Anální cvičení

Vyspat se s Donniem patřilo mezi ženskýma z města za společenskou povinnost. Byl to cvičitel aerobiku s těma nejlepšíma břišákama v okolí a, jak se později ukázalo, i nejhezčím pérem. A hlavně to uměl perfektně dělat do zadku. Zatímco s kundičkou neměly holky problém, zadeček dělal jejich kamarádům a přátelům potíže, protože to přece jen byla trochu jiná disciplína. Jenže Donnie byl na tohle mistr, takže o jeho soukromé lekce byl neustálý zájem.

Grace s Lynn se domluvily na společné návštěvě, protože ostatně všechny tyhle sexuální vylomeniny dělaly dohromady. Teda aspoň od té doby, co se po jednom mejdanu spustily i spolu a hrozně se jim to líbilo. Navenek to sice trochu popíraly, ale skutečnost, že si jednou za čas navzájem vylížou a vyprstí kundičky, byla něco jako veřejné tajemství.

Domluva spolu byla v pohodě, teď se ještě domluvit s Donniem, aby je taky pustil dovnitř, protože zvenku je nevošoustá. Ale to taky nebyl takový problém, i když vzhledem k nabitému diáři měl čas až skoro za týden.

Holky tak prožily trochu rozporuplný týden. Na jednu stranu se ukájely myšlenkou na to, jaké to cvičení s tímhle borcem bude, na druhé straně se v mezičase hrozně nudily a dokonce ani vzájemné milkování už nemělo tu správnou jiskru jako dřív.

Naštěstí čas neúprosně uplynul a ve stanovený den i hodinu obě zvonily u Donnieho doma.

„Nazdar, vy dvě…“ pozdravil je a ustoupil stranou, aby mohly jít dál.

S chichotem mu vstoupily do domu a nechaly se navigovat do obýváku, který byl částečně upravený na tělocvičnu. Klasický prosklený stolek byl pryč, v rohu si všimly poličky s pěnovými matracemi. Na Donnieho pokyn si dvě převzaly a rozbalily.

 

Začínalo to nenápadně. Kroutily hlavami, vrtěly pomalu rukama a boky. Jenže ačkoli byly obě na pohyb zvyklé, tyhle kombinace zasahovaly svaly, o kterých obě ani nevěděly, že je maj, takže po pár minutách cítily opravdu tah a zápřah a bylo jim jasné, že ty lekce nejsou jen na okrasu, ale opravdu budou mít něco do sebe.

Donnie jim předcvičoval a průběžně kolem nich chodil, upozorňoval na problematická místa a opravoval chyby. Myslely by si, že trochu sebou vrtět na matraci je jednoduchý, jenže každý pohyb vyžadoval opravdu přesné nastavení, po kterém se tělo skutečně zapojilo.

Při klasickém dřepování mezi nimi zase prošel a ucítily opět jeho ruce na těle.

A tentokrát už to bylo trochu jiné. Položil ruku Grace na páteř, a jak se narovnala, nechal ji skoro na místě, takže jí během vlastního pohybu sjela na zadek, kde se do ní Donnie trošku víc opřel. S dalším dřepem ji položil druhou na břicho těsně pod prsa a nijak neuhýbal, když o ně zavadil palcem.

  Sníh proti žáru

Když došel k Lynn, provedl u ní prakticky to samé, akorát na těch kozách už jí zůstal trochu víc a celou rukou. Dokončil kolečko dozoru, až byl zase před nimi.

„Tak teď přejdem hezky na břicho, tak si sedněte.“

Zaujaly klasickou pozici na sedy a lehy. Jakmile byly na zemi, položil oběma dva prsty na kolena a lehce jim roztáhl nohy od sebe. Dřepl si k Lynn a pokynul jí, ať se normálně zvedá. Začala se sklápět a Donnieho ruce se pořád víc a víc točily kolem jejích prsou, zatímco druhá ruka lezla trochu mezi stehna. Přejel jí rukou po stehnech nahoru a dolů a škrtl prsty o klín krytý šortkami.

Přesunul se ke Grace a rukou jí vyzval k pohybu. Jen se zvedla, chytil jí dvěma prsty za kůži na břichu.

„Tohohle se chceš zbavit,“ podotkl a jel rukou dál.

Při dalších kmitech ji pochválil za správné provedení a zase sjel rukou na obě její prsa.

Rozevřel jí stehna a bez jakéhokoli předstíraní zajel až mezi ně a konečky prstů projel tam a zpátky po kundičce kryté dosud látkou. Jasně ale cítil její výstupky.

 

Oběma jim pokynul, ať vstanou, a vzal je kolem ramen. Přejel jim rukama přes prsa a Lynn vyhrnul tílko, takže jí konečně vykoukly obě trojky. Donnie se sklonil a nasál bradavku. Vyhrnul tílko i Grace, nasál obě a přitiskl si obě slečny před sebe, pak se zabořil obličejem mezi jejich hrudníky. Kromě jeho obličeje se tak třely taky o sebe navzájem.

Přetočil si je tak, aby hezky viděl na jejich zadečky a donutil je trošku se předklonit. Lynn pak pomaličku stáhl šortky i s kalhotkami, až se mu ukázala krásná prdelka. Roztáhl jí půlky od sebe a prsty hrábl do kundičky až dovnitř toho růžového masíčka. Zajel do ní krátce jazykem a stejným způsobem pak odbavil i Grace.

Jejich zadní dírky lákaly jeho prsty i jazyk a byly krásně pružné a poddajné. Poplácal je obě po obou půlkách, pak je zase otočil kozama k sobě.

To už mu čurák pod teplákama pořádně stál, a jakmile se k němu obě pichny otočily, pokynul jim dolů.

Grace byly blíž, a jakmile byly Donnieho tepláky trošku níž, dostala z nich ten pevný ocas a hnedka si ho vrazila do pusy. Lynn jí hladila kozy a číhala, kdy se to péro dostane taky k ní. Mezitím se sklonila a nasála kamarádce bradavky. Donnie vzal Grace za hlavu a přirážel jí pérem do pusy. Vzápětí se natáhl a zvedl Lynn hlavu. Ta se hned chytla a následovala Grace v kouření. Střídaly se s pérem v puse a mezitím se stihly několikrát hodně důkladně políbit. Donnie Grace nalámal čuráka do pusy, až jí narážel zevnitř na tváře a Grace krásně hekala. Střídavě ho takhle zapichoval i do Lynn. Nato si Grace navigoval na koule a Lynn svěřil důkladné kouření žaludu. Lynn se na to musela předklonit a během kouření se jí obě kozy krásně pohupovaly. Donnie se jí natáhl přes záda a zajel jí po hmatu prstem do obou dírek.

  Kolaudace beze slov

Lynn se narovnala a jeho ruka rovnou přejela zepředu na její kundičku. Grace si jeho péro furt zasouvala až někam do krku. Donnie se vrtěl Lynn prstem ještě chvíli v kundě, pak ji nasměroval na nedalekou pohovku a nastavil do kleku s vystrčenou prdelkou. Grace se záhy ocitla hned vedle ní. Zatímco si Donnie hrál prstem a jazykem s jejich prdelkama, obě se vepředu důkladně cucaly.

Donnie se postavil za Grace a nejdřív jí zajel normálně do kundičky, až vyhekla. Lynn to pozorovala vedle a masírovala si vlastní pičku dvěma prsty. Donnie do Grace ještě několikrát silně přirazil a přesunul se k Lynn. Sklonil se k ní, vrazil jí jazyk do pusy a rukama ji chytil za obě kozy. Grace je pozorovala a jezdila si rukama od klína po kozy a zpátky. Aby jí to nebylo líto, přesunul se Donnieho čurák zase chvíli do ní. Volnou rukou vibroval Lynn na prdelce a obě mrduchtivé slečny se zase vepředu mezi vzdycháním cucaly.

Ještě několikrát Donnie vystřídal obě kundičky, až začal pracovat na průniku do prdelek. Nejdřív u Grace. Ta tála už tehdy, když jí v análku vibroval jedním prstem. Lynn zatím vstala, zbavila se šortek a s roztaženýma nohama si začala honit kundičku a mačkat kozy, na které dosáhla i Grace svým jazykem. To už do ní zajížděl Donnie čurákem a ona se jen kroutila. Nebylo to samozřejmě prvně, co měla pevnýho čuráka v zadku, ale tohle bylo něco jiného. Donnie to fakt uměl a měl ho fakt krásně velkýho.

Lynn si strkala do pičky dva prsty a se zakloněnou hlavou se s Grace olizovala. Tohle už nebylo normální líbání. Z tohohle posedu ji vytrhl Donnie, když ji zvedl za ruku a natočil jí hlavu k Gracine prdelce. Kdykoli z ní vytrhl pořádně péro, nechal Lynn, aby mu ho přejela jazykem, nebo aby trochu olízla přímo Gracinu prdelku. Do zadku, do huby, do zadku, naslinit hezky prdelku, zajet do pusy, vepředu vzdychá, sténá a kroutí se Grace. Takhle to pokračovalo nějakou dobu, než Lynn vstala a Donnie si ji posadil vedle, aby jí před zásunem vylízal kundičku. Grace se mezitím zbavila šortek a se spokojeným výrazem je po očku pozorovala. Vzápětí se Lynn zase přisála na rty i na kozy, zatímco v kundičce kmital Donnieho jazyk.

  Ocel a nebesa

To už se začala Lynn klepat, jak ji Donnie mrdal kundičku. To se k ní ještě Grace naklonila a strčila k tomu přirážejícímu péru svůj jazyk a prsty. Donnie ho občas vytrhl a vrazil bleskově Grace do pusy, aby ho zase vytrhl zpátky a zajel s ním zase do té mokré kundy.

Sklonil se k Lynn, chvíli se s ní líbal. Volnou rukou se zatím natáhl Grace přes záda až na prdelku a zakmital jí dvěma prsty v zadečku.

Zase se vytrhl z Lynn a vrazil péro Grace do krku, až to zakloktalo.

Protože si ale chtěl trochu odpočinout, opustil Lynn a sedl si na pohovku. Nastavil si Grace nad sebe, ať si na něm hezky hopsá prdelkou. Lynn si mezitím třela tu krásně ošoustanou kundičku. Pak ji přilákaly Graciny třesoucí se kozy, které poskakovaly pod spodním náporem toho pevného péra, které se jí furt dobývalo do prdelky. Po několika minutách masivního přiražení a sténání na celý dům ale Lynn napadlo, že už by to taky chtěla od zadku.

Donnie jako by to vycítil a vyměnil si je na sobě. Otočil si Lynn k sobě a chvilku ji ještě mrdal do kundičky, zatímco dole drandil ještě Gracin jazyk. Pak přehodil péro do druhé dírky. Takhle to pár minutek trvalo, jenže Donnie měl náladu na něco jiného.

Naskládal si je obě nad sebe a měl tak před sebou obě chtivé prdelky čekající na další prcání. A horní kundička i spodní análek k tomu přímo vybízely. Taky se do nich pustil do obou. Nejdřív mrdal Lynn kundičku a pak zase chvíli Gracin zadeček, krásně roztažený a lesklý.

Lynn se z Grace smekla a přidala se k dolnímu mrdání kouřením Donnieho péra, když zrovna nebyl v Grace až po koule. A stejně jak ho důkladně zapichoval Grace do prdelky, stejně důkladně ho vždycky zapíchl Lynn až do krku.

Aby si toho v pusince užila i Grace, otočil si ji a zajel jí mezi zuby, až to zakloktalo. Držel ji za zpocené vlasy a dál jí přirážel do krku. Vzápětí si je nastavil na pohovku do šedesát devítky, takže zatímco on zajel Grace zase do zadečku, Lynn mu krásně lízala koule.

A nejspíš právě tahle kombinace ho nakonec dovedla k mohutnému výstřiku, kterým pokropil tu hladkou prdelku, kterou předtím tak důkladně ošoustal, stejně jako Lynn obličej, který už na to celou dobu čekal.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.