Zaučení kontrolorky?

Stála před zrcadlem v přiléhavých modrobílých šatech a před odchodem kontrolovala, jestli je všechno v pořádku. Sice nešla na žádnou společenskou akci, ale Lena si na vzhled vždycky potrpěla jako na svou vizitku a nikdy nenechala nic náhodě.

Dům byl tichý až na jemné šustění, které měla na svědomí mladá uklízející studentka řádící v kuchyni. Leně dalo docela práci najít někoho, kdo si uklízení užíval, ale tahle mladá holka to podle všeho brala jako relaxaci a čas k přemýšlení a Lena se tak necítila jako otrokářka. Navíc mladá Iris odváděla perfektní práci a její šéfka vážně uvažovala o tom najmout ji koncem léta jako kontrolorku do jedné ze svých firem. Té holce totiž neunikl jediný detail. Zvláštní, kde všude se může projevit cit pro detail.

 

Naklonila se do dveří kuchyně a minutku pozorovala mladou nakrátko ostříhanou blondýnu, které zrovna rejdila kartáčkem po lemech skříněk nad sporákem. Sakra, tohle pucovat by mě ani nenapadlo, něco jí připlatím, blesklo Leně hlavou. Iris se do úklidu zabrala natolik, že jí trochu vylezly šortky a s kalhotkami se podle všeho nezatěžovala.

Zaťukala na dveře a Iris leknutím nadskočila.

„Omlouvám se, nechtěla jsem tě vylekat. Ale jdu teď zařídit nějaké věci do města, takže máš přístupnou ložnici, jestli chceš.“

„Jo, super, už to potřebuje,“ prohlásila Iris a ani se na ni nepodívala.

Lena se na chvilku zamyslela, co může být zrovna v její ložnici tak špinavé, protože jí připadala naprosto v pohodě. Nakonec nad tím ale jen pokrčila rameny a odešla.

 

Mladá a vysoce pečlivá blondýnka vletěla do ložnice jako uragán ve tvaru skalpelu. Květiny a dekorace kolem oken to schytaly oprašovátkem, antibakteriální hadřík přejel jako divoké stádo přes stolek se zrcadlem.

Jak tak Iris čistila detail za detailem, narazila i na několik…zajímavých věcí. Nechtěla rozhodně nic krást, ale byla zvědavá a chtěla si několik věciček prohlédnout zblízka. Nejdříve indický přehoz ve tvaru ponča, pak našla na držátku zřejmě erotické kalhotky a nakonec ji přilákala dóza s několika řetízky. Bleskově si je zkusila a zase je vrátila do krabičky na stolku.

  Ošukej mě a moji matku: Gilmorova děvčata IV Obě dírky obou kurev

Klekla si a vydala se na čistící rejdění pod stolkem, takže zase vyšpulila svůj krásný zadeček, který nic nechránilo.

To se zrovna Lena vrátila na skok domů, protože si vzala omylem služební telefon.

Zastavila se ve dveřích ložnice a chvilku tu mladou pružnou prdelku pozorovala. Její ruka mimoděk přejela přes prsa pod šaty a naklonila hlavu v oceňujícím pohledu.

To masíčko se tak krásně šklebilo přímo pod nohavičkami šortek a Lena se musela opřít trochu o zeď a zasunula si dlaň do výstřihu.

Když si uklízečka zkoušela svůdnou červenou košilku, která ležela připravená na posteli, Lena už měla ruku v kalhotkách a hladila se.

Se zavřenýma očima se lehce předklonila, ale nedošlo jí, že se vlastně naklání do dveří. Otevřela oči a ztuhla.

To samé ale udělala Iris s její košilkou v rukách.

Několik nekonečných vteřin na sebe obě ženy zíraly, než Iris zahanbeně odhodila šatičky zpátky a bázlivě sepjala ruce před tělem s pohledem upřeným stydlivě do země.

„Uklidni se, to je v pořádku, nic se neděje…“ řekla jí Lena konejšivě. Přišla k ní a pohladila ji hřbetem ruky po tvářích. „Já se nezlobím…“

Pak se natáhla pro jeden z prstýnku ve šperkovnici. „Líbí se ti?“ zeptala se Iris.

Dívka jen přikývla. Lena ji vzala za ruku a navlékla jí prstýnek na prostředníček. Následoval jednoduchý stříbrný řetízek s onyxy, který se jí octl kolem krku. Lena stála za ní a hladila jí ramena i ruce, až zcela nenásilně přešla na pevné ploché břicho a pak na prsa pod šedými šaty na ramínka. Cítila její zrychlený dech, který se jí opíral do obličeje, jak se o ní mladá dívka opírala hlavou. Mimoděk se otřela rty Leně o krk, vlastní ruce na stehnech a rozhodně neprotestovala, když jí „šéfová“ oběma ukazováky stáhla ramínky a posunutím lemu šatů osvobodila prsa.

Jeden polibek na rameno, druhý na klíční kost, třetí na prsa, druhá ruka na druhé bradavce a obě ženy se k sobě otočily čelem. Lena nasála jednu po druhé obě bradavky, a jen co vstala, předala si s Iris několik polibků. Mladé ruce nezahálely a jezdily Leně po těle, zatímco ona tiskla oběma dlaněmi pružný zadeček, který předtím tak okukovala.

  Mladý tichý stopař

Vytáhla látku, až co to šlo, a hrála si se samotnou kůží, zajížděla mezi půlky a mezi závojíčky. Ruce se křížily dole, jazyky nahoře v ústech. Ve vzájemném líbání neustávala ani jedna z nich.

Lena ji opřela o toaletní stolek, zbavila šortek, a jakmile jí roztáhla nohy a jednu dala nahoru na desku, přejela jí důkladně rukama po kundičce. Zrychlený dech její milenky už byl Leně málo, chtělo to něco silnějšího.

Sehnula se a vyměnila prsty za jazyk, který se dostal všude, až Iris začala pořádně vzdychat. Ale ještě to nebylo úplně ono, teprve když jí Lena zarazila dva prsty dovnitř pochvy, chytla Iris tu správnou tóninu, která byla Eleně po chuti. Pak už jen stačilo zrychlit a pronikat drsně dovnitř kundičky a Iris jí tekla do úst a křečovitě držela její hlavu mezi svými stehny.

Paní domu samozřejmě nezapomínala ani na mladá prsíčka, takže je hladila aspoň jednou rukou, ale zase nechtěla moc tříštit svou pozornost.

Lena vstala a naklonila se k ní: „Pojď ke mně, zlatíčko…“ zašeptala.

„Kamkoli…“ odvětila dívka jako ve snách.

Lena ji mezi polibky a hlazením odváděla k posteli, a jak si vytahovala šaty, měla hned ty mladé šikovné ruce mezi stehny, v kalhotkách a kdekoli, kde látka přestala zakrývat její holou kůži.

Jen se pohodlně uvelebila uprostřed postele, zatáhla si Irisinu ruku do klína k odhalené kundě. Propletly se mlaskavě jazyky a vysávaly té druhé sladké sliny z úst, zatímco prstíky dole vrtaly do růžového masa, které se samo nabodávalo na obratné klouby ruky. Lena jí přirážela na ruku, vzdychala a pohupovala se u toho se stejnou vervou, jako kdyby ji Iris šukala připínákem. Sama se zvládla akorát natáhnout jednou rukou a mazlila se milence s prsama.

Vzdychaly si navzájem do očí a Lenino tělo se vzpínalo, jak se do ní dole Iris zapichovala. Blondýnka se k ní pak sklonila ještě hlavou a chvíli jí lízala, ale nejlepší to bylo stejně pár prsty, protože Lena měla důkladné líbání fakt ráda.

 

  Projekce s bonusem

Teprve teď se zbavila podprsenky a uvítala Irisiny rty na bradavkách. Holčina jí hnětla obě kozy, třepala jimi jak želatinovým dortem a stále se s ní pusinkovala.

Pak se vláčně přesunula a zakotvila hlavou v jejím klíně, aby ji pořádně vylízala tu mokrou a nenasytnou kundičku. Zapíchla se do ní jazykem jak vrhací nůž a jakmile jí mezi pysky začala jezdit sem a tam, Lena byla ztracená a padla hlavou do přikrývek. Její sténání bylo rozkoší i lehkou prosbou o oddech současně, ale Iris na to nebrala ohledy. Prostě jela a kmitala jazykem v tom měkkém klíně. Zmalátněla a měla sotva dost síly na to, aby si sama pohladila prsa. Nohy, původně pokrčené, padly na postel a Lena měla silný pocit, že dneska už nevstane.

Natáhla ruce a vzala Iris za tváře. Přitáhla si tu šikulku k sobě a přitiskla si ji na prsa jako novorozeně. Jenže tohle novorozeně ji právě perfektně vylízalo pičku a přivodilo orgasmus.

Iris si lehla na bok a vztyčila nohu. Lena si naslinila prst a opřela si hlavu o její zadek. Kroužila jí dvěma konečky prstů po povrchu kundičky, dávala si hezky na čas. Teprve když jí Iris prosila pohledem, zajela dovnitř. Pusou přilepenou na rty umlčela její vzdychání a dole se jí ruka rozjela, jako by chtěla ten klín brutálně ubodat.

„Aaaaaaammmmmhhhhhh…“ sténala Iris a měla co děla, aby se nesvalila z postele. Lenino vrtání do její kundy houpalo celým jejím tělem, jako když se kymácí loď ve větru.

Pak Lena přidala třetí prs, zakroutila jimi uvnitř a Iris jí změkla pod rukama, jako když jí střelí mezi oči. Chtěla se zvednout, ale zvládla jen nezřetelně zašeptat: „Děvko….“ což Elen vzala jako kompliment.

 

Když dívka pomalu zvedla hlavu, vytáhla její milenka prsty z jejího klína a dala jí ochutnat její vlastní šťávičky.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.