Přátelská výpomoc

Jako normálně se vracel chodbou z koupelny na ubytovně. Byl rád, že ze sebe mohl dostat aspoň trochu denního potu a špíny. Pravda, v tomhle prostředí to zase tak velkou roli nehrálo. Prostředí obecně nebylo nic moc a kdykoli si lehl do postele, měl za chvíli pocit, že tu sprchu potřebuje znovu.

Vtom ho ale popadla chuť na něco úplně jiného. Protože když na sobě měl teď jen ručník, tak proč toho nevyužít. Jen doufal, že Miky bude u sebe. Ale kde by sakra byl, v hospodě byl včera, tak asi odpočívá po šichtě.

Potichu jako myška vyklouzl na chodbu, minul několik dveří a na jednu zaklepal.

Ozvalo se tlumené: „Jo?“

Otevřel a spatřil svého parťáka v pozici, v jakou trochu doufal. Seděl na posteli s tvrdnoucím pérem v ruce. Instinktivně si ho přikryl ručníkem.

„Co děláš?“

„Ale, jen tady tak relaxuju. Chtěl jsem si jít pro cigára a nějakej časák, ale ta trafiku na rohu už má zavříno. Potřebuješ něco?“

Toby pokýval neurčitě hlavou, poté popošel vpřed. Jeho ručník se uvolnil, takže mu skoro spadl. Furt si ho držel rukou, akorát že mezi záhyby froté látky už prosvítalo jeho péro.

„Hele, ty máš taky trochu náladu, co?“ okomentoval to Miky. Stáhl si vlastní ručník a zvedl ptáka. Toby na to péro fascinovaně koukal. Nebylo to prvně, jenže ta síla ho pokaždý dostávala do varu.

Došel až k otomanu a sklonil se k tomu krásně pevnému ocasu. Na zádech ucítil Mikyho ruku, jeho vlastní tělo se klidně vlnilo, když si hrál v puse s pérem a rukama hladil koule. Miky ho držel za ramena, lehce mu přirážel do pusy. Toby byl pečlivý a taky chtivý. Kluzký žalud má stále procházel mezi rty, užíval si jazykem jeho záhyby.

  Dva kluci a jedna sklenice


Druhou rukou, kterou nehnětl Mikymu koule, si mačkal svoje vlastní a třel péro. Ani jeden nepromluvili, nebylo to potřeba. Kouřil ho od kořene po špičku, občasné zahekání svého občasného kolegy vnímal jen trochu. Zarazil se, nehýbal hlavou. Jen v puse žužlal ten poddajný ocas, jako když dítě líže lízátko. Tohle se moc nelišilo.

Pak ucítil Mikyho ruku, jak se mu sune k zadku. Natáhl se až k půlce a sevřel prsty kůži. Už se docela těšil, až bude zase uvnitř. Hrál si s tou zadnicí, až z toho začal opravdu tuhnout, což se předtím Tobymu moc nedařilo.

 

Leželi vedle sebe s hlavou zaklesnutou do klína toho druhého. Hlavy i těla se vlnily, čuráky pronikaly až do krku. Toby mu držel péro v puse jen částečně, hrál si jazykem s žaludem jako předtím. Miky sebou kmital mnohem více, potřeboval se do kamaráda opravdu zabořit, cítit ten tlak proti pevnému trupu. Toby ho držel v ruce a kroužil po žaludu jazykem.

Miky ho okusoval ze stran. Rozevřenou pusou přejížděl po celé délce, opíral se o ni a slinil celé tělo. Hlavou se zabořil až do koulí, kolikrát ještě dál. Pak ho nasál úplně celého, až to vypadalo, že je Toby bezpohlavní. To měl ale jen péro i koule v puse kolegy.

Miky se opíral o stěn a s vervou ho mrdal, zatímco si Toby s lehce zasněným výrazem honil ocas. Starý otoman ochotně snášel zátěž, což se projevovalo jen tlumeným vrzáním dřeva a kovových spojů. Tobyho zčervenalé péro připomínalo podivného červa. Přetahoval si ho po celé délce a jen lehce vzdychal pod pravidelnými přírazy.

  Sex s chutí kamene a vedra

Protože už to ale neměl nějakou dobu, nevydržel tuhle akci moc dlouho. Několik pořádných zahekání a z rudé hlavy péra se vyřinuly pramínky mrdky na chlupy a kůži. Miky na to nedbal a dál se dostával do hlubin jeho análu. Táhlé vydechnutí a zasténání oznamovalo konec orgasmu. Cákance pomalu tekly po kůži a první se vpíjely do kroutícího se prostěradla.

Miky se k svému milenci naklonil, takže mu sténal až do ucha. Z jeho ocasu zakrátko káplo několik drobných pramínků, které se Tobymu zachytily na boku. Teď ještě pořádně otřepat a zbýval jen pořádný polibek na závěr.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.