Přistižení při činu

Jsem prokletá velmi nemravnou myslí. Často si říkám, že můj život by byl jednodušší a méně zběsilý, kdybych měla nějaké hranice. Všichni máme hranice toho, co považujeme za přijatelnou sexuální aktivitu, ale často jsem zklamaná, když zjistím, že moji partneři nesplňují má očekávání nebo že jejich fantazie nepracuje tak divoce, jak jsem doufala. Neubližovat a vždy získat souhlas, to jsou asi jediné dvě hlavní zásady, kterými se řídím. což mi nechává dokořán široké pole zkoumání. Mám široký okruh přátel, za což jsem velmi vděčná, protože mi to dává sílu zůstat cíleně svobodná. Bez těchto přátelství bych nemohla podnikat tolik sexuálních dobrodružství. Neměla bych se totiž o co opřít, když se tyto aktivity…zvrtnou. Moji přátelé, z nichž někteří o mých výstřelcích dobře vědí, jiní o nich nemají ani tušení, jsou mou opěrnou sítí. Bez nich bych byla ztracená.

Jak jsem se s vámi podělila v minulém příběhu, pronajímám svou volnou ložnici podnájemníkům, kteří v okolí dočasně pracují nebo jednou za několik měsíců přijedou na pár týdnů. To mi do domu přináší dospělou společnost a zajišťuje stálý mírný příjem, který mi pomáhá vyjít s penězi. Uznávám, že muže, kteří u mě bydlí, využívám také pro své vlastní potěšení. Jsem si ovšem jistá, že oni za to dostávají docela dost. Přiznávám, že ženatí muži pro mě byli atraktivnější volbou. Nechci polemizovat o morálce této situace, i když morální dilemata museli řešit spíš oni než já. Ale u ženatého muže jsem měla větší důvěru ve svou schopnost věci utnout nebo ukončit, když odešel, než u svobodného. Znamenalo to také, že jsem mohla ochránit děti před komplikacemi, které by jim způsobila řada milenců, kteří by prošli jejich životem.

Mít ve volné ložnici neznámého muže se ukázalo být fascinující. Nešukám jen tak s každým, kdo se u mě náhodou zdrží, a než se pokusím o zjevný flirt nebo udělám definitivní krok, provedu nějaké vyhodnocení. Hledám také vodítka o jeho chování. Stará se o sebe a své tělo? Je pozorný, nebo jen arogantní a odmítavý?

Někdy se v koupelně objeví něco, co ve mně vzbudí zájem. Takže Rob, který u nás bydlel krásných šest týdnů, se jako obvykle osprchoval a odešel do práce dřív, než jsem vzbudila děti. Když byly ve škole, šla jsem nahoru uklidit koupelnu. Měla jsem v úmyslu vyčistit sprchu a odstranila jsem kryt odtoku, abych rychleji spláchla vodu. Uviděla jsem, že předtím, než ráno odešel, prováděl nějakou manikúru. Chlupy v odtoku byly zjevně pubické. Dobře, dobré znamení. Úhledně zastřižené ochlupení a bezchlupé koule a penis jsou na muži mnohem vzrušivější. Miluju pocit holé kůže kolem těla penisu a vrásčité jemné kůže mužských koulí a jeho perinea. Moje kundí šťávy mohou začít okamžitě proudit při představě, že jen tak sevřu měkký, spermatem naplněný váček a vezmu do ruky měkké tělo a cítím, jak reaguje na můj dotek a kývá se do svislé polohy a jen tak roste.

Moje mysl neustále fantazíruje a tady jsem byla sama doma, oblečená v běžeckých kalhotách, sportovní podprsence a tričku. Moje mysl se řítila do lascivní králičí nory plné děvek.

V duchu jsem ho viděla. Shodil boxerky, ve kterých spal, na zem a vystoupil z nich. Nahý, s volně se pohupujícím ptákem jsem si představovala, jak vstupuje do horkého proudu vody pod sprchovou hlavicí. Stříkal si do dlaně sprchový gel a myslil si ho tak, že si rukou třel ochlupení a pak ptáka a koule. V ruce držel žiletku, viděla jsem, jak si pečlivě holí rozkrok a vychutnává si pocit z důkladného oholení citlivé kůže kolem penisu. Možná se nechal unést těmi pocity a úplně si oholil rozkrok, koule a péro až na kůži. Musel by si držet ptáka mimo rozkrok – představovala jsem si, jak se pomalu vzrušuje, když si drží napůl vztyčený penis dál od žiletky.

„Vzrušilo ho to?” dumala jsem.

Kurva, ta představa mě vzrušovala!

Odložil jsem mop a přistihla se, že strkám ruku do pasu běžeckých kalhot. To mi umožňuje okamžitý přístup k mé kundičce, protože spím nahá a normálně si kalhotky oblékáum, až když vstanu. Opřela jsem se zády o stěnu koupelny a dvěma prsty jsem si rozestoupila tlusté stydké pysky a začala si prsty hladit a laskat odhalený knoflík.

„Do prdele,” pomyslela jsem si. “Půl desáté dopoledne a já se chystala vyprstit, kurva!”

Se zavřenýma očima jsem dál kroužila kolem klitorisu, třela ho a mrskala prsty. Druhou ruku jsem si strčila za pas a dva prsty do kundy – ano, teď už vlhké a začínající pouštět kundí šťávu. Třetí prst jsem si strčila do kundy a začala je pomalu zasouvat a vysouvat, mírně jsem otáčela rukou a ohýbala prsty proti vlhkým stěnám kundy, jak jsem zvyšovala rytmus svých pohybů. Naléhavost, kterou jsem vždycky pociťovala, když jsem měla v sobě tvrdého ptáka, tu nebyla, nahradila ji ta hřejivá záře rozkoše, kterou jsem si mohla dopřát jen já sama. Jak jsem pokračovala v kroužení, tření a mrskání klitorisem, cítila jsem, jak mi po rukou stékají kundí šťávy. Tekly proudem, a tak jsem vytáhla vlhkou ruku z kundy a strčila si ji do trička, čímž jsem si stáhla podprsenku z koz a třela si bradavky a areoly vlastním sekretem.

  Tatínková malá princezna 2

„Oh, kurva, už je to tady – jak dlouho to mám vydržet?”

Zjisti víc

Začala jsem si představovat, jak nahá vcházím s Robem pod horkou sprchu a beru mu z ruky žiletku. Klekla jsem si před něj a vzala do ruky jeho péro. Byla jsem celá mokrá, voda mi tekla do vlasů a po obličeji, ale vzala jsem si další kapku sprchového gelu a rozetřela mu ji v rozkroku, nejdřív ochlupení, pak koule a nakonec jsem mu hladově namyslila péro. Ztuhl mi v ruce, stál hrdě a volně na jeho těle Držel jsem mu pevně penis, začala jsem mu holit ochlupení, od základny penisu směrem nahoru k pupíku a horní části boků. Moje sevření jeho ptáka napnulo jeho koule, takže se daly snáze oholit. Byla to jemná práce, ale přesto jsem mu roztáhla nohy ještě víc od sebe a opatrně přejela břitvou od zadečku ke koulím, čímž jsem mu úplně do hladka oholil perineum. Vzala jsem ruční sprchový nástavec a smyla ze sebe mýdlo a pak jsem se rty otřela o hladkou čerstvě oholenou kůži nad jeho penisem. Zvedla jsem jeho penis do výšky a vložil si do úst nejprve jednu hladkou kuličku a pak druhou a sála jsem. Jazykem jsem pak prošla jemnou cestičku pod koulemi a podél hladkého perinea až k čerstvě namydlenému zadečku. Otočila jsem ho a představovala si, jak chutná jeho vlhký zadeček, jak kroutím jazykem a tlačím na jeho svěrač, dokud nepodlehne tlaku mého jazyka a nedovolí mi vstoupit do jeho zadku.

Ups!

Zpět do reality. Kalhoty jsem měla kolem kotníků, tři prsty jsem si energicky strkala do kundy a ven, můj klitoris byl prokrvený a pulzoval a já jsem s ním kroutila a tahala za něj třemi prsty z druhé ruky.

„Do prdele, já se udělám”

Cítila jsem, jak mnou prochází stoupající vlna extáze od klitorisu přes promočené stěny kundy, dolů po nohách a nahoru celým tělem. Bradavky mi brněly o bavlnu trička, a jak jsem lapala po dechu, začala se mi podlamovat kolena. Vytáhla jsem promočenou ruku ze své kundy a znovu si namazala bradavky tvrdé jako skála vlastní kundí šťávou.

Uvolnila jsem se v té postorgastické křeči a uvědomila si, že toho muže skoro neznám a že ho využívám pro své masturbační fantazie. Přesto mě jeho očividná pozornost a péče, kterou věnoval svému tělu, zahřály a já se rozhodla, že je to cíl, který stojí za to sledovat.

Rob byl však dost nevyzpytatelný. Pracoval, jedl, někdy se mnou byl i večer a trávil čas sám ve svém pokoji. Někdy také brzy ráno přijímal hovory a zbytek dopoledne pracoval ve svém pokoji a jeho auto stálo venku, když jsem ráno odváděla děti do školy.

Od toho rána jsem Robovi věnovala větší pozornost a během týdne byly naše interakce zjevně flirtovací a začal se o mě nenuceně otírat nebo se mě lehce dotýkat, když jsme chodili po domě. Stále jsem měla pocit, že se věci nevyvíjejí dostatečně rychle, ale netušila jsem, že i přes jeho zdánlivou váhavost přijde moje šance docela nečekaným způsobem.

V ceně za volný pokoj jsem každý týden převlékala postel, svlékala a prala ložní prádlo. Dělala jsem to každý čtvrtek, když byly obě děti i Rob mimo dům. Nebo jsem si to alespoň myslela. Jednou ve čtvrtek jsem se vrátila domů, když jsem odvážela děti do školy, všimla jsem si, že Robovo auto neparkuje před domem, a vydala jsem se svléknout jeho ložní prádlo. Vyběhla jsem nahoru a rychle vstoupila do pokoje připravená pustit se do práce. Nevím, koho z nás to překvapilo víc, ale oba jsme se při mém vstupu zarazili. Stále tam byl ve svém pokoji, ale rozhodně nepracoval. Měl otevřený notebook a sledoval ženu na kolenou, kterou šukali z obou stran, s obrovským ptákem v puse a stejně velkým ptákem zabořeným do jejího zadku. Ležel na posteli, nahý, s obrovskou erekcí, kterou si rytmicky hladil, a bylo vidět, že to dělá už nějakou dobu. Předkožku měl úplně staženou a fialová hlavička jeho péra se leskla průzračným prekurentem. Inu, není nad to, když vás někdo nečekaně vyruší uprostřed něčeho, co má být velmi soukromým cvičením v sebeuspokojování! Dokonce i já bych se styděla, kdyby přišel, zatímco mám v zadku zátku, v kundě tři prsty a druhou rukou si divoce brnkám na klitoris. Nečekala jsem, jak zareaguje, ale ustoupila jsem dozadu, přitáhla dveře a….. Už jsem se chystala uvolnit sevření dveří, když jsem si uvědomila, že tohle by mohla být moje šance prolomit ledy ve velkém stylu. Slyšela jsem, jak vyskočil z postele, pospíchal po pokoji a nejspíš si natahoval trenýrky. Můj krátký pohled odhalil vypracované svalnaté tělo a působivě ztopořený penis. Moje dřívější představy byly správné. Ve skutečnosti byl oholený dohola a jeho délka byla o to lákavější, že se vyjímala nad vyholeným břichem a koulemi. Rozhodl jsem se kout železo, dokud je žhavé! Odsunula jsem dveře a vstoupila do místnosti.

  Projekce s bonusem

„Ale no tak, mohla jsi aspoň zaklepat!”, vykřikl.

Přešla jsem místnost, stoupla si před něj a rozepnula mu pásek trenýrek, které si natáhl.

„A tohle ti chybělo?”, řekla jsem a podívala se mu do přední části šortek na jeho stále ještě ztopořený penis.

Z otvoru na jeho hlavě stále vytékal sekret, a když jsem trenýrky držela rozepnuté, cukalo to s ním.

„O co se to snažíš?”

„Přemýšlím, jestli bychom neměli společně dokončit to, co jsi začal sám. Podle toho, co vidím, si myslím, že bychom to měli udělat společně.”

Viděla jsem, jak zaváhal, ale pak jsem mu oběma rukama zajel do přední části šortek a jednou rukou jsem mu sevřela napjaté koule nabité spermatem a druhou tvrdý úd. To ho zbavilo jakýchkoli myšlenek na váhání a já viděla, jak jeho opičí mozek převzala vládu. Měla jsem ho!

Nechala jsem ruce tam, kde byly, přesunula jsem se k posteli a posadil se na její okraj. Pevně jsem držela jeho vztyčený úd, ale druhou rukou jsem mu stáhla trenýrky ke kotníkům.

Hlasem, který byl nyní zastřený chtíčem, jsem mu nařídila: „Sundej mi tričko.”

„Cože?” zeptal se.

Natáhl se dolů a přetáhl mi tričko přes hlavu, zachytil sportovní podprsenku a přetáhl mi ji přes hlavu i s tričkem. Moje prsa se uvolnila a on poprvé spatřil bradavky, nyní o průměru palce, již tvrdé a vztyčené, a velké hnědé areoly. Jeho ztopořená zbraň se mi napínala v ruce, když jsem ji vedla mezi svými dvěma kozami 36D a těsně je tiskla kolem jeho penisu. S prsy sevřenými v každé ruce jsem těsně přitiskla svá ňadra na jeho tvrdý úd a v pomalém rytmu jimi kmitala nahoru a dolů. Jeho lesknoucí se hlavička ptáka mi zmizela mezi prsy a pak se vytlačila z tunelu, který jsem vytvořila, takže jsem při každém přírazu nahoru mohla téměř slízat vlhkost ze špičky. Můj výstřih se rychle začal plně mazat jeho vytékajícím pérem a já jsem ho doplnila tím, že jsem nechala ze svých rtů na hlavičku jeho penisu dopadnout chuchvalec slin, když se vynořil z mého prsního objetí. Směs začala vytvářet stužky slin a prekurzu, které visely ze špičky jeho penisu na mých prsou.

„Líbilo se ti to, Robe?”

„Aargh”

„Líbilo se ti, jak tu holku šukali do zadku, Robe?”

„Uf, ano.”

Tyhle oplzlé řeči o šukání byly super. Ještě dvakrát jsem si převalovala jeho péro mezi kozama nahoru a dolů. Byl bez sebe a snažil se ovládnout svou touhu explodovat.

„Chceš mě šukat do zadku, Robe? “

„Aargh?”

„Robe, odpověz mi. Chceš mě ošukat do zadku?”

„Jo, jo, chci tě šukat do zadku.”

„Dobře, to můžeš udělat později, ale teď tě udělám do pusy a pak mi vylížeš mou tekoucí nemytou kundu.”

Zmohl se jen na lehké zachrčení, protože mu po téhle malé výměně ještě víc ztvrdlo péro a já věděla, že tohle šukání koz ho brzy přivede k vyvrcholení. Dělalo mu to moc dobře, protože jeho dech se zkracoval a zrychloval a on teď prudce přirážel boky a zajížděl pérem mezi moje prsa, až jeho koule narážely na mou hruď. Nicméně i já jsem začínala být nepříjemně vzrušená. Cítila jsem, jak mi pulzuje klitoris, a z kundy mi alarmujícím tempem vytékala tekutina do běžeckých kalhot. Mám velké masité stydké pysky, které, i když nejsou prokrvené, leží mimo oblast mé kundy. Nyní reagovaly na mé vzrušení a potřebu osvobodit se od spodního prádla. Při každém mém pohybu se otíraly o látku kalhot, nyní vlhkou a ulpívající z mé tekoucí pičky. Musela jsem se zbavit kalhotek, a to rychle. Pustila jsem ho z prsou, vstala, shodila běžecké kalhoty ke kotníkům a vystoupila z nich. Teď jsem byla nahá, pekelně nadržená, na prsou jsem měla rozmazanou směs předmrdky a slin a po vnitřní straně stehen mi stékala kundí šťáva. Milovala jsem ten pocit děvky, který ve mně celá ta situace vyvolávala.

Odskočila jsem, klekla si před ním na postel a vrátila se pozorností k jeho péru. Pohled na mou mokrou kundu a malý výběh ostříhaných chloupků mezi stehny přiměl jeho vztyčený penis k cukání. Chytil mě za obě prsa a začal kroutit a škubat mými tvrdými, vztyčenými bradavkami. Kůže na jeho pulzujícím údu byla pevně napnutá a fialově se lesknoucí hlavička byla zcela odhalená, její hřebenovitá základna se uvolnila z natažené předkožky. Byl už namazaný slinami a prekumem z mrdání koziček a teď jsem se postavil čelem k té vztyčené zbrani a levou rukou ji uchopil za základnu a pravou sevřel těsné koule plné spermatu. Jeho čistě oholené koule se napjaly k ke kořeni, ale byly tak velké, že jsem je sotva udržela v ruce. Jemně jsem mu stiskla koule a sevřela pusu kolem silné hlavy jeho penisu. Nasála jsem do úst jen lesknoucí se žalud a vtlačila jsem si základnu hlavičky dovnitř a ven ze rtů. Uvolnila jsem sevření, volnou rukou ho chytila za jednu půlku zadku. Položil jsem ruku do škvíry mezi jeho půlkami, první a prostřední prst po obou stranách jeho zadku. Takto umístěnými prsty jsem mohla roztáhnout jeho svěrač v rytmu, kdy moje ústa klouzala nahoru a dolů po jeho péru. Jestli ho tahle kombinace nepřiměla ztratit kontrolu, tak nevím, co by ho přimělo. Také mi to umožnilo kontrolovat tempo a razanci jeho reakce na to, jak jsem si jeho penis zabořila hluboko do krku. Miluju mrdání do obličeje, ale je to můj obličej, který je mrdán, a já mám kontrolu nad tím, co se děje. On byl potěšen, ať už to bylo cokoli; já jsem chtěl mít z toho aktu taky potěšení. První ochutnávka jeho prekurzu vytékajícího z jeho fialové hlavičky byla téměř orgasmická. Cítila jsem, jak se mi mimovolně křečovitě svírají svaly kundy, a pomalu jsem si vzala celou délku jeho péra do úst. Dávila jsem se, když má ústa narazila na základnu jeho brka, ale odtáhla jsem se, nabrala dech a vrazila si jeho krásnou tlustou délku zpátky do úst a do krku. Znovu jsem se odtáhla a začala si uvědomovat, že nebude trvat dlouho a dostanu do pusy plnou pusu horkého krémového spermatu, a soudě podle velikosti jeho koulí ho bude plný hrnek. Začala jsem rytmicky sát, když jsem se stáhla a pevně sevřela jeho tělo rty, zatímco jsem se tlačila dolů k jeho koulím a třením jsem ještě víc napínala už tak napjatou kůžičku. Nebylo toho moc, aby si vystříkl, a já neměla náladu zdržovat svůj prožitek. Stačila jsem jen posunout ukazováček z naběhlého kroužku kolem jeho zadečku a protlačit ho kolem svěrače…

  Odpolední trojka

Jeho penis se zachvěl a on vydal ze sebe chrčení, jak ho můj prst pronikající do jeho zadku přivedl k vrcholu. Cítila jsem, jak mu nahoru po penisu stoupá erupce spermatu, a stáhla jsem se natolik, abych se nedala do dávení při výronu krémových, bílých, slizkých stužek horkého spermatu, které mi vystříkly do úst. Nedokázala jsem udržet rty pevně sevřené na jeho eruptujícím péru, které se mi v ústech vzpínalo. Sperma mi vytékalo ze stran úst a stékalo mi po bradě, odtud kapalo na hruď a mezi prsa. Vytáhla jsem si ho z pusy, stále tvrdý úd se leskl chutnou směsí mých slin a jeho spermatu. Třela jsem ho v krémově bílých koulích mezi prsy a pak jsem hlavičkou jeho spermatem pokrytého péra švihala a šťouchala do svých tvrdých bradavek a pokrývala je krémovou vrstvou spermatu. Nespolykala jsem všechno, a tak jsem si hrst spermatu a slin nabrala do dlaně a pokračovala v tření hrsti do dráhy chlupů nad mou kundou.

„Teď to ukliď,” žádala jsem ho chraptivě.

Nepotřeboval to říkat dvakrát. Odstrčil mě zpátky na postel a široce mi roztáhl nohy. Ponořil se do mé kundičky, jako by na tom závisel jeho život, a já ho chytila za temeno hlavy a tlačila ho nahoru a dolů na můj rozkrok. Byla jsem tak kurevsky nadržená! Obličej a ústa měl pokryté svým semenem, ale já jsem ho zatlačila dolů k mé kundě a roztáhla jsem pysky doširoka, takže můj klitoris, tou dobou už pulzující, tvrdý a obrovský, byl snadným cílem pro jeho jazyk. Tohle nemělo trvat dlouho. Díky bohu, že věděl, co dělá. Byla jsem tak vzrušená, že mu nezbývalo nic jiného než mi pořádně sát klitoris, začít jazykem brnkat na ten tvrdý knoflík a znovu pořádně sát a celé mé tělo se zmítalo v křečích. Tělem mi projel křičící, hřmící příval orgasmu, když mě pevně chytil za boky a pokračoval v sání. Nějakým způsobem se udržel v kontaktu s mým klitorisem, zatímco jsem sebou mrskala v reakci na postupné vlny chtíče, které se mi proháněly tělem.

Bylo po všem, cítila jsem, jak pomalu klesám dolů, a on zvedl hlavu z prostoru mezi mýma nohama a zvedl se do úrovně mého obličeje. Tvrdě jsem políbila jeho lepkavá, lesklá ústa, zasunula mu do nich jazyk a podělila se s ním o chuť našich šťáv.

Leželi jsme tam, vzpamatovávali se z námahy a vychutnávali si orgasmické dozvuky, které jsme oba prožívali. Jak jsem tak ležela, uvědomila jsem si, že tenhle vztah, o kterém jsem si byla jistá, že potrvá jen do té doby, co tu bude bydlet, posunu o krok dál. Z našeho rozhovoru při šukání, když jsem ho šukala s prsama, bylo jasné, že je otevřený malému análnímu průzkumu, a jeho výběr porna mě přiměl k tomu, abych se zajímala o jeho touhy.

Bylo teprve deset hodin dopoledne, takže jsem počítala s tím, že do večera bude plně nabitý.

„To bylo kurva dobrý. Teď tě donutím splnit ten slib, že mi ošukáš zadek, který jsi dal před deseti minutami.”

“Teď? Potřebuju pracovat.”

„Ne, dneska uvařím večeři a uvidíme, jak se bude večer vyvíjet.”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.