„Koukáš se, zlato?“

Na dřevěné podlaze klaply zřetelně podpatky. Na sobě kromě bot měla jen spodní prádlo a lehoučký krajkový župánek.

„Ahoj zlato. Zrovna jsem si zkoušela tohle prádlo, tak doufám, že se ti to bude líbit. Myslela jsem…hledala jsem něco hezkého, abych mohla pořádně ukázat svoje tělo?“

Protáhla se, pohladila si prsa a lehce je stiskla.

„Hlavně ti ale musím poděkovat za to, že jsi s tímhle vším souhlasil. Vždycky jsem měla tenhle sen o tom, že tu bude další muž a ty se na to můžeš podívat. A teďka, když se to děje, tak jsem trochu nervózní, jak to vlastně dopadne. A než dorazí, tak máme ještě pár minutek, tak tě možná můžu sama trochu pobavit.“

Shodila župánek z ramen a sedla si na pohovku. Lehce roztáhla nohy, ruka se jí ihned přesunula na kalhotky, pod kterými byla jasně zřetelná rýha pičky a chloupky okolo. Ruka ji zakrývala, ale tkanina sama napůl odhalovala, napůl ukrývala.

„Mmmmmm…..“ zasténala. Olízla si prsty a zajela rovnou za kalhotky. „Určitě jsi tak nedočkavý, jako já, viď, lásko?“

Třela se dole dvěma prsty a jen vyhlížela, kdy se objeví její milenec. Do další série vzdychání se přidaly kroky v pevných botách.

„Ahoj,“ pozdravila ho s trochu nejistým úsměvem a odhrnula si vlasy z čela.

„Ahoj zlato.“ Pohladil ji po vlasech, přičemž decentním tlakem naznačil, jaký přesun od ní teď očekává.

V další vteřině si rozepl kalhoty a před ní se objevil napnutý kývající se klacek. Klesla z pohovky dolů, prakticky ihned měla žalud v puse.

„Přesně tak, zlato, jen chci, aby ses koukal. Na tohle všechno.“

Spolkla žalud, pak ho objížděla po celé délce ze stran, rukama si hrála u kořene. On si mezitím beze spěchu rozepínal košili a užíval vlhké teplo její pusy. Kouřila opravdu důkladně, vychutnávala si každý kousek jeho penisu, který si zasouvala do pusy a zase ho nechávala vyklouznout ven. Jemnou a vrásčitou kůži mnula mezi prsty, takže neustále cítila žilky pod ní.

„Líbí se ti tohle sledovat? Líbí se ti vidět v mojí puse cizí péro?“

Milovala, když jí kraj žaludu brnkal o rty a u kořene cítila v rukou, jak klesá a zase se zvedá v souladu s pohybem její pusy a hlavy.

„Tenhle je tak krásně sladkej, bude se ve mně krásně vyjímat a určitě to bude moc fajn si s ním hrát.“

Ruka hnětoucí tuhé péro roztírala po celé jeho délce sliny, které pokrývaly žalud. Ustálila tempo hlavy, až se při každém náklonu ozval kloktavý zvuk. Vrážela si ho a do krku se stejnou důkladnou, ruku držela před pusou, takže s ní neustále jezdila po skoro celém.

  Nakresli je přesně...

„Tohohle bych se už mohla zbavit,“ podotkla, když si sundavala podprsenku. Sundala z něj obě ruce a rozepla se vzadu.

Vzal ji postupně za obě kozy, znalecky pomačkal.

„Na tyhle dvě se fakt těšim.“

„Ty se prostě rád koukáš na to, jak si někdo po svém užívá s tvojí krásnou ženou, viď?”

Její pusa byla prostě neúnavná, perfektně ovládala kouzlo i těch nejmenších pohybů, které přiváděly nejen tohoto muže k šílenství.

Další mazlení jazyka s žaludem, další rozkošnické zamlaskání.

„Jen se koukej dál, zlato.“

Leskl se slinami, jezdila po něm sevřenou rukou, takže její milenec se cítil skoro jako v jejím nitru. Chviličku ji i dirigoval rukou na hlavě, bylo ale mnohem lepší nechat ji volné ruce i hlavu.

„Zlato, líbí se ti dívat se, jak se dusím jeho pérem? Jak mi uvnitř masíruje každý kousek pusy?“

Když ho sevřela rty, sklonila hlavu trochu výš. Kombinace napjatého klacku a tlaku z více stran způsobila, že každý její pohyb byl cítit ještě mnohem víc. Na obou stranách.

 

Klekla si na pohovku a nový milenec se blížil pérem k její zadnici.

„Chceš vidět, jak se mi ten velký čurák zarazí do kundy? Aaaaáááááhhhhh…“ zakňučela, když do ní zajížděl.

„Joóóó….bože to je tak krásnej pocit,“ zavrněla slastně.

Šoustal ji zezadu a rukou se jí držel za kozy. Který se lehounce klepaly v rytmu jeho přirážení. Ona jen se zavřenýma očima kroutila hlavou v návalech vlastní slastných vln.

„Ahhhh….bože….ty prostě miluješ, když někdo další používá sladkou a těsnou kundičku tvojí, ženy, viď?“ zašeptala. „Proboha…to je nádherný, když je takhle celej ve mně…“

Zajížděl do ní neúnavně až po kořen s rukama stále na jejím zadku.

„Mmmmmm….jen se na mě koukej dál, jak tady krásně mrdám….Jen si to užívej, vim, že se ti to líbí, jak mě šoustá a chytá za kozy.“

„Jooo…joooo….áhhhh….“ pokračovalo její sténání a celé tělo se krásně pohybovalo po nárazy péra tuhého jak železo a mlaskajícího uvnitř kundy. Tiskla si jeho ruce na kozy a jen kvičela blahem, co jí každým přírazem posílal do celého těla.

„Vsadim se, že tohle tě taky hrozně rajcuje, nemám pravdu?“ dodala s laškovným úsměvem. „No tak, neodkládej to. Proč si nerozepneš kalhoty a nezačneš si honit péro? Aááááhhhhh….proboha, jooo….“

  Jak se dělá expřítel

„Jooo…jen si ho nepřestávej honit, zatímco on mě tady krásně mrdá….“ kožený potah pod oběma těly nepřestával vrzat a on ji držel za ruce jak za otěže.

Několikrát sebou cukla v silnější dávce slasti. Když jí položil ruku na kozu, pořádně si ji připlácla a vykvíkla.

„Taky se ti to tak libí? Koukat se na to jeho tuhý péro, jak jde dovnitř a ven z tý mojí kundy? Jen si ho pořád hoň, zatimco se koukáááššš, jak je ve mně hlubokoooo….aáááááhhhh….“

Mrdal ji stejně neúnavně a nevyhnutelně jako vodní příboj, který doráží s každou další vlnou na pobřeží. „Ah….ah….ah…ah…ahhhhh…“ vzdychala trhaně a její tělo se klepalo jak hadrová panenka ve větru.

„Vsadim se, že si ani neumíš představit, jak krásně se ta moje kunda cítí, když jezdí nahoru a dolu po tom jeho péru. A tohle bych klidně mohla dělat každej den….aaaahhhhh…..mmmmm. Jo…jo…jo….jo…přesně takhléééé…“

Zajela si rukou mezi nohy a k jeho přirážení se ještě začala honit sama. „Chceš se teď podívat, jak se na jeho péru projedu, zlato? Jo? Vsadim se, že se ti to bude moc líbit…“

 

Vstala a svého zpoceného hřebce držícího stále tuhý úd shodila prsem na pohovku, na které teď klečel. Jakmile mu dosedla na péro a začala se pohupovat s dalším vzdycháním, chytil ji za zadek.

„Líbí se ti tenhle pocit? Vidět ho, jak mi tam zajíždí a jak se na něééj napichujůůů?“

Držel ji za zadek a druhou rukou jí objímal záda. Tiskl ji k sobě, aby cítil její bradavky na prsou, zatímco trochu odpočívá a ona si ho do sebe zaráží.

„Rád se na tohle koukáš, žejo?“ mrkla na něj jedním okem. Trochu se narovnala a jemu se obě kozy dostaly k puse. Postupně je nasál a ona mu dala ruce na ramena.

„Jen se hezky koukej dál. Sleduj to péro, do mě zaráží…a jak se na něm jen houpu nahoru a dolů….mmmmm…..“

Tiskla se k němu a tlačila mu bradavky do pusy.

„Ty prostě miluješ, když se můžeš koukat na svou kurvící se manželku, žejo? Ahhh..proboha, to je tak super….“

Naklonila se do strany, aby se mohla pořádně opřít o pohovku. Stále mu kroutila zadečkem na péru, které se jí tlačilo zevnitř na stěny.

  Jak se M naučila být kurtizánou

„Ááááhhhhh….“ zavyla táhle a lehce ochabla, jen trochu vlnila prdelkou.

 

Lehla si, zvedla se na loktech a nastavila mu pičku k dalšímu vstupu. Jakmile ji opět začal mrdat, pohovka se rozjela v dalším koženém vrzání.

„Doprdele…ehhh….mmm…jo…jo….jooo…přesně takhlééé….“ vrněla slastně s přivřenou pusou. Držel ji za stehno v punčoše a rukou svíral podvazkový pás.

„Ty prostě miluješ, když se můžeš koukat na cizí péro, jak do mě zajíždí, že mám pravdu, lásko?“ řekla kývající se hlavou, jak se jí houpalo celé tělo sem a tam pod jeho nárazy.

Trochu ji posunul a jednu nohu dala stranou.

„Jooo….víc….takhle…joooo…“ sténala zas a znova.

„Ahhhh….lásko, líbí se ti koukat se, jak mě takhle dobře mrdá další chlap? Bože to je tak krásnéééj pocit….“ Vzdechy a sténání se mísily s radostným smíchem a ten příval emocí plus neutuchající slast v klíně ji naprosto přemohl.

 

Trošku si ji naklonil a dostal se k ní z boku. Jen mu přisunula zadek blíž a zase do ní zajel.

„Doprdele…to je tak super,“ oddechovala a snažila se udržet balanc, i když jen ležela pohodlně na boku. Po kožené pohovce ale už klouzali oba.

Vytáhl ho z ní a poplácal ji žaludem po pičce, než do ní zase zajel. Paží ji objal přes břicho a přitiskl k sobě. Zajížděl do ní pomaleji, ale o to důkladněji a každý kus jeho pohybu se trochu lišil.

„Pořád se na nás dívej. Vidíš to, zlato?“

Opřel se jí o stehno a zrychlil tempo. Byl v její kundě skoro nadoraz a pohyboval se jen trošičku. Pustil její kozu a narovnal se, aby se nad ní mohl pořádně naklonit.

„To je krásný….chceš ho vidět, jak se do mě udělá? Jak se mi vystříká do kundičky? Žejo, já vim, že to chceš vidět…“ zašklebila se spiklenecky. „Jasně, ty chceš prostě tu jeho mrdku vidět úplně všude, viď? Chceš vidět, kolik toho má pro tvoji sexy manželku?“

Netrvalo dlouho a on ho s mohutným zavrčením vytrhla a stihl se akorát vyhnout jejímu stehnu. Jen dva tahy a jeho mrdka jí cákala na kozy, břicho, pusu i obličej. Drobné kapky se dostaly opravdu všude, nepochybně i na pohovku. Tichou svědkyni splněné fantazie.

„Hmm….tohle bylo super, lásko. Děkuju moc, žes mi dovolil tohle uskutečnit. Asi jsem musely být fakt hodná…“

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.