Strejda Pavel

Radek s Marcelem byli kámoši ze stejného paneláku a byli pro každou špatnost i legraci. Vždycky si ale dávali pozor, aby se nepřimotali to nějakého opravdového průseru. Chodili k sobě navzájem tak často, že si rodiče kolikrát říkali, že jim dají klíče navíc, protože si někdy připadali jen jako vrátní.

Pak se do toho přidal strejda Pavel. Nebyl to příbuzný ani jednoho z nich, ale byl to bývalý kolega z práce Radkova táty a rychle se s oběma kluky seznámil a skamarádil. Byl to ten typ staršího kumpána, který dbal na to, aby se při svých klukovinách nezrakvili, ale zároveň díky němu mohli vyzkoušet hodně věcí, které by jim doma ihned zatrhli. Rodiče tušili, že společná dobrodružství a návštěvy přímo u Pavla nebudou asi vždycky úplně nevinné, ale zase mohli v případě problému vynadat někomu konkrétnímu a měli aspoň nějakou jistotu, že právě Pavel je udrží trochu na uzdě. Hlavně proto, že ho oba kluci respektovali, protože s nima nejednal jako s dětma. Tenhle ochranářský pud se v rodinách obou kluků občas přece jen projevil a oba byli akorát naštvaní.

 

Když odjel Pavel na několik měsíců do Ameriky kvůli jednomu pracovnímu projektu, oba sice pokračovali v různých blbinách, ale tak nějak to ztratilo příchuť dobrodružství. K němu domů nemohli a doma neměli tolik možností.

Bylo léto a vyrazili aspoň pod stan, protože potřebovali vypadnout z města a nikde dlouho nebyli. Když si takhle lebedili pod hvězdnou oblohou u dohořívajícího ohně, nějak se zakecali i o holkách a sexu obecně. Byl to ale překvapivě krátký rozhovor, protože ani jeden moc zážitků neměl, pokud nepočítáme nějaké osahávání a nějakou tu pusu. A rozhodně už byli ve věku, kdy by něco víc bylo záhodno.

Díky pár pivům a náladě si řekli, že by si mohli něco vyzkoušet navzájem, protože kolem nikdo není a nakonec, nahatí už se taky viděli, když se cachtali v řece nebo sprchovali na koupališti, takže o co jde. Ani jednoho to sice nepohoršovalo, ale stejně byla ta situace trochu podivná a ani jednomu se nakonec nechtělo zkoušet toho moc. Ne úplně tušili, co a jak, protože ani toho porna moc neviděli, takže vzájemných experimentů brzo nechali…

 

Týden nato šel Marcel po ulici a když čekal na semaforu na zelenou, najednou vedle zahoukala stříbrná Audina. Dovnitř neviděl, ale auto zahoukalo ještě několikrát. Udiveně přišel blíž a když sjelo okýnko spolujezdce, zubil se na něj strejda Pavel.

„Nazdar chlape, jak to jde?“ zahalekal na Marcela.

„Nazdar, co ty tady, nemáš bejt někde ve státech?“ zeptal se překvapeně.

„Bylo, kamaráde, bylo,“ otočil se na řidiče a něco mu rychle řekl. Pak se otočil zase na Marcela: „Hele zajedem na chvilku tamhle před zastávku, já ti to hned vylíčim.“

  Po zhasnutí světel

Marcel pokrčil rameny a ušel těch pár kroků k zastávce autobusu, kde mohlo auto zaparkovat.

Pavel vyskočil, potřásl Marcelovi rukou a skoro ho objal.

„Tak co ta Amerika?“ navázal kluk na původní rozhovor.

Strejda unaveně mávl rukou: „To byla totální habaďura. Ale jsem kokot, měl jsem to vidět od začátku a ušetřil bych si cestu. Ten projekt byla jedna levárna za druhou a já naštěstí vycouval, než to začalo bejt tuhý. Ale to je jedno, teďka jsem tady a zase se věnuju vlastním věcem, takže můžem klidně využít ještě léto a něco podniknout co ty a Radek?“

„Hele dobrý, ale bez tebe je to nuda, neni to ono, byli jsme akorát někde pod stanem.“

„Tak to je jednoduchý, stavte se u mě, klidně ještě dneska, nebo zejtra, to je fuk, ale cinkněte předem. Zavolej Radkovi a doražte oba, mám tam pár věcí, co by vás mohly zajímat.“

 

Dohoda a komunikace byla jednoduchá a ještě toho večera si dali kluci pivko u Pavla doma. Chvilku čuměli všichni na nějaký kraviny v televizi, ale cestou na záchod si Radek všiml pár DVDček na kufříku. Kozy a holky poznal i na dálku, takže neodolal a začal se v tom přehrabovat. Jak si prohlížel přebaly, ucítil lehký šimrání v kalhotách. Donesl je do obýváku.

„Koukám, že sis dotáh nějaký pěkný baby…“ nadhodil směrem k Pavlovi, který se opíral zezadu o lenošku a sledoval s Marcelem telku.

„Jo tyhle…to už je starý, klidně si je nech.“ Pak se podíval z jednoho na druhého. „Tak mě napadá, pánové, co vy a baby? Přes léto se hodí udělat si nějakej zářez, ne?“

„Nooooo….“ protáhl nejistě Radek, protože netušil, co na to má odpovědět.

„Vy ste si ještě nevrzli, co?“ povzdechl si. „Dobrý, dobrý vole, neni se za co stydět. Chtělo by to ale nějakou průpravku. Nezkoušeli jste ani něco spolu?“

„Hele tak prr, nejsme žádný buzeranti!“ ohradil se prudce Marcel, ale Pavel jen zvedl ruce na svou obranu.

„Klídek, kamaráde. Že ho občas někomu vykouříš nebo si strčíš něco do zadku, to ještě neznamená, že seš na chlapy. A nejlepší průpravou na reálný šukání je znát dobře svý tělo, to mi nikdo nevymluví.“

 

Pak si bez varování rozepl kalhoty a vytáhl ven vlastního ptáka. Radek odložil filmy na stůl a sedl si vedle Marcela, který udiveně koukal z Pavla na jeho penis a zpátky.

„No nestyďte se, klidně si šáhněte, jsme tu sami a já to nikomu nevykecám.“

Váhavě s tím, že čekali, co udělá ten druhý, natáhli oba kluci ruce a postupně se dotkli toho dospělého penisu, který se nad nimi vypínal. Postupně si dodávali odvahy, a protože jim Pavel nebránil, zkoumali ho rukama víc a víc, až jim ztuhnul před očima.

  Vzpruha pro myšlenky

„Zkoušeli jste někdy někoho kouřit, nebo jste to viděli jen ve filmu?“

Opět váhání a pohledy jednoho na druhého.

„Jen to zkuste, nic se vám nestane…“

Nesměle se jeden po druhém natáhli k tomu klacku a ne moc šikovně ho olízli. Nejdříve jen špičkou jazyka, ale jak pokračovali, bylo to důkladnější a ztráceli ostych. Přišlo jim to jak olizovat teplý párek k večeři. Protože se setkali na penisu oba, Pavel využil jejich pozice a začal mezi jejích pusama penis posouvat, jako kdyby šukal ženskou mezi kozy. Pak si ho Radek strčil do pusy a Marcel ho pozoroval. Pavel je oba hladil ve vlasech a užíval si jejich snažení, které bylo lepší, než čekal. Radek mu dokonce nahmatal koule a masíroval mu je.

Nato se k sobě oba kluci přiblížili hlavama, penis zrovna zmizel a oni si dali pusu, podobně, jako tehdy pod stanem. A nerozpojili se.

„No vidíte, něco jste už vyváděli, co?“ zasmál se Pavel a čekal, jak budou pokračovat.

Atmosféra okamžiku dodala oběma odvahu a začali se líbat. Nejdřív podobně nešikovně, jako když poprvé honili Pavlovi ptáka, ale co pohyb, to větší jistota. Hladili si jazykem jazyk a ruce začaly bloudit po tělech oblečených v šortkách a tričkách.

Radek hladil Marcela po zadku a ten mu zajel na záda pod tričko a přitáhl si ho k sobě blíž. Stáhl mu ho a jen co mu olíbal bradavky, dostal se hlavou až k jeho kraťasům, které stáhl dolů a vysvobodil už naběhnutého ptáka. Ještě si s ním vyměnil nějaké to líbání a strčil si jeho ptáka do pusy. Radek otočil hlavu a vrátil se k Pavlovi, jehož penis měl pořád vedle hlavy. Zatímco ho kouřil, Pavel se zbavoval oblečení, až zůstal jen v tílku.

Marcel kouřil Radka a volnou rukou si stahoval kraťasy a pak si začal honit.

Pavel obešel pohovku a přirážel Radkovi do pusy. Obývák naplnilo lehké chrčení a spousta mlaskání, jak se dvě chtivé pusy potýkaly se dvěma vlhkými penisy. Aby to nevypadalo, že on sám se nechá jen oblažovat, sedl si Pavel k Radkovi, začal ho kouřit, a zatímco Marcel mu sjel na bradavky a lízal je, natáhl Pavel ještě ruku k Marcelovu penisu, honil ho a mačkal mu koule. Pavel se po chvíli chtěl zvednout a někam přesunout, ale Radek si ho ještě přitáhl a vrazil mu jazyk do pusy v dlouhém a důkladném líbání.

Nato se mu ale strejda decentně vytrhl a přesunul se Marcelovi k zadku, který začal zkoumat nasliněným prstem.

„Co, co chceš dělat…?“ zeptal se Marcel s úlekem.

„No co, kouření je jedna věc, ale jsou potřeba další kroky…ale jasně, nejdřív mě ještě vykuř ty.“ zasmál se, nastavil se nad Marcela a nechal si od něj zase olízat ptáka. Radek se otočil a kouřil Marcela, který se na pohovce pohodlně rozvalil. Pavel se otíral o Marcela celým rozkrokem od žaludu po koule, a když z něj slezl, jeho obličej byl celý vlhký a lehce ulepený.

  Příprava před obřadem

To už byl Pavel dole a chystal se mu odpanit análek. Důkladně ho naslinil a několikrát zkusmo zasunul dovnitř ukazovák. Napětí tam bylo, ale pomalu ustupovalo a Marcel se naštěstí moc nesvíral.

Když na něj Pavel lehce zatlačil, trošku povolil. Kluk sice trochu ztuhnul, ale milimetr po milimetru do něj ten penis pronikal. Nejdřív to bylo nepříjemné, pak to byl nezvyk a nakonec, když se mu podařilo uvolnit, to nebylo tak špatný. Pak se zase vrátil ke kouření svého kamaráda, vlastně teď už i milence. Radek mu furt onanoval před obličejem. Občas se tam sklonil i Pavel a vzal toho ptáka na chvilku do pusy, ale moc pohodlné to nebylo.

Marcel nevěděl, jestli to trvalo minuty nebo hodinu. Ucítil jen, jak z něj Pavel vyklouzl a začal si na kanapi aranžovat Radkův zadek. Ten se nebránil, když mu začal roztahovat dírku, asi to chtěl sám vyzkoušet a honil si u toho sám ptáka. Do toho si nad něj vlezl ještě Marcel a vrazil mu do pusy svého. Na Pavlovi tak zůstalo zaplnit ten volný otvor. Nasadil na kraj a vjel tam kupodivu docela snadno, dokonce měl podezření, že Radek už si dovnitř něco strkal. Ale nechal to plavat a pohodlně šukal toho mladýho kluka, kterej přitom kouřil svýho kamaráda.

 

Jeho soustředění na zasouvání přerušil Marcel, který mu k hlavě přistrčil ptáka a zuřivě si ho honil. Bylo jasný, že bude za chviličku stříkat. Pavel nečekal a sám ho nasál ho pusy, kde mu okamžitě vybuchl až do krku. Na půl ucha jen vnímal Marcelovo vzdychání, jak prožíval orgasmus a teklo z něj další a další semeno.

Ten mladý orgasmus zapůsobil i na Pavla, který vytáhl rychle ptáka z Radkova teplého zadku a několika tahy se mu udělal na hrudník. Chtěl se mu vystříkat do pusy, ale jednoduše to nestihl. Oba se sklonili k Radkovu péru, které už taky muselo každou vteřinu vybuchnout a ani jeden z nich o to nechtěli přijít.

Pocákal je oba a pak měl trochu problémy vstát. Jednak vysílením, jednak se zpocen přilepil ke kanapi.

 

Když si dali sprchu a Pavel je vyprovázel, ujistili se, že se můžou kdykoli stavit. A když budou mí nějakou babu navíc, klidně jim barák půjčí, ale bude chtít na oplátku repete dneška. To jim nedělalo problém.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.