Projekce s bonusem

Melvin byl překvapen, že ten večer nakonec vyšel, protože Rena měla pořád dost práce se školou a s dobrovolničením pro Greenpeace a byl vůbec zázrak, že se viděli jednou za týden. Ale prý si někde přečetla návody, jak udržet vztah funkční i při časovém vytížení a jednou z aktivit byl i nenáročný večer u filmu. Melvin byl trochu na rozpacích, jak moc ji skutečně zajímá jeho společnost a do jaké míry je to jen její sklon pouštět se do kdejakých věcí, které si někde přečte.

Pravda, měl tu její potrhlou povahu rád, ale někdy toho bylo moc a tohle byly ty případy, kdy mu nedávala moc důvodů brát ji vážně. Ale co, řekl si, když si to pak rozdáme, bude to fajn.

V sedm čekal u branky, dali si lehkou večeři a připravil se na sledování. Rena jen tak bokem zmínila, že se stavila její nevlastní sestra, ale Melvin si toho všiml už dávno, protože mu Sophie přišla otevřít.

 

Nakonec už seděli oba na pohovce, na plasmě běžel reklamy a ukázky dalších trháků a Rena mu položila nohy do klína a trochu se přitulila. Možná to nebude úplně na nic, blesklo mu hlavou tentokrát a docela se uvolňoval. Jejich soukromou chvilku narušila Sophie, která nakoukla do obýváku s tím, že jen projde do kuchyně pro něco k pití, protože si byla zacvičit.

„Hele, vy koukáte na tu věc s úplňkem v názvu, to má bejt super?“ nadhodila a sedla si zcela nenuceně mezi ně.

„Jmenuje se to Temný svit, když už..“ opravila ji Rena upjatě, protože neměla ráda, když cokoli narušovalo situace, které si pečlivě připravila. Jasně dávala sestře najevo, aby vysmahla, ale Sophie to ještě jasněji ignorovala s tím, že chce jen vidět titulky, jestli tam hraje Leto.

 

Jako by tohle nestačilo, natáhla se Sophie pro nedalekou kožešinu a přikryla sebe i Melvina. Tohle už bylo na Renu moc. Dokonce natolik, že nebyla schopná slova a jen s otevřenou pusou sledovala svou sestru, jak se klidně tulí k jejímu příteli.

„Hele, nechtěla bys nás tu nechat samotný, sis? Určitě máš spoustu věcí, který si potřebuješ vyřídit, ne?“

Sophie něco zamumlala, ale protože její ruce byly už někde v Melvinově klíně, on sám prohlásil, že je to v pohodě a o nic moc nejde.

 

Tak to nějakou dobu plynulo, ale jakmile na obrazovce proskočila parta upírů oknem do místnosti plné večeřících vesničanů, Sophie vyjekla a schovala se pod houni na Melvinově klíně.

  I to je práce záchranářů...

Hoch na chvíli ztuhl, ale prsty rozepínající poklopec ho kupodivu uklidnily. Sophie ho v tom minimalistickém prostoru párkrát pohladila po celém těle penisu a pak už ho začala ochutnávat jazykem. Rena měla oči přišpendlené na plátně a nevnímala, co se dělo vedle ní.

Sophie ho hluboce kouřila a nijak se neohlížela na to, že kůže s chlupy, která ji zakrývala, jezdí nahoru a dolů jako čerpadlo ropného vrtu. Bylo jí to fuk, takovýhle klacek si přece nenechá ujít, když už jí ztvrdnul v rukou.

K jejímu štěstí se Melvin moc nevrtěl ani moc nesténal a ty občasné zvuky se daly přisoudit silnému dojmu z filmu.

„Hele, už je to hotový, zase tam maj ráno a nikde žádnej upír…“ oznámila Rena a plácla sestřičku po zádech.

Vzápětí někde opodál zazvonil telefon ve stylu námořního alarmu. „Herdek, to je z práce…co můžou ty blbci chtít v tuhle hodinu…“ řekla si spíš pro sebe a vydala se pro aparát, přičemž nechala svého přítele a ségru jejich vlastnímu osudu. Podívala se na displej a beze slova opustila místnost s telefonem u ucha.

Jen zapadly dveře, Melvin ucítil na tváři Sophiinu ručku a ve vteřině měl v puse její jazyk.

„No, tohle můžeme na chvilku zahodit,“ prohlásila a shodila houni na zem. Zbavila Melvina džín a zase se sehnula k jeho tvrdému penisu.

Mnula mu koule i tělo ptáka a pak ho nechala, aby jí pořádně přirážel penisem až do krku. Nevadilo jí to, hluboké hrdlo dělala běžně. Snad pětkrát se rozpohybovala natolik, že jí ten klacek skončil až bůhvíkde, ale vždycky to zmákla jen s drobným zachrčením.

Zvedla se do kleku, pohladila penis po celé délce a zbavila se legin i kalhotek. Pak si Melvina natočila do lepšího úhlu a nasedla na něj zadečkem. Teda jen několikrát, pak z něj sklouzla a dala mu prdleku až k obličeji, aby ji pořádně prolízal, než začnou šoustat. Zatím se opět věnovala hlubokému a mokrému kouření.

Ani on nezahálel a rejdil jazykem mezi pysky a zasouval ho jako kornout dovnitř kundičky, zatímco Sophii držel za obě půlky. Tohle jim vydrželo hezkých pár minut, než si sestřička řekla, že už je čas na prcání.

Nasedla si na Melvinovo péro čelem k němu a zapíchla si ho do sebe. Mrdal ji stejně prudce do kundičky, stejně jako jí předtím přirážel do pusy. Tyhle pohyby ze sedu mu šly, to musela uznat.

„Mmmm….hhhhahhhhh….jooohhhhh…“ dralo se jí z hrdla beze špetky artikulace, ale asi mu nechtěla říct nic zásadního. Nalepila se na něj a trochu stranou, jak se jí zadek klepal pod jeho přírazy. Pak to fakt rozjel a pohybovala se v ní jen několik centimetrů, ale ani fretka na speedu by nejela tak rychle. Sophia si myslela, že možná omdlí, a to už šukala nějaké borce. Dávala ruce hned sem, hned Melvinovi kolem krku, pak si zcela mimoděk strhla ramínko podprsenky a přiražila mu bradavkou k puse, jak se snažila zachytnout opěradla kanape, aby udržela rovnováhu.

  Snídaně labužníků

„Aaaaaaahhhhhh……hhhhhaaaaahhhhh…“ její všudypřítomné vzdychání mu znělo kolem uší, jak se na něm svíjelo to pružné a poddajné tělo. Aniž by z něj slezla, otočila se k němu zády a zahodila podprsenku. Jen se opřela nohou o podlahu a začala ho zase pořádně omrdávat. Respektive on ji. A zase to jeho rychlo přírážení, které ji úplně elektrizovalo a nutilo ztuhnout uprostřed pohybu. Jediné, na co se zmohla, bylo trhané vzdychání a křečovité sevření něčeho pevného v dosahu, jinak by sletěla na zem. Pak přidal ještě prsty na jejím poštěváku a to byla tahle děvka úplně v háji.

Jen co trošku polevil, slezla z něj a zapíchla si to krásný péro do huby, aby ho měla pro změnu zase pod kontrolou ona. Ruka a pták hluboko v krku, jako předtím. Tohle platilo vždycky a Melvinovo chrčení jí nenechalo na pochybách. Vrtal se jí dvěma prsty v prcince, ale skoro to nevnímala, jak se soustředila na pohlcování jeho žaludu a mačkání koulí.

Protáhla si ruku mezi stehny a přidala se k jeho prstům, které jí honily kundičku. Nato Melvin vstal, sundal si trenky, nastavil si ji proti kanapi a začal ji šoustat zezadu. Pomalu se kladla na bok, mokré vlasy se jí lepily na tvář, jeho ruka jí svírala krk a zaslechla útržky toho něčeho o kurvách nadržených. V duchu tomu přikývla, ale jinak ji jen klesla hlava na polštář pohovky a pak cítila, jak se k ní ten kluk lepí a tiskne jí ruku na kozy.

 

Původně si myslela, že si s ním bude hrát ona, ale teď byla jeho hračkou, jeho hadrovou panenkou, kterou mohl mrdat, jak chtěl a ona by se nebránila ničemu.

Složila se na pohovku až do té míry, že jí Melvin prcal z boku, protože už mu tuhly nohy.

 

Klaply dveře a mezi nimi se objevil loket s telefonem. Sophie se bleskově ohnula pro houni a položila je na obě těla. Na pár vteřin naprosto ztuhli…

„Jo, ale k Charliemu se nedostanu dřív než za týden. Za prvý je někde v Evropě, za druhý mám příští týden tu výstavu.“

  Milování beze svědků

Melvin si natáhl Sophii mezi nohy, vrátil do ní svůj penis a velmi pomalu se v ní pohyboval. Přitiskla se k němu, jako by jim šlo o život.

„No tak mi to pošli, fotky přece můžeš vrazit do mailu, ne?“ Kliknutí, jak položila mobil. Ticho. Povzdechnutí.

„Bože ta je neschopná,“ a cvaknutí kliky, jak se dveře zase zavřely a Rena zmizela z dohledu i doslechu.

 

Trvalo jim tři vteřiny vrátit se do původního rytmu a nebezpečí přistižení jim vlilo novou energii do pohybů. Když se k němu otočila, přisál se na její pusu a vysával jí sliny snad až z krku. Furt ji mrdal jako smyslů zbavený a jeho pták jí mlaskal v kundě, zatímco se k němu lepila a lísala.

Zvedl jí za bedra, přitiskl jí hlavu do polštáře a vzal si ji zezadu. Prudce a vášnivě, jako předtím, bez ohledu na to, jestli se Rena vrátí nebo ne. Bylo mu to jedno, tahle blondýna byla snad první pořádná prcna, kterou potkal.

Jak se pod jeho přirážením kroutila, dostala se až na záda a hleděla mu oddaně do očí, připravena splnit mu všechna přání a všechny jeho rozkazy. Přitáhl si její stehno k hrudi, druhou se jí opíral o kozy a šoustal její kundičku s pohledem upřeným do těch lascivních kukadel.

Její trhané hekání a pokusy o sténání, které zanikaly v dalších heknutích, ho dostávaly. Přišlo to na něj v prudkém návalu a jen co z ní vytáhl péro trefily ji tenký pramínek do krku a další cákance skončily na kozách, bříšku a kundičce jako stopy utíkající ho vězně v pouštním písku.

 

Leželi vedle sebe a sledovali pomalu končící film. Netušili, co se tam děje, proč ten chlap tak řve a proč té holce chybí půlka hlavy.

Pak se otevřely dveře….

„Ty děvko! Tys mi přefikla kluka ty krávo! Jak si to vůbec představuješ, to nemáš dost svejch nabíječů, že mi musíš prcat s klukem!?“

Sophie beze spěchu vstala a zcela nahá došla ke dveřím. „Stál za to,“ pravila jednoduše a bez dalšího vysvětlování odešla z místnosti.

Melvin chtěl něco říct, ale znemožnila mu to bota, která ho trefila doprostřed čela a facka, po které se svalil na podlahu. Čekal další sekec, ale jen bouchly dveře a domem projely další výkřiky.

Asi vyměnim ségry…odfrkl si unaveně a začal hledat oblečení.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.