Večerní přátelská návštěva

Ti dva se znali už od základky a jejich další osudy na tom celkem nic nezměnily. Po gymplu se ale Dan chytnul nějaký party a začal dělat čím dál tím větší píčoviny. Kalení do rána se celkem dalo pochopit, výtržnictví a občasný krádeže už míň. Protože si nedal říct, nemohlo to skončit jinak než lochem a ten přišel docela brzo.

Ivo se o tom dověděl zcela náhodou, ale nedivil se. Dan si trochu odkroutil a pustili ho na podmínku. Jak se ovšem dalo trochu čekat, spousta lidí, co předtím znal, se k němu neznala. A tak se Ivo jednou k večeru dočkal telefonátu právě od svého dávného parťáka. Dan byl zkrátka v koncích, nechtěl ale peníze nebo něco podobného. Potřeboval jen spřízněnou duši, se kterou si bude moct popovídat a upustit trochu páry.

S tím neměl Ivo moc problém, takže ho zakrátko uvítal u sebe doma. A protože už kdysi k sobě občas – zvláště v takových momentech – měli trochu blíž, byl to večer docela zajímavý.

 

V pološeru spoře osvětleného pokoje to cvaklo, jak do sebe narazily dvě kulečníkové koule. Ivo poklepal tágem do modrého sukna a ukázal na další díru.

Protože bylo léto, měl na sobě jen tepláky a jeho vypracovaná postava lákala Danovu pozornost. Na škole měli pár důvěrných chvilek, nikdy to ale nezašlo dál než k dotekům nebo jednomu dvěma polibkům.

Napadlo ho však, že by mohl využít moment a posunout to dneska trochu dál.

Zatímco se Ivo s tágem v ruce soustředil na úder, přesunul se za něj a položil mu ruku na boky. Ivo se narovnal a jejich těla se po letech opět dotkla. Sval na sval, kůže na kůži, oba s jasným vědomím vlastní živočišné síly.

Dan mu položil ruku na vypracované břicho a dal mu pusu na krk. Oběma rukama ho hladil po trupu, Ivo se nebránil. Dal ruce za hlavu a nahmatal Danovu hlavu, když se ohlédl do strany, setkal se rovnou s jeho ústy. Tak mlaskl první polibek, zatímco ruce byly už na dalších cestách.

Otočil se k Danovi a ten ho ve vteřině vzal za nohy a posadil na stůl. Další polibky, ruce na prsou.

„Tohle ti taky chybělo, co?“ zašeptal Ivo, když se jejich rty odlepily.

  Přátelská výpomoc

„Hrozně. Víš, kolikrát jsem si za ty roky představoval tvoje tělo? A nikdy jsem se ti nedostal do kalhot, hrozně ti ho chci držet v ruce.“

„A pak ho mít v zadku?“ nadhodil Ivo.

„A v puse.“

Přiblížili se k sobě jen tak, aby se dotýkala jejich prsa a to napětí letmého dotyku je oba přímo elektrizovalo. Ivo neudržel balanc a svalil se přímo na kulečník, Dana měl okamžitě na sobě. Když měl přítelovo tělo takhle hezky před sebou, pokračoval polibky přes krk a prsa až na břicho a k lemu tepláků.

Na souhlas čekat nemusel, stáhl je a setkal se s krásně dlouhým a stojícím pérem.

„Hmm…krásnej kousek,“ ocenil tvar a velikost.

„Jako v lochu?“

„Ani zdaleka.“

Zatlačil na něj jazykem a péro zapružilo. Přejel po něm od kořene po žalud a nakloněním hlavy dopředu ho dostal přímo do pusy. Jakmile se na něm rozjel, Ivo zasténal. Tohle byla kuřba od hodně zkušené pusy. Dan mu ho krásně svíral a pomáhal si rukou, zatímco jezdil nahoru a dolů. Tlak tak akorát a prsty na koulích.

Občas se Dan podíval úkosem na kamarádovu reakci, dech i občasné steny ale mluvily za všechno. Když na hlavě ucítil Ivovu ruku, vyndal si ho na moment z pusy a přetáhl rukou, kterou rozetřel sliny po celém těle péra.

Jakmile si ho zasunul zpátky, Ivo ho chytil za vlasy a dirigoval mu tempo.

Za chvíli s lehkou námahou vstal a přitiskl si Dana k sobě. Chvíli se líbali a pak si Dan začal rozepínat šortky. Už ty trenky připomínaly stan a Ivo ho chytil hnedka přes látku. To nebyla boule, to byla vzpříčený kolík, který toužil po okolním světě. Ruka na zadku, jazyky v pusách a tisknutí těl, která se dnes spojí.

Dan ho hladil po zádech a sjížděl mu dlaní až na zadek, zatímco na krku cítil polibky. Když mu Ivo stáhl trenky, vzal ho do pusy bez váhání. Dan jen zaúpěl slastí a zavřel oči, když ho Ivo začal důkladně vysávat. Péro se mu lesklo, Ivovy prsty si hrály s koulema a kamarád si ho tlačil až hluboko do krku, takže se dostal pusou až ke kořeni.

Dan mu dal jenom ruku na rameno a lehounce ho korigoval. Znova ho pohltil celého, pak už jen pusou svíral žalud a jezdil po něm uvnitř jazykem. Držel ho přitom za zadek a semtam udělil Danovi další pusu na svalnaté břicho.

  Rozpálené setkání

Pak vstal a přitiskl se k příteli celým tělem. S dole napjatými péry, která na sebe narážela, to bylo ještě lepší, než předtím.

Vrátili se k původní pozici na kulečníku a Dan mu začal vylizovat prdelku. Ivo si občas zavadil o péro a trochu si ho pohonil do rytmu pohybů jazyka na dírce. Dan to jen sledoval a masíroval si vlastní ocas.

Dan zvedl Ivovi prdelku, trochu na něj nalehl a zase se s ním pořádně líbal. Stiskl mu péro, několikrát přetáhl a pohyboval se polibky zase od krku dolů. Za vlastního honění mu ho vzal do pusy a postupně mu zadek posunul až na dřevěný okraj kulečníku. Nasával ho až ke kořeni a Ivo mu pod doteky a pusou jen dlouze vzdychal. Dal mu ruku za krk a přitiskl si jeho hlavu až ke koulím.

Ivo vstal z kulečníku a zase se ke kamarádovi těsně přitiskl, takže oba jasně cítili tělo toho druhého. Pak si ho Ivo otočil a ohnul ho na kulečník s nastavenou zadnicí. Navlhčil análek, projel mu přes něj prsty a začal ho masírovat rukama i jazykem. Vzápětí vstal a nastavil mu žaluda přímo na dírku.

Dan sice lehce ztuhl, ale dostat se dovnitř nebylo pro Iva náročné. Pomalinku zajížděl a cítil pnutí svěrače na péru. Když byl nadoraz, jen se lehounce pohupoval a nechával Dana se přizpůsobit. Pak už se začal posouvat sem a tam a rukama držel jeho zadek. Netrvalo dlouho a krásně plynule ho šoustal.

Dan mu sténal do stolu a občas jen otočil hlavu na druhou stranu. Ivo se nohou opřel o schránku stolu na koule a pořádně se do toho opřel, až pleskal o třesoucí se zadek.

„Jo…jooooo….takhle…“ sténal mu Dan pod přírazy.

 

Aby nebyl Dan v tak mizerné pozici, zvedli se oba do stoje a Dan o stůl jen opřel. S rukou kolem milencova krku a jeho pérem pořád v zadku to bylo mnohem příjemnější.

Protože střídání pozic vyhovovalo oběma, zkusili to ještě vleže na kulečníku. Dan ho jen držel za paty a s nohama skoro za hlavou si užíval, jak do něj Ivo svým čurákem buší. Zadek se mu jen klepal a narážel na hranu dřevěného okraje. Svižné dosedávání přerušil jen občas nějaký ten polibek.

  Horké kapky na horkém těle

Ivo ale zatoužil po pořádném kouření, takže Dana stáhl zpátky na zem a přitáhl si jeho hlavu mezi stehna. Ten se nijak nebránil a ochotně mu ho nasál a pomáhal si rukama. Hrozně ho bavilo cítit to vypracované a pevné tělo, a zároveň mít v puse a ruce jeho nejcitlivější, přesto krásně pevnou část.

Když kolem něj sevřel ruku v pěst, Ivo mu do ní ještě začal přirážet. Pak ho zvedl a začali si je honit navzájem. Pomalým krokem se přitom blížili ke kulečníku a byl čas, aby se zásunu dočkal i Dan.

„Těšíš se, až budu v tobě?“

„Jo. Jak se ti líbilo, když jsem tě mrdal?“

„Vůbec to nebylo špatný.“

Dan je držel v ruce oba, střídavě honil a tisknul k sobě. Cítit na něm další péro ho hrozně vzrušovalo. Přetahoval mu ruku přes žalud a doplňoval to líbáním.

Ivo se svalil na sukno a skoro se nehýbal. Když mu Dan už podruhé sjel na zadek, honil si ho sám a ještě mu uvolnil místo pokrčením nohou. Kromě jazyka pak ucítil i prst zkoumající jeho skulinku. Přitáhl si ho blíž a konečně zajel dovnitř, snadněji, než čekal.

Několikrát se pohnul tam a zpátky, až se dostal opravdu dovnitř a zarazil se teprve plným přitisknutím. Nepřirážel tak prudce, jako předtím Ivo, o to však procítěněji. S rukou na Ivově péru ho navíc honil spolu s přírazy.

Jakmile si ale našel tempo, pořádně zrychlil a Ivo si honil sám. To prudké tempo ale nemohlo vydržet dlouho. Jakmile Ivo zasténal a začal si mrdku cákat na svoje břicho, Dan se k němu rychle sklonil a snažil se z žaludu ulovit co nejvíc.

Jakmile to udělal, vyklouzl mu ze zadku, ale vůbec mu to nevadilo. Nicméně na orgasmus stále čekal.

Ivo se toho chopil jednoduše. Vyměnili si pozice a Ivo ho honil stejně tvrdě, jako předtím sebe. Současně s tím mu vrážel do zadku dva prsty a hekání Dana ho utvrdilo, že je to dobrá cesta.

Skončili líbáním na kraji, kde to i dneska celé začalo. A asi to nebude poslední návštěva.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.