Trojka v domě kultury

Procházel se po chodbách horních pater divadla a vyhlížel Curta s Violet. Kromě krásného zvyku navštěvování mnoha kulturních akcí měli také rozpustilý zvyk rozdat si to vždycky někde v zátiší budovy, která měla svou historii. Za prvé je vzrušovala možnost, že je někdo přistihne, za druhé měli rádi šoustání na místech, která měla nějakou zajímavou minulost.

Blake vystoupil do dalšího patra a za rohem už zahlédl nějaké pohyby. To bude ono, blesklo mu hlavou a s klidem vykročil ke dvojici, která ho do trojky nejen ochotně pustila, ale oba dva aktéři jeho přítomnost obvykle vyžadovali.

Violet už Curtovi vrážela jazyk do pusy a rukama rejdila kolem jeho pasu a zadku, opřená lehce o sloup plný reliéfů. Vyhrnul jí světlou minisukni a nechal vyniknout černé kalhotky, které občas pohladila jeho ruka. Když se jejich ruce na jeho stehně setkaly, chytil její dlaň a prsty nasměroval na svůj poklopec.

Tehdy Curt zahlédl Blakea, který se právě přiblížil a s úsměvem ho pohladil po ramenou. „Ahh…tak jsi nás konečně našel.“

Přitáhli si ho vzápětí oba, Curt mu dal pusu na tvář a na krk, zatímco Blake se začal líbat s Violet ochotně nastavující obličej k dráždění. Jen to mu trochu vyhrnula košili, začal se mu Curt hrabat v poklopci, do kterého se asi dostane dřív než jeho manželka do jeho vlastního. Než pásek povolil, promasíroval mu aspoň přes džíny pořádně koule a přisál se mu na pusu.

Jen co Violet vysvobodila Blakeovi tvrdého čuráka, chopil se ho hnedka Curt se slovy o tom, jak je krásnej a že už na něj čekal moc dlouho. Rovnou ho začal kouřit v tandemu se svou ženou, která Blakeovi masírovala koule hbitými a pevnými prsty.

„Hele vem si ho taky…“ řekl směrem k manželce a zatímco ona sklonila pusu k tomu stojícímu péru, zase se líbal s Blakem, hladil ho po zadku a lehce korigoval pohyby své ženy. Pak sundal Blakeovi košili, a jakmile se mohl dostat na jeho bradavky, přisál se na ně stejně důkladně jako předtím na jeho pusu.

  Černé vlasy, hnědé vlasy….

„Ty máš krásný tělo ty parchante, mám na něj furt chuť.“ Nato se otočil k manželce „Ukaž, puč mi ho zase do pusy.“ a zase si vrazil ten penis mezi zuby.

Kouřili ho oba a střídali se v pohlcování žaludu a okusování těla penisu ze stran. Pak si Curt konečně stáhl vlastní kalhoty, až jeho penis vyskočil, jak ho přestala blokovat látka. „Koukej, co tam mám já.“ uchechtl se směrem ke kamarádovi, který ho hnedka vzal do ruky a za pár vteřin se k němu sklonil i hlavou, aby ho mohl vykouřit.

„Jo…jo…to je vono, hezky mi ho kuř ty parchante…“ hlesl se zavřenýma očima a postupně se zbavoval oblečení. „Vem si ho pořádně, až po koule, až nadoraz…“

Aby nevypadl ze cviku, vrátil se zase na chvilku i on ke kouření a převzal penis od Violet. Jeho žena nechala na Blakeově penisu ruku a natáhla hlavu nahoru, aby jí mohl vrazit jazyk do pusy. To už jí rozepínal i šedou halenku, aby se dostal k jejím kozičkám. Jakmile měla jen podprsenku, dřepla si na zem a pustila se pusou do ptáka svého muže, který pořád kouřil Blakea.

Violet mu masírovala rukou koule i lehce análek, druhou rukou jezdila po celém těle penisu a žalud objímala pořád jazykem. Curt jí do pusy ještě přirážel. Curt se k ní sklonil a přitáhl si její pusu k líbání. Jak tak šermovali jazyky, dostali se zase k Blakeovu stojícímu péru, kterého se oba ujali.

  Jak zasunout drát

Jejich přátel je hladil, kam jen dosáhl, a když Violet začala kouřit zase Curta, chytil ho za hlavu a lehce mu přirážel do pusy jako při mrdání.

 

Když už přišlo na přetřes mrdání, pustili se do něj taky. Curt si sedl pod Blakea a ten se na něj napíchl, Violet mu pořád masírovala koule a honila péro. Jen se lehce zvedal a klesal a cítil toho krásně tvrdýho čuráka, kterýho mu Curt zespoda vrážel do zadku. Zajížděl mu do svěrače hladce a bez odporu, taky to zdaleka nebylo poprvé, co spolu ti dva šoustali.

„Jo, pěkně ho tam dole kuř, zlato.“ řekl Curt, když změnili pozici a on bral Blakea zezadu se zvednutou nohou a lehce opřeného o sloup. Violet ho pořád kouřila a hladila přitom koule oběma. „Krásně mě kouří ta kočička…“ zašeptal slastně a otočil se, aby mu Curt mohl dát dalšího francouzáka.

Violet seděla pod oběma šoustajícími svalovci a během kouření si honila kundu. Oba se pak sklonili, jeden jí hladil kozičky a bradavky, druhý prstil kundičku.

Pak se konečně vyměnili v šoustání a trochu prohodili, aby si na svoje pomalu přicházela i ona. Ležela na dlažbě a Curt jí lízal kundu, zatímco Blake se k němu lehce přikrčil zezadu a vrazil mu do zadku, tak krásně vystaveného. Curt vrtal prstem Violet mezi nohama, ta jen vleže sténala, oddechovala a hladila si kozy. „Jo, lízej ji, lízej tý děvce kundu…“ šeptal Blake a tlačil Curtovi hlavu do klína jeho ženy.

Curt do ní vrtal prsty i jazykem a nenechal ji chvíli odpočinout. Kdyby taky ano, pěkně ho sprdne.

Protože byl ale už opravdu čas omrdat taky Violet, napíchla se na Blakea a Curt ji jen pozoroval, zatímco ho jeho přítel kouřil. Violet sténala, hopsala na Blakeově péru a pozorovala kouření manžela a přítele. Curt dával kamarádovi k puse jednou žalud, pak celého ptáka a pak zase koule. Pak chtěl změnit pusu, obešel šoustající páreček a nechal se pohltit od své manželky.

  Koupelnová kratochvíle

Aby ho do ní taky zarazil, vzal si ji zezadu a nechal ji jako most mezi sebou a Blakem, kterého pořád kouřila. Ta děvka je fakt nenasytná, napadlo je oba, ale každého v jiný moment. Týkalo se to však stejné perverzní čubky, kterou oba milovali a prcali.

Držel ji za nohu, píchal ji do kundičky a volnou rukou jí honil poštěváka.

Pak Violet pustila z pusy Blakeovo péro, aby se ho mohl chopit zase Curt, který si kamaráda přitáhl k sobě a už ho nepustil.

 

Podobně jako na počátečním dvojitém kouření se vrátili do úvodní pozice a zase se oba semkli kolem Blakeova péra, stále stojícího a zvolna se blížícího k vrcholu. Violet ho měla až v krku, její manžel ji pozoroval se svítícíma očima a honil si vlastní péro.

Jak měla v ruce jeho koule, začal si ho už honit sám a přitáhl si její hlavu, protože věděl, že to chce do pusinky, ostatně jako vždycky. Vytekl v mohutných vlnách, pokropil jí tvář a pusu a sledoval, jak nechává sperma stékat po bradě, jako když upír opustí tělo, na kterém hodoval.

Pak se udělal Curt a zcákal je pořádně oba. Normálně by udělal Violet perlový náhrdelník, ale teď byl blíž Blake a schytal to na prsa on. Jemu to nevadilo a Violet to ráda slíže, když bude chtít.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.