Dvě těla a dvě sítě

Fae seděla na kraji bazénu a komíhala nohama ve vodě. Na sobě měla jen bílé plavky a světle žluté tričko. Tedy tričko, byla to spíš jemná síťovina, decentně zakrývající a neomezující v pohybu. Takový ten neurčitý přehoz, který si berete v teple k bazénu. Užívala si vodu mezi prsty, stejně jako slunečné počasí.

Ani nevnímala, že její klidnou relaxaci pozoruje neznámá brunetka. Pak se ohlédla, zachytila její pohled a usmála se na ni. Na krátko střižená žena se povalovala pod látkovým přístřeškem na dece se dvěma polštáři.. Její oblečení bylo podobné jako Fae, jen barvy byly jiné, světle modrá a zelená. Ani jedna se neobtěžovala s podprsenkou, což bylo znatelné, jakmile se černovláska zvedla a vydala se k zrzce blíž. Cestou se protahovala jako kočka a působila stejně laškovně jako ono chlupaté zvířátko.

Pohladila Fae po tváři, lehce ji uhladila krásné zrzavé kadeře a vískala ji ve vlasech. Dívka si to užívala, jen si nebyla jistá, co od toho čekat, a byla trochu v rozpacích. Ale nebylo se čeho bát. Pohladila černovlásku po tváři a na krku. Nebránila se, jen se ještě trochu po kočičím zavlnila.

Ještě chvilku obě zkoušely, jak daleko se mohou jedna k druhé přiblížit, až nad hladinou bazénu došlo k prvnímu polibku. Byl jemný a stále lehce nesmělý, ale byl to první krok. Navázaly další včetně doteků na ramenou, na krku a polibcích na další odhalené části těla.

Černovláska se Fae posouvala po těle a laskala jazykem i to, co bylo zatím stále zakryto, tedy prsa a břicho.

  Příprava před obřadem

Klekly si proti sobě, ruce a všude po těle té druhé, rty v polibku a těla proti sobě. Vzájemně si masírovaly prsa o prsa i ruce o bradavky, jak se to zrovna hodilo.

Když se Fae zachytila černovlásce na bocích, ta jí chytla za ruce a posunula je nahoru, aby odkryly prsa stále skrytá pod síťovinovým tričkem.  Teď už jí je zrzka vzala do rukou naplno a začala si s nimi pořádně hrát.

Hnětla je jako jemné lívancové těsto a užívala si jejich měkkost, pružnost a poddajnost. Bradavky jen lehce stiskla mezi prsty, nijak významně s nimi neoperovala. Pak černovlásku opět objala a přitiskla svá ústa na její.

Za stálého mazlení a neutuchajících polibků dorazily obě pod přístřešek. Tam si zrzečku položila na záda a opět se s ní chvíli líbala. Pak se zvedla v bocích a hladila jí dlaněmi přes prsa.  A nakonec vzala do zubů spodní lem jejího trička a vytáhla ho nahoru, aby konečně odhalila její krásná světlá prsa.  Stačilo několik doteků, aby se Fae začala prohýbat lehce v zádech a vzdychat. Černovláska pak sjela ke kalhotkám jejích plavek a začala je stahovat.

Když jí protáhla nohy, odhalila lehce zarostlý klín se zrzavými chloupky, které krásně kontrastovaly se světlou kůží. Promnula jí závojíčky a jej prst skončil na klitorisu, na kterém jeho špička lehce kroužila. Průběžně přidávala sliny, aby kůže nebyla suchá a její dráždění laskalo a neškrabalo. Pak konečně začala tohle krásně pohlaví líbat a laskat jazykem. Přidala ještě pár kapek slin, které krásně projely všemi záhyby a dva prsty začaly pronikat i do nitra této půvabné slečny. Tehdy nasadila černovláska tvrdší kalibr a prsty začala na zrzavé kundičce prudce vibrovat ze strany na stranu. Zrzka byla ve vteřině v rauši, propínala se jako luk a kroutila se jako postřelený had.

  Andrea 01: „Tak co bys rád, mladíku...?“

Černovláska ji dlouho nemučila a zase se vrátila k líbání. Nechtěla vystřílet všechno na jeden zátah. Obě se na chvilku zvedly, opět pohladily a zulíbaly a pak si lehla zrzka opět na záda a černovláska se konečně zbavila kalhotek. Pak roztáhla nohy a dřepla si klínem na ústa ležící Fae. Mohlo by se zdát, že zůstane vsedě, ale obě krásky svižně zaujaly polohu 69 a začaly se laskat na kundičkách navzájem. Fae rozhodně nebyla marná a s jazýčkem pracovat uměla. Určitě to nedělala prvně a černovláska se jen lehce cukala, jak jí jazýček laskal závojíčky i pronikal dovnitř kundičky.  Pak černovláska s lízáním přestala, zvedla se, zachytla se rukama tyčí jejich společného přístřešku a jen si užívala jazyk pracující tam dole.

Zrzka byla nejen šikovná, ale i vytrvalá. K jazyku nezapomínala přidávat ruce a hladila klín černovlásky se vším všudy, Nesoustředila se jen na poštěváček a závojíčky její lasturky. Protože bylo potřeba tuhle šikovnost a schopnosti ocenit, klesla černovláska opět na mladé tělo pod sebou a zabořila zase svůj obličej do jejího zrzavého klína. Zrzka byla tak dobrá, že tentokrát se nad ní mlela zase černovláska, která si nemohla pomoct. Tohle lízání bylo naprosto dokonalé. Sténala tak hlasitě, že nebylo jasné, jestli jde o výkřiky slasti a rozkoše nebo nářek bolesti.

Když konečně vybuchla a její tělo zaplavil mohutný orgasmus, zmalátněla a posledními silami našla ústa zrzky, která se mezitím zvedla z lehu a vtiskla jí další vášnivé i děkovné polibky.

Pak už se jen vzájemně hladily po prsou, bříškách a vyměňovaly si polibky, které rozhodně nebudou jejich poslední.

  Vyšetření jak se patří

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.