Když se divá nejlepší kamarádka

Gina a Missy byly nejlepší kamarádky už od vysoké školy. Seznámily se v prvním ročníku na hodinách politologie a od té doby si byly blízké. Oběma už bylo přes čtyřicet a zůstaly si blízké během vzestupů i pádů obou dívek ve vztazích, kariéře, Ginině dítěti i v rodinách každé z nich. Byly jedna pro druhou “osobou” v dobrých i zlých časech. Gina teď žila na Floridě a Missy bydlela ve svém rodném městě ve Virginii.

Gina byla ve vztahu už léta, a dokonce měla jedenáctiletou dceru, a žila už delší dobu šťastně jako máma i drahá polovička. Byla řídícím partnerem v malé, ale úspěšné pojišťovací společnosti.

Missy měla za sebou několik dlouhodobých vztahů, protože svůj život soustředila hlavně na kariéru. Jednou se zasnoubila, ale nikdy se nevdala, a nyní byla svobodnou dámou, která vedla vlastní účetní firmu. Měřila metr osmdesát a byla atraktivní. Skvělé tělo, hezký úsměv a zabijácké oči.

Po dlouhém vztahu byla asi rok sama a byla připravená vrátit se k seznamování. Nesnášela bary a nikdy by nechodila s nikým z branže, takže najít kompatibilní muže bylo těžké. A tak přišla na řadu její „dívčí parta”, aby se pokusila najít nový protějšek.

Manžel jedné z jejích kamarádek z tohoto spolku měl potenciální protějšek. Jmenoval se Jake a bydlel ve vedlejším městě. Rozhodli se tedy uspořádat dvojí rande. Jake byl asi metr osmdesát vysoký, měl tmavé vlasy a v minulosti byl vysokoškolským sportovcem. Dalo se říct, že nevynechal mnoho tréninků ani dnů v posilovně. Ve svých pětatřiceti letech napůl dokonalý exemplář. Missy nebyla příznivkyní mladších mužů, ale koneckonců šlo jen o večeři s přáteli.

Když Jakea uviděla poprvé, udělal na ni dojem. Pohledný, vysoký a ve formě. Pořád ji trápila ta věková záležitost, ale večeře proběhla dobře a všichni si skvěle popovídali. Po příjemném večeru si vyměnili čísla a oba se shodli, že by se rádi ještě někdy viděli.

Po několika textových zprávách v průběhu týdne vzal Jake Missy do místní restaurace. Večeře byla skvělá a po ní šli k Missy domů na skleničku. Během pití se začali pošťuchovat… nejdřív se líbali, pak se přes oblečení silně mazlili. Stále ji trápil jeho věk, ale pěkné tělo ne. Opravdu si užívala líbání, mazlení a pak si nemohla pomoct, ale zaujala ji velikost jeho rostoucího péra pod kalhotami. Pohnula rukou, aby se nevinně popasovala s jeho údem, a vzrušilo ji, že by brzy poté mohlo být v ní. K jejímu šoku se však Jake ten večer rozhodl zachovat jako gentleman a chtěl se ujistit, že Missy ví, že mu nejde jen o jedno. Byl to trochu krok zpět, ale udělalo to na ni dojem. Jeho upřímnost, poctivost a poctivé mužství. Ten večer odešel s polibkem a se slovy: „Skvěle jsem se bavil, zítra ti zavolám.” A tak se stalo. Na Missy to udělalo dojem.

Druhý den zavolal a povídali si. Ani jeden nechtěli být příliš agresivní a oba to věděli. A i když se její nejlepší kamarádka Gina chystala příští víkend na návštěvu, stejně si naplánovali, že se uvidí. V ideálním případě MIssy chtěla, aby se s ním Gina seznámila, aby jí dala dobrý tip na jeho vzhled a na jeho osobnost.

Ten pátek Gina přijela do města a Missy se s ní smála, chichotala, povídaly si celé hodiny a vypily několik lahví vína. Nejlepší chvíle s nejlepšími kamarádkami. Missy se trochu rozpovídala o Jakeovi, ale po jednom rande a několika esemeskách to nedokázala rozšířit tak, jak Gina chtěla. Missy se ale zmínila o jeho velikosti pod kalhotami. Když jí o tom řekla, nemohla si pomoct a usmála se.

V sobotu odpoledne si Missy domluvila s Jakem drink a Ginu s sebou vláčela, aby se s ním mohla seznámit. „Jen aby ses s ním seznámila a já věděla, že je to chlap, kterého bych si někdy vzala, prostě někdo, s kým se dá trávit čas a kdo ví,” řekla. Gina souhlasila a těšila se, že se s Jakem seznámí a taky si užije se svou nejlepší kamarádkou. Vždycky jí dobře radila.

Všichni se sešli ve venkovním baru, který byl nedaleko Missyina domu. Celé hodiny si vyměňovali drinky a vyprávěli historky. Byla to skvělá zábava a Missy se neustále usmívala na Jakea, který se neustále otíral nohou o její. Když odešel na toaletu, Gina jí řekla, že to asi není muž jejích snů, a to kvůli věku, ale že je super roztomilý a má skvělou osobnost.

  Dvě pod kontrolou 01

Po pití se Jake rozhodl, že by měl holky odvézt zpátky k Missy domů a že si pro její auto mohou dojít později. Všichni se tedy vrátili k Missy domů a pak se začali poflakovat, Missy a Jake na gauči a Gina byla na sedačce naproti nim. Missy byla trochu podnapilá a začala se s Jakem mazlit, zatímco Gina popíjela a dívala se. V jednu chvíli se Jake naklonil a políbil Missy, hlubokým jazykem a super vášnivě. Missy se to líbilo, ale trochu ji to zarazilo, protože Gina byla přímo u toho, když to dělal. Jakeovi to vůbec nevadilo. Missy i Gina trochu zrudly rozpaky. Jake se znovu naklonil a políbil Missy hlubokým jazykem, rukou jí přejel po zátylku a hlavu jí pevně přitiskl k sobě. Missy naskočila husí kůže a mravenčení po celém těle a Gina jen dál rudla, ale odmítala odvrátit pohled. Při dalším polibku šel Jake ještě o krok dál, a zatímco měl jazyk v Missyiných ústech, uchopil její ruku a posunul ji dolů, aby cítila, jak mu stojí, a pak pokračoval v tření její ruky o jeho kalhoty a rostoucí penis.

Missy si tu pozornost užívala a cítila, jak se vzrušuje. Gina neuhnula očima a užívala si, že se její nejlepší kamarádce dostává pozornosti, kterou, jak věděla, už dlouho neměla.

„Gino, zdá se, že tvoje kamarádka má ráda atletické muže s většími penisy, co myslíš?” zeptal se Jake. Gina se usmála: „Ano, vždycky ji vzrušovali a dělali jí dobře muži, kteří byli větší než průměrný medvěd!”

Obrátil pozornost zpátky k Missy, líbal ji, zatímco ona dál třela jeho rostoucí penis, a pak jí začal prsty jemně masírovat mezi nohama přes šortky. Když slyšel krátké tiché sténání, polibky se prohlubovaly a tření penisu bylo stále intenzivnější, vymyslel si plán, který z něj buď udělá hrdinu, nebo zločince.

„Gino, dívala ses někdy předtím na porno?” zeptal se, zatímco stále přejížděl prsty po Missyině rozkroku. „Párkrát s Robem, mým tatínkem….,” řekla. „Líbilo se ti to? Nevadilo ti to?” zeptal se. „Ráda jsem se na to dívala…..,” odpověděla.

„Dobře, tak mám nápad….který snad Missy potěší a mě taky.”

Poznal, že Missy je naprosto vzrušená a nebude schopná jeho žádost odmítnout. Vstal, chytil Missy za ruku a pak se vydal směrem k ložnici. „Pojď, Gino, pojď s námi.” řekl a usmál se. „Ehm, já na trojku moc nejsem a Robovi jsem věrná!”

„Ale ne, nikdy bych po tobě nechtěl, abys porušila svůj závazek vůči Robovi… prostě pojď sem,” řekl.

Vešli do ložnice a Gina je následovala. Manželská postel byla umístěna uprostřed podél dlouhé stěny, oknem směřujícím na zadní dvůr stále ještě pronikalo trochu světla. Jake se zastavil vedle postele a políbil Missy. Pak odvedl Ginu do rohu místnosti a řekl: „Jen tady stůj a dívej se, jak si tvoje kamarádka užívá života…”

Nervózní, ale vzrušená Gina stála v rohu pokoje a dívala se na svou dlouholetou kamarádku a jejího nového chlapa.

V tu chvíli Missy začalo docházet, co by se mohlo dít…. „Gino, nevadí ti to?” Gina s úsměvem přikývla.

Zatímco zíral na Missy, sundal si Jake boty, ponožky, kalhoty a rozepnul si košili do půlky. Missy se zadívala na jeho mladé atletické tělo a velký úd, který se mu rýsoval pod boxerkami. Jake pak Missy políbil a pokračoval v pomalém svlékání kalhot a pak i blůzy, takže ji tam nechal jen ve stejných černých kalhotkách a podprsence.

Jake je otočil a pak se posadil na okraj postele. Missy si klekla mezi jeho nohy a začala líbat a olizovat vnější stranu jeho boxerek. Začal se zvětšovat a špička mu vykoukla z pásku. Missy uchopila pásek a přetáhla mu boxerky přes rostoucí penis. Zvedl se a pomohl jí je shodit na podlahu. Její oči byly plné úžasu a její ruka uchopila jeho rostoucí penis a začala ho hladit.

Jake se na ni usmál a pak se otočil na Ginu. Gina měla oči doširoka otevřené a pozorně ho sledovala. „Gino, myslíš, že je dost velký na to, aby uspokojil tvou nejlepší kamarádku?” „Myslím, že ano, myslím, že ano,” přitakala.

Missy pak olízla spodní stranu jeho penisu, až se dostala ke špičce, pak si jednou rukou navedla jeho hlavu do úst, nejprve jen špičku, a pak pomalu pokračovala a brala si ho centimetr po centimetru. Kousek po kousku, začala kývat hlavou nahoru a dolů a dbala na to, aby ho lízala a sála, jak ho vkládala do úst a vyndávala z nich. Jake se rád díval, jak mu ho kouří, a Missy se zdála být odbornicí na to, jak si s tvrdým ptákem v puse poradit. Pokaždé brala do úst větší a větší část jeho péra, sála, lízala a hladila. A s každým dalším dotekem byl Jake tvrdší a tvrdší. Missy se na něj při kouření ráda dívala a líbilo se jí, že se rád dívá, jak mu kouří péro.

  „Ségra, chci si dát taky sprchu…“

Gina stále stála v rohu. Žasla nad svou kamarádkou, žasla nad velikostí Jakea a žasla nad tím, že si tuhle show užívá.

Asi po pěti minutách kouření byl Jake tvrdší jak už dlouho ne. Natáhl se dolů a pobídl Missy, aby vstala. Zatímco stála, řekl: „Udělej krok dozadu a sundej si kvůli mně podprsenku a kalhotky”. Vyhověla mu. Užíval, jak si pomalu sundává podprsenku a odhaluje svá stále pevná ňadra a tvrdé bradavky. Pak nemohl uvěřit pohledu na její vyholené a hladké kundí pysky s pouhým kouskem ochlupení. Podíval se na Ginu, která zírala na svou kamarádku, kterou, jak hádal, ještě nikdy neviděla nahou. Missy byla na svůj věk pořádně sexy a přitažlivá žena. Blížila se k padesátce, ale tělo měla jako pětadvacetiletá modelka.

Jake se postavil a jeho tvrdý penis byl v pozoru. Přistoupil k Missy, ovinul jí ruce kolem zátylku a přitáhl si ji těsně k sobě, aby ji mohl políbit. Missy se natáhla a obtočila ruku kolem jeho péra, aby se ujistila, že je stále tvrdé. Jako skála.

Přesunul Missy k posteli a nechal ji vylézt nahoru po čtyřech, s koleny na okraji a nohama visícíma z okraje postele. Postel byla ve správné výšce, protože umístila Jakeovo tvrdé péro dokonce na její hladkou kundičku. Sáhl jí mezi nohy, aby ucítil, jak úžasně zvlhla, když mu kouřila péro. Velmi vlhká, ale vždycky by se hodilo víc. Klekl si a pokračoval v lízání mezi Missyinými kundími pysky nahoru a dolů a vychutnával si chuť jejího ženství.

Pak se postavil a začal se pohybovat za Missy. Její úžasný zadek a těsná kundička na něj zářily. Začal se přibližovat a pak si vzpomněl na Ginu. „Gino, pojď sem, ať lépe vidíš.” Gina se nesměle přesunula vedle postele, kde mohla zblízka vidět Jakeovo velké a tvrdé péro a vidět mokrou štěrbinku, která se leskla ve slunečním světle. „Dívej se, jak do ní jemně vklouznu, a pak sleduj, jestli se usměje,” instruoval ji.

Gina se soustředila na jeho penis. Vzal ho do pravé ruky, levou položil na Missyin bok a zavedl špičku svého penisu do její těsné dírky. Nejdřív jen možná centimetr a pak ho vytáhl zase ven. Zase první centimetr a zase ven. Cítil, jak bude těsná, a chtěl pro ni víc rozkoše než bolesti. Potřetí do ní zasunul první centimetr a pak do ní začal pomalu přirážet. Jemně, pomalu, asi polovinu svého penisu v její těsnosti. Zasténala rozkoší a vzrušením.

„Podívej se na její úsměv, Gino.” Gina se na něj podívala a uviděla Missyiny oči zavřené rozkoší, ale na tváři měla široký úsměv. „Vidíš, věděli jsme, že se jí tenhle tvrdý penis bude líbit,” řekl, když se začal pohybovat dovnitř a ven z Missyiny teplé vlhkosti.

S oběma rukama na obou bocích teď stále postupoval pomalu, ale s každým přitlačením se dostal dál. Po několika pokusech se konečně dostal hluboko a až úplně dovnitř, takže se jeho břišní svaly přitiskly k jejímu velkému zadku.

Už dlouho Missy nezažila sex s chlapem, který by měl penis takové velikosti, aby se jí v něm líbilo. Užívala si to, ale Jakeův penis jí stačil k tomu, aby ji naplnil a nabil rozkoší.

Zjisti víc

Gina dál sledovala, jak jeho tvrdý penis jemně pumpuje dovnitř a ven z Missyiny těsné kundičky. Nemohla uvěřit tomu, jakou show předvádějí, a nemohla ani uvěřit tomu, že se jí líbí sledovat, jak její nejlepší kamarádka proživá takovou rozkoš z velkého a tvrdého péra, které do ní pumpuje. Líbilo se jí sledovat, jak vklouzává dovnitř a ven, ale také se jí líbilo pozorovat Missyin úsměv a poslouchat, jak sténá rozkoší.

Zatímco se stále pohyboval dovnitř a ven z extrémně mokré kundičky, Jake se otočil na Ginu a zeptal se: „Jaká je oblíbená poloha tvé kamarádky, aby se udělala jako nikdy předtím?”

„Vždycky mi říkala, že být nahoře je její nejoblíbenější a nejsnadnější způsob, jak dosáhnout orgasmu,” vykřikla Gina. Missy uslyšela tuto poznámku a na tváři se jí objevil obrovský úsměv. „Ano!!!” houkla.

  Vyšetření jak se patří

Jake ho vytáhl a Missy se posadila na kolena. Vylezl na střed královské postele a převalil se na záda. Jeho velký penis stále stál v pozoru ze slasti, kterou mu přinášela Missyina těsná kundička. Ta se natáhla dolů a jednou ho pohladila…..a pak se posunula nahoru, přehodila si jednu nohu přes druhou a rozkročila se nad Jakem. Předklonila se a políbila ho hluboko na rty. Pak začala klouzat tělem nahoru a dolů po jeho svalnatých břišních svalech a hrudi a nechala jeho tvrdé péro vklouznout mezi své vlhké kundí pysky.

Natáhla se dolů uchopila hlavičku jeho penisu a zavedla si ho do své mokré kundičky. Nabodla se na jeho penis a nechala ho, aby se jí hluboko v těle zažral, pak se na chvíli zastavila a vychutnávala si, jak se v ní cítí. Pak na něm začala jezdit, nahoru a dolů, nahoru a dolů, náhodně se natáhla, aby ho políbila, a znovu jezdila na jeho velkém tvrdém péru. Pocit, že na něm jezdí, ji nutil kvičet a sténat rozkoší. Prohýbala se v zádech a přirážela k němu, věděla, že nebude trvat dlouho a poprvé vyvrcholí.

„Myslím, že tvé kamarádce se jízda na mém péru líbí, Gino!” Opravdu se jí to líbí, souhlasila Gina, když sledovala, jak její letitá kamarádka rozkošnicky jezdí na velkém péru, o kterém věděla, že ho potřebuje a chce.

Netrvalo dlouho a Missy dosáhla svého prvního vyvrcholení, zatímco Jake držel její boky a cítil, jak mu ho svírá a pumpuje. Missy se prohnula v zádech, zasténala a pak hlasitě vykřikla, jak její tělo pulzovalo orgasmem, který už dlouho nepocítila. Naklonila se, aby se opřela o Jakeovo tělo, zatímco pokračoval v přirážení. Jednou se už udělala a netrvalo dlouho a udělala se podruhé, zatímco Jake stále hluboce přirážel tvrdým penisem.

Hluboce ji políbil, když se udělala, a pak jí řekl: „Teď jsem na řadě já.” Shodil ji ze seba a položil na záda, „To je ono.” Přesunul se dolů, široce jí roztáhl nohy a slízl šťávu ze spermatu mezi jejími vlhkými kundími pysky.

Když se posunul nahoru, otočil se a usmál se na Ginu. Myslíš, že se Missy líbí můj penis?” Gina se usmála: „Ano, vidím to a slyším. Myslím, že už se dvakrát udělala.” „Souhlasím. Uvidíme, jestli to zvládneme potřetí….Přijď blíž, ať se můžeš dívat, jak se usmívá a dělá.” Gina se posunula vedle okraje postele, skoro tak blízko, aby se jí mohla dotýkat, ale pořád se chtěla jen dívat.

Jake vystrčil Missy nohu nahoru, uchopil svůj penis a zasunul ho do její těsné, ale stále mokré kundičky. Začal pomalu jako předtím, ale pokaždé se snažil do Missy zasunout hlouběji a hlouběji. Pak rychleji, rychleji a hlouběji. Missy se natáhla dolů a jednou rukou si masírovala klitoris a druhou si štípala tvrdou bradavku. Byla v sedmém nebi a sténala při každém přírazu Jakeova penisu. Pak ji spustil nohy dolů a nechal ji, aby ho objala nohama. Začal do Missy hluboce a tvrdě přirážet. „Dávej na ni pozor, Gino, ona se zase udělá!”, vykřikl.

Missy křičela a sténala, když se na Jakeově péru udělala potřetí. Její tělo pod jeho tělem pulzovalo a škubalo sebou a orgasmus projížděl jejími chtivými vnitřnostmi.

Jake ji znovu hluboce políbil a pak do ní začal přirážet silněji a hlouběji. Jeho tempo bylo stále rychlejší. Cítil, jak se mu začínají napínat koule a jeho penis je tvrdší než za celou noc. „Sleduj mě, Gino!”

S posledním přírazem ho Jake vytáhl, popadl svůj penis a vystříkl extrémní dávku spermatu na Missyino břicho a prsa, přičemž na ni vypumpoval každou kapku.

Gina ani Missy nemohly uvěřit množství spermatu, které Jake právě vylil na její tělo. Missy si sáhla dolů, přejela po něm prstem a usmála se na Ginu. „Páni, ani ve snu by mě nenapadlo, že se něco takového stane.“

Gina ztratila řeč, ale nemohla si pomoct, jen zírala a usmívala se na výstřik spermatu a Jakeovo měknoucí péro.

“Do příště, dámy,” Jake se zvedl, aby se šel umýt a vzal Missy ručník.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.