Dvě kočky a jeden gauč

Ležela na bílém gauči a lehce se nudila. Všechno pro dnešek už měla hotové, ale stále ještě čekaly nějaké záležitosti k vyřízení, které ale nespočívaly jen na ní. Musela proto čekat na věci a rozhodnutí, která nebyla v její moci, což ji lehce rozčilovalo.

Pff…potřebovala se uklidnit. Potřebovala trochu upustit páru a přijít na jiné myšlenky. Nebo se spíše těch nadbytečných myšlenek zbavit.

Pak jí v mysli vytanul obrázek Gill, její občasné milenky. Ta kočička nikdy neodolala možnosti jí vylízat, líbat její bradavky a mazlit se s jejím tělem. No, to bude asi to nejlepší, co se teď dá udělat, napadlo Mariu.

Natáhla se pro telefon a stiskla pár tlačítek. Neměla ráda chytré mobily, zbytečně rozptylovaly.

„Ahoj. Nechceš se a na chvilku stavit, potřebuju se trochu uvolit a nemám s kým hodit řeč.“

„Jsi sama?“ ozvalo se na druhém konci.

„Jo, jsem tu sama, nikdo nás nebude rušit.“

„Tak jo, dej mi půl hodinky…“

Linka oněměla a Maria se opět uvelebila na gauči. Jedna její ruka si ale dělala, co chtěla, a lehce zabrousila přes prsa až ke klínu.

 

„Tak ty začínáš beze mě, jo?“ ozval se od dveří dotčený hlas.

Gill si k ní přisedla a zcela automaticky jí konečky prstů přejela přes bradavky ještě před tím, než svou příležitostnou milenku lehce políbila na ústa.

„Ty si mě vždycky taky pozveš na ten sex…“ nechala větu vyznít do ztracena.

„Tak taky to umíš nejlíp z celýho města.“

  Příprava před obřadem

Na to se nedalo nic namítat a tak Gill pokračovala v polibcích a dotecích Marii na krku a ve vlasech. Ta se mezitím zvedla a natočila hlavu tak, aby se jejich ústa lépe střetávala křížem a nevadila si nosy.

K polibkům se přidaly jazyky a vydatné mlaskání, které vždycky provází tohle mazlení. Maria se lehce odtáhla, ale jen proto, aby si rozložila nohy a mohla se k tělu Gill dostat blíže. Začínaly se do sebe krásně zaklesávat. K polibkům se přidávaly ruce. Laskaly si krky, dámy se vzájemně vískaly ve vlasech a nenechaly jedna druhou odpočinout.

Maria během líbání sjela Gill na prsa a rozpletla několik šňůrek, které držely její svršky.  Lehký vlněný svetřík odpadl a odhalil příjemný top. Stejně tak Maria ucítila ruce své milenky na stehnech, jak se hrabou pod lem zelených koktejlek.  Samozřejmě jí nezapomněla prozkoumat rukou i kalhotky.

To už začala Maria stahovat i Gillin top a ústy nasála její bradavky. Když vystřídala obě, nechala na nich lehce vibrovat svoje dlaně a opět Gill zulíbala. Ta se zbavila zbytku oblečení od pasu nahoru a jako hroutící se jeřáb se položila na pohovku.

Maria jí položila za hlavu polštář a začala jí rozepínat kalhoty. Ty odhalily krásné růžové kalhotky, na které se Maria vrhla šikovným jazýčkem. Pohladila klín své milenky rukou a opět jí věnovala několik polibků. Gill ji objala kolem pasu a přitáhla si ji na sebe. Obě ženy se k osobě přitiskly a Gilliny ruce spočinuly na prdelce stále příliš oblečené hnědovlásky.

  Nejen modelka

Marie se zvedla, stáhla Gill kalhotky a položila se do jejího rozevřeného klína, který ji už žádoucně očekával. Její jazyk začal vibrovat na klitorisu a závojíčkách jako motýl, který se neúspěšně snaží vzlétnout a tak jen usilovně mává křidélky. K jazyku se přidal i ohebný prstík, který se zavrtal dovnitř kundičky. Pak se zavrtaly dva prstíky.

Gill se zvedla, opět pohladila Mariu po celém těle a otočila ji směrem k opěradlu lenošky tak, aby měla na dosah její prdelku, kterou stále skrývaly kalhotky i koktejlky.

Po chvilce prolizování zadečku si odložila i Maria. Neměla ráda, když se laskání pletlo něco do cesty. Gill tak mohla konečně nerušeně zpracovávat celý její klín od prdelky po lehké zastřižené ochlupení.

Za chvíli ale neodolala, chtěla zase cítit celé její tělo. Strhla ji z opěradla a přivinula k sobě.  Líbala se s ní důkladně, jako kdyby jim oběma šlo o život a rukama našla její klín. K němu se pak zase sklonila i obličejem a hlavně jazykem a prsty.

Maria vzdychala, kroutila hlavou a tiskla si hlavu své milenky hlouběji a hlouběji do klína. Stejně jako předtím Maria do Gill, i ona se ve své milence vrtala jazykem i dvěma prsty, kterými ji důkladně a neúnavně nabodávala.

Zrychlovala své tempo a stále více nasávala klitoris i závojíčky kundičky. Maria se kroutila stále víc a její vzdychání se slilo do jednoho zvukového projevu. Gill se pak několika polibky dostala přes břicho a prsa opět k jejím ústům, která se na ni nedočkavě přisála.

Teď byl čas na výměnu rolí.

  Něžné parkování

Gill si lehla skoro tak jako předtím a vysunula svou kundičku Marii na pospas. Ta si z ní nabrala trochu šťávičky a rozetřela ji po celém klíně, který se díky tomu lehce lesknul, stejně jako její ruka.

Zatímco do Gill zasouvala postupně jeden prst za druhým, nepřestávala svou milenku líbat důkladně na ústa i prsní bradavky. Trvalo jen pár minut, než v Gill zmizely čtyři prsty ruky a jen palec masíroval klitoris nahoře. Maria věděla jak na to, a za chvilku už měla v Gill celou ruku a jazýčkem nahradila palec.

Nemusela s rukou moc mlít, stačilo příjemné houpání, kterým se účinky fistingu roznášely do celého těla.

Gill se zvedla na všechny čtyři, aniž by z ní Maria vytáhla ruku, a vystrčila na ni zadeček. Marie pokračovala v tom, co dělala dosud, a ukazovákem druhé ruky jí začala jako bonus masírovat análek. To si ještě Gill protáhla vlastní ruku mezi nohama a třela si klitoris, na který Maria momentálně nedosáhla.

Když Gill konečně vybuchla v orgasmus, trochu zplihla, Maria jí několikrát políbila zadeček a pak se k zezadu přitiskla celým tělem. Tiskly se k sobě jako dvě sochy a opět se líbaly a hladily po celém těle.

Stejně jako úvodní laskání bylo rozehřívací, tohle bylo laskání nahé a dohřivací, při kterém si obě užívaly vzájemnou blízkost a doteky. Těl, rukou i jazyků.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.