Setkání na velitelství

Erika procházela chodbou směrem k hlavnímu velitelství a v ruce nervózně žmoulala dopis od plukovníka. Věděla, o co se jedná, ale netušila, proč zrovna od ní potřebují nějaké informace. Ta operace proběhla už před půl rokem, všechny závěry byly jasné. Proč by se po takové době objevovalo něco nového?

Z myšlenek ji vytrhlo popotahování.

Na sedačce před ztichlými kancelářemi seděla Šárka. Pamatovala si ji z několika konferencí, ale už nějakou dobu o ní neměla žádné informace. Dalo se však říct, že byly kamarádky.

„N…nazdar kočko, co se děje?“

Blondýnka ve stejné hodnosti zvedla uslzené oči. Při pohledu na Eriku se nepatrně usmála, pak unavené mávla rukou.

„Ale, Klára se vydala někam na východ a teď mi napsala, že je mezi náma konec, že to nemá cenu.“

„Klára, Klára…“ snažila se Erika vybavit o kom je řeč. Pak si vzpomněla. „Vy jste spolu už i bydlely, žejo?“

„Hmm…“ zaznělo hluše.

„No tak to je na hovno, pamatuju se, že se tu za tebou občas stavovala. A co měla za problém, že to utnula? Jestli je teda v pohodě, že se ptám…“ Erika si nebyla moc jistá, jestli nepřekračuje hranice. Na druhou stranu s tím Šárka začala sama.

Přisedla si a vzala ji soucitně kolem ramen.

Kapitánka se o ni téměř neznatelně opřela.

„Prej mám na ni moc nudnou práci. Když jsem jí říkala, že jsem u armády, tak čekala, že budu asi běhat někdo po zákopech a ne v kanceláři. Pravda je, že ani doma se už moc neukazovala, furt někde trajdala a nevydržela chvilku na místě. Pak mi psala, že narazila na nějakou holčinu, co je hrozně free a vydávaj se na nějakej hrozně dlouhej trip. Možná už se nevrátí ani do Česka.“

Erika nevěděla, co na to říct, tak jen přidala pár doteků. Armáda nearmáda, člověk někdy potřebuje trochu tepla dalšího člověka.

Jak posouvala ruku po jejím stejnokroji, zavadila o odznáček na kapse. Současně s tím ucítila i napnutou sílu prsou pod uniformou.

Během vteřiny jí problesklo hlavou několik vzpomínek na studia a zážitky, které začínaly podobně.

A něco v Šárčině nastavení těla se změnilo. Erika to nedokázala přesně popsat, ale jako by se jí kolegyně více otvírala, téměř ji k sobě zvala blíž.

  Lekce pro manželku

Uplynul krátký, blíže neurčený čas, který si později nedokázala vybavit.

Zjisti víc

Jen věděla, že si rukama nenápadně jezdily po tělech navzájem. Konečky prstů se jasněji zastavovaly na bocích i prsou, až to vyústilo v jasně položenou dlaň. Když jí Erika začala rozepínat blůzu, Šárka neprotestovala. Kolem nebyla živá duše.

Vrchní část uniformy šla pryč, prsa jasně napínala látku. Když jí Erika sjela rukou na nohy, Šárka se k ní zase trochu natočila. Ucítila Eričinu ruku na zádech, najednou měla před obličejem její ústa a druhou ruku na kozách. Přišel první polibek, následován hned několika dalšími. Erika jí sjela po noze a jak se vracela, vzala s sebou i látku sukně.

Erika ucítila Šárčinu ruku na prsou ve stejný moment, kdy sama zajela prsty mezi knoflíky její košile. Žádná podprsenka, jen krásně jemná kůže. Druhá blůza šla dolů, když jí Šárka zatáhla za kravatu, ruce za zády donutily Eričina prsa napnout látku košile. Stiskla Šárce kozy, stále ještě notně kryté košilí. Několikrát jí přejela rukou přes celý hrudník, aby cítila tu poddajnou hmotu.

Jeden knoflík. Druhý a třetí. Ještě jeden a Šárčiny vnady byly k dispozici. Erika se přitiskla pusou k bradavce. Pak k druhé, tu první mnula rukou, zvedla ihned pusu pro další polibek. Šárce se do pusy dostal jazyk, opětovala ho, zatímco po jejích stehnech bruslily nenechavé ruce kapitánky.

Někde v dálce vrzl dveře a obě spontánní milenky ztuhly uprostřed pohybu… naučená disciplína tentokrát překonala chtíč.

„Poǰd mě vylízat někam stranou…“ zašeptala Šárka.

 

Sedly si v kanclu na pohovku, načež plynule navázaly na předchozí laskání. Šárka jí konečna sundala košili, ještě zbývala bílá podprsenka. Nenechavé ruce hladily každý kousek kůže, napínající se prádlo ji hrozně bralo, skoro kolegyni nechtěla svlékat. Erika jí vytáhla košili ze sukně, zase se hladově vrhla na bradavky. Olizovala celé dvorce, nasávala bradavky. Mačkala jí obě kozy, kroužila dlaněmi a líbala se s ní.

Šárka ji sundala podprsenku, aby jí oplatila stejnou mincí.

„Áááách…“ vyšlo Erice z hrdla, když se jí na bradavku přitiskla sající pusa. Šárka se pusou dostala až na břicho, skoro až ke stále oblečenému klínu.

  Pro naši kmotřenku cokoli

Tulily se k sobě, jejich prsa se k sobě tiskla a navzájem třela. Ruce střídaly úchopy a bradavky, ústa nasávala jazyk té druhé.

Erika se zvedla a zbavila sukně. Jakmile se objevily kalhotky, Šárka ji chytla za boky a políbila na břicho. Jazykem sjela přes látku až tam, kde ucítila kundičku. Zatáhla na bocích a Erika si se kalhotek zbavila úplně. Další polibek a současně s tím, jak Erika rozepínala sukni své milenky, cucala její bradavku. I druhé kalhotky se poroučely na zem. Obě tak byly zcela volné a jejich těla chtivá vzájemného dovádění.

Erika políbila Šárce břicho, s polibky pokračovala až k chloupkům. Jen ucítila štěrbinku, zakmitala jazykem a o kousek níž také prsty. Šárka si lehla na pohovku na záda.

„Ahhh….mmmmhhhhhh….“ zaslechla Erika, jen co do jejího klína zabořila obličej. Šárka překřížila ruce a pažemi si tiskla prsa i bradavky. Mezi jejím stehny se mlel jazyk a dvě šikovné ruce. Prostředníček se zavrtával do kundy, jazyk vlhčil prostor kolem. Jen sténala a vlnila se. Napnuté prsty jí třely kundičku a jak zrychlovaly, nabíralo na hlasitosti i její vzdychání.

Erika jí roztáhla závojíčky, pak jako chirurg pronikla až dovnitř. Dva prsty se kroutily a otáčely v mokrém tunelu. K nim se ještě sklonila šikovným jazykem.

Zjisti víc

Šárka se zvedla, vtiskla Erice pusu, nabídla kozu k polibku. Chvíli se jen líbaly a mazlily, během toho si Erika lehala na záda. Šárka se ale nevydala hnedka do klína, klesla na Eriku celým tělem, hlavně aby cítila pomalu dopadající prsa. Nasála obě bradavky, pak obě kozy prohnětla jako při masáži. Nevyhnutelně se ale pohybovala oběma rukama do klína.

„Jo…zlato….ááááhhhh….“ sténala Erika s Šárčinou rukou na kundě, ještě než vůbec došlo na jazyk nebo zajetí prstů. Ta pulsující dlaň dělala skutečné divy. Pak už ale Šárka dvěma prsty roztáhla stydké pysky, aby pustila jazyk dál. Zapíchla ho do klitorisu, jezdila s ním nahoru a dolů. Sjela trochu níž a stále preferovala ruce.

Erika ji ani nesledovala, jen si s přivřenýma očima hladila bradavky a tuše vzdychala. Víc zasténala, až když se do ní dostaly dva prsty, jako její předtím do Šárčiny kundy.

Pak Šárka loktem zavadila o něco, co bylo zaseknuté mezi díly pohovky.

  Když nejsou na molu

„Co to doprdele…“ podivila se a vytáhla dlouhé černé oboustranné dildo.

„Jej…já ho tam zapomněla,“ zachechtala se Erika.

Po krátké očistě a několikerém olíznutí se tento pomocník vydal Erice do kundy.

„Ááááhhhh….joooooo….“ zasténala kapitánka, jak ho ucítila v kundě. Jejím tělem projíždělo něco, co připomínalo elektřinu. Právě u toho jemného vroubkování se dělala nejčastěji. Šárka byla pečlivá a divoká současně. Věděla, kdy kam zajet, nenechala Eriku ani na vteřinu vydechnout. Začala s ním navíc třásla ještě nahoru a dolů i do stran, až se Erika propnula v zádech a zakňučel blahem.

Zase se sklonila ke své milence a jen co se její jazyk dotkl klitorisu, ucítila Šárka na hlavě Eričiny ruce.

Šárka se pomalu zvedla. Aniž by vytahovala dildo z kundy, přisedla si blíž a napíchla se na jeho druhý konec. Jakmile byly nastaveny klíny i dildo, obě rozpohybovaly svoje těla do vzájemného přirážení. Chytla Eriku za kozy, dole jen kmitala boky, až sténání naplnilo celou kancelář.

Šárka si třela kozy, důkladně vyvedeny žalud v její pičce se jen třel o vnitřní stěny. Obě těla se klepala slastí, kozy pohupovaly a příležitostné lesbičky prožívaly každá svou vlastní nirvánu.

Erika se smekla z dilda a vstala z pohovky. Šárka si ho přidržela v kundě, otočila se, opřela a nechala Eriku, aby se chopila její zadnice. Jakmile se Šárka pevně zapřela, v její kundě opět začal rejdit ten černý zázrak.

„Jo…hezky hlubokoóóó…zajeď mi až na dno….“ sténala Šárka a mačkala si rukou kozy. Ruce jí jezdily po celém jejím těle, od kundy po bradavky, které se pohupovaly v rytmu vlnění celého těla.

Erika se postavila přímo za ni a zkusila si i v téhle poloze strčit do své pičky druhý konec dilda. Mrdala tak nakonec Šárku jako normální chlap pérem zezadu. Jeho pnutí ještě víc tlačilo na stěny obou kund.

Udělaly se téměř současně. Dildo zůstalo Erice v ruce, jak si pomalu klesly téměř do objetí. Ještě si olízat z lesklých žaludů svoje šťávy, pusa a tisknutí koz na závěr.

Na velitelství se budu muset stavovat častějc, blesklo Erice hlavou.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.