Odpolední výměna

Seděli na plastovém lehátku u hotelového bazénu s rukama kolem krku a z legrace se pošťuchovali. Nějak měli od rána ze všeho srandu a ani tady u vody je to nepustilo. A proč by taky mělo? Bylo nádherně, teplo a nic je netrápilo.

Měl na sobě jen šortky a sluneční brýle a zubil se na Monicu, svou partnerku, která seděla proti němu a mezi nejrůznějšími vtípky ho píchala koncem prstu do břišních svalů.

Položil jí ruce na stehna a pak si ji za prdelku přitáhl trochu blíž k sobě.

Její kůže se krásně leskla v paprscích odpoledního slunce.

Oťukávali se nosy a obličeji a občas si dali pusu.

Když se jí dostal na prsa a chtěl je přes látku plavek pohladit, jemně mu stáhla ruce opět dolů ke svému pasu. Za prvé na to moc neměla chuť, za druhé tu nebyli sami.

Ještě ji několikrát políbil a pak se svalil na záda a jen se na ni se zalíbením díval. Byla krásná, jak se jí světlo tříštilo o záda a rýsovala se spíše jen jako silueta proti obloze.

Když ho hladila po stehnech a šimrala pod látkou šortek, prošla za ní nějaká postava a na moment vrhla na oba milence stín.

Pár lehátek od nich se uvelebila blondýna s melírem jen v kalhotkách a tričku. Upřímně, měla pevnější prsa než Monica a Charlie neodolal několika pohledům na její krásnou postavu. Což jeho přítelkyni samozřejmě dopálilo.

Ty pohledy pokračovaly, protože dotyčná si sundala horní díl oblečení a slunila se pouze v kalhotkách. Nic naplat, tomuhle pohledu by odolal jen homosexuál.

Charlie se na nic přes Moničiny komentáře stále střídavě díval.

„Tohle ti nestačí?“ řekla Monica a ukázala na svoje prsa.

Charlie něco pronesl a vysloužil si naprosto konsternovaný výraz.

Pak dostal facku, Monica vstala a beze slova odešla.

Charlie jen zakroutil hlavou, něco zamumlal, nasadil si zase sluneční brýle a pohodlně se opřel na lehátku s ručníkem pod sebou. Ty ženský jsou někdy fakt divný.

Natočil hlavu ke straně a stále pozoroval opalující se dívku.

Ta ho sice neviděla přes kšilt, ale netrvalo dlouho a všimla si jeho pohledu. Usmála se a odhalila perlově bílé zuby.

Opřela se o lokty a podívala se mu do očí.

Pak si sedla a s pohledem upřeným na nebe si prohrabávala vlasy.

Vstala, došla až k Charliemu a naprosto nenuceně a bez zábran si sedla obkročmo na jeho lehátko a položila mu bez řečí ruce na stehna. Její prsty jely přes látku šortek a zastavily se až na břiše. Položil jí ruku na rameno, prohrábl vlasy a skončil dlaní na jejích zádech.

To už ho hladila po tváří konečny prstů a vlepovala mu ne facky, ale letmé polibky.

  Kolaudace beze slov

 

Sundala mu brýle, a když jí rukou zavadil o bradavku, dostala se k jeho rtům. Ne, žádný hluboký polibek se nekonal, jen ho tak lehce okusovala, jako když ochutnává něco sladkého.

Stále byla kousek od jeho tváře, takže jí dal ruku kolem krku a decentně si ji přitáhl blíže.

Pak už se s ní začal pořádně líbat. Její tělo se stále prohýbalo nad jeho vlastním klínem.

Mazlil se s celým jejím trupem a už byla tak blízko, že se dostal i na její prdelku. Její ruce ho objaly kolem krku a zasekly se mu na šíji.

Jejich mazlení skončilo přitulením k jeho tělu, jako když vezme do náruče přítulnou kočičku. Charlieho ruce i rty skončily na prsou neznámé.

Přitiskla se k jeho boku a pokrčenou nohou hladila jeho rozkrok.

Ještě chvíli se mazlivě pošťuchovali a pak si mu sedla na nohu. Jednou rukou mu mačkala klín, druhou mu jezdila po prsou. Vzrušovalo ho obojí, navíc od takové kočky.

Sedla si na něj obkročmo. Jednu ruku jí něžně chytnul za prdelku, druhou jí podložil záda a zvedl se z lehu k jejímu tělu. Lehce se zaklonila a vypnula mu svoje tělo vstříc, jako když napíná plachtu větru.

Olizoval jí bradavky a prsa a rukama si stále užíval její nádherně jemnou a horkou kůži.

Rozhlédl se, jestli náhodou není na obzoru jeho přítelkyně. Ale neznámá ho chytla za bradu a rychle otočil zpátky k sobě. Co je to za chvilkového milence, když se jí nevěnuje.

Nasával střídavě s různou intenzitou její prsa a olizoval kůži na krku. Vlnila se v jeho rukách jako snop poddajné měkké slámy, jako rákos ve větru.

Dráždila ho vlněním klína na jeho rozkroku a pak si lehla. Jak se od něj odtáhla, měl ruku přímo mezi jejíma nohama.

Začal ji přes plavky škrabkat špičkou ukazováku přímo na klitorisu.

Několikrát jí přejel jazykem břicho i prsa, a když zvedl její bedra, před jeho pusou se objevil přímo její Venušin pahorek.

Masíroval ji jazykem i prsty a ona se zase vlnila a kroutila jako předtím.

Zbavil jí bleskově kalhotek, a aby to nebylo tak hrr, začal se pro změnu mazlit s jejíma nohama.

Vzdychala přitom stejně, jako když jí dráždil bradavky. Třeba na to byla zvlášť ujetá.

Pak si olízl prst a začal jí lehce přejíždět po kundičce. Vzpínala se proti jeho rukám i jazyku (podle toho, co se jí zrovna dotýkalo), vrněla blahem a hladila ho chodidly po předloktí.

Zvedl jí bedra a stále prolizoval oblast klitorisu, kterou měl před ústy jako na dlani.

Stala se v jeho rukách takových vzdychajícím kyvadlem, se kterým pohyboval lehce jednou dlaní. Dráždil jí stále klín, zatímco ona si držela lýtka u prsou a nechávala mu na pospas svou prdelku.

  Tři horké prvky

Pak ji zase položil celým tělem na lehátko a chvilku ji jenom šimral prstem na klitorisu.

 

Zasunul do ní dva prsty, přitiskl celou dlaň na její poštěváček a začal rukou vibrovat na jejím těle. Začala vzdychat ve velmi krátkých intervalech, ale s obrovskou frekvencí. Když k tomu přidal šmrdlání jazykem o její bradavku, ještě to zesílilo.

Rychle a pružně jako šelma kočkovitá se zvedla na všechny čtyři a líbáním jeho břicha se dostala ž k šortkám. Konečně v nich zašátrala rukou a vytáhla jeho macka na čerstvý vzduch. Už se těšil na to, co se na něj chystá.

Nejdřív ho potěžkala v prstech a olízla shora, jako když natírá polevu na pečivo na plechu do trouby.

Pak už mu ho začala důkladně kouřit. A uměla to, mrška jedna. Pomalu ho nasávala do úst a stejně pozvolna ho nechávala zase vyklouzávat z horka své pusy. Udržovala tu správnou míru sevření, aby se jí neudělal do pusy moc brzo, ale taky aby to Charlieho nepřestalo bavit.

Opřela mu ho o břicho a polibky laskala spodek penisu, až se dostala i ke koulím. U těch ale moc nevydržela a vrátila se k laskání celého těla penisu od kořene po žalud.

Stoupl si, zbavil se šortek úplně a zase si dřepnul na lehátko.

Hladila ho rty po celé délce, jako kdyby ho natírala barvou. Její sliny vlastně byly takovým bezbarvým nátěrem. Pak přidala i jednu ruku, ale ani to nebylo moc zapotřebí. Její jazyková péče byla fantastická i tak.

Líbala ho i na břiše, prsou a bradavkách, takže se kroutil a vlnil podobně jako předtím ona, když ji šimral na kundičce. Byla to asi nejdůkladnější orální péče o jeho ptáka, jakou zažil v poslední době. Musel si přiznat, že ani Monica to takhle neuměla. Neměla s tím tu trpělivost.

Chvilku se mu dívala do očí, zatímco měla jeho žalud v puse. Pak se zvedla a opět si mu obkročmo sedla na klín.

Ale ještě si do sebe nic nezasouvala. I když chtěl směrovat ptáka k její pochvě, odstrčila mu ruku. Místo toho se o jeho penis jen třeba vlastním klínem. Přejížděla po něm takhle od koulí po špičku a dokonce mu ho vlhčila vlastní šťávou, které si trochu nabrala do prstů.

Charlie měl asi prvně v životě obavy, že se udělá ještě daleko předtím, než do ní vnikne.

Protože ho ani ona nechtěla mučit moc dlouho, zvedla své boky a nasedla na něj. Když si ho nekonečně pomalu zasouvala do vaginy, oddechovala, jako když se vyfukuje plážová matrace.

  Koupelnová kratochvíle

Pak zvýšila rychlost svých pohybů a pořádně se na něm rozjela. Vypadala jako nějaký stroj, který se snaží dostat cennou surovinu z nitra planety. V podstatě to tak bylo, jen tady těžila z těla druhého člověka.

Sténala v prudkých návalech a pak zase jen pomalu oddechovala, jak se opět vzpamatovávala z vlastní námahy.

Nabodávala se na něj zas a znova pod nejrůznějšími úhly, ale pořád tak, že nemusel skoro nic dělat. Ale ona se ráda hýbala a ráda měla svou rozkoš pod kontrolou.

Opřela se mu zase rukama o prsa a ramena a spustila to nejvíc sexy hopsání, jaké tenhle bazén zažil. Tentokrát nesténala. S každým dopadem svého zadečku do jeho klína lehce vykvikla.

Když se trochu uklidnila, už se na něm jen houpala a nechala ho, ať ji výská ve vlasech, zatímco nakláněla rozkoší hlavu ze strany na stranu.

 

Vyrazil tělem proti ní, přitiskl se k ní celou plochou kůže a přisál se na její bradavky. Vzala ho kolem krku a vychutnávala si jeho dotek.

Převalil ji na záda, několikrát jí políbil klitoris a nastavil penis proti jejímu vstupu. Ale nevnikl do ní. Místo toho jí rejdil žaludem v klíně, jako když ho před chvíli dráždil prstem.

Zase to trhané sténání a přerývané dýchání z jejího hrdla…

Pak ho do ní konečně zasunul a začal ji zase píchat.

Zrychlil tempo, až řvala jak protržená a mlela sebou na lehátku jako postřelená srnka v posledním tažení. Dozor bazénu je buď hluchý jak tetřev, nebo je někde pozoruje triedrem a mastí si u toho brko. Tohle přece nešlo přeslechnout.

Ještě na chvíli si na něj sedla a houpala se na jeho ocasu, ale nebylo to nějak ono. Chtělo to změnu.

Ta přišla. Usadila se na všech čtyřech a vystrčila na Charlieho prdelku. Bez otálení jí ho tam fouknul a rozpohyboval svoje boky, tak jako předtím.

Když ho z ní za pár minut vyndal, převalila se na záda a očekávala další uspokojení.

Viděla ale, že stojí nad ní a honí si ho. Jen se uvolnil a přijala kapky, které jí za moment začaly dopadat na prsa a krk.

Vytvořil jí krásný perlový náhrdelník, za který se nemusela žádná holka stydět.

Ještě moment si užívali vzájemný vrchol. Pak se mu podívala přes rameno a zahlédla v dáli jeho přítelkyni…

On byl za pět vteřin ve vodě a oblékal si šortky, ona bůhví kde a dělala kdoví co….

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *