Jak se dělá expřítel

Stalo se to loni v létě. Seděla na ozdobném truhlíku na náměstí a čekala na Filip, se kterým si domluvila rande někde v přírodě. Měla chuť na trochu změny, protože vždycky šukali jen u něj nebo u ní doma, případně někde ve wellnesu. Jenže už to byla rutina a byla škoda nevyužít toho krásného počasí, dokud trvalo.

Telefon zazvonil a bylo to trochu to, co Klára čekala. Filipovi do toho přišla nečekaná obchodní cesta a musel rychle vypadnout, takže jí jen oznamoval, že se vrátí za pár dní a omlouval se za neuskutečněné rande.

Zaklapla véčkový telefon, odfrkla si a upila smoothie z kelímku. Byla naštvaná, vnitřně už frustrovaná a současně nadržená jak z tepla, tak z čekání na přítele. Brzy pravděpodobně bývalého. Měla ho pořád ještě trochu ráda, jenže tyhle jeho ústupky na poslední chvíli už se začínaly stávat pravidlem a vždycky, když to byly drobnosti, které ji nejvíc naštvaly, protože si prostě chtěla jen užít společné intimní chvilky.

 

Její myšlenky přerušilo podivně zapípání někde za ní.

Otočila se a spatřila docela dobře vypadajícího chlápka ve slamáku a slunečních brýlích, jak se zmateně rozhlíží kolem a přitom kmitá zrakem na displej telefonu.

„Hledáte něco?“ probudila se v ní pomáhající nálada a potřeba s někým komunikovat.

„Jo…tady někde by měl být obchod s elektronikou a já nejsem místní, tak se to snažim najít podle registru firem. Jenže ta dojebaná aplikace pořád padá. Znáte to tu?“

„Jo, asi hledáte Sparex. Jenže to je kousek odsud, ta prodejna se přestěhovala, teďka jsou místo nich kola nebo co. Jestli chcete, dovedu vás tam, není to tak daleko.“

„Tak jo, jestli vás teda od něčeho nezdržuju,“ poznamenal nejistě.

Tajemně se usmála a zavrtěla hlavou. „Už ne,“ vzala ho iniciativně za ruku a vytáhla do ulic.

 

Jmenoval se Tomáš a během pár minut si potykali a začali se cestou normálně bavit.

„Takže Přerov, jo? Ale co teda děláš v Berouně?“

„Jsem tu na pár dní za kamarádem a chtěl jsme oživit jednu elektronickou vykopávku. No a do toho musel na pár hodin vypadnout a já se nabíd, že omrknu místní obchod. Jenže se tu vůbec nevyznám. A co ty?“

  Jak to zašlo moc daleko 01

„No já měla jít s přítelem na rande, jenže on musel vypadnout někam za obchodem, takže jsem tu vlastně osiřela.“

„No nic mi do toho není, ale z tvýho tónu cítím, že to není prvně a že to to asi docela sere…“ nechal to vyznít do ztracena.

Klára byla chvíli potichu a dívala se někam pryč, ale pak přikývla.

„Jo, začíná to být docela pravidlem.“

 

V podobném gardu pokračovali, až se dostali za město. Obchod byl zavřený z důvodu inventury, což Tomáše dost nakrklo. Jenže Klářina společnost to vyrovnávala, a protože oba měli dost času, procházeli se tak nějak naslepo kolem a povídali si.

Dostali se až někam na cestičky, mezi stromky, pole a keře. Taková ta odlehlá oblast, kterou máte hned za civilizací, ale nikdo vás tam moc neotravuje.

Se smíchem se k němu naklonila a na vteřinku mu opřela hlavu o prsa. Pohotově ji políbil do vlasů a dotkl se jejího ramene. Zase se na něj podívala a dostala pusu na čelo. Pak on na tvář a nakonec se jejich rty spojily. Bylo to jen na chvilku, ale odstartovalo to řetěz dalších pus a letmých doteků.

Nenápadně sjel na její zadeček v šortkách a mezi polibky najednou zjistila, že jí vyhrnul tričko a kouká se na prsa. S vykviknutím si je zakryla rukama a odvrátila se, pak se hrozně rozchechtala. Neviděl ale, že by se snažila je schovat zase pod látkou.

Otočila se k němu zpátky a i když si začal trochu hrát s bradavkami, nijak mu nebránila. Další líbání a jeho ruce po celém těle.

Postavil se za ni, zbavil jí trička a s líbáním na krku jí vzal prsa obě prsa do rukou.

„Hmmm..jsou krásný…“ zašeptal mezi polibky. Jen zavrněla a přivřela oči.

Masíroval jí je dál, pak jednou rukou sjel až k šortkám.

„V batohu mám deku….“ zašeptala.

Během chvilky byla na zemi a stáli na ní oba, i Tomáš už jenom v kraťasech. Sedli si, přitiskli k sobě a s rukama ně těle toho druhého se opět propletli salvou polibků. Klesl hlavou níž a nasál postupně obě Klářiny bradavky. Mezitím rukou rozepl knoflíček jejích šortek. Přitáhl si ji k sobě, vzal za lem a obratně jí jich zbavil.

  Nakresli je přesně...

Klára zůstala sedět na dece jen s úsměvem na tváři a kalhotkami. Přivinul se k ní a jak ji zase začal líbat, zajel rukou mezi stehna, prsty jezdil přes látku prádla po kundičce. Líbala ho na krku a bradavku se dotýkali jeho prsou.

Trochu jí kalhotky odchlípl, ale sevřela stehny. Nestahoval je tedy, jen zajel prsty za ně a masíroval jí na kundičce už přímo. Opět klesl hlavou dolů a zulíbal jí bradavky prsou. Teď už s kalhotkami povolila. Vrátil jí ruku mezi nohy a ohnutým prostředníkem zajel dovnitř pičky. Zasténala mu krátce do ucha. Políbil ji na břicho a tělem přitisklým na její ji donutil lehnout na záda.

Jakmile ležela, začal se polibky od krku přes prsa a břicho posouvat až mezi nohy. Jakmile se tam usadil, jeho jazyk se dal do práce a Tomáš jen občas mrknutím oka sledoval Klářiny reakce. Jenže zvuky vzdychání vycházející jí z hrdla byly dostatečně výmluvné. Rukama jí lehce podpíral prdelku, její tělo se jen lehounce vlnilo pod přívaly způsobenými jeho lízáním. Položila mu ruku na hlavu a lehounce ho držela u sebe. Lízal ji krásně, střídal kmitáním jazyka na klitorisu, zajíždění dovnitř kundičky a nasávání závojíčku do pusy.

Vlnila se silněji než předtím a i její sténání bylo intenzivnější.

Zvedl se do kleku a jen si rozepl pásek u kraťasů. Klára se vztyčila a penis z kalhot vysvobodila sama, přičemž ho hned začala honit. Tomáš si stoupl, svlékl se úplně, a jak si sedal zpátky, Klára už se k němu přitiskla a propletla se kolem něj nohama. Líbala ho, jednu ruku kolem jeho krku, druhou mezi stehny, kde mu honila péro. S rukou na pičce a opět jedním prstem uvnitř jí oplácel stejnou mincí.

Když mu trochu ztuhnul, posunula se kousek dál, přetočila a klesla mu hlavou do klína. Jakmile ho dostala do pusy, držela se hlavně na žaludu a zbytek honila rukou. Nezajížděla si s ním až do krku, místo toho moc obratně kroutila hlavou s žaludem v puse a její jazyk dělal vevnitř pravé divy.

  Dva jazyky, dvoje prsa

Zvedla od něj hlavu, Tomáše několikrát důkladné políbila a jen se trochu přesunula, aby si na něj sedla obkročmo. Zajel do ní a Klára s nakrčenou tváří pořádně zasténala. Nato začala prudce dosedat a prudce do sebe to péro zarážet. Kmitala na něm a Tomáš jí hnětl prsa, která se mu mlela v rukou. Sehnula se k němu, až se jí prsa opřela o jeho hrudník a zase se s ním líbala, aniž ustala v hlubokém vzdychání.

Ruce měl na jejím zadečku, kde jen cítil to neustálé klesání a stoupání. Dole se jí trochu pohyboval naproti.

Zase si sedla rovně, zvedla hlavu a jen sebou pohupovala s penisem v kundě.

Zvedl ruku a naznačil jí, jestli se nechce otočit. Udělal to a po chvilce směrování penise do kundičky na něj zase nasedla. Chvilku hledala pohodlnou pozici, aby ho do sebe mohla nechat pořádně zajet. Jakmile se jí to povedlo, přidala k zajíždějícímu péru ještě vlastní prsty a mačkala si poštěvák.

Tomáš převzal práci za ni a začal dole pořádně přirážet. Klára jen zaúpěla slastí a kmitala si na kundě rukou.

 

Když se z něj nedopatřením smekla, pochopili oba, že to bude lepší jinak. Když už byla Klára na všech čtyřech, Tomáš ji tak nechal, dal jí pusu na záda a zajel do ní ptákem zezadu. Pro oba to bylo mnohem pohodlnější.

Sehnul se k ní a vzal ji zase za prsa. Na moment se zvedla, ale v téhle kombinaci to na Tomáše přišlo…vytáhl ho z ní, párkrát přetáhl a už jí to cákal na zadeček a záda.

 

Když se vraceli do města, ozvalo se vyzvánění. Klára jen mrkla na mobil, utrousila něco o blbečkovi a típla to. Přítel už se nejspíš změnil v expřítele, napadlo Tomáše.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.