Žhavý sex na horkém dřevu

Dveře do sauny vypadaly v ten den…úplně stejně jako v kterýkoli jiný. Lehounce vrzly, když z místnosti vykoukl nahý muž s vlasy na ježka, držel si před tělem ručník a rozhlédl se rychle po chodbě jako agent číhající na čistý vzduch.

Tenhle „agent“ ale číhal na dámu. Vykoukla za rohem v krátkých koktejlkách a zbytkem nápoje v ruce.

„Tsss….tady jsem, Moni, pojď dovnitř,“ trhl hlavou směrem do sauny, kde bylo pro oba milence dost útulno.

„Zbláznil ses, Robe? Vedle je můj manžel…“

Zavrtěl unaveně hlavou. „Ale ten si ani nevšimne, že jsi zmizela…rychle, pojď sem.“

Přicupitala potichu k němu, a jakmile byla na dosah, přitáhl ji k sobě a políbil, sklenka málem spadla na zem, jak sebou Monika cukla. Líbal ji na krku a ramena a ruce měl rovnou na jejím krásném zadečku. Zvedl jí šatičky, pod kterými probleskly podvazky a další kousky prádla. Další polibky, ruka hladila zadeček a druhá obíhala kolem obou koziček.

Když se Monika trošku odvrátila a otočila, sjel Robert jí rukou rovnou mezi nohy. Pak se zarazil

Zaraženě se rozhlédla a oba chviličku naslouchali. Ale kolem bylo naprosté ticho, takže se vrátili k obírání a laskání jeden druhého. To už jí Robert vyhrnul šatičky až nahoru a dostal se přímo na bradavky krásných malých koziček. Pořád se přitom dotýkal jejího těla vlastním tvrdým penisem, protože ručník už dávno ležel někde na zemi.

Líbal ji na bradavky, na pusu a na břicho, jak to měl zrovna po ruce…nebo spíš po puse. Přitiskla si ji k sobě, rukama chytnul obě její prsa. Její ruka sevřela jeho penis a několikrát ho přetáhla od koulí po žalud. Sjel rukou k její kundičce a masíroval jí závojíčky přes krajku kalhotek.

  Rodič má mít pochopení…

Zašeptal jí něco do ucha. Monika se zahihňala, klekla si, odložila skleničku a chopila se jeho krásného péra. Hnedka se jí ocitlo v puse. Několikrát ho hluboce nasála, pak odklonila nahoru a projela jazykem obě varlata. Nato si vrátila tmavý žalud zase do pusy. Honila ho a on držel její vlasy v ruce a pohyboval rukou v rytmu kmitání její hlavy.

„Nejde někdo?“ zasykl najednou.

Zarazil se s žaludem v puse, na moment ztuhla. Pak zavrtěla hlavou. „Nic neslyšim,“ zašeptala a zase ho slupla až do půlky penisu.

Vstala od kouření a přitiskla se k němu, jeho penis se jí ocitl přímo mezi stehny. Robert se natáhla rukama dolů a stáhl jí kalhotky. Roztáhl jí od sebe půlky zadečku a zajel prstem až do kundičky. Stejně tak druhou rukou z druhé strany. Na chviličku klesl dolů a stáhl jí kalhotky až k botkám. Zbavila se jich dvojím kmitnutím, vzápětí se k němu přitiskla pro další salvu polibků.

Otočil ji zády k sobě, opřel ji o svůj trup, trošku jí zvedl nohu a zajel do ní poměrně šikovně tak jak byli oba vestoje. Jakmile byl uvnitř a pořádně ji chytl, začal ji s plným nasazením šoustat.

Jeho přirážení s pleskáním kůže a Moničino sténání naplnilo celou chodbu. Držela se ho za rameno s druhou rukou mezi stehny. Když z ní v zápalu mrdání její kundičky na moment vyklouzl, radši oba zapluli dovnitř sauny.

Klekla si na jednu z laviček, vystrčila na něj prdelku a jen čekala, až se nastaví a zase do ní zajede tím krásným čurákem. Pak se zase ozvalo pleskání kůže o kůži a její zadek se rozkýval pod Robertovým náporem vášně. Monika se jen opírala lokty o prkna a sténala.

  Ručníky a make up

Po minutce vytrvalého prcání se Robert zarazil a pokynul jí, až se trochu rozjede ona. Rozrajtovala svoji prdelku a napichovala se na jeho péro, tak pevné, že jako by čnělo rovno ze zdi. Plácl ji přes zadek. A znova…kmitala svým zadečkem proti němu a Robert se zase začal pohybovat.

Položil ji na zadek obě ruce a plynule přirážel do té vlhké horké kundičky, která tu byla jen pro něj a jeho tvrdý ocas. Nato zase zastavil a nechal Moniku, ať se na něj napichuje vlastním rytmem. Jen ji u toho zase několikrát pleskl přes prdelku. Pak ji zase začal vyrážet naproti.

 

Dotekem na zádech ji zarazil a obrátil na záda. Zvedla jednu nohu do výšky, takže její kundička se před ním krásně leskla. Klesl k ní a okamžitě pokračoval v jejím mrdání. Monika si strčila do klína ještě ruku a třela si poštěváka. Sjel jí rukou po stehně a vzal jí za kozičku. Pohupovala se mu naproti celým tělem, které se krásně vlnilo v rytmu jeho zajíždění do její pičky.

Vytáhl ho z ní a na chvíli se jen opřel o dřevěnou zeď s penisem v ruce. Monika se otočila a klesla k němu hlavou pro další pokouření. Zarazila si ho zase až do krku a kmitala mu jazykem na žaludu. Vzal ji jemně za vlasy, ona se mu nořila jazykem mezi koule a brala do pusy celý penis od vrcholku po spodek.

Vzápětí se zvedla a nasedla na něj tak, jak zrovna byl. Nasměrovala si krásně kundičku na jeho péro a hnedka ho do sebe nechala pořádně zajet. Dosedávala na něj se stálým vzdycháním a svýma kozama v Robertových rukách. Zajížděl jí do kundy až po kořen a Monika se na něm houpala sem a tam s táhlým vzdycháním. Jakmile pořádně rozjela kmitání svojí prdelky, Robert začal pořádně přirážet zespoda. Pak na něj pro změnu zase dosedla a jen se vlnila s penisem uvnitř.

  Opuštění recepce i studu

 

Seděla na lavičce, upravovala si součásti prádla, Robert klečel vedle ní a honil si ho, aby ji zásobil svým výstřikem. Usmívala se na něj a rukou mu ještě hnětla koule pro silnější prožitek. Pustil ptáka, Monika po něm okamžitě chňapla a už cítila, jak jí pulsuje v rukách. Nastavila prsa i břicho a schytala tam krásné bílé kapky a cákance. Stékaly jí po kůži až dolů na pásek držící podvazky.

Jen z Roberta vytekly poslední kapky, naklonila se ještě k němu a vzala ho zase do pusy.

„Moni…jsi tu někdéééé….?“ ozvalo se na chodbě.

Trhla sebou, vyskočila jak čertík na pérku a stahovala si koktejlky na původní místo.

„Jo…jo…už jdu…“

Roberta už nevnímala, jen se venku chopila skleničky a kalhotek a zmizela ze rohem…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.