovedu. Ať už pro mě udělá cokoli, teď to nebylo důležité. Věděla jsem, co chci udělat.

Vstala jsem z postele a šla do koupelny, vzala si ze skříně ručník a pak se vrátila k posteli. Místo toho, abych si znovu lehla vedle něj, jsem mu roztáhla nohy a lehla si mezi ně. Pozoroval mě, ale oba jsme mlčeli.

Věděla jsem, jak penis vypadá, ale samozřejmě jsem se ho nikdy nedotkla jinak než pocitem, že mě Doug šťouchá skrz naše oblečení. Nepředstavovala jsem si, co budu v tomto scénáři dělat, takže místo abych se řídila plánem, pohybovala jsem se instinktivně. Dotýkala jsem se ho přes trenýrky a doufala, že už není těsně před vrcholem. Připadal mi jako válec, tvrdý, ale povrch jeho těla stále poddajný. Přejela jsem rukou z jednoho konce na druhý a Doug zakňučel něčím, co, jak jsem doufal, byla rozkoš.

Políbila jsem ho přes trenýrky a pak jsem mu je stáhla natolik, že mu penis vykoukl a já si poprvé mohla prohlédnout skutečný. Přes napjatou kůži jsem viděla žíly a chlupy nad ním. U základny bylo chlupů víc a viděla jsem, jak mu varlata padají k posteli.

Moje znalosti o tom, co se děje, když chlap ejakuluje, pocházely z fyziologických knih a, dobře, přiznávám, z několika porno videí. Nebylo mi jasné, kolik toho vyteklo a jak daleko to dojde, takže jsem ručník položila na postel vedle něj, kam jsem snadno dosáhla.

Hrál jsem si s jeho penisem, jako by to byla nová hračka, což svým způsobem asi byla. Nevěděla jsem, co bude fungovat a co ne, takže jsem experimentovala a pozorovala a poslouchala Douga, abych získala náznaky. Nejsem si jistá, co se mu líbilo, ale myslím, že nebylo nic, co by se mu nelíbilo.

Pohybovala jsem rukou nahoru a dolů, třela jsem se o jeho spodní část, tu, která směřovala ke mně, a objímala jsem ho, svírala a pohybovala nahoru a dolů. Cítila jsem se velmi odvážně, políbila jsem špičku a pak jsem jazykem přejela po spodní části. Napadlo mě, že si ho strčím do pusy, ale vyděsila jsem se. Možná příště?

Zjisti víc

Doug roztáhl nohy a teď si dal nohy za mě a přidržoval mě. Pokračovala jsem ve hře. Prsty, rukou, občas a krátce i jazykem. Sledovala jsem jeho tvář, ale se zavřenýma očima jsem nedostávala moc konkrétní zpětné vazby, takže jsem prostě dělala to, co mi připadalo správné.

Nakonec se jeho penis začal chvět a já usoudila, že to je ono. Chtěla jsem se dívat, ale zároveň jsem to nechtěla mít na sobě, takže jsem sáhla po ručníku, položila ho přes něj a s prsty sevřenými kolem jeho údu jsem pohyboval rukou nahoru a dolů.

Nejsem si jistá, co se stalo dřív: Doug vykřikl: „Už budu!”, nebo se to stalo. Pořád jsem rukou pohybovala nahoru a dolů a ručník nestačil, takže tekutina z něj kapala na mé ruce. Sundala jsem ruce, ale ručník jsem nechala přehozený, když se jeho dech začal vracet do normálu. Přemýšlela jsem, že vstanu, abych si to z rukou smyla, ale nechtěla jsem se od něj vzdálit. Protože jsem byla opět odvážná, udělala jsem další krok a olízla si trochu z hřbetu jednoho prstu. Struktura byla divná, ale chuť byla v pořádku, takže jsem slízla ještě trochu. Věděla jsem, že to zvládnu podle potřeby.

Doug dal nohy od sebe a když už mě jeho nohy nedržely, přesunula jsem se k němu a přitulila se k němu. Stále nic neříkal, takže jsem doufala, že jsem nepřekročila hranici. Navzdory této obavě jsem se cítila docela šťastná z toho, co jsem udělala.

Nakonec se ke mně přitočil, objal mě kolem ramen a začal mě líbat tím nejhlubším a nejhladovějším polibkem, jaký jsem kdy zažila. Na chvíli přestal a začal mi děkovat, ale já jsem jeho poděkování zablokovala polibkem. Jeho ruce se začaly pohybovat po mém těle a hladina mého vzrušení, která nijak zvlášť neklesala, začala znovu stoupat. Jeho ruce putovaly všude, kam dosáhly, a pokrývaly půdu od mých prsou až po stehna. Zdálo se, že se vyhýbá tomu, aby se dotkl přední části mých kalhotek, ale to byla asi jediná oblast, kterou vynechal. Jednou se přesunul od vnitřní strany stehna nahoru a otřel se tam o mě a moje pánev proti němu poskočila.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.